Soru Okulların Açılmasına 1 ay kaldı ama ben çalışamadım

Bu konuyu okuyanlar

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
8.sınıf matematiğim zayıf diğer derslerim mükemmel
9.sınıf matematiğe hazır olduğumu düşünmüyorum tonguç 0 dan 9a aldım 1 ayda tam bitecek
ama 8.sınıf matematiğim zayıf dediğim gibi temel olmadığından sıkıntı yaşarım diye korkuyorum nasıl eksiğimi kapatabilirim
1 ay önce çalışmam gerekiyodu ama sürekli tercihti oydu buydu nakildi derken çalışmadım.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Aslında tongucun 8den 9a hazırlık kampı var. Daha pazartesi başladı. :) Sadece mat için.
Birde kitabı var onu alıp 6. Sınıf 7. Sınıf ve 8. Sınıf tekrarlarıda içeriyor. Bende aldım kendi sitesinden, 26tlydi birde 10tl kargo için top 36tl tuttu.
Kitap linki video açıklamasında.
Başarılar. :)
eyvallah sağol

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Ugh. Okulların açılmasına 2 3 gün kala kapatırlar. Zaten bende en iyi 8. sınıf bilgileri var. 10. sınıfa geçmek üzereyim :(

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Ugh. Okulların açılmasına 2 3 gün kala kapatırlar. Zaten bende en iyi 8. sınıf bilgileri var. 10. sınıfa geçmek üzereyim :(
Liseye gitmeden 11.sınıfı olduk :D
Konuya gelecek olursak 9.sınıfın ilk konuları kolay.Çalışmadan da yaparsın.
Lakin ön hazırlık olarak çalış yine de.
Bu arada liseye gidince eğer ortalamanın üzerinde çalışırsan bazı yarım akıllılar misal bu resimdeki gibi:
1628198074700.png

''İnEk GiBi ÇaLıŞıYoRsUn hEheEHehEHeh''
En basitinden seni aşağılamaya ve yeni yeni adapte olmaya başladığın lise ortamında senin itibarını düşürmeye çalışacaklardır.
Bu gibileri takmamanı ve lise'de çalıştığın kadar soyalleşmeni de öneriyim.
Ortamın olsun.Yeni arkadaşlar edin.En önemlisi konuş.
Biz bunları yapamadık.Ve artık sınav öğrencisi olduk sayılır.Artık sadece ders çalışmam gerektiği için başlamadan biten lise hayatıma üzülecek vaktim yok.
Ha bu arada.
Liseler dizilerde veya filmlerde gözüktüğü gibi yerler değil.Bunu benden duy ki ortamı görünce büyük şok ve hayal kırıklığına uğrama.
Lise hayatın umarım mutlu geçer.