LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Neyse yeni guncelleme felan gelir elbet birkaç duzeltme felan yaparlar suanda birkac sorunu var çünkü örneğin modemin dibinde olsam bile tam oyunun ortasinda baglanti koptu diyor
şu ana kadar hiç öyle bişi yaşamadım sorun senin nette olabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar cihazı root etmeden netten indirdiğimiz apk. dosyalarını telefona kurabiliyormuyuz?
Tabiki kurabilirsin uygulama yüklemenin root ile alakası yok :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
İki buçuk saatlik yürüme sonucu.

8u7yzuru.jpg

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Root atinca cihaz.garanti kapsamindan. Cikiyor.rom yuklemeye.deger mi

Root atıp eski haline geri çevirmeyi kavradıktan sonra geriye dönmeyi düşünmeyeceksiniz zaten, root atmam benim taş çatlasın 3-4 dakikamı alıyor, stock romu flashlamamda 10 dakikamı.

Bunlar çok basit işlemlerdir bir kere öğrendiğiniz zaman direk kavrıyorsunuz ve hiç korkulacak bir şey değil, tabi bu işlere girmeden önce sorumluluğu üstlenmelisiniz.

DDPROG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Gta San Andreas ı telefona kurdum. Fakat oyunu en son ayarlara aldım ve biraz kasıyor yani böyle bi oyunun kasması beni üzdü. Deniyenler varsa onlarda da böyle mi oyun?

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende 406 serisi var, özellikle alt çerçevede bana göre fazla çıtırtı vardı, değişim istedim, merkeze gitti, onaylamamışlar... servise gittim tekrar, eleman başka sebeple gelen bir g2 gösterdi, kırılacak gibi ses geliyor kasadan, diğerleri de böyle gösterebilirim dedi. sorunlu cihazlarda sıkıntı çıkarmıyor değiştiriyor lg diye ekledi...

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Beyler Gta San Andreas ı telefona kurdum. Fakat oyunu en son ayarlara aldım ve biraz kasıyor yani böyle bi oyunun kasması beni üzdü. Deniyenler varsa onlarda da böyle mi oyun?

İşlemci yorulunca ısınıyor ve hızı düşüyor böylelikle performans kaybı yaşıyorsunuz.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar bana mı denk gelmiyor anlamadım ama 2 tane G2 sahibi oldum ısınma sıfır. Şu anki 403K serisi ama ısınma yine yok. Sizde neden ısınıyor yahu anlamadım. Altın sarısı rengi ısıyı dışarı vermiyor herhalde.

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abiler ne diyosunuz alayyımmı bende g2 bizdeuygundan 1200 e paralel alıcam gibi ve sony uygulumalarını ozellikle walkman ı kurabiliyomuz yada direk port mu etmek gerek ve en stabil rom hangisi lgnin romu fazla gereksiz bide knock code romdamı kerneldemi ?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar bana mı denk gelmiyor anlamadım ama 2 tane G2 sahibi oldum ısınma sıfır. Şu anki 403K serisi ama ısınma yine yok. Sizde neden ısınıyor yahu anlamadım. Altın sarısı rengi ısıyı dışarı vermiyor herhalde.
altın sarısı ve kırmızının kasası farklı o yüzden bazen keşke kırmızı alaydım diyorum sonra beyaz g2 min şıklığı ikna ediyo beni :)

DDPROG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemci yorulunca ısınıyor ve hızı düşüyor böylelikle performans kaybı yaşıyorsunuz.
Isınmadan oyun en yüksek çözünürlükte gölgeler felan hep en yüksekteyken azda olsa kasıyor.Snapdragon 800 işlemcidede kasıyorsa artık bu oyunları hangi işlemcilere göre yapıyolar acaba :D

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
abiler ne diyosunuz alayyımmı bende g2 bizdeuygundan 1200 e paralel alıcam gibi ve sony uygulumalarını ozellikle walkman ı kurabiliyomuz yada direk port mu etmek gerek ve en stabil rom hangisi lgnin romu fazla gereksiz bide knock code romdamı kerneldemi ?

Walkman bende çalışıyor ve gayet de başarılı. Apk olarak kuruyorsun.

2a8usaru.jpg

DDPROG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Isınma yok zaten çok az ısınıyor o da her telefonda olur normal bişey.

