Arama sonuçlarınız

1. Furkanbg26

Soru Platonik olduğum kızı nasıl tavlayabilirim?

Dostum Daha Dün Başarısız olmuş Biri olarak söylüyorum (En azından işi biyerlere getirecek kadar biliyorum) Kızdan Friendzone yememek çok önemli Onun Dışında Başka Hoşlandığı Biri Olmadığına Sevgilisi olmadığına Emin Ol Sürekli İlgi Verme İlgi Verirsen Zaten Bu çocuğu elde ettim Tarzı...
  2. Furkanbg26

Yardım Red Yedim Tecrübeli Arkadaşları Konuya Bekliyorum

Doğru Diyosunuz Hocam Olayın Sıcaklığıyla Doğru Düşünemiyodum YKS Ye 2 senem var yaklaşık Sporla Birlikte Nasıl Yürütürüm bı fikrim yok. 1695146766 Dediğini Yapicam Hocam Çok Yüz Verip İlgi Verip Hatayı Ben Yapıyorum Muhtemelen Kabul Ediyorsa Eder Etmezse Zaten Bu Kız işini Gerçekten...
  3. Furkanbg26

O Benle mi Konuşsun Hocam Geri Dönmek İsterse İnşallah Zamanla Alışırım 2 haftadır hayatım sanki alt üst oldu Dipnot:yarın okulda konusalim dedk 1695145403 Hocam Açılma Mevzusu Okulda Başka bı çocukta seviyomus onun yüzünden aceleye geldi Bugün çocukla konuştum olmazsa ben açılcam felan dedi...
  4. Furkanbg26

Kalp Kırığı Hicbiseye benzemez diyosun yani
  5. Furkanbg26

Şu İçine Öküz oturma hissini Nasıl Çözeriz Hocam İlk defa bı kıza açılıyorum hiç yaşamadığım duygular...
  6. Furkanbg26

2 3 haftadır Güzel Bı Kıza Aşığım Yaptığı Haraketlerden Onunda Bana Boş Olmadığını Düşündüm (Normalde Hiçbir Erkekle Konuşmazken Benle Konuşması Benim Yanımda Sürekli Gülmesi Temas Etmeye Çalışması Derste Kesmesi vs.) Bugün Kendisine Açıldım Seni Seviyorum ben dedim Ne ? Dedi yüzüne bı tebessüm...
  7. Furkanbg26

Soru 11. sinif mtaldan anadoluya nakil

2 Kere Okul Değiştiren Biri Olarak Sistem Şöyle Okula Nakil Yaptırdığınızda İlgili Okul Yöneticisinin Ekranına Düşer Gerekli Puan Ve Koşullara Sahipseniz ( Disiplin cezası Devamsızlık Gibi Şeylere Bakılır ki devamsızlık sene sonu silinir sizin öyle bir durumunuz yok disiplinde uzaklaştırmayı...
  8. Furkanbg26

Soru Çocuğun biri ailemi rahatsız ediyor

Panel Mevsuzu Bildiğiniz Gibi değil Banada SMS Bomber atılmıştı Atıyorum Defacto dan gelen bir Mesaj Defato olarak geliyor yani isim değişikliği mevcut Siber Suçlar Mevzusunda Pek Fikrim Yok dediğiniz Doğrudur İşim Olmadı Çünkü (Defacto Markasını Örnek Olarak Verdim) Umarım Konuyu Açan...
  9. Furkanbg26

Soru Çocuğun biri ailemi rahatsız ediyor

Telefonunuzun Markası Nedir Bilmiyorum Eğer Samsungsa (Başka Telefonda nasıl bilmiyorum) Mesajlardan sağ üstteki 3 noktaya tıklayın Numaraları Ve spamı engelle kismindan engelleyin Gene Olmuyorsa Çoğu Operatorde spam engelleme için özellikler var diye biliyorum Hala cozulmesse çocuğun Yaptığı...
  10. Furkanbg26

Soru Areo Ne kadar Güvenli

Araştırdım bende biraz vaz geçtim teşekkürler.
  11. Furkanbg26

Soru Areo Ne kadar Güvenli

Arkadaşlar Merhaba WhatsApp areo indirmeyi düşünüyorum verilerimin dışarı Aktarılması Gibi Bir konu olurmu Veya Whatsapptan Ban Yermiyim (Temaları Kullanmak İçin bide silinen mesajları görmek için indirmeyi düşünüyorum) WhatsApp Areo Kullanmakta Yasal Bir sıkıntı varmı Cevaplarınız için...
  12. Furkanbg26

Rehber Türk Telekom personeliyim soru sorabilirsiniz

Hocam daha Bina İçlerine Gelmedi. Mahallede Çoğu Sokağa Alt Yapı Yapıldı,Kutular Kondu Dün Bitane adam kutu içinde kablo felan Bağlıyodu Ekip 3 4 kişilik felan Mahallenin Bir Yarısında Fiber Zaten Aktif Var Bizim Tarafta Tren yolundan ötürü yoktu 1 ay önce Mahallede Muhtara Sordum Çok Uğrasiyor...
  13. Furkanbg26

Rehber Türk Telekom personeliyim soru sorabilirsiniz

Hocam 15 Yıldır GPON Bekliyoruz Sonunda Geldiler Galiba Mahallede Üzerinde Türk Telekom Yazılı Kutular Konuldu Turuncu Kablolar Çekildi Vesaire Ara Sokaklara Çekiyolar Felan Ama Yaklaşık 2 Aydır Felan Sürüyor Bunlar Bizim Fiber Ne Zamana Evlere Gelir Aktif Olur ,Başlangıçta Ne Kadar Hız Gelir...
  14. Furkanbg26

Soru Altyapısız İnternet Deprem Bölgesi

Öncelikle Geçmiş Olsun Altayapısız İrternet İçin Turkcell Superbox Var Fiyatları Şu Şekil : Superbox Çalıştır 150 GB 12 Ay 406 TL Superbox Çalıştır 250 GB 12 Ay 508 TL Superbox Çalıştır 400 GB 12 Ay 609 TL Superbox Çalıştır 15 Mbps 12 Ay 1015 TL dipnot: Fiyatlara Kuruşları Yazılmadı Bu...
  15. Furkanbg26

Soru Pes etmeli miyim?

Dostum Bunu Güzel Bir Cerraha Yaptırırsanız Mümkün Olabilir (Kastım Özel Hastane Değil Devlettede Güzel Cerrahlar var) Bunu Doktorla Konuşman En Doğrusu Tam Olarak Bilgim Olmayan Bişey Hakkında Yorum Yapmam Doğru Olmaz Ama Doktor sıkıntı olmaz derse İstediğini Yap Umarım Senin İçin En İyisi Olur...
  16. Furkanbg26

Soru Pes etmeli miyim?

Dostum Ameliyatı Olduktan Sonra Öyle Spor Yapmak Koşmak Ve benzeri olaylar Mümkün Olmuyor Diye Biliyorum (Yinede Bir Uzmana Sormak Gerek) Ameliyat Olup Olmaman Konusunda Birşey Diyemem Ameliyat Olduktan Sonra Muhtemelen İlgili Doktor Koşmanı Spor Yapmanı Seni Korkutacak şeylerden uzak durman...
  17. Furkanbg26

Soru Kaç Net Yaparım ?

Arkadaşlar Merhaba TYT Karekök MPS Mat 0 Diye Bı Kitap Ve Antrenmanlarla Matematik Ve Geometri Serisini İyice Sindirerek bı 2 3 Ayda Çözmeyi Planlıyorum (11. Sınıf Olucam) Bu Kitapları Çözmek Bana Sağlam Bir Temel Kazandırırmı Kazandırırsa Sınavda Kaç Net Yapabilirim Ayrıca Bu Kitapların...
  18. Furkanbg26

Soru TYT matematik 3 ayda biter mi?

Paragraf Çözüyorum hergün 20 soruda 15 16 tane Yapıyorum Ama Sınavda İyi puan yapabilecek durumda olmadığımdan benim için 1 soru bile önemli Edebiyata 2 3 Ay Ayırsam 30 35 soru yapacak duruma gelirim gibi duruyor Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkür Ederim Kral Cansın <3
  19. Furkanbg26

Edebiyat bitermi ?
  20. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba TYT Mat ve Edebiyat (9 ve 10. sınıf) 3 Ayda Biter mi Biterse Ne Kadar Bir Verim Alırım Şuan TYT Puanım 220 Küsür Kaç Puana Kadar Çıkar TYT Çalışırken Bı Yandanda Antrenmanlarla Matematik Ve Geometri Çözüyorum Temelim de Zayıf:/ Okulumda 11. Sınıfta ve 12. Sınıfta TYT...
  21. Furkanbg26

Küf yedim Midem Bulanıyor

Arkadaşlar Merhaba Bugün Sabah Eti Popkek Yedim Tarihi Geçmemişti Ama İçinden Küf Çıktı Yarısını Felan Yemişim Farketmeden Midem Bulanıyor Ne Onerebilirsiniz Doktora Gitmek Dışında Bide Yan Etkileri Ne olabilir
  22. Furkanbg26

Yardım W7 W10 yaparken sorum

W7 Den W10 a Geçerken Yeniden Başlattıysanız Windows Tam Kurulamamış Olabilir Veya Kurulumda Hazırlanıyor Lütfen Bekleyin Felan Yazıyorsa Kendi Haline Bırakın Gene Olmuyosa Yeniden Windows Kurmayı Deneyin
  23. Furkanbg26

Yardım Pc virüs bulaştı açılmıyor

Harddiskiniz Veya SSD niz Hasar Görmüş Olabilir Veya Windows Dosyaları Ve Önyükleme Noktası Zarar Görmüş Olabilir Çözümü Format Maalesef. Format İçin Gereken Adımlar Linkteki Konuda Mevcut https://shiftdelete.net/windows-10-indir-turkce-iso-indirme 1685299969 Ek Olarak: Harddiskiniz Veya SSD...
  24. Furkanbg26

Yardım Pc virüs bulaştı açılmıyor

Yöntem 1 : Sorununuzun çözümü için Bilgisayarınızı ''Gelişmiş Başlangıç Seçeneklerini'' Kullanmanız Gerekir Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri ekranı, Windows 'un gelişmiş sorun giderme modlarında başlamasını sağlar. Bilgisayarınızı açıp Windows başlamadan önce F8 tuşuna basarak menüye...
  25. Furkanbg26

Öneri Laprop tavsiye

Nasıl Bir Performans Beklediğinize Göre Değişir Tabii Ama Sistem İyi Çoğu Oyunu Oynatır Gibi İş İçin Zaten En Kötü Bİlgisayar Bile İş Görür. Özetle Sistem iyi yani
  26. Furkanbg26

Konularda Nerden Basliyacagimi Bilmiyorum

Arkadaşlar Merhaba 9 ve 10. Konularını Tekrar Etmek İstiyorum Masaya Oturuyorum Neye Basliyacagimi Planlarken 1 saat geçiyor Sonra Baslayamiyorum.Vaz Geçiyorum Konular Çok Yoğun Geliyor Ne Önerirsiniz.
  27. Furkanbg26

Yardım LGS'de 1 ayda puan yükselir mi?

