Arama sonuçlarınız

1. Ravenn

Max 2500 telefon önerisi

0 düşünüyorum. Neler olabilir?
  2. Ravenn

Max 2500 telefon önerisi

Merhaba max 2500 civarı telefon arıyorum. Çok beklentim yok whatsapp Facebook gibi şeyler kullanılacak neler tavsiye edersiniz?
  3. Ravenn

Soru Max 150 TL kulakiçi kulaklık

Bütçem 150 tl kulakiçi kulaklık almak istiyorum jbl olsa daha iyi olabilir neler alabilirim?
  4. Ravenn

Soru Max 170 TL kulak içi bt kulaklık

En fazla 170 TL'ye Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Neler önerirsiniz?
  5. Ravenn

Max 350 TL basketbol ayakkabı ne alabilirim?

43
  6. Ravenn

Max 350 TL basketbol ayakkabı ne alabilirim?

Başlıktaki 350 TL civarı basketbol ayakkabısı arıyorum. Neler önerebilirsiniz?
  7. Ravenn

Max 8kya laptop

Laptop almak istiyor arkadaşım 26 gb ram şart laptop oyun oynamak için fln kullanacak 8kdan aşağı olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum
  8. Ravenn

Max 120 tlye kulakiçi kulaklık

Max 120 kulakiçi oyun oynayabileceğim telefondan şarkı dinleyebileceğim uzun süre kullanacağım bir kulaklık istiyorum. Zorlarsam 150 olur
  9. Ravenn

uplay 14 aralıktan itibaren hangi oyunları bedava dağıttı

uplay 14 aralıktan itibaren hangi oyunları bedava dağıttı?
  10. Ravenn

Realme 6 alınır mı?

P40 litr
  11. Ravenn

Realme 6 alınır mı?

Telefon alalı 3 ay oldu ama yine de teşekkürler:)
  12. Ravenn

Max 5750

5750ye oyun oynamak için laptop arıyorum arkadaşım için. Toplama olmaz max 5750
  13. Ravenn

Teknomehmet ve örnek gsm güvenilir mi?

Merhabalar abime telefon almayı düşünüyoruz bütçe çok değil teknomehmet ya da örnekgsmden 1800 2k civarı rn 8 pro bulduk abim neredeysr hiç oyun oynamıyor sizce güvenilir mi ya da ordan alıp kullanan var mı?
  14. Ravenn

@OzkanK. hakkında düşünceleriniz

Hocam merhabalar ben de tıp okumayı düşünüorum zor mu ve liseden latinceyi öğreebilir miyim kendi çabalarımla?
  15. Ravenn

yenilenmiş iphone 7 mi yoksa oppo reno 2z mi

İkisi de alınmaz. Rn 9 pro ve Realme 6 8 gb ve P40 lite (Google önemli değilse) öneririm.
  16. Ravenn

Hindistan İçlerinde Pubg Mobile Dahil Toplam 118 Çin Kaynaklı Uygulama ve Oyunu Yasakladı!

Başka mobilde oyun kalmamış ki. Cyber Hunter pubg mobile aov felan da var şaşırdım. Bence bu tutumu doğru değil tiktok dışında:)
  17. Ravenn

Ağustos Ayı'nın En İyi F/P Telefonları

sanırım ben teli dayansın diye aldım zaten o kadar oynamaya memnunum ben ama telefonun memnun olduğunu zannetmiyorum .d
  18. Ravenn

19. Ravenn

Yaşamamış olabilirsiniz ama yaşayan çok.Ayrıca bende P40 Lite var performans isteyenler için 4kya kadar en iyi telefon diyebilirim(performans için)günde bazen 9 saat Pubg Mobile oynadığım oluyor ve tık demiyor
  20. Ravenn

bence mi 9t alınabilir telefon değil şuan ghost touch vb sıkıntıları var ve biraz eskidi.Google sıkıntı değilse P40 Lite eklenebilir
  21. Ravenn

Güzel mobil oyun arıyorum

:/
  22. Ravenn

Kilo nasıl alabilirim

Hocam girin mutfağa akşam karbonhidrat ne varsa yiyin yatın
  23. Ravenn

Güzel mobil oyun arıyorum

Merhabalar güzel bir oyun arıyorum oynamak için. Pubg Mobile Cod Mobile Fortnite Cr coc Brawl stars aov mlbb minecraft hay day vb oynadım
  24. Ravenn

Minecraft düşük fps sorunu

Gtx 550m 4 gb ramle 150 fps alıyorum 9 yıllık?
  25. Ravenn

Zamanınızı nasıl geçiriyorsunız?

aynen fatihe kasıyordum çok hilr var kasmayı bıraktım
  26. Ravenn

Hocam ekran süresi 1 günlük gördüğünüz hem 6 saat pubg ne ki :) 1596786504 Teşekkürler :)
  27. Ravenn

Bunun dışında bir de uyumak
  28. Ravenn

Samsun A51 - Note 9 Pro

Çok oyun oynuyorsan p40 litea göz atabilirsin
  29. Ravenn

nasıl para kazanabilirim

Java biliyorsam discorddan bot yaz
  30. Ravenn

Eğlenmek icin ne yapıyorsun?

:)
  31. Ravenn

Çaresizim..

Siz kaç yaşındasınız ve onlar kaç yaşında?
  32. Ravenn

Asus rog phone 3 alınırmı

Hocam tel mi toplayacaksınız?
  33. Ravenn

2 Kişilik Mobil Oyun Önerisi

Minecraft
  34. Ravenn

Birisini çok seviyorum fakat o beni seviyormu bilmiyorum.

Hayırlı olsun o zaman :)
  35. Ravenn

Bildiğiniz Tüm Kamera Haznelerini Unutun: Mi 10 Pro+

Telefonlu kamera
  36. Ravenn

Birisini çok seviyorum fakat o beni seviyormu bilmiyorum.

Git söyle direkt ya da utanıyorsan felan instadan felan yazabilirsin daha kolay olur
  37. Ravenn

Adalet?

Bence söyleyebilirsin eğer dediğin gibiyse sömürmek denir bana kalırsaeğer bir çocuğun elinde s10 plus varsa ve ebevenyleri borç yardım felan istiyorsa pes doğrusu
  38. Ravenn

S20, Kamera Konusunda Pişman Eder Mi?

Hocam tam hatırlamıyorum ama bunu çok duydum yanlış bilgi de vermek istemiyorum 1596441561 Ben s20 kesinliklr almazdım kronik sıkıntısı olmasa bile exynos 990 sıkıntılı bir işlemci uzun yıllar götürür mü bilemiyorum rn 8 prodan bile daha kötü duruma bile gelebiliyor Galaxy S20 Plus ve Note 8 Pro...
  39. Ravenn

S20, Kamera Konusunda Pişman Eder Mi?

