LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Disclosure

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
403k ve 405k sürümleri arasında ki fark nedir arkadaşlar?
Birde telefonun kasasından gelen çatırdama sesi , ekran sararması vb. hangi seride var?

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu telefon sıcaklığından bahsederken batarya mı yoksa cpu dan mı bahsediyoruz? hangi programla ölçebilirim en doğru?

Virility

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
120
403k ve 405k sürümleri arasında ki fark nedir arkadaşlar?
Birde telefonun kasasından gelen çatırdama sesi , ekran sararması vb. hangi seride var?

403 2014 3. Ay üretilmis 405 2014 5. Ay üretilmiş oluyor yani 405k daha yeni son serilerde böyle bir sorun yok alabilirseniz 405 k ya bakn

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Beyler lütfen yardımcı olun. O kamera modunu yükleyince telefonum G3'ün boot animasyonunda takılıp kaldı. Ne yapmam lazım? Servise gönderirsem root'lu diye para alırlar veya yapmazlar. Lütfen yardımcı olun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnternetim zaten SDN'ye zıtlaştı, Hotspot ile zar zor girebildim. Lütfen acil yardım edin.

Telefon şarj alıyor ve şuan kapalı. Güç tuşuna+ses kısma tuşuna basılı tutunca telefonu kapatabildim. Şarj alıyor telefon.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Beyler lütfen yardımcı olun. O kamera modunu yükleyince telefonum G3'ün boot animasyonunda takılıp kaldı. Ne yapmam lazım? Servise gönderirsem root'lu diye para alırlar veya yapmazlar. Lütfen yardımcı olun.

İnternetim zaten SDN'ye zıtlaştı, Hotspot ile zar zor girebildim. Lütfen acil yardım edin.

Telefon şarj alıyor ve şuan kapalı. Güç tuşuna+ses kısma tuşuna basılı tutunca telefonu kapatabildim. Şarj alıyor telefon.
O mod stock rom içindi sen g3 romuna kurmayami calistin

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
TWRP'yi açmaya çalıştım ama açamadım. Download modu denemedim. TWRP nasıl açılıyordu? Belki yanlış yapmışımdır. TWRP'yi açabilsem gerisi kolay aslında. İnternal S. hariç hepsini işaretleyip Wipe yapardım ve Restore kısmındakı Backup aldığım ROM'u yüklerdim. TWRP nasıl açılıyordu?

[MENTION=404707]Liquido[/MENTION]

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
TWRP'yi açmaya çalıştım ama açamadım. Download modu denemedim. TWRP nasıl açılıyordu? Belki yanlış yapmışımdır. TWRP'yi açabilsem gerisi kolay aslında. İnternal S. hariç hepsini işaretleyip Wipe yapardım ve Restore kısmındakı Backup aldığım ROM'u yüklerdim. TWRP nasıl açılıyordu?
Ses kisma + guc tusuna bas logo geldikten hemen sonra ses acma + guc tusuna bas

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
[MENTION=404707]Liquido[/MENTION] TWRP'ye girdim. 4 tane menü vardı. System'e bastım, telefon açıldı ama ikidebir ''Durdu'' hatalarını da verdi. Şimdi yine takıldı boot animasyonunda.

Aha bütün menüler geldi. Şimdi Wipe yapacağım.

Sence hard reset mi atmalıyım yoksa ROM'u bir daha mı kurmalıyım ?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
[MENTION=404707]Liquido[/MENTION] TWRP'ye girdim. 4 tane menü vardı. System'e bastım, telefon açıldı ama ikidebir ''Durdu'' hatalarını da verdi. Şimdi yine takıldı boot animasyonunda.

Aha bütün menüler geldi. Şimdi Wipe yapacağım.

Sence hard reset mi atmalıyım yoksa ROM'u bir daha mı kurmalıyım ?
Hard reset at bir yine durdu gibi hatalar verirse romu baştan kur