Dostum Puanın Gayet İyi Zaten 420 430 Bayağı İyi Gunde 250 Soru Çözmek Yerine(Çünkü 250 Soru Kafa Yorar Pekte Bişey Anlamazsın) Her Gün 1 deneme çöz yanlışlarının doğrusunu öğren ve sık sık tekrar et Daha Faydalı Olur Bunun Yanında bol bol paragraf Çöz Hergün 1 Deneme 1 Test Paragraf Çözmek...
  28. Furkanbg26

Soru Anlım Açılsa Geri Düzelir mi

Arkadaşlar Merhaba Saçımı Uzatmayı Düşünüyorum Uzattıktan Sonra Anlın Açılır Felan Dediler Açılırmı ? Açılsada Geri Düzelir mi ?
  29. Furkanbg26

Orucmuyum Değilmiyim Bilmiyorum

Sağolun Çok Teşekkürler.
  30. Furkanbg26

Orucmuyum Değilmiyim Bilmiyorum

Arkadaşlar Merhaba Dün Sahura Kalkmadım Niyet Edip Etmediğimi de Hatırlamıyorum Bugün Arkadaşlarım Oruçlu Değilsin Diye Bayağı Zorladı Yedirdi Orucum Bozuldumu Yoksa Oruç Degılmiyim
  31. Furkanbg26

Kahramanmaraş'tayım ve internet sorunumuz var

VPN Kullanmayı Deneyin
  32. Furkanbg26

Soru Windows 10 Siyah Ekran Ve Logo kalıyor

Eğer SSD Görünmüyorsa Ve Bilgisayarınız Masaustuyse SSD yi söküp tak Eğer Laptopsa Muhtemelen SSD Nin Zamanı Dolmuş Yeni Bı SSD Lazım
  33. Furkanbg26

Soru Windows 10 Siyah Ekran Ve Logo kalıyor

Disk Naneyi Yemiş Olabilir Ama Paniğe Kapılmadan Önce Dediğimi Deneyin Eğer Masaüstüyse Diskinizi Sökün (Laptopsa Gerek Yok) BİOS a girmeyi Deneyin BİOS a Girmiyorsa Anakartla İlgili Bir Problem Olabilir Eğer BİOS a Giriyorsa; Bilgisayarınızı Kapatın Diski Yeniden Bağlayın BİOS a Girin...
  34. Furkanbg26

Yardım Bilgisayarımın sorununu tespit edemiyorum.

Yakın Zamanda Bilgisayarınız Anakart Güncellemesi Yaptıysa Güncellemeden Kaynaklı Bir Problem Olabilir. (Eski Anakart Sürümünü İrternetten Yükleyerek Çözebilirsiniz). Yada Raminiz Bozulmuş Olabilir Şuan Bilgisayarınıza Takılı Olan Ramle Takamadığınız Rami Değiştirin Gene Tek Ramle Çalıştırın...
  35. Furkanbg26

En sevdiğiniz marş?

Tuna Nehri Akmam Diyor Etrafımı Yıkmam Diyor Şanı Büyük Osman Paşa Plevne den Çıkmam Diyor.
  36. Furkanbg26

Yardım Bilgisayarımın sorununu tespit edemiyorum.

HDMİ Kullanıp 2 Ram Deneyin Sorununuz Anakartta veya Monitörle Kasa Arasındaki Kablo Yani HDMİ Kablosundan Olabilir. Anakartı ikinci el mi aldınız ?
  37. Furkanbg26

Soru 10.Sınıfım Ama Matematik Temelim Zayıf.

Usta Sizin Gibi Moderatörler Diğer Forumlarda Yok Bence Kralsın.
  38. Furkanbg26

Sağol Teşekkür Ederim. 1674506777 Sağol Teşekkürler.
  39. Furkanbg26

Öneri Bir isim söyle

Betül
  40. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Matematik Temelim Çok ZAYIF Ve Bu Sene 10.Sınıfım Sayısal Bölüm Seçtim. (Fizik Kimya Biyolojim İyi) Temelimi Yeniden Oluşturmak Ve Üzerine TYT AYT Matematik Yapabilmek için Önerilere Ve Tavsiyelere İhtiyacım Var Ortaokuldan Beri Matematikle Sorunlarım Var Yardımcı Olabilirmisiniz
  41. Furkanbg26

Yardım Enerji içeceğinden Kaynaklı Çarpıntı Bişey Yaparmı

Asıl Amacım Başına Gelenler Varsa Veya Bu İşten Anlayan Doktor Hemşire Ve benzeri kişiler varsa Yardımcı Olsun Diyeydi Bide Arstirdigim Kadarıyla Nedenin Önemsiz Olduğu Kendi Gecebilcegini de Okudum Ondan Foruma Yazmayı Tercih Ettim Ama Genede Haklısın. Şuan durumum İyileşti Ama Geçmiş de değil...
  42. Furkanbg26

Bunu söylemenin daha düzgün yolları var şunu diyebilirsin Mesela "Konu hakkında Pek Bı Bilgim Yok Bişey Olur/ Olmaz Diye Düşünüyorum Ama Yinede Bi Uzmana Danismani Oneririm" Dersen Sana Bişey Olabileceğini Düşünmüyorum.
  43. Furkanbg26

Doktor bulsam foruma yazmam heralde
  44. Furkanbg26

Çok arada sırada içiyorum bu gün de arkadaş zoruyla içtim açıkçası bişey olurmu olmazmi. Bı fikir verebilirmisiniz
  45. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Hayatımda İlk Defa enerji içeceği içmiyorum ama Bugün Biraz normalden fazla (500 ml ) Monster Enerji içeceği içtim Normalde ara sıra redbull dark blue falan iciyodum içtikten bı kaç saat sonra 5 dakikada bir kalbimde sanki kuş ucuyormus gibi bıseyler olmaya başladı ve...
  46. Furkanbg26

Soru Sizin memleketin neyi meşhur ?

Çi Böreği, Lületaşı Meşhur
  47. Furkanbg26

Yardım Diş Ağrısı

Diş Tedavisini Detaylarıyla Bilmem Düz Mantık Yapıcam O Yüzden İltihap Kurumadan Tedavi Etmezler Çünki Tedavi Yapıldıktan Sonra Kanındaki İltihaptan Diğer Dişlerinde İltihaplanabilir Acildeki Doktorun Alanı Diş Hekimliği Olmadığından Pek Bir Bilgisi Olmayabilir Diye Düşünüyorum Ancak İki...
  48. Furkanbg26

Bişey Olurmu ?

Teşekkürler İrternette Bin Tür Şey yazıyor Bende Korkmuştum
  49. Furkanbg26

Soru gözlerim normal mi ?

Her insanda oluyor diye biliyorum benimde tek gözüm büyük misal herhangi bi problemim yok
  50. Furkanbg26

Soru gözlerim normal mi ?

Normal Bişey Yok Dostum 1666643149 Doktora gidersen Doktor Daha İyi Bilir Ama Benim Kendi Düşüncem Bişey Olmadığı
  51. Furkanbg26

Bişey Olurmu ?

Arkadaşlar Merhaba Jiletle Traş Olurken bulgur tanesinden birazcık Küçük Bir Parça Kestim Rengi Ten Rengiydi İrternette Araştırdım Et Beni Kanser Olursun Falan Diyorlar Bişey Olurmu Ben Biraz Tırsmaya Başladım 1666644203 Up
  52. Furkanbg26

Soru tümör var mı yardım edin

Baban Doktorsa Senin Hasta Olup Olmadığını Anlayabilir Fazla Kafaya Takma Takmadan Yapamıyorum Sürekli Aklımı Kurcalıyor Benim Diyosan Ailene Durumu Kafayı Taktığını Anlat Bence.
  53. Furkanbg26

Yardım Uygun fiyatlı internet arıyorum !

İrternet Alt Yapısı Danışmayla olur Tabiki Ama Genel İtibariyle iyi hizmet veremeyen Bı Firma Türkiye Geneli Gene İyi Hizmet Veremiyor
  54. Furkanbg26

Benim İçin Telefonumun Hattı Pek Mühim Değil Evin İrternetini Kullanıyorum Genelde Ondan Dolayı Pek Fikrim Doğrusunu Söylemek Gerekirse Sağdan Soldan Duyduğum Kadar Konuşuyorum Cep Telefonu Hattı Konusunda
  55. Furkanbg26

ADSL Kullanıyorum Turkcell Türk Telekom Alt Yapısını Kullanıyor Tek Farkı Portları Farklı Turkcell Türk Telekom Üstünden Fiber Alt Yapıda Verilebilir Ama Benim Tahminimce Ayrı Olarak Superonline Diye Bir Kutu Daha Koyarlar Bodrum'a Eve Dağıtım Kısmı Sıkıntılı Mesela Evde Ev Telefonu Hattı Varsa...
  56. Furkanbg26

Ben Eskisehirdeyim Daha Yeni Telekomdan Turkcelle Geçtik Vodafone u Falan da Araştırdık Çok Ümit Vermedi Türkiye Veya Şehir Geneli Nasıl Bir Hizmet Veriyor Bilemem Ama Bizim Burdan Çok Şikayet Var İrternette
  57. Furkanbg26

Vodafone hakkında pek fikrim yok ancak bölgeden bölgeye hiz değişiyor diye biliyorum
  58. Furkanbg26

Hocam Bende Biliyorum Ama Arkadaş Fiyattan Şikayetçi Olduğu İçin Başka Firmaların Fiyatları Hakkında Bilgilendirme Yakın Zamanda diğer firmalarda fiber çekmeye gelir zaten
  59. Furkanbg26

Türksat Kablo Net 100 170 lira arası değişir Turkcell Superonline ilk 6 ay 130 Son 18 Ay 175 Vodafone ilk 6 ay 68 Son 18 ay 136 lira Türknet Hakkında Tam Bir Bilgim Yok Ancak Tahüt Olmadığı İçin 150 200 bandındadir Netspeed 100 150 lira arası Türk Telekomdan Ayrılmadan önce 185 liraydı Şimdi...
  60. Furkanbg26

Soru Çok Disiplinsizim, Derslerimde Başarılı Olamıyorum.