Hocam benim bildiğim s20 serisinde kronik sıkıntılar var
  40. Ravenn

En pahalı ayakkabınız hangisi ve kaça aldınız?

200e nike almıştım
  41. Ravenn

Realme 6 8 gb?

Sağolun:) memnunum gayet
  42. Ravenn

Pubg için mate 40 pro mu yoksa note 20 ultra mı HDR oynamak için

Hdr her telefonda 1 saatten sonra drop yemeye başlar 11 pro maxye bile geçerlidir. Beklemek istiyorsanız Iphone 12 serisinden bir telefon öneririm
  43. Ravenn

Maksimum 1500 TL bütçe akıllı telefon önerisi

p30 liteı gerçekten tavsiye etmem arayüzde kasmaean başka size birşey sunmaz.Ama illaa da alacağım diyorsan senin kararın:)
  44. Ravenn

Maksimum 1500 TL bütçe akıllı telefon önerisi

P30 lite çöp. 2400e daha iyi telefonlar var örnek redmi note 8
  45. Ravenn

Realme 6 8 gb?

Aldım zaten hala niye yazıyorsunuz p40 lite aldım
  46. Ravenn

Huawei Nova 5T mi yoksa Redmi Note 9Pro mu? Hangisini almaliyim?

Geriye kalan herşeyde mi?
  47. Ravenn

Huawei Nova 5T mi yoksa Redmi Note 9Pro mu? Hangisini almaliyim?

Kesinlikle nova 5t
  48. Ravenn

İphone 11 s20 plus

Geçme
  49. Ravenn

Sizce 2019-2020'nin En İyi Telefonu Hangisi?

P40 pro(huawei fanı demeyin.d),11 pro max
  50. Ravenn

ConfickerBelasi Bu Arkadaşın Derdi Ney Bilen Var mı =?

Siyasi düşüncenizin tersini düşünüyordyr bence
  51. Ravenn

sizce hangisinden alinabilir?

Hocam sanırım o 765gyi kastetmiş
  52. Ravenn

P40 lite deneyimlerim

Arkadaşlar yeni keşfettim mobil veri kullanılırken wp mesaj bildirim bugu var. Wpye girdikten sonra bildirim geliyor
  53. Ravenn

3000tl civarı kararsız kaldığım telefonlar

Bildiğim kadarıyla instanın kendi kamerasıyla değil de kendi kameranızla çekip instaya atarsanız selfieyi sıkıntı çıkmaz. Google olmadığını göz önünde bulundurun sonradan hüsran yaşamayın alacaksanız.
  54. Ravenn

3000tl civarı kararsız kaldığım telefonlar

P40 liteın kamerası kötü demişsin fakat m31in kamera bildiğim kadarıyla leş ve m31 tavaiye etmem orta segmentte samsunga yaklaşmamanız daha iyi olur. P40 lite a çıkabiliyorsanız bende var ve eğer performans telefonu istiyorsanız mükemmel tercih. Realme 6 da öneririm fakat pili p40 lite ya da m31...
  55. Ravenn

Bir telefon alacak olsanız hangisini almazdınız?

S20 serisinden almazdım
  56. Ravenn

Gm9 Pro vs Redmi Note 7

Gm 9 pro öneririm. İlerde 32 gb 3 gb ram yetmez
  57. Ravenn

telefon önerisi

Mi note 10 lite de realme 6 pro da bir günü çıkartır 1 saat oyunu da çıkartır. İkisi arasında hangisini beğeniyorsanız onu alın.
  58. Ravenn

Xiaomi almaya değer mi

Fiyatları iyi fakat şuanki durumda güncellemeler ile kötüye gidiyor. Mi 9t de ghost touch ghost screen ve güncellemr sonrası sıkıntı yaşayanı çok gördüm. Tamam her telefonda yok ama sıkıntı çıkarma ihtimali neredeyse yüzde 50. 1595069654 Bence her fiyat aralığında iyi cihazlar sunmuyor. Bence...
  59. Ravenn

Samsung fan boyları

Hocam nabacaksın kuzeninde se 2020 var diye kendini aşağı mı atacaksın? Salla gitsin telefonun arkasında elma olunca daha lüks ya da kıskanılacak birisi olmuyorsun
  60. Ravenn

en sevdiğiniz ve cringe bulduğunuz şarkı

En sevdiğim şarkılardan 3ü
  61. Ravenn

Samsung fan boyları

S8 s9 note8 note 9 baya hoşuma gidiyor fakat s20 felan bence hiç alınabilir değil
  62. Ravenn

Samsung fan boyları

Samsung'un hem orta hem üst segmentlerini sevmeyen bir benim sanırım
  63. Ravenn

LGS Sonuçlarınız nasıl geldi?

İstediğim liseyi kazandım. Darısı arkadaşlarımın başına:) 1.81 yüzdelik dilimim
  64. Ravenn

Xiaomi almaya değer mi

realme 6 dışında önerim yok benim.Arkadaşım mi note 10 lite kullanıyor fakat daha yeni aldı.Ben xiaomiye güvenemeyip p40 lite aldım sizde 3000in üzerine çıkamıyorsanız realme 6 öneririm
  65. Ravenn

Xiaomi almaya değer mi

Opponun yazılımları xiaomiye göre mükemmel.
  66. Ravenn

Apple fan boyları (Konuya balıklama atlamayıp saçma şeyler yazmayın lütfen)

O android cihazlara lafım yok hocam bende p40 lite var gdx tool ile 60 fps yapıp günde 9 aaat oynuyorum fps düşmüyor
  67. Ravenn

Kendime göre konuşuyorum ben. Ben olsam o kadar para veriyorsun her şeyi 4/4lük olması lazım. O kadar para veriyorsun fakat fpsin 50lerde geziyor.
  68. Ravenn

Realme 6 8 gb?

Hocam ben p40 lite aldım uzun zaman öncenin konusu:)
  69. Ravenn

Huawei fan boyları

2 mi 9t al diyeni gördüm appleı zaten hergün görüyorum ama Huawei gördüğümü gerçekten hatırlamıyorum
  70. Ravenn

Huawei fan boyları

Ben huawei fanboyu nerdeyse hiç görmedim genellikle kötüleyenleri gördüm
  71. Ravenn

3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

Ahirete kadar kullanır de mi hocam
  72. Ravenn

Ben fanboy değilim ve öylelerine gıcık oluyorum ama 6000den yukarı androide para vermek bana mantıklı gelmiyor. S20 ultra alıyorsun mesela rn 8 pro ondan daha iyi fps alıyor
  73. Ravenn

Büyük karşılaştırma! sizce hangisi?