O fiyata alabileceğin en iyi telefon. Knock code eğer paralel alıyosan zaten güncellemeyle gelir. Ama gelmezsede sorun değil. Biz yardım ederiz Almanya romunu kurarsın. Zaten rehberler var forumda rom kurmayla ilgili. Sony uygulamalarıda zaten apk olarak portlanmıştı onları kurabilirsin.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Dostum 3 satıra ancak bu kadar soru sığdırılır tebrik ediyorum.. İlk olarak g2 yi bi kullanın da bida sony uygulamaları dicek misin bakalm kendi müzik oynatıcısı gayet sağlam eğer kaliteli bir kulaklığınız da varsa çok memnun kalırsınız ama illa walkman kurmak istiyorsanız apk olarak yükleyebiliyorsunuz (rootlamaya gerek olmadan) ama çok bişi farketmiyor bence ayrıca lg nin kendi romu çok stabil ama ille custom rom derseniz g3 romları da gayet güzel ve stabiller :) knock kode lg nin kendi yazılımında var yani stock veya g3 rom kullanırsanız direk knock code kullanabilirsiniz yok eğer cm gibi lg nin olmayan bir rom kullanırsanız xposed ile knock code yapabilrsiniz ama orjinal gibi stabil çalışmıyor ve normalde knock code da ekrana 2 kere tıkladığımız zaman açılmaz kombinasyon girmek gerekir xposed de 2 tıkla açılıyo ve bu sinir bozucu bence :)

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=407802]DDPROG[/MENTION] ve [MENTION=383050]kocaman1321[/MENTION] sağolun arkadaşlar ben stabil stock android tarzı bi stabil rom arıyordum lg nin ozellikle g2 romu hoşuma gitmedi ama g3 romunu çok beğendim eğer stabili çıktıysa g3 romunu kurabilirim

DDPROG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@DDPROG ve @kocaman1321 sağolun arkadaşlar ben stabil stock android tarzı bi stabil rom arıyordum lg nin ozellikle g2 romu hoşuma gitmedi ama g3 romunu çok beğendim eğer stabili çıktıysa g3 romunu kurabilirim
G3 romu stabil ben beğenmiştim sarj süresi felanda gayet iyi ama biraz fazla ısınıyodu telefon. Denersin beğenmezsen başka rom bulursun. Birsürü rom var piyasada :D

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Benim cihaz dün geldi ,sevdim cihazı ama benim bildiğim jely bean sürümünde geliyordu bana direk kitkat gelmiş bu normalmi sizce dün sordum ama göre olmadı :D

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Benim cihaz dün geldi ,sevdim cihazı ama benim bildiğim jely bean sürümünde geliyordu bana direk kitkat gelmiş bu normalmi sizce dün sordum ama göre olmadı :D

Kitkatlı gelmesi cihazın Kitkat güncellemesi çıktıktan sonra üretildiği anlamına geliyor buda son üretilenlere yakın bir model oluyor yani kronik sorunların çoğu olmayabilir '' kamerada fps düşmesi gece çekimlerinde vs, aşırı ısınma sorunu '' gibi ufak tefek hatalar yoktur diye düşünüyorum.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Kitkatlı gelmesi cihazın Kitkat güncellemesi çıktıktan sonra üretildiği anlamına geliyor buda son üretilenlere yakın bir model oluyor yani kronik sorunların çoğu olmayabilir '' kamerada fps düşmesi gece çekimlerinde vs, aşırı ısınma sorunu '' gibi ufak tefek hatalar yoktur diye düşünüyorum.
Zaten lg bayesi biraz geç getirmişti ,elimde yok diye iyi o zaman :)

tattoist45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum durdu ne yazıkki mesaj hatası veriyor yardımcı olabilirmisiniz...

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi sorum olacak 16 gb sürümünün eksileri çok olurmu yani 32 mı almalıyım

tattoist45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arasında pek fark oldugunu sanmıyorum en son sürümü almanda fayda var tabi hatta g2 den bahsediyosan g3 al sonucta g3 :D

arasında pek fark oldugunu sanmıyorum en son sürümü almanda fayda var tabi hatta g2 den bahsediyosan g3 al sonucta g3
laughing.gif

biri bana yardımcı olabilirmi... durdu ne yazık ki mesaj hatası hakkında...

xrasimx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
64 mu.yavas hocam naptiniz oyle
hocam vallaha öyle görünüyor programda , hangi programla bakmamı istersiniz ? edit simdi baktım memleketteyim hava çok serin, baktığım program CpuTempPlus 42 - 39 derece gösteriyor serin havaya rağmen .Edit; şuan aynı program ile 51 dereceyi gösteriyor Aydında kaydettiğim görüntü 2 gün önce
M9g6bM.png
Trabzonda kaydettiğim görüntü, hava çok serin
aPMoQg.jpg