Arkadaşlar Merhaba Eğitim Hayatım Boyunca Sürekli Sorguladığım Ve Hiçbir zaman Çözümüne Ulaşamadığım Bir Sorunumu Size Anlatmak İstiyorum Eğitim Konusunda Yeniliklere Etkinliklere Açık Bir İnsanım Yeni Bir Konu Öğreneceğim Zaman Bir Heves Duyarım Ancak Sorun Şu Ki Okulda Anlayıp Eve Geldiğim...
  61. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Kablo Çekiyorlar Ama Ne Olduğunu Çözemedik

Reis Şimdi Türk Telekom Bu Kabloyu Getirdi Kutu falan kurdu diyelim Apartmana Biz Turkcell Musterisiyiz İrternet alabiliyormuyuz Fiber Yoksa Turkcellin Getirmesini Ayrı Beklicezmi
  62. Furkanbg26

Çok ince uzatma kablosu kadar falan 1664480157 Turuncu Ve İnce Bir Kablo Ama Adamlar Sadece Makaranin İcinden Falan Koydular Ne Kutu Kuruldu Ne Bişey Türk Telekom falanda yazmiyo arabanın üstünde emin olamadık 1664480418 Bize Bişey Söylenmedi Sadece çekiyorlar öyle
  63. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Son 2 3 haftadır Mahallemizde Alt yapı Kanalizasyon Çalışmaları Var Betondan Silindir Şeklinde Şeyler Yerleştirip Kapattılar Üstünü Son 2 Gündür Bir Minibüs Gelip İçeriye Turuncu Renkli Kablo Atıyor İrternet Olabilirmi Yoksa Başka Biseymi Biz Pek Anlayamadık
  64. Furkanbg26

Öneri Kurs İsim Önerisi

Usta Ben öyle Yaratıcı biri değilim ama Sade Akılda Kalıcı Ve Kodlamayla İlgili Bir terim Olursa İlgi çekebilir
  65. Furkanbg26

Soru Hangi irternet firmasini tercih etmeliyiz

Türk Telekom kendisi servis yollayıp kablolari adsl telefon ayricisi ve filtresini modem prizini kontrol etti apartmanın hattına da baktı bı sıkıntı yok deyip gitti ama irternet hala kötü
  66. Furkanbg26

Maalesef öyle ama kötünün iyisini arıyoruz 1654798160 1654798171 up
  67. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Türk Telekom hattınımızın tahüttu daha yeni bitti verdiği yavaş hızdan ve yuksek pingten dolayi uzun zamandır şikayetçiyiz hangi irternet firmasini tercih etmeliyiz ?
  68. Furkanbg26

Yardım Formattan Sonra "Sınırlı Erişim" Sorunu

Başka bir bilgisayara ait Bir Driveri Yükledim Ve Sorun Çözüldü Hepinize Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim
  69. Furkanbg26

Evet 1653250015 Başka bir bilgisayardan aktarıp yükledim 1653250276 Sorunları düzelt kısmına girdim orda Geçerli İp Adresi Alinmiyo gibisinden bişey diyor
  70. Furkanbg26

Bilgisayarıma Virüs Bulaştı Ve Kullanılmaz Hale Getirdi Benimde Aklıma Format Atmak Geldi 2015 Yılına Ait Format Diskimi Aldım Ve Bilgisayarima Taktim Ve Formatı Tamamladım Formatın Sonunda Ağ Seçmeni İstedi Evimin Ağına Bağlanmak İstediğimde Sırasıyla Ağa Bağlaniliyor > Ağa Bağlanmak Uzun...
  71. Furkanbg26

Yardım Öykü Yazmasını Bilen Biri Varmı Bana Öykü Yazacak

Arkadaşlar merhaba ilkokul 1. Sınıftan Beri birdaha Bir öykü yazmadım Bana Öykü Yazmamda Yardım Edebilecek Veya Yazacak Biri Varsa Özelden Yardımcı Olabilirmi konuyu felanda söyleyebilirim
  72. Furkanbg26

Yardım Laptop Bozma

Bilgisayar ikinci El Olduğundan Yaklaşık 1.5 2k Civarlarında bilgisayarının orta Duzeyde Olduğunu Düşünüyorum 1.7k civarına fix satabilirsin Bakimliysa 2k ya satabilirsin bu para bana yetmez dersen Orta Sağlamliktaysa 2 bakimliysa 2.300 e kadar satabilirsin Sana Birkaç Öneride Bulunayım...
  73. Furkanbg26

Yardım Laptop Bozma

Dostum bilgisayarının İçini aç ve fan kablolarını sök At veya Denetim Masasından Fanin Ayarlarını kıs ve Ağır Bir Oyun aç Yalniz dikkatli ol bilgisayar çok ısınmadan yanabilir veya alt kısımları yüksek Derecede ısınabilir Ben Olsam Yapmazdım sadece istediğin Üzerine Cevap Veriyorum ve tavsiye...
  74. Furkanbg26

Yardım Kafayı yemek üzereyim

Normal şeyler kafa dinlemeye ihtiyacın olabilir bendede var kafa dinlesem geçer diye tahmin ediyorum
  75. Furkanbg26

Yardım İnstagram hesabım çalındı

https://help.instagram.com adresini kullanarak profiliniz ve hesabınızla ilgili her türlü yardımı alabilirsiniz. Ayrıca, press@instagram.com mail adresine talebinizi göndererek destek alabilirsiniz. nstagram Hesabı Silmek için ise : Login • Instagram 1648056912 Bide şu var ...
  76. Furkanbg26

Soru Monitöre virüs bulaşır?

Yok knk ne Virüsü Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsin
  77. Furkanbg26

Yardım İnstagram hesabım çalındı

Instagram hesabınıza kayıtlı bir eposta adresinde instagramdan gelen eposta adresiniz değiştirildi gibisinden bir e-posta varsa hemen e-posta içinde bulunan bir bağlantı üzerinden bu duruma itiraz edebilirsiniz. Şifremi Unuttum Kısmından E-posta adresiniz silinmiş olsa dahi bir kurtarma kodu...
  78. Furkanbg26

Soru Nasıl Şekil Olunur

https://www.hizliresim.com/brtgnz8
  79. Furkanbg26

Soru Nasıl Şekil Olunur

https://www.hizliresim.com/czklvoz 1647185206 Pardon
  80. Furkanbg26

Soru Nasıl Şekil Olunur

https://resimyukle.io/r/Fke0B3vOw6
  81. Furkanbg26

Soru Nasıl Şekil Olunur

Reis burda kendimi ifşalamayayim bence sjnsmsms
  82. Furkanbg26

Soru Nasıl Şekil Olunur

Merhaba Dostlar Sayacağım Sorunlardan Çok Müzdaribim Bana Bir Yol Gösterin 1- Tip Olarak Çok Hantalım Ve Öyleyim Kilo Almadan Önce Daha Enerjik Bi İnsandım Ve Kilo Problemim Var Onu Kilo Vererek Çözebilirim Diye Düşünüyorum Sizce Düzeltebilirmiyim 2- Tip Olarak Yakışıklıyım Ama Diğer İnsanlar...
  83. Furkanbg26

Öneri Türk Telekom sorunu çözemiyor saat 11den beri internet yok

dostum biyerde hat kopması olmuş olabilir tamiri çok uzun sürüyo heleki fiberse bizim burda adsl alt yapı vardı 15 saat falan çalıştılar geri tamir için
  84. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Bişey Olurmu

Merhaba Bu öğlen Uykumu Açmak İcin 1 bardak kola (250ml) içtim ardından 2 3 saat ardından 1 su bardağı türk kahvesi birde vitamin hapı içtim bişey olurmu ellerim falan titriyor
  85. Furkanbg26

Yardım İnstagram Hesap Çalınma

Pardon konu 24 Aralık'ta acilmis dün ana sayfada konunun hortladigini gördüm daldım
  86. Furkanbg26

Yardım İnstagram Hesap Çalınma

Aldığınız Maillere Dikkat Edin Size Antivirüs Lisansı Veriyoruz Veya Lisansınız Sona Erdi Yenilemek İçin Tıklayın, Size Alışveriş Çeki Veriyoruz Tıklayın Ve benzeri şeylere Tıklamaktan Kaçının Tıklamayın Şifrelerinizi Bilmediğiniz Paylaşıyorsanız Paylaşmaktan Vaz Geçin 2 Faktörlü Kimlik...
  87. Furkanbg26

Yardım İnternet hızımda ani hız düşüşü

Bendede var türk Telekom kullaniyorum kendim duzelltim evde
  88. Furkanbg26

Yardım İnternet hızımda ani hız düşüşü

Bilgisayarinizla modeminize gidiyorsunuz Modemin Arkasında 2 veya 4 tane port bulunur başka bir irternet kablosu arayıcılıgiyla bilgisayarla modemi bağlıyorsunuz Googleda yeni sekme açıp üst kısma 192.168.1.1 yazıyorsunuz sizi bir panel karsiliyacak Muhtemelen Kullanıcı adı admin Şifreniz ise...
  89. Furkanbg26

Yardım Spotify bunu şu anda çalamıyor hatası

Spotifyı Aç kapa yapın bilgisayarınızı yeniden başlatın irternet bağlantısını kontrol edin olmadı Spotify i silip yeniden yükleyin
  90. Furkanbg26

Soru Çok Hantal Bir Kisiligim var nasıl duzeltebilirim

Son İki Yıldır Bunu Mottom Haline getirip sürekli dislanacagimi düşündüğüm için icraate Sokamamistim benim gibi düşünen insanlarda varmış Teşekkür Ederim Dil Öğrenmeye ve Bilişim Yazılım Bilgisayar Alanlarına İlgim Var Spora Falan Gitmeyi Düşünüyorum şeklimi değiştirmek için. Fikiriniz için...
  91. Furkanbg26

Ben Çocuklukta Yaşadıklarım Ve Yetiştiğim Ortamla İlgili Olduğunu Düşünüyorum Okulda Hiçbir zaman Sevilmedim Tek Başıma Oturdum Tek Başıma Gezdim Ben Bunların Farkındayım Ama Buna Bir Çözüm Bulamadım Ne Yapacağımı Bilmiyorum
  92. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba kişilik olarak aşırı sakin ve hantal biriyim bu durum beni rahatsız ediyor arkadaşlarım falan 10 yaş büyükmüş gibi konuşuyorsun falan diyorlar nasıl şekilde cozebilirim
  93. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar 0.12 puan yüzünden bir sıkıntı olurmu

Arkadaşlar Merhaba Nakil Aldırmayı Düşünüyorum 86.33 le alan bir okul benim puanım 86.21 Nakil Olurmu bi sıkıntı çıkarmı
  94. Furkanbg26

Soru YouTube'a giren tuşlu telefon

Problem değil dostum
  95. Furkanbg26

Soru YouTube'a giren tuşlu telefon

https://www.n11.com/urun/nokia-216-16-mb-tuslu-cep-telefonu-ithalatci-garantili-1504765?magaza=vtekno&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAiAxJSPBhAoEiwAeO_fPzDdDx4qUCx6-14ybWTbNg96F_sXfxAGbo_6mayZbFDhUGWv8383DBoC3_4QAvD_BwE...
  96. Furkanbg26

Soru Lisede Derste Kalma

Edebiyattan kalıp not ortalamaninda 50 nin altında olması lazım
  97. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Okul Naklinde ?