Uzun süre yüksek fps demişsin o cihazlardan sadece redmi note 8 pro 60 fps. Eğer 60 fps sıkıntısız oynamak istiyorsanız realme 6 tavsiye ederim. Bende p40 lite var gfx tool ile 60 fps yapıp dün 9 saat oynadım ve sıkıntı çıkmadı sabit fps 1594798201 Kesinlikle katılıyorum
  74. Ravenn

S10 lite VS S10e

Pil tasarrufunu frlan açarsanız bence 1 günü çıkarır oyun oynamıyorsanız
  75. Ravenn

Hocam 3200e düştü note 10 lite bi ara yakalayabilirseniz bence ondan alın
  76. Ravenn

Malzeme kalitesi daha düşük diyebilirim.Para yükseltebilirseniz xiaomi mi note 10 lite almanı tavsiye ederim
  77. Ravenn

Technopat Tarzı Çözüm

Ona da w10 yüklerler.d
  78. Ravenn

Redmi 8 32 GB Alınır Mı?

hocam note 8 yapıştırın gitsin
  79. Ravenn

Mi note 10 lite deneyimlerim

arkadaşım kendisi daha dün buluştuk bataryası gayet iyi kameraya diyecek yok ben beğendim şahsen oyunlarda drop yemiyor
  80. Ravenn

Redmi 8 32 GB Alınır Mı?

bence onu alma 3200 pil 1 günü çıkarır mı şüpheli
  81. Ravenn

Technopat Tarzı Çözüm

hepsini toplayacaksın atacaksın 29921992 fareli kafese oh ne güzel olur
  82. Ravenn

Redmi 8 32 GB Alınır Mı?

burda ben realme 6 güzel seçenek diyimce resmen linç yiyordum şuan 3000 bandında beni linçleyenlerin çoğu öneriyor.Kafana yatanı al 2500e çıkabiliyorsan redmi note 8 ya da note 9 alabilirsin bu arada unutma ne kadar boş yer o kadar iyi oyun performansı demek.Sonuç olarak redmi note 8i eğer...
  83. Ravenn

Sizce Alınır Mı?

yerinde olsam note 8 ya da note 9 alırdım
  84. Ravenn

Sizce Alınır Mı?

Hocam kimseyi kafana takma sen kafana yatanı al...
  85. Ravenn

Sizce Alınır Mı?

Stokta yok yazıyor
  86. Ravenn

Sizce Alınır Mı?

Bana kalırsa 3 gb ram 32 gb depolama yeterli diyorsan alınır kullanımına bağlı oyun çok oynuyor musun 1594656097 Vatan güvenilir
  87. Ravenn

Sizce Alınır Mı?

İstanbul bilişim ürünleri göndermiyor para iadesi de zor yapıyor sıkıntılı bir yer
  88. Ravenn

Sizce Alınır Mı?

İstanbul bilişimden kesinlikle hiçbir şey alınmaz
  89. Ravenn

Huawei P40 Lite Play Store olmadan uygulama yükleme yolları!

Googlesuz telefon alacaksanız telefonla uğraşmayı sevmeniz lazım. Her uygulama bende sıkıntısız çalışıyor apk mi kovalıycaz diyorlar bazen play storeda tek tıkla indiriyorsunuz apk olayı da apk indiriyorsunuz ve yükleye tıklıyorsunuz 2 tık 1 tıkı da basın bi zahmet :)
  90. Ravenn

Huawei P40 Lite Play Store olmadan uygulama yükleme yolları!

P40 lite kullanıyorum apkpuredan her işimi halledebiliyorum bilgi çalınma riski felan diyenler oluyor apk kurarken güvenlik testi yapıyor kendisi risk tespit edilmedi yazarsa indirebiliyorsunuz ben performans istiyorum diye almıştım gayet memnunum eğer performans istiyorsanız tavsiye ederim
  91. Ravenn

Redmi note 8 pro mu 9 s mi?

11 alacak paraya alınacak android 3 yıl mı götürür? Güldürmeyin beni i6 dan şuan 3klık androide bile geçseniz çağ atlarsınız
  92. Ravenn

Teknoloji cahili kokusu geliyor sanki
  93. Ravenn

Hocam yani ben alsam xs felan alırım androidi bilmem fakat iOS kendini stabillik konusunda kanıtladığı için alırdım.
  94. Ravenn

Huaweyi savunmuyorum fakat iphone 7 ye de hızlı demek garip. 10 fusionu şu anlamda dedim eski bir işlemci ve 16 nm o fiyat bandında daha güçlü ya da yeni neail işlemciler var(11 pro max değilmiş 11 pro imiş bir de nova 7i=p40 lite) 1594587541 Bu arada hız ve performans istiyen bir kişi 3700e 32...
  95. Ravenn

Hiç biri iphone 7nin hızına yetişemez diyip p40 liteın 11 pro maxi hız testinde yenmesi... 1594579669 Iphone 7 almak aşırı mantıksız 32 gb telefona 4 yıllık 1 2 güncelleme hakkı kalmış çöp bataryalı bir telefon.128 gb 6 gb ramlik tel varken 32 2?(teknoloji cahili demeyin 2 gb ram çok da güçlü...
  96. Ravenn

Sizce hangi telefonu almak daha mantıklı olur ???

Yahu ben realme 6 derdim olmaz derdi herkes mediatek felan şimdi herkes realme 6 önerir olmuş
  97. Ravenn

S10+ mı S10 lite mi ?

https://shiftdelete.net/galaxy-s20-ve-redmi-note-8-pro-oyun-performansinda
  98. Ravenn

Bu nasıl telefon

İade edebiliyorsanız edin fark var ben p40 lite kullanıyorum kesinlikle iade edip p40 lite alın
  99. Ravenn

S10+ mı S10 lite mi ?

Hocam o çinliler bana göre şuan en iyi telefonu yapıyor. Apple ürünler bile Çinde üretiliyor bildiğim kadarıyla. Sizin yerinizde olsam iosa yönelirdim
  100. Ravenn

S10+ mı S10 lite mi ?

Şahsen ben s20 alırdın 120 hz ekran sonuçta. Sanırım samsungtan başka telefon düşünmüyorsunuz, bana kalırsa s10 lite de s10 plus da s20 de tatmin eder
  101. Ravenn

@AlteredTech rn8 pro kullanıyor ona sorsan iyi olur
  102. Ravenn

9s.
  103. Ravenn

Telefonda oynanabilecek

Lolcu iseniz Arena of Valor tavsiye ederim clash royale gerçekten sarıyor
  104. Ravenn

Norm Ender in yeni şarkısı Konu Kilit 10 Temmuzda çıktı

İnşallah böyle birşey olur çünkü diss attığı adamlar gibi yapmış
  105. Ravenn

Norm Ender in yeni şarkısı Konu Kilit 10 Temmuzda çıktı

Trap. Kendisi trap söyleyenlere diss atıyordu kendisi trap yapmış 1594389442 Norm endere yakışmayan bir şarkı
  106. Ravenn

Xiaomi redmi note 10 lite

Temiz kullanımda 4 yıl götürür o fiyat segmentinden en alınabilir telefonlardan biri. Tavsiye ederim arkadaşım @Sapplemiwei note 10 lite kullanıyor sorularını sorabilirsin
  107. Ravenn

İphone 11 s20 plus

xs ya da 11.Exynosa o kadar para vermezdim
  108. Ravenn

Appledan Xiaomiye geçiş?