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
[MENTION=404707]Liquido[/MENTION] Kardeşim sen olmasan sanırım garanti yolu gözükecekti. TWRP kombinasyonunu yanlış yapmışım. Eyvallah kardeşim, bu aralar çok iyiliğin dokunuyor senin bana. Hakkını helal et. İnternal Storage hariç Wipe yaptım. Sonra ROM'u kurdum. Telefon açıldı. O değil de APK'ler gitti. :D Neyse bilgisayarda yüklü. :) Tekrardan çok sağ ol kardeşim. Telefonun kurulumunu yapıyorum şuan.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
[MENTION=404707]Liquido[/MENTION] Kardeşim sen olmasan sanırım garanti yolu gözükecekti. TWRP kombinasyonunu yanlış yapmışım. Eyvallah kardeşim, bu aralar çok iyiliğin dokunuyor senin bana. Hakkını helal et. İnternal Storage hariç Wipe yaptım. Sonra ROM'u kurdum. Telefon açıldı. O değil de APK'ler gitti. :D Neyse bilgisayarda yüklü. :) Tekrardan çok sağ ol kardeşim. Telefonun kurulumunu yapıyorum şuan.
Rica ederim kardeşim birdaha böyle modlarla ugrasma zaten g3 kamera uygulamasıyla o mod ayni sayilir boşa ugrasmissin:D

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Rica ederim kardeşim birdaha böyle modlarla ugrasma zaten g3 kamera uygulamasıyla o mod ayni sayilir boşa ugrasmissin:D

Boşa mı o kadar üzüldüm? :D Allah'ım ya. :) Neyse telefon kurtuldu ya, yeter bu bana. :) Hayatımda hiç bu kadar üzülmemiştim. :D Telefonun eksikliğini hayatımda bir boşluk gibi hissettim, vallahi ya. :D Hayatımızın bir parçası olmuş bu akıllı telefonlar.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Boşa mı o kadar üzüldüm? :D Allah'ım ya. :) Neyse telefon kurtuldu ya, yeter bu bana. :) Hayatımda hiç bu kadar üzülmemiştim. :D Telefonun eksikliğini hayatımda bir boşluk gibi hissettim, vallahi ya. :D Hayatımızın bir parçası olmuş bu akıllı telefonlar.
Aynen öyle valla hayatımızın bir parçası artık:D

DDPROG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam vallaha öyle görünüyor programda , hangi programla bakmamı istersiniz ? edit simdi baktım memleketteyim hava çok serin, baktığım program CpuTempPlus 42 - 39 derece gösteriyor serin havaya rağmen .Edit; şuan aynı program ile 51 dereceyi gösteriyor Aydında kaydettiğim görüntü 2 gün önce
M9g6bM.png
Trabzonda kaydettiğim görüntü, hava çok serin
aPMoQg.jpg

Bu derecelere ne yaparken çıkıyor telefon? Oyun oynarken ise normal.Birde kullandigin roma bagli.

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
@DDPROG neden söylemedin o kamera modunun Stock ROM'da çalıştığını? Telefon gidiyordu vallahi Liquido yardım etmese.

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kullandığınız rom ne idi neye güncellediniz ? gelen güllleme kaç mb vs :)
rom kullanmıyorum cihaz ilk geldiği halinde orijinal romunda yani. Gelen güncelleme 190mb civarıydı. Güncelleme özelliklerinde güç optimizasyonu, uygulamalar ve internet yazıyordu. Knock code özelliğide bu güncellemeyle geldi.

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
rom kullanmıyorum cihaz ilk geldiği halinde orijinal romunda yani. Gelen güncelleme 190mb civarıydı. Güncelleme özelliklerinde güç optimizasyonu, uygulamalar ve internet yazıyordu. Knock code özelliğide bu güncellemeyle geldi.

Son sürümü kullanıyorsunuz o zaman, sıkıntı yok.

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eskiden olmuyordu şu güncellemelerden sonra şöyle bir sorun oluştu;

Wifi ile bağlıyken telefon tuş kilidinde kapalı dururken whatsapptan mesajlar gelmiyor, kendimde denedim sanki interneti kapatmışım gibi tek tik çıkıyor biri bana mesaj atınca. Genel olarak diğer telefonlarda da oluyordu bu biliyorum ama bende eskiden olmazken şimdi oluyor. nedeni ne acaba?

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Beyler Optimus G3 v1.2 ROM'u kullanıyorum. Dalvik'ten Art'a geçtim. Bence daha stabil. Geliştirici ayarlarından geçebilirsiniz.

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Eskiden olmuyordu şu güncellemelerden sonra şöyle bir sorun oluştu;

Wifi ile bağlıyken telefon tuş kilidinde kapalı dururken whatsapptan mesajlar gelmiyor, kendimde denedim sanki interneti kapatmışım gibi tek tik çıkıyor biri bana mesaj atınca. Genel olarak diğer telefonlarda da oluyordu bu biliyorum ama bende eskiden olmazken şimdi oluyor. nedeni ne acaba?

9y6u6u5e.jpg

a5umy5e9.jpg

teqegymu.jpg