Bizim okuldan yok diye biliyorum başka okullardan olabilir inşallah çıkar ama çıkacak gibi duruyor yüzde 80 90
  98. Furkanbg26

kontenjan kapanır diye acele etmem gerek 3 kişi yer var hocalara söylesem okuyup girelelrmi 3 ders sorumlu olurum
  99. Furkanbg26

Abi Anadolu Öğrencisiyimde Onun Hakkında bir bilginiz varmı
  100. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Başka Bir Liseye Nakil İstiyorum Şimdi Sınav Haftası Gideceğim Okulda Bu Okuldada sınav haftası sınavları verip gitsem eokula işlenir işlenmezse Girmedimi Olur Tekrar Alırlarmı ?
  101. Furkanbg26

Soru En Sevdiğim Arkadaşım Okuldan gitti

ağa çok üzülüyorum ya beraber onca şey yaptık denemesine yaptığı nakil tuttu etrafımda başka arkadasimda yok istesemde kuramam ne yapicam ben ya
  102. Furkanbg26

Soru En Sevdiğim Arkadaşım Okuldan gitti

En sevdiğim arkadaşım tek dostum okuldan gitti bende tek kaldım cevremdekiler hep belalı tipler ailem nakil aldirmami istemiyor ne yapicam bı taktik verin
  103. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Hesabımı Nasıl Kurtarabilirim

Olmuyor
  104. Furkanbg26

reis gönderdiğin bağlantı çalışmıyor
  105. Furkanbg26

Arkadaşlar Görseldeki Gibi Kapattığım E-Posta adresine doğrulama istiyor halbuki değiştirmiştim epostasını ne yapabilirim
  106. Furkanbg26

Soru İrternetten Nasıl Para Kazanabilirim

Arkadaşlar 15 yaşındayım İrternetten para Kazanmak İstiyorum Video Montajı yapabiliyorum (Montaj Programım Zayıf İyi Montaj Çıkartamıyorum Bilgisayarım Kaldırmıyor) Ne Önerirsiniz.
  107. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Eksiklerimi Bu Şekilde Kapatabilirmiyim

Teşekkür Ederim Ama Hangi Kitap...
  108. Furkanbg26

Önerebileceğiniz Bir Kitap Varmı
  109. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Benim Ortaokul Matematiğim Zayıftı LGS Matematiktende Kötü Sonuç Aldım Ve Ortalama Bir Anadolu Lisesinde Okuyorum Matematiğimi Geliştirmem İçin Şu Kaynak Yardımcı Olurmu Çok Öneri Alıyorum...
  110. Furkanbg26

Soru Kombi Önerisi

Intro Olan Biraz Daha Eski Model Olarak Öyle Biliyorum Daha Az Teknolojik Diğerinde Daha Fazla Teknolojik Şeyler var size kalmış
  111. Furkanbg26

Soru Kombi Önerisi

https://www.hepsiburada.com/vaillant-ecotec-236-5-3-pro-19-23-kw-17-000-k-tam-yogusmali-kombi-p-HBCV00000ZAXG0 Bu Linkteki Kombi Tam Yoğuşma Özelliğine Sahip Bunun Haricinde Size Enerji Tassarufu Sağlar Düşük Gaz Basıncında Dahi Çalışabilir Kademesiz Alev Modülasyonu Sayesinde Petekler Daha...
  112. Furkanbg26

Ekonomimiz Batıyor !

Üzücü
  113. Furkanbg26

Bisiklet hevesim tavan yaptı.

Atarım Tabii :)
  114. Furkanbg26

Soru Kulaklık mikrofonundan cızırtı gelmesi

Denetim Masasına Girin Donanım Ve Ses e tıklayın Ses e Tıklayın Kayıt Kısmına Gelip Mikrofonun Üstüne Tıklayın Ordan Mikrofonunuzun Ne kadar Ses alıp almadığını kontrol edin ayarlarıyla oynayın ta ki düzelene kadar
  115. Furkanbg26

Hocam Max Gittiğim Yer 2 3 Km mahallede Bisikletçi felan Mevcut Tanıdığım Ücret almadan yapıyorlar Ama Modifiye İşini 100 tl ye felan anca yapar kendim köye götürüp yapmayı düşünüyorum
  116. Furkanbg26

Vallahi Varda Durumu Kötü Biraz Modifiye Edicem Yaz Tatilinde Bu Sene Pek Binmek Nasip Olmadı
  117. Furkanbg26

Hocam Konunun Açılış Tarihine Bakmamışım Patlamış Görünce Yazayım Dedim :)
  118. Furkanbg26

Soru Gmailime başka birini eklemek

Mail Şifrenizi Vererek Mailinize Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.
  119. Furkanbg26

Hocam Napacaksınız Kış Vakti Bisikleti :) Neyse Ama Kaskınızı Takmayı Unutmayın Aman Diyim Şimdiden Hayırlı Olsun
  120. Furkanbg26

Öneri Arkadaşlar Uygun Fiyatlı Video Montajı Yapıyorum Birazcık Amatörüm İlgilenenler Gelsin

Arkadaşlar Uygun Fiyatlı Video Montajı Yapıyorum İhtiyacı Olanlar Gelsin 1638476435 Up 1638477041 Yukarı
  121. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Makale Yazarak Para Kazanma Adında Bir Site Buldum Ancak...

Şuana kadar bana birşey olmadı ancak site sağlıklı bir site değil sadece bahis ile ilgili yazılar var önermiyorum dm den yazarsaniz dönüş yaparim
  122. Furkanbg26

Soru Sağlık lisesi mi ? Yoksa Anadolu mu?

Bence kötü yol gosteriyorsunuz Anadolu lisesine gidip iyi çalışırsa Tabip Veya Dış tabipi en kotu muhendislik felan kazanırsa 8 10 bin TL maaş ile rahat rahat hayatını sürdürür meslekten iş var ancak Asgari ücret ile gecinmek çok zor
  123. Furkanbg26

Soru Sağlık lisesi mi ? Yoksa Anadolu mu?

Kendim Anadolu'da Okuyorum Dersler Ağır 6 saat mat 5 saat edebiyat var haftada soruları zor soruyorlar ama üniversiteye hazırlanmak için iyi biyer eğer kendine güveniyosan Anadolu lisesine git eğer ben yapamam diyorsan sağlık meslek lisesi veya herhangi bir meslek lisesine git ara eleman olarak...
  124. Furkanbg26

Bahis Sitelerini Takip Etmiyorum İlegalmidir Değilmidir Onuda Bilmiyorum Anlıyorsanız Özelden Söyleyebilirim İsimlerini 1637095986 up
  125. Furkanbg26

Hakkında Makale Yazarak Alabileceğim İşler Sadece Bahis Sitelerini Övmek Bu Suçmudur Veya Bana Sıkıntı Yaratırmı
  126. Furkanbg26

Soru Trojan

İrternetten CMD İle virüs temizleme var flashtaki virüsü temizleme için flashi takip kodu Yaziyosun virüs siliniyor bilgisayarına tekrar tarama yaptır problem çözülür
  127. Furkanbg26

Soru Sınavlarınız nasıl gidiyor?

Kimya Matematik Leş Gibi Şuan Diğerlerini Toparlarsam Sözlülerle 1.dönemin İlk Sınavlarını Mükemmel Şekilde Ortalama ile Tamamlıyıcam 2. Sınavlarda Daha Güzel Notlar Almayı Planlıyorum Sonra 2. Döneme Geçince Kökten Tamamlarım İnşallah
  128. Furkanbg26

Soru Merhaba 15 Yaşındayım Ve Edit Yapıyorum Bana Destek Olabilirmisiniz ?

Sağolun Teşekkürler :)
  129. Furkanbg26

Up 1635664845 Sağolun Teşşekkur ederim
  130. Furkanbg26

Arkadaşlar Merhaba Edit Kanalı Açtım Atatürk İle İlgili Editler Yapıyorum İzlemek Ve Destek Olmak İsterseniz Şuraya Linkimi Bırakıyorum. Rica Etsem Abone Olurmusunuz :) (Editimi İzlerseniz Eksiklerimide Belirtin Lütfen) https://www.youtube.com/channel/UChEqoSOrnTyEKHiie2FlGKg 1635622033 Up...
  131. Furkanbg26

Rehber Yeni Ön Ödemeli Kart Fups Nedir?

Yaş sınırı mevcutmu
  132. Furkanbg26

Soru Bize tanınan devamsızlık süresi neden çok az?