Hala 5s 6 6s kullananlar:MERHABALAR **
  109. Ravenn

P40 lite alınır mı?

Arayüzden memnunum şarj 20 dkde 50 30dkde 70 oluyor 1s 6 dk da felan fulleniyor dakat bana bir gün pil yetmiyor bütün gün oyundayım oyunda 6 7 saat durmama rağmen tık demiyor kasma yok performans için almıştım zaten ve memnun kaldım performansından googlesuzluk sıkıntı yaratmadı her uygulamayı...
  110. Ravenn

PUBG Emülatör harita bozulma sorunu

Extreme zaten aşırı
  111. Ravenn

PUBG Emülatör harita bozulma sorunu

Emülatörde sıkıntılar çok yerinde olsam pubg mobile oynamazdım pcden hem hile dolu hem de çok sıkıntı var.
  112. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Yahu anlamıyorsanız telefondan önermeyin
  113. Ravenn

Appledan Xiaomiye geçiş?

Note 10 lite realme 6 pro performans istiyorsanız p40 lite tavsiye ederim
  114. Ravenn

iPhone 7 plus alınır mı ?

Hocam sosyal medya foto spotify ise 7 plus ya da 8 alınabilir bence. 8i ikinci el alın bence ya da 8 plus 4000e ikinci el bulabilirseniz alın 500 daha biriktirip
  115. Ravenn

P40 lite alınır mı?

Aldım reis 5 gün oldu :)
  116. Ravenn

Kiralık Telefon

Yok daha neler :)
  117. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Şu insanların a71 sevdasını bi anlayamadım hocam. Epeydeki yorunlara baktım öve öve bitiremiyorlar
  118. Ravenn

Android alanları anlamıyorum

Bende p40 lite var 4200 mah 7 saat pubg ve başka şeylere giriyorum 1 şarj yetmiyor tamam ios işletim sistemi çok pil yemiyor fakat se dedikleri gibi pil performansı yok bence oyun oynamadan sosyal medya felan bence 1 günü çıkartır fakat zorlanarak
  119. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Evet yeni aldım diyebilirim 5 gün felan oldu
  120. Ravenn

hocam pubgde felan en iyisi gerekirse androidde 16 gb ram olsun iphone'dur(iphone fanı değilim)
  121. Ravenn

Sizce İslamda akraba evliliği (kuzen) neden yasaklanmadı?

Ben şöyle düşündüm ilk insan Hz adem onun çocukları oldu o çocuklarında çocukları olmasaydı insanlık olmazdı yani akraba evliliği ile insanlık büyüdüğü için yasaklamamıltır Allah bence
  122. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Hayırlı olsun:)telefondan memnun musunuz ve hangi rengini aldınız?
  123. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Hocam hangisi çalışmadı 1594205959 Spotify ise bende çalışıyor fakat offline dinlemeyi frlan denemedim
  124. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Hocam instagramı moreappsten spotify premium apk indirdim gelse farketmez?
  125. Ravenn

İnternet Hızlarınız

126. Ravenn

Sevgili hikayeleri

Teşekkürler
  127. Ravenn

Sevgili hikayeleri

Bendensin
  128. Ravenn

Sevgili hikayeleri

Ben de 1-2 yıl önce platonik gibi gibi birşey yaşadım onunda haberi vardı da gerçi o zamandan beri bi kızın yüzüne adam akıllı bakıp konuşamıyorum kestirip atıyorum ya da tersliyorum bütün günümü oyunlara veriyorum. Tavsiye ederim
  129. Ravenn

Sevgili hikayeleri

Ben reddedilmeyi bırak o teklifi verecek kadar cesaretim yok
  130. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Bence de p40 lite kullanıyorum ve gerçekten sıkıntıları yok değil. Fakat beni rahatsız etmiyor örnek veriyorum bugün Pubg güncelledim 600 mb idi saniyede 300 kb yükleniyor apkpuredan çok yavaş ve güncellemeden sonra oyuna girdim ordan da baya bekledim güncelleme yaptı. Fakat youtube felan...
  131. Ravenn

3000TL Telefon Tavsiyesi

Hocam bende p40 litr kullanıyorum memnunum. Bence p40 litr haricinde huawei amiral segmenti alınmaz:)
  132. Ravenn

Hangi Telefon Daha İyi

Oyun oynayacaksan bol bol realme 6
  133. Ravenn

Windows_7 Bakar Mısın?

Nedir bu kuzenlerinden çektiğin
  134. Ravenn

Windows_7 Bakar Mısın?

Zümrüt premium almıştır :)
  135. Ravenn

P40 lite deneyimlerim

Çok memnunum ama bence çok oyun oynanmayacaksa mi note 10 lite daha iyi tercih olabilir. Appgallery vs nerdeyse hiç kullanmıyorum apkpure indirdim çoğu şey var huaweinin kendi tarayıcısı gayet güzel Yandex var genel olarak beğendim
  136. Ravenn

P40 lite deneyimlerim

Ne yazıkki denemedim
  137. Ravenn

P40 lite deneyimlerim

Merhabalar birkaç gündür P40 lite kullanıyorum ve deneyimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle söylemem gerekli Google yok diye ilk çıktığında hiç bu telefona yanaşmamıştım. Ve şuan kullanıyorum her uygulamayı apkpure uygulamasından çok kolay bir şekilde indirip kurdum. Youtube'u da sorunsuz bir...
  138. Ravenn

Evde yalnızım korkuyorum

Troll kokuyor hem de buram buram
  139. Ravenn

iPhone 7 yada 3500 TL Telefon önerisi

O bütçeyle iphone 7 saçma bence pili yetmez ve daha çok güncelleme almaz o fiyat bandında androidr yönelin derim Note 10 lite realme 6 pro ya bakın derim. İlla iphone diyorsanız ikinci el iphone 8 öneririm
  140. Ravenn

birisini dövmek istiyorum

En basiti deki çıkışta 1v1 gel sen ona vur o sana vursun rahatlarsınız
  141. Ravenn

Mi note 10 lite deneyimlerim

Okudum şuanda p30 liteın insana sunduğu tek şey arayüzde kasması. Yani mesela birisi o fiyat bandında r6 pro alır birisi note 10 lite bu tercihtir fakat p30 lite nasıl bir tercih
  142. Ravenn

Pubg mobile drop sorunu

Kozmik karınca da i9 9.nesil rtx 2080 var ama o da drop yiyor.Pubg Mobile de optimizasyon sıkıntısı var
  143. Ravenn

insanların iphone'u tercih etmesinin nedeni ne

Hocam maalesef ki ısınıyor oyunda felan bende yok ama Pubg çok oynayanlar ısıındığını ve adam yakında olunca ms sıkıntısı çektiklerini söylediler
  144. Ravenn

Süper güç tassarruf modu açılmalı mı?

