iPad 4. Nesil Wifi + 4G Alıcam Fakat 4G Diye Geçiyor Fakat Sim Kart Girişi Var mı ?

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar iPad 4. Nesil Wifi + 4G Alıcam Fakat 4G Diye Geçiyor Fakat Sim Kart Girişi Var mı ? Ve bazı sitelerde wifi + 4g diyor 3g bakıyorum 3g yok diyor anlamadım ben. Wifi + 4g alırsam sim kart girişi olupta fakat Türkiye'de 4g olmadığı için 3g mi kullanacağım bunu anlamadım yardımcı olun lütfen.

aerkinkas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad wifi + 4g modelinde simkart girişi vardır. Mobil hat ile istediğin yerde internet erişimin olur. Türkiyede 4g henüz olmadığından 3g hızında kullanılıyor. Aynı modeli ben kullanıyorum memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipad wifi + 4g modelinde simkart girişi vardır. Mobil hat ile istediğin yerde internet erişimin olur. Türkiyede 4g henüz olmadığından 3g hızında kullanılıyor. Aynı modeli ben kullanıyorum memnunum.

Peki iPad 4 de sim kart giriş yeri nerede arkadaki kapagı çıkartığımız zaman mı yoksa note 8 gibi mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru

İpad 4 wifi + 4g almayı düşünüyorum veya ipad 5 bekliyeceğim çıkınca Fransa'dan getirteceğim inşallah wifi + 4g modelini yine bişey soracam. İpad 4 de kapagı kaldırınca oradamı sim kart giriş yeri yoksa note 8 note 10.1 gibi samsungdaki gibimi yandan ?