Size Katılıyorum Okulumuzdaki Matematik hocası 3 5 kişi konuşuyor diye not ortalamamizdan 10 ar puan kiracagini söyledi zor caz gecirdik salak aptal gibi cümleler sık sık kullaniliyor hocalar çok agresif ve saçma sapan şeylere kızıyorlar sınıf başkanıyım misal dersimiz boş nöbetçi öğretmeni...
  133. Furkanbg26

Soru 29 Ekim Torenine Katilmassam sıkıntı olurmu

Disiplin suçumudur ?
  134. Furkanbg26

Soru 29 Ekim Torenine Katilmassam sıkıntı olurmu

29 Ekim'de Tören Olacak okul evimden uzak yarım saat için gitmek istemiyorum Bişey Olurmu Sizce Disiplin Suçumudur Değilmidir Hocalar bişey dermi
  135. Furkanbg26

Soru Sizce Nakil Aldirmalimiyim

Up
  136. Furkanbg26

Sınıftan yok
  137. Furkanbg26

Selam Arkadaslar Şuan Gittiğim Liseden Nakil Aldirmayi Düşünüyorum Ama bi ikilemin içine düşmüş bulunuyorum okula nakilimi aldirsammi aldırmasammi bilmiyorum Sebeplerim Şunlar Sınıfın çoğunluk kısmıyla kavgaliyim başka sınıflardan arkadaşlarım var Okul evimden 3km bunun 2 km sini yokuş çıkıp...
  138. Furkanbg26

Yardım Küp Yapmam Gerekli

Kardeşim Küpün Her Tarafı Eşit Olduğundan Tek Bi Santimi Seçmen Gerek Orta Büyüklükte bir küp için 5cm çevreli bir Karton yeterli olur Bi taban Seçip Kenarların Üstüne Birer tane kare koyucan Sonra Üstünü Kapatıcan Küp Olucak Kağıtla Mukkavvayla Üstünü Müstünü Yapıştır Renkli Küp Olur Olmadı...
  139. Furkanbg26

Yardım Bilgisayar Sıfırlarken Kapanması ve sonra kapanıp açılması

Dostum Kurulum Yaparken Bilgisayarı Kapatmayın Diye Boşuna Yazmıyor Orda BİOS Menüsüne Giriş Yapmayı Dene Ordan Format Diskini PC Ye bağla Format At
  140. Furkanbg26

Yardım Aradığınız kişi görüşme kabul etmiyor

Telefonu Yeniden Başlatın Çözülmesse Başka Bir hattı telefona takip deneyin eğer o hatla arama yaparsa telefonda problem yoktur Müşteri temsilcisi ile görüşülerek problem cozulebilir eger telefonda problem var ise telefonu servise vermeyi deneyin
  141. Furkanbg26

telefonumu sıfırlamak istiyorum ama fotoğraf ve videoları nasıl bilgisayara atıcam :/

Telefonuna Bir RAR programı yükle ordan fotoları bir rar ile sikistir USB den aktarmayı dene gene olmazsa rar dosyasını Google drive gibi bi bulut depolama sitesine yukle ordan PC den indir
  142. Furkanbg26

Yardım Okul Kavgası

Benzer bir olay zaten sınıfta ben hariç 6 erkek var 5 tanesi düşman bana sıkınti büyük sınıfta 1 arkadaşım kaldı 1634466977 Dayak yemek gibi bi durum oldu eleman geldi bana yumruk attı bende yere yatirdim üstüne bastırdım falan arkadaşı geldi oda saldırdı 11 lerden bir abi geldi kurtardi...
  143. Furkanbg26

Yardım Meslek Seçimi

Öncelikle Merhaba Sevgili Dostum Senden 1 yaş kucugum ama istediğim mesleği belirleyebilidim Nasıl belirledigimi anlatayım ilk Önce hayalimde kurduğum mesleği uzunca düşündüm sonra o alan hakkında İdol aldığım kişilere baktım bu bi dizideki karakter veya tanıdığın birisi veya alanında...
  144. Furkanbg26

Soru Aşı Bir şey yaparmı ?

soğuk algınlığım var biraz dediğim gibi bi sıkıntı çıkartırmı 1632432427 .
  145. Furkanbg26

Soru Aşı Bir şey yaparmı ?

Bende Hafif Boğaz Ağrısı var koku tat almada bir problem yok hafif halsizliğim var ateşim filanda yok yarın biontech aşısı olucam yaşım 15 Yan Etki Filan Gösterirmi İlgilenenler Lütfen Cevaplasın
  146. Furkanbg26

Yardım Okul Kavgası

Konuştum Çocuklarla WP Üstünden Kız için Arkadaşmı Satılırmış Dedim Olayın Aslını Anlattım Anladılar Barıştık Gibi Bişey Oldu 1631906375 hallettik
  147. Furkanbg26

Yardım Okul Kavgası

lise 1 im seneye yeni başladım bitane kızdan çok hoşlandım sevgilim olsun dedim her neyse olmadı sonra dün daha bitane kız bu çocuk bana bakıyor demiş ordan kavga çıktı bugün bende millete kötülemek için başka bi kıza yazdım oda sınıf grubuna atmış Olay büyüdü sınıfın yarısı bana düşman taktik...
  148. Furkanbg26

Soru Sizce Moralmi Bozuyorlar ?

Matematik Olmuyor Diğer Dersler Harici
  149. Furkanbg26

hocalarımın çoğu kafan basıyor diyor ama ben uğraşıyorum uğraşıyorum olmuyor 1631726894 agam bide her gün söylüyolara alınganlık yapacak birşey yok 1631727318 Tavsiyelerin İçin Teşekkür Ederim Abi Umarım Daha İyi Olursun Bu Yazı Bende Bir Fikir Uyandırdı
  150. Furkanbg26

Yardım İstemediğim okula gidiyorum !!!

8 ay sabredicen ozaman
  151. Furkanbg26

Knk Ozaman Aileni Zorlaman Lazım Başka Türlü Olmaz 8 ay sabredicen veya
  152. Furkanbg26

İstediğin Okula Sene Sonu Veya Sene İçinde Kaç Kere Olduğunu Bilmiyorum Nakil İle Gidebilirsin Aileni Nasıl Halledeceğin Kısmına Gelirsek Aileni İkna Edebilmek İçin Mevcut Okulunun Rehberlik Servisine Okulun Böyle Böyle Kısımlarından Hoşlanmadığını Aileni İkna Edemediğini Söyle Onlar Ailene...
  153. Furkanbg26

LGS den 330 Puan Aldım İstediğim 2 lisede tutuyordu kontenjan Olmadığı İçin Giremedim Sonrasında OBP İle Gireyim Dedim Anadolu Lisesine Yerleştim Yaz Boyu Matematik Çalıştım Ama Matematikte zorlandığım için yeni konulara ağırlık verdim Şuan Sınıfımda LGS ye Girenler Arasında 1.yim Evdekiler...
  154. Furkanbg26

Soru Ne Kadar Eder ?

6.5k ya sat ozaman knk ustune satman zor olur
  155. Furkanbg26

Soru Ne Kadar Eder ?

Kaça aldığınızı soylermisiniz
  156. Furkanbg26

Soru Ne Kadar Eder ?

Knk sen hepsini beraber satıyorsan o elemanların modeline göre 300tl oynatır termal macun 80 90 oynatır kasanın temiz faturalarının olması 50tl onun dışında garantisi devam ediyorsa 200tl o oynatır pc yi kaça aldıysan %75ini alıp üstüne bu fiyatları ekle kaça satacağın çıkar dediğin kadar temizse
  157. Furkanbg26

Öneri Uzun saç ve bakım

Knk Uzun Saçın Bakımını Benim Bildiğim çeşitli saç kremleri var saçı besliyor onlardan kullanman lazım çok sık yıkanman lazım Kepek konusunda Kepek Önleyen Şampuanlar iş görür onun dışında dökülme demişsin dökülme içinde dediğim gibi besleyici kremler iş görür Aşırı saç dökülmesi kellik...
  158. Furkanbg26

Soru Facebook Para çekmeye çalışıyor

Sorun Değil İyi Geceler Dostum
  159. Furkanbg26

Knk Onu Bulan Adam yeni kartı bulamiyacakmi sence muhtemelen senin adına hesap açtı ve ordan seni dolandırmaya çalışıyor eğer Yaşın tutarsa Başka banka kartı kullanmanı öneririm ziraat bankası gibi
  160. Furkanbg26

Knk Ozaman Gerekli Makamlara Başvuru Yap birisi seni dolandırmaya çalışıyor olabilir
  161. Furkanbg26

Knk Facebook a mail at olmadı ara numarası varmiydi bilmiyorum temasının olmadığına emin ol olmadı Bi ustune olan Hesapları sorgulattir 1631400676 Ayrıca birisi seni dolandiriyo da olabilir facebookun ücret talep edeceğini düşünmüyorum
  162. Furkanbg26

Yardım Bu Sorunları Nasıl Hallederim

Arkadaşlar Belden Yukarım Altıma Göre zayıf O yüzden Kalçam Geniş Duruyor Düzgün Yürüyememe Problemim Var Birde Nasıl Çözebilirim Yardımcı olabilirmisiniz
  163. Furkanbg26

Yardım Kıza açılmalimı ?

Reis Açılcaksan Birazcık Bütce Ayırıcan Tabi Hemen İlk Günden Kafeye Gidermisiniz Bilmem Ben Okulda açılmayı düşünüyorum
  164. Furkanbg26

Öneri İnsanlara Yardımcı Olacak Video Fikirleri Önerebilirmisiniz

Youtube la aramdaki tek bağ video izlemek İnsanlara Yardımcı Olabilecek Türde Video Fikiri İstiyorum Kendim Düşündüm Bulamadım Şimdiden Teşekkür Ederim
  165. Furkanbg26

Soru Kaç gündür bilgisayarımdan ses alamıyorum bunu nasıl çözerim

Öncelikle Size Yardımcı Olabilmem İçin Aşağıdaki Yönergeleri Takip Edin ; 1- Denetim Masasına Girin 2- Ses Ayarlarını Açın Ardından 3- Aygıt Ve Yazıcıların Alt Kısmında Yazan Yönetici Başlat İşaretli Aygıt Yöneticisine Tıklayın 4- Ses Giriş Çıkışlarındaki Haporloru Güncelleyin 5- Ses Video...
  166. Furkanbg26

Soru uTorrenti Kuramıyorum [ÇÖZÜLDÜ]

Takibi Bırak Tuşunun Yanında 3 nokta var ona tıklıyorsunuz ondan sonra konuyu düzenle diyip sonuna çözüldü ekleniyorsunuz
  167. Furkanbg26

Arkadaşlar Windows Defender Diyenlere Sesleniyorum Defenderım Benim Hep Kapalı Bilgisayarımı Koruyan Herhangi Bir Programda Yok Ama Kurulmuyor Resmi Siteden İndirip Yönetici Olarak Çalıştırmayı Denedim Gene Olmadı En Son QBittorent i İndirdim Şuan İşimi Gördü Yardımlarınız İçin Teşekkürler İyi...
  168. Furkanbg26

uTorrent Kurulum Dosyasını Açıyorum Ancak Dosya Çıkartılıyor Diyen Bi Ekran Çıkıyor 2 sn sonra kapanıyor ve kurulum olmuyor kesinlikle Deamon Lite İlede denedim 2 sindede olmuyor çözümünü bilen varmı EKLENTİ : Arkadaşlar Windows Defender Diyenlere Sesleniyorum Defenderım Benim Hep Kapalı...
  169. Furkanbg26

Yardım Windows 10 ''Aramak için buraya yazın'' butonu açılmıyor

Görev Çubuğu Ayarlarını Kurcalayın Belki Bir şey çıkar. Olmaz ise Updateleri Kontrol edin belki Yanlış Güncelleme Gelmiş Olabilir Oda Olmaz İse Maalesef Benim Yardımcı Olabileceğim En Fazla Bu kadar Windows Destek Forumuna Sormayı Deneyebilirsiniz
  170. Furkanbg26

Yardım Windows 10 ''Aramak için buraya yazın'' butonu açılmıyor

Öncelikle Merhaba Sorununuzun Çözümü İçin Aşağıdaki Yönergeleri Takip Edin ; -Görev Çubuğuna Sağ Tıklayın -Mouse unuzu Ara > Kısımının Üstüne Getirin -Arama Simgesini Göster Seçeneğini Deaktifse Aktif , Aktifse Deaktif Konumuna Getirin Deaktif Konuma Getirdiyseniz Tekrardan Aynı Şekilde Aktif...
  171. Furkanbg26

Bu vitaminden içebilirmiyim ?