Teşekkürler 1593925277 Süper güç modunda 6 uygulama açılabiliyor en fazla wallpaper bile olmuyor
  145. Ravenn

Süper güç tassarruf modu açılmalı mı?

P40 lite aldım ve günümün çopu Pubgde geçiyor bu yüzden pili çok yiyor acaba Pubg dışında instada gezerken youtubede gezerken felan açsam süper güç tasarruf modunu açmalı mıyım? Bazı yerlerde sıkıntılı olabileceğini görmüştüm
  146. Ravenn

Kullanıcı Yorumu

Hocam bi tcl plexe bakın derim
  147. Ravenn

dpi ile hassasiyet farkı

Bak şöyle diyeyim csde sens çarpı dpi 1000 etmesi lazım. Çoğu oyuncu buna göre ayarlıyor
  148. Ravenn

Kullanıcı Yorumu

Y6s alınmaz, gme güvenmiyorsanız redm note 8 derim. Tam olarak bütçenizi söyleyebilir misiniz?
  149. Ravenn

S20 vs s20+

Hocam bence iOS tarafına yönelin xs ve 11 tavsiye ederim
  150. Ravenn

insanların iphone'u tercih etmesinin nedeni ne

Bence yaşı yavaş yavaş oturan insanlar ve yaşı büyük insanlar uzun zamandır ios kullandığı için veya ios olduğu için kullanıyordur. Benim yaşlarımda genellikle deneyimlediğime göre sırf hava için kullanılıyor.
  151. Ravenn

Hocam oyun konusunda mobilde kesinlikle iphone alın kim bilir kaç para olur rog 3
  152. Ravenn

redmi vs huwaei hangisini almalıyım

Kesinlikle 9s.
  153. Ravenn

Tabiikide :) 1593774462
  154. Ravenn

Fakirsen iphone 4 al zengin oluyorsun :)
  155. Ravenn

Düşük Sistemler İçin Oyun Tavsiyesi (256 MB VRAM - 128 MB VRAM)

Minecraft.Dalga geçmek için söylemiyorum fps boster packler onları kullanın grafikleri aza çekin işinizi görür diye tahmin ediyorum
  156. Ravenn

7000 TL Laptop Önerisi

Abimde var abra a7 bir yıl oldu hiçbir sıkıntısı yok
  157. Ravenn

bir insan nasıl note 10 lite 6sten daha kötü diyorsa diyecek birşey bulamıyorum.Bu kadar iphone fanıysan ya arkadaşlarına hava atmak için alıyorsun ya da babanın şirketi.Volkan manav kanalından bakabilirsin 7 saat kullanımda note 10 liteın şarjı 20 bile gitmiyor.6s al 3 kere şarja takarsın.
  158. Ravenn

sanırım 4s şuan zengin telefonu android fakir telefonu öyle mi??
  159. Ravenn

Redmi Note 8

hocam benim redmi note 8de siyahı çok hoşuma gidiyor,bence siyah almalısın(6s. kesinlikle bence düşünmemelisin o pil ve o depolama yetmez) 1593713899 Bence de sizde Apple hayranlığı var.6s şuan o depolama o pille hiç alınası telefon değil
  160. Ravenn

En Sevdiğiniz Sosyal Medya Platformu Ne?

Youtube
  161. Ravenn

Herkes bir soğuk espiri yapsın

Bi adam eşine eşek demiş beraber toprağı eşmişler
  162. Ravenn

Hangisi kapansın?

+1
  163. Ravenn

Hangisi kapansın?

Bazı tiktoktan ünlenen Pubg oynayan kişiler youtube kanalı açmış 10 videodan 9u sevgilime kışkırtma yaptım yok eski sevgilimle yeni sevgilimi tanıştırdım gibi saçma saçma içerikler
  164. Ravenn

Hangisi kapansın?

Snapchat ve Tiktok'un gereksiz olduğunu düşünüyorum ve kapatılmamalı bence fakat illa kapanacaksa Tiktok kapanmalı.
  165. Ravenn

dpi ile hassasiyet farkı

Bilemiyorum fakat çoğu esporcu felan dpi ı aza alıyor
  166. Ravenn

Mi 9T alayım mı?

Kendi fikrimce alınmaz,sonuçta biraz eskidi ve ghost touch sıkıntısı var diyenleri çok gördüm.Amoled istiyorsanız note 10 lite almanızı tavsiye ederim
  167. Ravenn

Bütçeniz sınırsız olsa iOS cihazlara yönelir miydiniz?

Xs alırdım
  168. Ravenn

Bilgisayar Kasiyor

Kozmik karıncanın pcye bile drop felan giriyor ve adam i9 9.nesil rtx 2080 kullaniyor.Pubg mobileın optimizasyonu pcde berbat ve emülatörde çok hile var.Telefona yönelmenizi tavsiye ederim
  169. Ravenn

Xiaomi mi note 10 lite

Alınır hatta o fiyat segmentinde en iyisi denilebilir
  170. Ravenn

Hangi renk?

Ben de sert tepki verdim,kusura bakmayın.
  171. Ravenn

Hangi renk?

Siyah p40 lite sipariş ettim,Yorumlarınız için teşekkürler:)
  172. Ravenn

Hangi renk?

Teşekkürler 1593499753 Telefon tavsiyesi verirken de kimi tasarımını sever realme 6 pro der kimi de note 10 lite der onun için kamera önemlidir.Bu da sonuçta öznele kaçmıyor mu? 1593499797 Hocam sanırım siyah alacağım,80 tl fark var arada
  173. Ravenn

Hangi renk?

Kişisel seçenek diyorsunuz da bir telefon önerisinde insanlar kendi beğendikleri telefonları söylemiyorlar mı? Biraz önce se xr karşılaştırmasi konusuna girdim baziları kötü tasarımlı olarak xrı nitelendiriyorken bazısı senin parasına göre boş olduğunu söylüyor.Bildiğim kadarıyla Forumun amacı...
  174. Ravenn

En iyi Türk oyuncu kim?

