Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Googy max kernel yükledim de, bu touch-to-wake olayını anlamadım. Anlatabilecek olan bir arkadaş var mı?

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler son Türkiye ROM unu yükleyen var mı ? Martta çıkan XXUGNA8 sürümü.

Klon imeili cihazların şebeke sorununu çözen zulumanın MK6 modem ve kernel patchi N8 sürümünde çalışmıyor diye bişey duydum.Deneyen varmı dostlar ?

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Son cikan turkiye surumu NB6 degil mi 14 martta cikan :D

Evet aslında PDA İSMİ NB6, Modemi NA8 diye geçiyor.Bende en son hangi modemi kullanıyor diye bakmıştım ordan NA8 aklımda kalmış.Çünkü beni ilgilendiren modem ve kernel sürümü :d

Türkiye için Martta çıkan son 4.3 sürümü diyelim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Eskiden bu uygulamalari tümü listesinden kaldirma vardi simdi yok mu
sy8a8ynu.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Carpiya basmam gerekiyormus gormemisim ya :D bu arada galaxy s3 ile cm android 4.4 ile antutu kac aliyorsunuz?

Fatih Akdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Yurt dışından getirdiğim cihazımı yaklaşık 10 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum taaki yurtdışıdan gelen android sürüm yükseltme güncellemesi gelene kadar. Güncellemeyi bir heyecanla yaptım telefonun arayüzü felan herşeyi değişti ancak , telefonun bazı özellikleri kullanılamaz hale geldi. Gps bağlanmıyor , telefonu yan çevirdiğimde yatay konuma geçmiyor. Fabrika ayarlarına geri çektim , tekrardan kies ile güncel sürümü indirip kurdum ama ne yaptıysam nafile.. Faturasını kaybetmeseydim yurtdışına garantiye gönderecektim ama malesef. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim... Kafanızı şişirdim hakkınızı helal edin.. Saygılar

Fatih Akdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Yurt dışından getirdiğim cihazımı yaklaşık 10 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum taaki yurtdışıdan gelen android sürüm yükseltme güncellemesi gelene kadar. Güncellemeyi bir heyecanla yaptım telefonun arayüzü felan herşeyi değişti ancak , telefonun bazı özellikleri kullanılamaz hale geldi. Gps bağlanmıyor , telefonu yan çevirdiğimde yatay konuma geçmiyor. Fabrika ayarlarına geri çektim , tekrardan kies ile güncel sürümü indirip kurdum ama ne yaptıysam nafile.. Faturasını kaybetmeseydim yurtdışına garantiye gönderecektim ama malesef. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim... Kafanızı şişirdim hakkınızı helal edin.. Saygılar
Güncel...

Kallican

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aleyküm selam fatih bey bende s3 kullanıyorum ancak custom rom kurdum dilerseniz sizede nasıl kurulacağını gösterebilirim yaklaşık 3 aydır kitkat 4.4 kullanıyorum ve telefonda gerçekten hızlandı

Fatih Akdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallahi hocam gercekten yardimci olabilirseniz sevirim inanin biktim bu telefondan. Detayli anlatimi yazabilirmisiniz rica etsem ?

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
resimli olarak anlatırsanız kitkat kurmayı ya da videolu olarak çok seviniriz

Fatih Akdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurulumu yaptım telefonun çehresi tamamen değişti hızlandı ancak halen GPS sabitlenmiyor ve bazı içerikleri yatay konuma getiremiyorum yani bu telefonda farklı bir sorun var kafayı yiyeceğim :( yokmu bu derde bir çare ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kitkatin s3 e gelecegini duyunca vazgectik bakalim hayırlısı insallah s5 arayuzu de gelir

Kallican

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kurulumu yaptım telefonun çehresi tamamen değişti hızlandı ancak halen GPS sabitlenmiyor ve bazı içerikleri yatay konuma getiremiyorum yani bu telefonda farklı bir sorun var kafayı yiyeceğim :( yokmu bu derde bir çare ?

GPS simgesine uzun basın açılan menüde ;

nPPmgM.png

MYYgy1.png

Mod seçme kısmından yüksek doğruluğu seçerseniz düzelecektir.

Ekran döndürme Ayarlar>Ekran>Ekran döndürme.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
GPS simgesine uzun basın açılan menüde ;

nPPmgM.png

MYYgy1.png

Mod seçme kısmından yüksek doğruluğu seçerseniz düzelecektir.

Ekran döndürme Ayarlar>Ekran>Ekran döndürme.

Antutu da kac aliyor cihaz cm 11 ile ?

Kallican

Asistan
Reaksiyon puanı
0

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Stock 4.3 rom u 900 mb bu cm11 kitkat 200 mb telefonun kasması şişmesi bu yüzden samsung un yayınlayacağı güncellemede pek bir şey değişmeyecek diye düşünüyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

9XXq2Z.png

9XXqL8.png

Bu benim romsuz orijinalle aldigim puan samsung hile mi yapiyor :D
tubare6y.jpg

irfan86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kardeş 4.1 yada 4.2 romu bul odinle tekrar yükle wifii ile normal yolla güncelle sorun kalmaz.

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Note 3 te kullanilan stock fontu nereden bulabilirim? Veya fontun ismi ne ?

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
S3 için en iyi rom hangisidir onerebileceginiz varmi ? Xda da birsürü varda hangisini kurayim denemiste memnun olan.. ?

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Cm11 kurdumda bi kac eksikleri var. Nasil cm11den iyimidi:D

Aman cm den uzak dur, ben yukledim azicik kassada stock rom gibisi yok. Cm de kamera sorunu yasiyorum surekli :) Smartdroid simple romunu siddetle oneririm. Samsungun yukledigi gereksiz uygulamalar ve widgetlar cikarilmis. Cok ferah bir rom. Yukle bence :D

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Tešekkur ederim yorumun icin. 4.3 guncellemesi alinca telefon sapitti cok kasti stock rom yukluydu ztnde dun cm kurdum anca oh dedirtti hizlida sizin onerdiginizi kuracagim.

Bu sayfada simple droid hakkında kurulum varmı nasıl kuracağım hakkında ? Suan indiriyorum romu nasil kuracagim hakkında bilgim yok cm ile direk flashlıyormuyuz ?

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tešekkur ederim yorumun icin. 4.3 guncellemesi alinca telefon sapitti cok kasti stock rom yukluydu ztnde dun cm kurdum anca oh dedirtti hizlida sizin onerdiginizi kuracagim.

Bu sayfada simple droid hakkında kurulum varmı nasıl kuracağım hakkında ? Suan indiriyorum romu nasil kuracagim hakkında bilgim yok cm ile direk flashlıyormuyuz ?

Aynen oyle cwmden flashlayin, wipe cache & dalvik cache yapin o kadar :) Deodexed bir romdur :D

Son mesajlar