Doktoruma Danışmadım Ama Bende Bir Rahatsızlık yapar mı diye korkmuştum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  172. Furkanbg26

Bu vitaminden içebilirmiyim ?

Arada Uykusuz Kalınca Enerji verecek birşeyler arıyorum elimde böyle bir vitamin var 14 yaşındayım bana uygun olurmu ? Eczacılıkla ilgilenen abi ablalarımız yardımcı olabilirmi
  173. Furkanbg26

Anket Sdn 2021 4. Röportajı İçin Anket Seçimleri Başlıyor

Ben seni seviyorum baya reis ondan verdim :)
  174. Furkanbg26

Yardım Ailem sözel okumamı istemiyor sizce ne yapmalıyım?

60bin tl maaşı hangi doktor bulmuş bunu söyle (olsa bile yıllarını çürütmen lazım) 2.si sevmediğin bi işi yürütemezsin 3.sü öğretmenine bunu söyle ve ailenle konuşsunlar
  175. Furkanbg26

Öneri Instagram takipten çıkanları görme uygulaması

postegro diye uygulama var ben kullanıyorum
  176. Furkanbg26

Anket Sdn 2021 4. Röportajı İçin Anket Seçimleri Başlıyor

bir oyumda kırmızı şortliya attım :D
  177. Furkanbg26

Soru Eğitimsel Sorunlarım Ve Başıma Gelen Talihsizlikler

Dokuzuncu sınıfa geçtim LGS kötü geçti Derken Puanlar Açıklandı Sonra Puanıma Baktım Rehberlik Öğretmenime Danıştım Bu Puana İstediğin lise olmaz dedi. Öğretmenime güvendim gittim OBP ye Göre Tercih Yaptım 0.12 ile Liseyi Ne nakillerde Ne ilk Tercihlerde Tutturabildim Evimden Uzak bir Anadolu...
  178. Furkanbg26

Soru Zula kesinlikle kurulmuyor

arada steam bildirim yolluyor onun dışında bir farkı yok.
  179. Furkanbg26

Sorun Çözüldü steamdan kurdum ve başarılı oldu iyi forumlar
  180. Furkanbg26

Yardım Öğretmenim Sürekli Bana Karışıyor Ne Yapmalıyım?

Ozaman ses kaydını alıp direk polis çağırsın arkadaşlarından 2 3 kişi şahidde ayarlasın ailesinide çağırsın okuldanda biran önce başka liseye nakil yaptırsın
  181. Furkanbg26

Soru Ödeme sistemlerinde iban dönemi başlıyor siz ne düşünüyorsunuz?.

Bence sacma zibiltane haneli sayılar yerine kısa sayılarla eft havale işlemlerini kolaylıkla yapabiliyordun
  182. Furkanbg26

Yardım Öğretmenim Sürekli Bana Karışıyor Ne Yapmalıyım?

Birgün odev kontrolündeyken ses kaydını aç ve kitabını getirme dövünce ses kaydı alsin sonra ailene mesaj at gelmeleri için idareye dinlet ardından polis çağır hukuki yollardan ya uzağa sürerler yada meslekten men edilir
  183. Furkanbg26

deniyorum 1628360754 maalesef olmadı gene
  184. Furkanbg26

1628360468 kur tuşuna bastıktan sonra hiçbir tepki olmuyor birdaha 1628360508 işe yaramadı maalesef.
  185. Furkanbg26

Dosyaları indirdim güncelleme indiriyorum dedi indirdim 2 3 mb falan kur dedi kura bastım kurulmuyor
  186. Furkanbg26

Zulayi 5.5 GB indirdim setupundan sonra güncelleme listesi iniyor dedi kur dediğimde hicbirsey olmuyor ne oyunun klasörü var nede güncellemeyi veya oyunu kuruyor napabilirim
  187. Furkanbg26

Soru Okulların Açılmasına 1 ay kaldı ama ben çalışamadım

eyvallah sağol
  188. Furkanbg26

Soru Okulların Açılmasına 1 ay kaldı ama ben çalışamadım

8.sınıf matematiğim zayıf diğer derslerim mükemmel 9.sınıf matematiğe hazır olduğumu düşünmüyorum tonguç 0 dan 9a aldım 1 ayda tam bitecek ama 8.sınıf matematiğim zayıf dediğim gibi temel olmadığından sıkıntı yaşarım diye korkuyorum nasıl eksiğimi kapatabilirim 1 ay önce çalışmam gerekiyodu ama...
  189. Furkanbg26

Soru En iyi mühendislik hangisi? Ve neler yapıyor?

Bence 2 3 sene daha gir üniversite sınavına sıkı çalış ama doktor bile olabilirsin
  190. Furkanbg26

Soru En iyi mühendislik hangisi? Ve neler yapıyor?

Mühendisliğin İş Alım gücü çok düşük çok iyi bir mühendis olman lazım bu işin piri olacaksın ki devlet sana proje vericek falan filan Üniversite sınavında sıralaman kaç ?
  191. Furkanbg26

Soru Böyle sistem olmaz olsun dostlar

Kontenjan 0 diyo 1627299515 Olurmu ki
  192. Furkanbg26

Soru Böyle sistem olmaz olsun dostlar

Görselde gördüğünüz gibi sadece virgulle kaybettim istediğim liseyi kazandığım lise evimin uzağında ne yapabilirim lütfen yardım edin :(
  193. Furkanbg26

Soru Vücudumdan tiksiniyorum

Sen beni gör bide :)
  194. Furkanbg26

işte Diyorum ya bunlar sıkıntılı şeyler değil dış güzellik bir şekilde çözülür 1626982250 Olsun aga ya Allah boyundan kismis olabilir ama yüzüne fiziğine vermiş
  195. Furkanbg26

Dostum Senden 1 yaş küçüğüm Şuanda Ergenlik Döneminde Olduğumuz İçin Kendimizden Tiksiniyoruz Önemli Olan İç Güzellik Dış Güzellik Bir Şekilde Halledilir Sesin Mutlaka Yaşına Göre Düzene Girecek Benimde Kalın normale göre Vücüt Tüylerinden hoşlanmıyorsan Epilasyona Gidebilir Veya Düzenli Olarak...
  196. Furkanbg26

Soru Garip bir durum

Görsellerde göründüğü gibi (zyxel ana modem ttnet yazan sinyal çoğaltıci olarak kullaniyorum) 2 modemdede irternet olmasına rağmen cihazlarda göstermiyor ne yapabilirim ? https://www.hizliresim.com/lq31gz1 https://www.hizliresim.com/1itnazn https://www.hizliresim.com/qc9rhb3
  197. Furkanbg26

Soru Youtube A Içerik Atmak Istiyorum

daha berillemedim
  198. Furkanbg26

Yardım Kaşımı Fazla Kestim Napayım

babam biticek beni görürse
  199. Furkanbg26

aga çıkmak zorundayım ölsem tabutla götürürler oraya yani
  200. Furkanbg26

10 15 liraya e olurmu yani onu soruyorum 1626384597 vallahi bittim ben ya :(
  201. Furkanbg26

kaç lira alır 1626384120 5 güne kadar uzaması lazım veya
  202. Furkanbg26

Kaşımı Bilmeden diğer kısmını fazla kestim biri uzu n biri kısa kaldı napayım acil yardım edin :( Ben evdekilere çaktırmadan orta kısmını alıyordum sadece birisini bilmeden çok uzun aldım ne yapayım acil yardım bayramda antalydan amcamlar gelecek Rezil olmamam lazım
  203. Furkanbg26

Soru 4 Sene Çalışırsam Tıp Tutarmi

Konuyu açmadan önce rehberlik hocasına gittim dediki mesleğe gidersen orda elin iş tutar örneğin motor teknisyenliginde bilgin olur fabrikaya gidersin. anadoluya gidersen üniversiteyi kazanmak zorundasın kazanamazsan niteliksiz birisi olursun dediği için öyle diyorum
  204. Furkanbg26

Yardım Abim Müzik Dinlememi Istemiyor

Telefon + kulaklık = müzik keyfi
  205. Furkanbg26

Soru Hangi Operatöre Geçmeliyim?

Bimcell kullanıyorum bi sıkıntısı yok şuan türkcell babamlar kullanmış zamanında çok pahalı geldiği için bıraktık dedi dedem Çarşıda Oturmasına Rağmen Çekmeyen vodafone u kullanıyodu türk telekoma geçti Oranın Fiyatlarıda pahalı geldiği için Bimcelle Geçti Ondan Gördüğüm Kadarıyla Güzel Geldi...
  206. Furkanbg26

Bimcell Tarifeleri Fotograflarda Mevcut Çok Ucuz Türk telekomun çektiği heryerde çeker
  207. Furkanbg26

Bimcell çok ucuz türk telekomun çektiği heryerrde çekiyo
  208. Furkanbg26

Teknik liseye gideyim ozaman
  209. Furkanbg26

Maaş için değil doktorluk hoşuma gidiyor o yüzden eğer doktor olamazsam meslek ve imamhatip liselerinden nitelikli birisi olabilirim ama anadolu lisesinde sadece mezun olmuş olurum 1625486773 Noldu ?
  210. Furkanbg26

Anadoluya gidersem mezun olunca niteliksiz birisi olucam imam hatipte veya meslek lisesinde girdiğim bölümden kpss den memur olabilirim diğer türlü fabrikaya gidicem muhtemelen 1625485898 Yapmak zorundayım galiba lgs de şansımı kaybettim eğitim sistemi beni buna zorluyor :(
  211. Furkanbg26

İşsiz kalırsam napicam :/
  212. Furkanbg26

Anadoluya gitmek istemiyorum teknik lise olabilir anadolu lisesinde tipi tutturamassam işsiz kalırım ilerde
  213. Furkanbg26

Soru İsraille Neden Düşmanız?