Hocam efkar mı bastı
  175. Ravenn

Hangi renk?

Erkeğim fakat yaşım küçük sıkıntı olmaz diye düşündüm
  176. Ravenn

Hangi renk?

P40 liteda karar kıldım pembe rengini düşünüyorum sizce hangi rengini almalıyım?
  177. Ravenn

Lipton Ice Tea vs Fuse Tea

Fuse tea
  178. Ravenn

max 2200 tl bütçe ile oyun için telefon

Oyundaki son ayar hdr extreme bunu da açmanız için en kötü ihtimalle snapdragon 855le açılır oda samsung s10 liteda var 4500 civarı.Eğer yüksek ayar istiyorsanız bütçenizi yükseltmenizi tavsiye ederim
  179. Ravenn

Huawei P40 Lite Kullanıcı deneyimi (Fanboyluk yapmadan anlatmaya çalışacağım :) )

Bana kalırsan akıcıda oyna.Hd yerine akıcıda oynarsan hem daha fazla fps alırsın akıcı olur ve daha az şarj gider.Ben de Allah nasip ederse yarın alacağım
  180. Ravenn

Huawei P40 Lite Kullanıcı deneyimi (Fanboyluk yapmadan anlatmaya çalışacağım :) )

Çok çok çok teşekkürler.Youtubeda da artık videoyu tablete atıp yüklerim,dlive ve nimoda çalışıyorsa ve yayın açılıyorsa bana yeterli.Tekrardan teşekkürler
  181. Ravenn

P40 lite

Teşekkürler.max 3300e ne önerirsiniz?
  182. Ravenn

P40 lite

Doğru söylüyorsunuz hocam.Ama bakıyorum alanlara hep memnunlar.Bazılari diyor banka uygulamalarında sıkıntı var zaten kullanmıyorum.Yani kullandığım uygulamalar az.O yüzden içim ona gidiyor.Eğer başka tel alıp ilerde huaweilerde sikıntı çıkmazsa üzülürüm
  183. Ravenn

P40 lite

Hocam 325k antutusu olan bir telefon yokki alayım o fiyata.Pubg mobile oynuyorum instagram ve dlive ve nimo.Memnun edeceğini düşünüyorum 3 4 uygulama kullanıyorum zaten
  184. Ravenn

P40 lite

Çok teşekkürler.Ben hazırlık olarak bütün oyun hesaplarımı facebooka bağladım.Oyuna para yatırırkende oyunun içinden değilde internet sitelerinden pin koduyla satın alıyorum.Fakat küçük çaplı da olsa youtubea video atıyorum oyun videoları.Acaba ben alsam telefonu çekip intetnet tarayıcısından...
  185. Ravenn

Teşekkürler bende almayı düşünüyorum p40 lite ı ve benim icin faydalı oldu.Tekrardan teşekkürler
  186. Ravenn

7000 tl bütçeye hangi iphonu almalıyım

Bende xs öneririm. 2 3 yıl gitmez de 4 5 yıl gider:)
  187. Ravenn

P40 lite

Hocam sanırım sizde p40 lite var almayi düşünüyorum memnun musunuz
  188. Ravenn

P40 lite

Google servis olmayınca hayatın sonu değil.şimdi anlatmayacağım fakat yükleyen çok insan var.Yüklenmeden de kullanılabiliyor
  189. Ravenn

Telefon karşılaştırması

Ben iphone xs alırdim
  190. Ravenn

P40 lite

Gorilla glas yok diye biliyorum ben
  191. Ravenn

İOS Oyun

Arena of valor Pubg mobile ve fortnite
  192. Ravenn

Yeni Rütbe ne olsun?

Old Master
  193. Ravenn

Redmi Note 9S vs Redmi Note 8 Pro vs İphone 7 yada 3500 tl bandinda telefon onerebilirniz Hangisini Alayom?

Pubgde 40.Pubgde öyle codda 40 demedim dikkat ederseniz
  194. Ravenn

Redmi Note 9S vs Redmi Note 8 Pro vs İphone 7 yada 3500 tl bandinda telefon onerebilirniz Hangisini Alayom?

Her yerde.Çok Yüksek ayarında açıyor en fazla frame ayarını o da zaten max 40a ayarlı ytye Çok yüksek ayarını max açan bir telefonun gfx toolsuz fps göstergeci olanını izlerseniz görürsnüz
  195. Ravenn

Pubgde 40 fps veriyor onu dedim.Oyun icin alacaktimda demiş
  196. Ravenn

Peki ban olayı? Ona ne diyeceksin? Miui 11 guncellemesinden sonra mi 9tnin kötüleştiğini herkes biliyor.1 yıllık telefonda,bunun için mediatek çöp denmez 1592905997 Mevlut oyun için alacaksan redmi note 9 pro redmi note 9s Ve eğer Vatanda var sa realme 6 8gb öneririm 1592906019 40 fps yeter...
  197. Ravenn

Duydum fakat daha ısındırıp ömrü kısaltıyor.Ayrıca ban sebebi banlananları gördüm ben ytde 10 yıl yemiş 1592905290 Hani diyorsunuz ya verimlilik,gfx tool açarsanız öyle birşey kalmıyor
  198. Ravenn

Verimlilik isteseydi kirin tarafından telefon bakardı.60 fps almak isteyen oyunlarda alınır.Hatta Codda 90 alıyor.Oyun için istiyor mi 9t 40 fpd alacağina pubgde realme 6 alır 60 fps alır ilerde güncelleme gelir 90da alır
  199. Ravenn

Mediatek olan her telefon çöp mü oluyor, Kaç kere g90t kullandın? Kerem enginar-a dün sordum,dedi ki güçlü işlemci alınır fakat pil performansı çok iyi olmaz dedi.Mediatekin eski işlemcileri çöp.Şimdi Redmi note 8 pro oppo reno2 z kullanan çok var ve bunla beraber memnun olanda çok.Çöp diyip...
  200. Ravenn

Oyun içinse Realme 6 8gb ramlisine bak 60 fps alirsin pubgde pubgye guncelleme gelirse 90da alirsin
  201. Ravenn

Max. 4.500 TL'ye telefon tavsiyesi

Hocam bence kalem seviyorsanız note 10 lite alınır
  202. Ravenn

p40 lite google servisleri

Yükleme yöntemleri var diye biliyorum.Araştırırsan bulabilirsin
  203. Ravenn

P40 lite Pubg

Hayır.Play store hesabını face ya da twittera baglayabiliyorsun.Hem Play store hem de twitter ya da faceden giriş yapabiliyorsun
  204. Ravenn

