Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Artık avatarı da bi değiştirirsin [MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] :)
İnşaAllah bir ara Photoshop ile uğraşacak zamanım olursa, yeni bir avatar yapmayı düşünüyorum :) Eskiden insanlar avatar yüzünden taraflı olduğumu düşünüyordu :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şu googymax kernelindeki touch-to-wake özelligini anlatacak birisi var mı?
Düşüncelerime göre telefonun ekranı kapalıyken, iki defa tıklatınca açılıyor :) Kısacası LG G2 gibi :)

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
s3 mini hafıza kartı taktım fakat uygulamaları oraya indirmiyor.sd karta taşı seçeneğide yok

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler klon imei li S3 için güzel bir kernel önerebilir misiniz ?

Şuan googymax kullanıyorum.Pek hoşnut değilim.Chrome da dolaşırken ciddi kasılmalar meydana geliyor.Ara ara donmalar yapıyor.Pek hoşuma gitmedi.S3 ün stok kernelini istiyorum ancak klon imeili cihazlara uygun olanından.Patchli XXUGNA8 modem kullanıyorum ona uygun bir kernel !?

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar akşam üstü S3 telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm.Fakat yeniden kurulama başladıktan sonra telefona gmail,google için google adımı ve şifremi girdiğimde kullanıcı adı ve şifre uyumsuz die bi hata alıyorum.Ancak aynı kullanıcı adı ve şifre ile bilgisayardan girebiliyorum,ne yaptıysam telefondan düzeltemedim bir türlü bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar verdiği hatanın resmini eklemeye çalıştım ama yapamadım resim ekleme bölümünü bulamadım bi türlü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim s3 umde bildirim ledi yanmiyor butun ozellikler aktif ama yanmiuor ne yapabilirim

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler klon imeili S3 için güzel bi kernel önerir misiniz ?

Custom ROM da olur ama klon imeili S3 ü bozmayacak.

Googymax 2.0.8 kernelini kullanıyordum.Güzel kerneldi aslında hızı falan iyiydi ancak ara ara anlık olarak rahatsız edici donmalar, kasılmalar yapıyordu.Özellikle Chrome da gezinirken kitleniyordu neredeyse telefon.Sekmeler arası geçiş yaparken kendinden geçiyordu Chrome.Stok kernel kullanırken bu sorunlar yoktu.Şimdi Zulumanın buradaki patchli kernellerini modemlerini buldum.GML2 Kernelini yükledim cihaza.Şuan gayet stabil güzel çalışıyor ama GML 2 ne olduğunu anlamadım.Bilen varsa açıklarsa sevinirim.Ve bu zulumanın patchli kernelleri arasında hangisini yüklememi öneririsiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ava gittik telefon ile video çekeyim dedim fakat telefon video kaydı tamm 1.00 yani 1 saat olduğunda kayıtı otomatik durduruyor ??

ahiskali000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bu sorunu çözen varmi kieste baglanamaiyorum telefonuma ben s3 te çok ugrastim bütün yollari denedim ama olmadi intenrettten arastirdigim kadariyla cok yasanilan bi sorun cozen arkadaslar varsa yardimci olabilirmi ? telefon s3 android 4.3 yuklu bilgisayar da windows 8.1 yuklu. tesekkürler

darchow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim bildirim ekranımda bir kaç gündür daha önce karşılaşmadığım ve telefonun kullanma klavuzunda da bulunmayan bir simge çıkıyor. Ekran görüntüsünü paylaşıyorum kırmızı çember içersindeki simgenin ne olduğunu bileniniz var mı?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar benim bildirim ekranımda bir kaç gündür daha önce karşılaşmadığım ve telefonun kullanma klavuzunda da bulunmayan bir simge çıkıyor. Ekran görüntüsünü paylaşıyorum kırmızı çember içersindeki simgenin ne olduğunu bileniniz var mı?
Gozle takip simgesi ayarlardan devredisi birakabilirsin

thesadizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekranimda karelenmeler olustu nedendir acaba resmi ekliyorum. Solda boydan boya var.
d7b72cce31d18549bd8e8e326882ccb5.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar babam ve bende s3 var usb bağladığımız zamn aynısını yapıyor banada yardım edin :unsure::bored::sleeping:

thesadizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekranda olduğunu söyledim zaten neden kaynaklanmış olabilir.

thesadizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olmuştur illaki sıcaklık yaparsa ilk seçenek o. Zaten miadi doldu artık. Hantallasmaya başladı biraz telefon. Ama gerçekten efsane bir telefon olarak kalcak hafizalarda.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefondan 6000 e mesaj atıyordum , ücretli olabilir dedi bu kodu engellemek istiyormusunuz gibi bişeyler dedi yanlıslıkla evet e tıkladım. O günden beri 6000 e mesaj atıp sorgulayamıyorum. Yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
elle kilit tuşuna basıp kilitlemen gerekiyor veya kulaklık takılı ve ekran kapalı ise arama gelirse zaten otomatik tuş kilitli kalıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım teleo s3 benım ana ekranda 2den fazla bastıgın da zoom oluyo yanı ekran buyuyo bunu onlemek ıcın neler yapabılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mobil veriyi kapatinca otomatik internet bildirimi yapmiyor mesajla öğreniyorum nerden ayarlarim bunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun power tuşu bozuldu ve ben yalnışlıkla bataryayıçıkarttım şimdide telefonu açamıyorum ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum S3 mini ve wifi çok çekmiyor belirli noktalarda cekiyor buna nasil guncelleme getiririm ?