İsraile değil amerikaya düşmanız israil gücünü amerikadan aliyor
  214. Furkanbg26

Bu yaz 9.sinifa başlamayı düşünüyorum
  215. Furkanbg26

Bu sene aklım başıma geldi lgsden sonra imamhatip lisesine gidicem muhtemelen 4 sene sıkı çalışırsam Tip fakültesi tutarmi abim yapamazsın diyo Doktor olmak istiyorum 4.siniftan beri en büyük hayalim siz nedersiniz ?
  216. Furkanbg26

Soru Bir Kişiye Nasıl Açılınır?

Güzel biryerde kızla konuş sohbet et sohbetteyken konuyu aşk meşk işlerine getir onu ne kadar sevdiğini anlat küçük bir hediye alabilirsin o hediye kızı çok mutlu edebilir bide cool dur kızlar çakı gibi erkeklerden hoşlanır daha çok hisleriniz karşılıklıysa Sizin iş olur
  217. Furkanbg26

Soru Hangi Yazılım Alanına Yönelmeliyim?

Robotik yazılım olabilir dünyada herşey robotlaşmaya başladi
  218. Furkanbg26

Soru Bir Kişiye Nasıl Açılınır?

Öncelikle selam sanaldanmi açılacaksin yoksa başka türlümü
  219. Furkanbg26

Yardım Modeme Gelen Hiz

Öncelikle Merhabalar bilgisayarınızın limitlerini programı varmi kontrol edin adaptörünüzun kaç mpbs desteklediğini öğrenin belkide 8 yukarısı ise almiyordur
  220. Furkanbg26

Yardım İnternetin Kopmasını Nasıl Engellerim

20 30 liraya wifi adaptör alın bilgisayarınıza takın sorun çözülür olmadı bilgisayarına götürün adaptorunu değiştirsinler 1625482136 Ping ölçümü yaparmisiniz ozamam bir yüksek ping olabilir oyundayken
  221. Furkanbg26

Ozaman kendi cihazinizi bir resetleyin düzelmesse servise yollayin
  222. Furkanbg26

Soru Win 10 Ayarlar Kısmından Format Sonrası Sürekli Yeniden Başlama Normalmi?

işe yaramadıktan sonra ne anlamı var ki
  223. Furkanbg26

Soru Lgs Dusuk Geldi

kafa eskişehirde kesildi ya biliyorum dediniz ondan söyledim
  224. Furkanbg26

knk benim bilgim bukadar maalesef :(
  225. Furkanbg26

Yeniden Başlıyorya şuan açılırken f12 basın.
  226. Furkanbg26

Lgs Sonuçlarının Açıklanmasının Ardından İnti̇har Etti

Ders Kitapları Eba Eğitici Olabilir Ama Yeterli Değil Bence Öğretmenlere Seviye Belirleme Sınavı Yapılmalı Yılda Bir Ne kadar bildikleri ölçülmeli Müfettişler Sık Sık Okulu Kontrol Etmeli Nasıl Ders anlatıyorlar vb
  227. Furkanbg26

Soru Lgs Dusuk Geldi

Eskişehirde yaşıyorum bilirmisniz bilmem
  228. Furkanbg26

Lgs Sonuçlarının Açıklanmasının Ardından İnti̇har Etti

Bunun Sebebi Eğitim Sistemi Ve Aileler Bence (Bu Sene Bende Girdim Sınava) Kendim yaşadığımdan biliyorum 10 yaşımdan beri gelecek kaygısı yaşıyorum maddi sıkıntılar vesaire ilerde kazanamazsam ne olur Evdekiler Hayatın Biter Falan Filan Bir sürü şey diyorlar 1 Senedir Çalışıyorum tüm derslerin...
  229. Furkanbg26

F8 e bas çek yap başlatıldığı vakit 1625155218 Seri ardı ardına yap ama
  230. Furkanbg26

Soru Lgs Dusuk Geldi

Abim Bi lise için kafa kestiler dedi bende mazlum birisiyim biraz korkuyorum
  231. Furkanbg26

Soru Lgs Dusuk Geldi

Ortamı kötü diyolar
  232. Furkanbg26

Soru Lgs Dusuk Geldi

Herkese merhaba puanım kötü geldi ne yapacağımı şaşırdım hep meslek liseleri tutuyor obp ile yakınımızda 1 tane okul var öneri verin
  233. Furkanbg26

Reis kb isim çıktı cozebildinizmi olayi
  234. Furkanbg26

LGBT ye Bakış Açınız Nasıl?

Ben Ne olursa Olsun Desteklemiyorum Bilim İnsanlarının Bununla İlgili Deneysel Çalışmalar Yapmaları Gerek Bence Herkez Yüce Yaradanın Verdiği Cinsiyeti Kullansın Nefsine Yenik Düşmesin Psikolojik Terapiler Alsın İlaçlar Kullansın Hormon Kontrollerini yaptırsın Sadece Kendilerini Etkilese Birşey...
  235. Furkanbg26

Yardım Windows 11 Sorunu

Hatanın Fotografını Göremedim Ama Sana Şöyle yardım edebilirim Bundan Önce Hangi Windowsu Kullanıyordun söylersen belki yardımcı olabilirim
  236. Furkanbg26

Bence Yanlış Düşünüyorsun Gün Gün Kıyamete Yaklaşıyoruz Baş Örtü VB Şeylere Takmıyorum Ancak LGBT Yüzünden Kavim Helak Edilmişken Bizim Helak Olmayacağımız Ne Malum.
  237. Furkanbg26

yarın akşam 6 7 gibi yaz bakarım
  238. Furkanbg26

Ozaman Sana Şöyle Birşey Önereyim :) Laptobu ters çevir pilini çıkar 10 saniye açma tuşuna bas geri tak pili elektriği bağla Olmassa Sana Sorum Şu Windows kaç kullanıyordun
  239. Furkanbg26

Kasa İçine Müdahale Falan yaptınızmı format atılırken
  240. Furkanbg26

Ozaman Bilgisayarı Fişten Çekip Tekrar Takın Belki Düzelir
  241. Furkanbg26

Asla Katılmıyorum Katılamam Eşcinsellik Bence Psikolojik Ve Hormonal bir rahatsızlık Örneğin Dişi Bireyde Testestoron Üretimi Çok Olursa Eş Bir Kıza İlgi Duyar Beyinsel Olarakta Hormon olarak testesteron Üretildiği için Organın Bölgesine Şehvet Sinyalleri Yollar Psikolojik olarak insanlar buna...
  242. Furkanbg26

Kurulumu Yapamamış olabilir Lütfen İso Dosyası İle Tekrar Format Atın
  243. Furkanbg26

Soru Babam Sürekli Kızıyor

Amcam Antalyada Dayılarımla Teyzelerimle görüşemiyoruz halamlar istanbulda Burda Bi Tek Dedem Var Onada Söylemeye çekiniyorum tansiyonu var adamın birşey olur diye korkuyorum
  244. Furkanbg26

Soru Lütfen Bakın Şu Konuya

Soru - Babam Sürekli Kızıyor Lütfen bakın
  245. Furkanbg26

Soru Babam Sürekli Kızıyor

Size Şöyle Kısaca Anlatayım Babam Çok Garip Bi İnsan Ve Sinirli Parası Olduğu Halde Eşofmanımın Yırtık Olduğunu Biliyor beni arkadaşlarıma rezil ediyor abim falanda kızdı babam almadı deyince abimle tartıştık ayrıca bugun Beni Manava a101 e falan yolladı sonra Yolda Otobüs Geliyor diye çekilmek...
  246. Furkanbg26

Yardım Meslek Ve Ders Çalışma Tavsiyesi

Abi Bacağım Ağrıyor Bir Çözüm Önersene (Halkımızın İlk Genel Sorusu :D) Bende Tıp Okumak İstiyorum Aslında Diğer Arkadaşların Dediği gibi herkes sevdiği işi yapmalı bence
  247. Furkanbg26

Öneri 1. Sınıfa Başlayan Çocuk Için Akıllı Cihaz Önerisi

Neden Bilgisayar Almıyorsunuz ki idare edecek bir laptop alabilirsiniz o yaştaki çocuğun eline telefon vermek doğru olmaz sadece bilgisayardan dersine girip çıkar telefondan irternete bağlanıp gezebilir telefon kullanım açısından çok basit bir cihaz bilgisayar aynı şekilde değil dedem bile...
  248. Furkanbg26

Yardım Sağlık Lisesi Bölüm Seçimi Ne Seçmeliyim ?

Bende Orayı İstiyordum Ancak Tutmuyacak galiba Bu Sene Senin Yerinde Olsam Hemşire Yardımcısı Olurdum Ebe Yardımcılığını Kaldırabilirmisin Bilmem SBT de iş yok diye biliyorum
  249. Furkanbg26

Yardım Gözlüğümün Camı Çıktı Nasıl Takabilirim

uygun bir tornavida varsa onunlada deneyebilirsiniz
  250. Furkanbg26

Yapabilirseniz birdaha yapmayı deneyin Gözlükçüler 10 20 tl ye yapıyor Merak Etmeyin
  251. Furkanbg26

Gözlüklerin köşe menteşesindeki gözlük camı ile kollar arasındaki vidayı bulun ve 1,5 mm'lik tornavida kullanarak saat yönünün tersine çevirerek vidayı çıkarın. Çerçeveyi Cam Girecek Kadar Açın Takın Ve Bir Penseyle etrafını Yavaşca cama zarar vermeden sıktırın vidayı sıkın ve kapatın
  252. Furkanbg26

Haber Sokağa Çıkma Yasakları Hakkında Karar

Vakalar Artsın Millet Öpüşüp Koklaşsın Alkol İçip Gece 12 den sonra dışarıda gezilisin Sonra Milletin Huzuru Kaçsın Tekrar Kapanalım Evlere Kusura bakmıyoruz İnsanlar Kendilerine Sahip Çıksın 3 5 Kişi Gece Mekanlarında Eğlenecek Diye Birdaha 84 Milyon İnsan Evemi Kapansın Bence Başkanımız Haklı.
  253. Furkanbg26

Soru Harddisk Taşınması ?