4000 Tl altı portre modlu en iyi telefon hangisi?

Hocam bence illa gerek yok yapay zeka destekli olmasina,note 10 lite alırsan hiçbir şekilde pişman olmazsın.Benim İnkılap hocam 2100e almıştı mi 9 liteı şimdi çok para değmez o fiyata
  205. Ravenn

P40 lite Pubg

Play oyunlara hesabini bagladiysan 2.yer var face ya da twitter baglarsin p40 litedan face ya da twitter ile girersin
  206. Ravenn

4000 Tl altı portre modlu en iyi telefon hangisi?

Kesinlikle mi note 10 lite işlemci kamera tasarım olarak öne çıkar.Portre dışında öbürlerinide kıyaslarsak kesinlikle mi note 10 lite
  207. Ravenn

P40 lite Pubg

Oynanıyor.Pubg sadece google play storede değil
  208. Ravenn

P40 lite Pubg

Benim bildiğim eklenmiyor yazılım olarak fakat araştırmak lazım bence Realme 6 al daha fazla fps alirsin ve 90 hz yani güncelleme gelirse 90 fpsde alacaksin
  209. Ravenn

İPad'ler hakkında

2300
  210. Ravenn

P40 lite Pubg

O zaman p40 lite al tercih senin
  211. Ravenn

P40 lite Pubg

Yok doğru diyorlar bende onu almayı düşünüyordum fakat jiroskopla oynuyorum o yüzden Realme 6 alacağım 60 fps istiyorsan realme 6ya bakmanı öneririm
  212. Ravenn

En az radyasyon yayan telefon

G7 thinq realme 6
  213. Ravenn

Mi note 10 lite Huawei p30

Bana kalırsa bütçeyi zorlamadan mi note 10 lite alırsanız daha iyi olur.P30un bariz farkı işlemci ve oyun oynamıyorsanız note 10 lite tatmin edecektir diye düşünüyorum
  214. Ravenn

Son karar vakti geldi

daha mı zarif? rn 9 pro düşündüm fakat çok büyük zariflik ile uzaktan yakından alakası yok(bence) 1592761691 teşekkürler 1592761720 Realme 6 diyecektiniz sanırım :)
  215. Ravenn

Son karar vakti geldi

Youtube vanced var ve tarayıcıdan girmek gibi yöntemler var Gmailde Huaweinin kendi maili var diye biliyorum ordan hotmail gmail her hesabını girip maillere bakabiliyorsun fotoğraf da kendi telinde duru yorsa phone clonela geçirirsin Huaweiye
  216. Ravenn

Son karar vakti geldi

Çok teşekkürler yorumun için.Bende Realme 6 düşünüyordum 1592756699 Örnek olarak?
  217. Ravenn

Son karar vakti geldi

Zibilyon tane konu açtım fakat hala sonuca varamadım.2 güne sipariş edeceğim ve P40 lite ve Realme 6 arasındayım.Kesinlikle ve kesinlikle ve kesinlikle başka telefon düşünmüyorum.Ağırlıkla oyu oynayan biriyim P40 liteın işlemci daha iyi fakat daha az fps veriyor ve jiroskop yok,bunlara göre...
  218. Ravenn

Realme 6 3-4 yıl gider mi?

Hocam siz hala rn 8 prodan memnun musunuz kasma felan yaşıyor musunuz
  219. Ravenn

Realme 6 düşünüyorum 3 4 yıl gider mi?
  220. Ravenn

Note 10 lite ve r6 pro 60 fps vermiyorki
  221. Ravenn

Yazın baya kullanırım liseye geçeceğim 5te bitiyor o zamana kadar görmicem teli kısacası yazin fazla geri kalan zaman az
  222. Ravenn

Hocam yazın içinden geçerim okul zamanı yüzünü okul sağolsun zor görürüm gider mi 3 4 yıl?
  223. Ravenn

224. Ravenn

3500 TL altı en iyi kameralı telefon önerisi

Her turlu daha iyi mi note 10 lite kamera olarak sensor imx 686 daha ne olsun
  225. Ravenn

p40 lite mı redmi note 9 pro mu?

Ben P40 lite dusunuyorum 325k antutu ve 19 saat ekran suresi veriyor test izledim çok şaşırdim bence p40 lite daha iyi bir seçenek
  226. Ravenn

LGS'de ki matematik rezilliği

Allaha sukurbuyuk ihtimalle istedigim yere gidiyorum
  227. Ravenn

Yanlislarim turkce ve matematikte zor denilebilir
  228. Ravenn

Zor degildi kaynak yoktu
  229. Ravenn

Bende iyi bekliyordum fakat mat 3y 1b
  230. Ravenn

Yurtdışı Telefon

4000 felan bütçeniz var sanırım Nova 5t Mı note 10 lite Realme x2 pro ve s10 litea bakın derim
  231. Ravenn

Redmi note 7 hayalet ekran sorunu

JDHDIXHISGXUZ
  232. Ravenn

3500₺ Civarı Telefon Önerisi

pil performansı önemliyse P40 LiteTestlerde 17 saat ekran süresi aldı.
  233. Ravenn

iphone 7 plus mi 8 plus mi

8 plus 2si arasından fakat Iphone SE 2020 ye bakın derim,o daha uzun ömürlü olur
  234. Ravenn

Agalar babamı pc almaya nasıl ikna edebilirim?

Reis ayaklarına kapan trip at felan bu iş ancak böyle olur .d
  235. Ravenn

Nova5t vs a71

Alınmaz hem kamera kötü hem plastik hem hızlı davranınca takılıyor,gerçekten o fiyata daha iyileri var
  236. Ravenn

Oppo Güncellemede Nasıldır?

Hocam bence kesinlikle o fiyatlara Iphone alın.5 6 yıl kullananlar var uzun ömürlü telefonlar,Iphone 11 proya bakın derim.
  237. Ravenn

Nova5t vs a71

o adam kimse artık... @Yusuf ÇALIŞ adlı arkadaş kamerayı test etmiş leş diyor ve arayüzde hızlı geçişlerde takılma olduğunu söylüyor.Nova 5t kesinlikle
  238. Ravenn

Max 4000 tl bütçetle hangi telefonu önerirsiniz ?

işlemci çok kötü brn olsam almazdım 1592544260 eğer çok oyun oynuyorsanız nova 5t,ha yok ben premium bir telefon istiyorum fotoğraflar çekiyorum oyunda çok sık oynamam diyorsanız mi note 10 lite alın benim tavsiyem
  239. Ravenn

Realme 6 vs P40 Lite mı?

Teşekkürler hocam, siz niye memnun değilsiniz nova 5tden bence değmez note 10 litea geçmeye
  240. Ravenn

Realme 6 vs P40 Lite mı?

Teşekkürler değerli yorumunuz için Ben sanırım realme 6 alacağım sırf jiroskop için:)
  241. Ravenn

Realme 6 vs P40 Lite mı?

