LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
LG şaşırtıp Android L'den sonrasını da verse imajını baya düzeltir ama Android L bile vermezse bulaşmam artık LG'ye.

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Google Play yeniden düzenlendi önümüzdeki gün yeni tasarımla karşımızda olucak Android L istiyorum verecek o kadar para verdim cihaza Eski telefonlara güncelleme vermiyen Lg aynısını G2 için yaparsa yasal haklar ararım.
G4 6 ay sonra piyasada olur Samsung yarış içinde.

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Google Play yeniden düzenlendi önümüzdeki gün yeni tasarımla karşımızda olucak Android L istiyorum verecek o kadar para verdim cihaza Eski telefonlara güncelleme vermiyen Lg aynısını G2 için yaparsa yasal haklar ararım.
G4 6 ay sonra piyasada olur Samsung yarış içinde.
Tahminim 2015 Haziran G4

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler size bir şey sorucam ben bir akrabam önerisi üzerine bu telefonu araştırdım gayet iyi şöyle ki telefonu Gold'tan mı alsam yoska vatandan mı bilemedim? Birisi kasko yapıyor telefonun hasar gördüğünde falan değiştirebiliyorsun ve 1 yıl içinde geri verip %70lik bir kısmını geri alabiliyorsun diğeri de taksit yapıyor sizce kasko mu taksit mi ikisine de ihtiyacım var ama öncelik hangisinde olmalı?

cccemirccc

Asistan
25 Temmuz 2014
165
0
16
2 haftadır kullanıyorum pili diğer akıllı telefonlara fark atar. Genel olarak memnunum ama benim g2 cihazım antutu benchmark'ta diğer lg g2lerden daha düşük puan aldı neden ? 25 bin civarı aldı normali 30 binlerde.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben android 4.4 kitkate güncelledim

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Dolaba koy 10 dk dursun antutu yap 32 bin alırsın cihaz ısınırsa performans düşer antutu doğru göstermiyor cihazı sürekli test yapmaya değmez antutu inanıp telefon almayın Telefonu ısınan arkadaşlar 3845#*802# kodu arama yerine yazın Menüden aşağıda High Temperature Property Off tıklayın Off konumu Açık yapın Cihaz ısınsa bile ısısı kısa sürede normale dönüşecektir.
İşlemi yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın.

cccemirccc

Asistan
25 Temmuz 2014
165
0
16
Dolaba koy 10 dk dursun antutu yap 32 bin alırsın cihaz ısınırsa performans düşer antutu doğru göstermiyor cihazı sürekli test yapmaya değmez antutu inanıp telefon almayın Telefonu ısınan arkadaşlar 3845#*802# kodu arama yerine yazın Menüden aşağıda High Temperature Property Off tıklayın Off konumu Açık yapın Cihaz ısınsa bile ısısı kısa sürede normale dönüşecektir.
İşlemi yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın.

o dediğin batarya ısısını düşürmeye mi yarıyor? sakata gelmeyelim sonra :D ama cidden cihaz çabuk ısınıyor ve ısıyı dağıtamıyor kamera bölgesinde toplanıyor ısı.

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
telefonu sarj et haricinde baska seyleri dene dostum.aynisi banada olmutu onlari deneyince gordu
Görüyor ama hata veriyor. Stock ROM'da böyle olmamıştı. Optimus G3 v1.2 ROM'unda böyle oldu. MTP seçeneğiyle bağlanmaya çalışıyorum ama resimdeki hatayı veriyor.

hy6e5utu.jpg

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Beyler Optimus G3 romundan direk stock Almanya romunu kurdum ve kurmadan önce twrpden hiçbir işlem yapmadım (wipe) fakat açıldığında sürekli com.android durduruldu systemui durduruldu gibi yazılar çıktı. Hiç ana menü gelmiyor siyah ekranın önünde sadece bu yazılar geliyor tamam diyorum sn sonra tekrar geliyor. Şimdi hard reset atıyorum inşallah düzelir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Evet hard reset attım düzeldi ama 4-5 tane fotoğrafı buluta yüklememiştim onları kaybettim ne yazık ki :( Birde oyunların obb dosyaları gitti şimdi tekrar indirmek gerekicek :D

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Optimus G3 ROM'undan Almanya 20d ROM'una Wipe yapmadan geçilir mi hiç?
Bilmiyodum ki wipe yapılcağını :D Ama şimdi ben bu 20d romunda twrp recovery kurunca knock code gitti çalışmıyor. Knock code çalışması için dorimax kernel flaşlıcayağım sence stock kernelden daha mı iyidir sarj süresi performans olarak?

hiqhpower

Asistan
21 Kasım 2013
108
0
16
Beyler S.a Miui v5 romu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben çok beğendim ama belki kullanan arkadaşlar vardır he birde g3 romundan nasıl flashlanıcağını bilmediğim için cesaret edemedim yükleyeme.Yorumlarınızı bekliyorum..

/xo/

Müdavim
Müdavim
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Beyler S.a Miui v5 romu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben çok beğendim ama belki kullanan arkadaşlar vardır he birde g3 romundan nasıl flashlanıcağını bilmediğim için cesaret edemedim yükleyeme.Yorumlarınızı bekliyorum..
Ben ilk yuklememde bootloop oldu cihaz, yedek aldığım için hemen geri dönüş yaptım. 2. Denememde ise fark ettim ki rom pek stabil değil, yavaş çalışıyor.

/xo/

Müdavim
Müdavim
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Beyler cihaz elime ulaştı sonunda. Fakat cihaz bayağı bayağı çatırdıyor. 200 lira kâr yapacağım diye girdiğim saçmalıklara bak.

bmw m3

Asistan
21 Ekim 2013
332
0
16
arkadaşlar bende g2 almayı düşünüyorum ama aklıma takılan tek şey bu arka kapak gıcırtısı o olay hangi serilerde yok ve ben bizdeuygundan 1200 e almayı düşünüyorum ne diyorsunuz

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
arkadaşlar bende g2 almayı düşünüyorum ama aklıma takılan tek şey bu arka kapak gıcırtısı o olay hangi serilerde yok ve ben bizdeuygundan 1200 e almayı düşünüyorum ne diyorsunuz
Son serilerde çatırdama sorunu yok. Benim seri 403K ve çatırdama sorunuyla karşılaşmadım ama memogoren karşılaşmış mesela. Şans.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Degerli arkadaslar 410 serisi nereden cikti 4 2014 10 ise 10. Ay oluyor yani oyle bir seri yok en son seri su an turkiyede 406 olsa gerek