Bilgisayarın Kapanır Muhtemelen Yeniden Başlatınca Diski Okur Windows Başlar
  254. Furkanbg26

Soru Disk Hasar Alıp Başlangıç Onarmaya Atıyor

Anakartın Ram Slotlarını Bozmuş Olabilirsiniz Ona Çözüm yok muhtemelen.
  255. Furkanbg26

Anket Bu Iki Monitörden Hangisini Tercih Edeyim?

Samsung Seni Üzmez Ancak Görüntü Açısından Görsellik Bozar Masanın Üstünde
  256. Furkanbg26

Öneri Oyun Önerisi

Kafa topu 2 oyna çok sarıyo
  257. Furkanbg26

Sorun Değil
  258. Furkanbg26

Anket Bu Iki Monitörden Hangisini Tercih Edeyim?

Asus Al Knk Görüntü Açısından Daha İyi Gözükür Kaliteside iyidir
  259. Furkanbg26

Olur Kanka Sorun Olmaz
  260. Furkanbg26

Soru Youtube A Içerik Atmak Istiyorum

2 3 Yıldır Montaj işinde kendimi geliştiriyorum Ama Artık Youtube a birşeyler atmak istiyorum banada az biraz 10 20 lira gelir olur diye Biliyorum Gelir Kazanmak İçin Belli Bir Abone Gerekli Onuda Kazanmam Lazım Yapacak Edit Bulamıyorum Yapılmış editlerin benzerlerini yapmakta istemiyorum İlk...
  261. Furkanbg26

Soru Samsung M12 Almayı Düşünüyorum Ne Dersiniz

Oppo Gibi Marklara Güvenemiyorum Lafın Gelişiyle Zottirik Markalar Gibi Geliyor Zaten Samsungdan başka marka aldırma ihtimalim yok abim falan samsung alalım diyo babamda anlamadığından ona güveniyo
  262. Furkanbg26

Samsung A21 hakknda ne düşünüyorsunuz 1624228997 Up
  263. Furkanbg26

Diskinizi Bağlayın Sonrasında adımları izleyin F8 tuşunu kullanarak güvenli mod açma en çok bilinen ve en eski yöntemlerden bir tanesi. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınız açılırken Windows logosunu görmeden F8tuşuna basmak. Böylece Windows 10 güvenli mod açabilirsiniz. Fakat özellikle...
  264. Furkanbg26

Samsung M12 Almayı Düşünüyorum 2500 tl bütçem var nasıl bir telefon sizce ?
  265. Furkanbg26

Bazı Bilgisayarlarda Olur Böyle Şeyler Banada Olmuştu windows kaç kullanıyorsun
  266. Furkanbg26

Yardım Hakkımda Dava Açılabilir Mi?

ozaman birşey olmaz
  267. Furkanbg26

Soru Hangi Interneti Çekmeliyiz?

bende 10 saat bekliyom açılcak diye :D
  268. Furkanbg26

130 tl ye kadar varıyor ama kesintisiz türk telekom 70 tl ye 8mbps irternet veriyor bana 4 te 1 hız veriyor 130 tl ye 100mbps fiber müthiş birşey Ama burda fiber yok o ayrı bi sorun 1624206424 300mpbs Maşallah :D
  269. Furkanbg26

Yardım Hakkımda Dava Açılabilir Mi?

Küfür Etmediysen Sorun Olmaz Her T.C Vatandaşı Düşüncelerini Beyan Etmekte Özgürdür Madde 26: “Herkes düşünce ve kanaatlerini söz yazı resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir...
  270. Furkanbg26

Turkcell Veya Turknet al alanlar çok menmun türk telekom kullanıyorum hızı düşük pingi yüksek
  271. Furkanbg26

Yardım Televizyon'dan Gelen 'Çat Çut' Sesleri

Öncelikle Merhaba Bahsettiğinize Göre Uyduda Sorun Olmuyorsa Cihazınızın HDMİ girişi bozuk gelmiş olabilir yetkili servise vermenizi öneririm
  272. Furkanbg26

Rehber İrterneti Hızlandırma Rehberime Hoşgeldiniz :)

Hayır kendimde sık şık kopmalar yaşıyorum kendimce bulduğum çözümler video haricinde bir alıntı yok
  273. Furkanbg26

Rehber İrterneti Hızlandırma Rehberime Hoşgeldiniz :)

İlk Öncelikle Bir Kısmımızın Sorunu İrternet Bağlantısının Hızının Düşük Olması Ping Yükselmesi VB Kesin Garanti Çözümler olmasada kısmi çözümler sağlayabiliriz bugun bunlardan bahsedicem Madde 1- Mesafeler kısalsın Çekim Gücü Artsın ! Rehberimizin İlk Kısmı Bu Eğer Modeminiz Çekmiyorsa Bu...
  274. Furkanbg26

Yardım Türk Telekom Prime 40 Tarifesi Youtube Hotspot Sorunu

Bulunduğunuz Bölgede irternet altyapısı varsa irternet alabilirsiniz 40 ila 70 bandı arasında güzel paketler var hotspot çok harcıyor
  275. Furkanbg26

Öncelikle Selamlar Eğer Koptuğunu Modemde Görebiliyorsanız Cihazınıza Dair Bir Sorun Bulunmamaktadır Modemin Bağlantılarını anahattın duvardaki kablosunu çıkıp çıkmadığını kontrol edin Eğer Modemde Göremiyorsanız Cihazını Yeniden Başlatmayı Sonrasına Ağı Unut Seçeneğini Seçip Tekrar Bağlanın...
  276. Furkanbg26

Soru Evde Ne Yapabilirim

LGS geçti oynadığım oyunlar sıkmaya başladı ( zaten 2 tane oyun var ) Telefonum Yok Bilgisayarı Öğlen 1 den Akşam 6 7 ye kadar kullanamıyorum bu 5 6 saatlik arada canım sıkılıyo haliyle annem tv izleyip oturuyo abim öyle odasında takılıyo falan babam işte çalıştığı için bilgisayarımın olduğu...
  277. Furkanbg26

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

Tonguç 8.sınıf Tonguç 9.sınıf Pqueen Aykut Elmas Serhat taş Cem Yılmaz EBB Belediyesi Mucize Doktor Murat Abi GF Murat Paşa Murat engin ekin Neo Toprak Random animasyon
  278. Furkanbg26

En son okuduğunuz kitap

Son 48 saat okuyodum hala okuyucam
  279. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Seçim Yapmam Gerekiyor Makine Bölümü Cncmi Endüstriyel Kalıp Mı?

seçim hakkını bize sunduğu için ben böyle düşünüyorum istediğini yapabilir tabii
  280. Furkanbg26

Soru Arkadaşlar Seçim Yapmam Gerekiyor Makine Bölümü Cncmi Endüstriyel Kalıp Mı?

Hangisi En rahat ve maaşı fazlaysa onu seç bence
  281. Furkanbg26

Soru Biliyorum Tercih Vaktine Çok Var Ama...

taban puanlara bak ordan seç kkendine
  282. Furkanbg26

hangi şehirde yaşıyosun
  283. Furkanbg26

Doktor olmak istiyorum senden doktor olmaz diyolar
  284. Furkanbg26

disiplin kazanamıyorum nasıl kazanabilirim ya disiplinsizlikten oluyo hep böyle
  285. Furkanbg26

kuran öğreticisi falan olursun diyolar
  286. Furkanbg26

1. sorum LGS kitapçığını alıp kontrol ettik puanım mat yüzünden kötü geldi :( 340 puanla imam hatipe git diyo annem abim babam iyi çalışacaksan anadolu lisesine git üniversitye gir diyolar (Okul Başarı Puanı İle) Hangisini Seçeyim 2.sorum Bende Çalışma Azmi Yok Anadoluya Çok Gitmek...
  287. Furkanbg26

Öneri Yarın Lgs Ye Gireceğim Ama Şuan Çok Stresliyim Ne Yapmam Gerekiyor?

aynı sorundan müzdaribim
  288. Furkanbg26

Soru Sınava Saatler Kala Evdekiler Moral Bozuyo

Bayağı Uzak Biyerde Nasıl Biyerde bilmiyorum
  289. Furkanbg26

Meslek Lisesinemi Gittin Eğer Gittiysen Nasıl Bi Ortam Babam Çok Kötü falan diyo
  290. Furkanbg26

Yarın Sınava Gireceğim Bugün 1 deneme çözdüm puanım 380 geldi ben mutluyum tabii istediğim liseyi tutturucam diye Hatta abim falan da o liseye git dedi Sonrasında Abime Gittim Söyledim O Puan Dedi Sınava Girince Yarıya Düşer Moralim Bi Orda Bozuldu Babama Söyledim Öfflüyo puffluyo niye 400...
  291. Furkanbg26

Soru Dava Açılmaz Değilmi

hesap babamın üstüneydi herkeze açık hiçbişey yazmadan paylaşmıştım babam dava açtılar falan dedi bilmiyorum beni korkutmak istediler belkide
  292. Furkanbg26

Yardım Ailem Oyun Oynamama Izin Vermiyor

Muhtemelen 3 4 ay sonra 8.sınıf olacağın için ailen sınava hazırlanmada sorun çekmeni istemediğinden böyle yapıyor olabilir anne baba iyiğiliğini ister hep çocuğunun senin halinden ben anlarım 10 gün sonra sınavım var evdekiler strese başladı sonumuz hayrola
  293. Furkanbg26

Hepinize teşekkürler bu arada bilgilendirdiğiniz için 1622144887 Üstünden 8 yıl geçti ama evde dava açtılar falan diye çok kargaşa olmuştu yanlış hatırlıyoda olabilirim
  294. Furkanbg26

6 yaşındayken yapmıştım dava açmışlardı videoyu kaldırınca davayı geri çektiler 1622144595 sağol teşekkür ederim
  295. Furkanbg26

Görselde Göründüğü Gibi Paranın Onlara gideceğini söylüyo ama benim yaşım küçük başıma bi iş gelir diye korkuyorum
  296. Furkanbg26

şarkıyı söyleyen seslerini falan değiştirdim ayrıca fon muziklerinide birbirine karıştırdım telif yemesin diye
  297. Furkanbg26

Ben Bi Remix yaptım Güzel olmuşmu diye youtubede liste dışı yükleyip arkadaşıma yolladım altınada hak sahiplerini videonun linklerini yazdım videonun telifli olduğunuda yazdım şöyle bişey geldi dava falan açılmaz değilmi videoyu kaldırmasam