Ablanız nasıl oldu da beğendi .d
  242. Ravenn

iPhone 7 Plus 32Gb 2. el kaç tl eder?

Garantisizlere 3500 yazıyorlar bence 3800 yazıp pazarlıkla 3600 felan daha makul
  243. Ravenn

Realme 6 vs P40 Lite mı?

İkisi arasından demiştim ama :( başka telefon düşünmüyorum 2sinin arasından seçim yaparsanız sevinirim oyun oynayacağım için 2sinin arasında kaldım
  244. Ravenn

Realme 6 vs P40 Lite mı?

Merhaba bu 2 cihaz arasında kaldım ve başka telefon düşünüyorum alırsam Realme 6 8 gb modelini alacağım.Google benim için sıkıntı değil.Şüphem oyun oynuyorum ve P40 Lite da jiroskop yok.Sırf bunun için Realme 6 alınır mı? yorumlarınızı bekliyorum
  245. Ravenn

iPhone 7 Plus 32Gb 2. el kaç tl eder?

1 yıl daha garantisi var yani 3800 felan yazarım ben olsam
  246. Ravenn

LG G4 Hala gider mi?

gm 9 pro?
  247. Ravenn

7000 TLye kadar telefon önerisi

6 7kya çıktıysan Iphone alman daha mantıklı bence.Yerinde olsam Xs alırım
  248. Ravenn

Telefon Önerisi

realme x2 pro alıp bence 4 yıl kullanmalısınız
  249. Ravenn

IPAD PRO 2020 ısınma sorunu

onunki ısınıyor elgato felan kullanıyor o
  250. Ravenn

4000 TL telefon önerisi

mi note 10 lite realme 6 pro google sıkıntı değilse p40 lite 60 fps almak istiyorsan pubgde Realme 6
  251. Ravenn

Boyum 2 metre olur mu

benim arkadaşım 4yıldır oynuyor 160 ben baskwtbol oynamam süt içmem spor yapmam 14 yaşındayım 1.80im hiç belli olmaz ne olacağı
  252. Ravenn

Ders İşlemeden 50 Ortalama Almak

Yerel yerleşmeyle girmeyi düşünüyorsan sıkıntı yaratabilir Fen dersinin saati fazla.Bence bi hocayla görüşebilirsin
  253. Ravenn

En fazla 4000 TL verebiliyoruz .

ekran kartını göremedim?
  254. Ravenn

7000 TLye kadar telefon önerisi

Bütçeyi çokta zorlamadan s10 serisine bakabilirsin bence
  255. Ravenn

En fazla 4000 TL verebiliyoruz .

Bilgisayarlar hakkında pek bilgim yok ekran kartı ne onun idare eder mi?
  256. Ravenn

Karşı cinste sizi en çok ne etkiler

Aynen teşekkürler.Demirin gökten geldiği de söyleniyor Kuranda ve bilim insanlarına göre de öyle.Yani insanlar bilipte mi reddediyorlar anlamıyorum
  257. Ravenn

İphone 7 ikinci el

bence 2500e bile satabilirsin insanlar Iphone olsun diye verirler 2500.Bence 2500 yaz indirim isterse adam 2300 felan düş en fazla
  258. Ravenn

Yani doğru fakat Kuranı okuyupta başka şeylere inanmak bana çok garip geliyor
  259. Ravenn

Bence birkaç ayet okuyup işte Kuranda Dünyanın şeklinin bahsedildiği Bigbang teorisiyle uyuşması felan yani müslüman olmazsa ne diyeyim
  260. Ravenn

Burası Özel Mülktür, Hayvan Maması Koyma!

Bence adamın alta yazdığı gibi kendi kaplarının önlerine koysalar yeterli
  261. Ravenn

Evlenirken hristiyandır sonra müslüman yaparsın .d
  262. Ravenn

P40 lite alınır mı?

Aynen kullanıcılar memnun,aldıktan sonra iletişime geçersek çok mutlu olurum.2 3 haftam var daha
  263. Ravenn

Zor bir soru ?

Bunu düşünmeden bende intihar ederdim
  264. Ravenn

P40 lite alınır mı?

Alınır mı? 7 nm olması ve Kerem Enginar'ın orta sınıfın en iyi işlemcisi olarak nitelendirdiği işlemciye sahip olması hoşuma gitti aynı şekilde tasarımda.Sizce alınır mı? Google yok diye Rami çok yemediğini de alanların memnun olduğunu gördüm.
  265. Ravenn

LGS Hedef.

Erzincan Fen Lisesi 460
  266. Ravenn

Herkes hayalindeki cihazı yazsın.

Realme 6
  267. Ravenn

Steam Oyun Önerin

Ben olsam csde item alırdım :)
  268. Ravenn

Kardeşime ilk telefon

Realme 6 pro hem daha büyük hem de snapdragon işlemci fakat hdr açmaz ve aradaki bence fiyat farkına değmez.Ama eğer gfx toolla açarsanız telefonun ömrü kısalr ve ısınmaya başlar.Benim tercihim Realme 6 1592391640 60 fps ve hdr 40 fps açan Realme 6.Realme 6 proysa 40 fps açar akıcıda hdr açmaz...
  269. Ravenn

Kardeşime ilk telefon

Ah ah.Realme 6 güncelleme geldi hdr açıyor fakat rn 9 pro gfx toolla yani 3.parti uygulamayla açıyor.Videolarda genellikle gfx tool açıyorlar yoksa rn 9 pro smoothta bile aşırı açamıyor.
  270. Ravenn

Taksitli Telefon

Bazıları telefonu tek çekim alıp bankayla görüşüp taksite bölüyorlar.
  271. Ravenn

Kardeşime ilk telefon

Merhaba bende büyük ihtimal kardeşiniz yaşlarındayım bütçemde o civar ve Pubgde takılmamasını istiyorum.Xiaomi tarafından rn 9 pro daha mantıklıdır bence oyun için fakat ben Realme 6 8 gb ramli modelini almayı düşünüyorum hem Pubgde 60 fps alıyor ve güncelleme gelirse oyuna 90 fpsde alacak.Bence...
  272. Ravenn

Telefon karamsarım

oyun içinse realme 6 8 gb al.60 fps zaten veriyor ve 90 hz ekran Güncelleme gelirse 90 fpsde alacak.Kesinlikle realme 6 derim
  273. Ravenn

Oppo reno 2z

3200e ancak
  274. Ravenn

Uzaktan eğitim tüm yıl boyunca devam edecek!

9 neti gördüm ben:) ağlamaya değmez dönem başında 11 mat neti yaptığım denemenin aynısını bugün yaptım hiç bi soruyu hatırlamıyodum 20 tam yaptım.Moral bozma
  275. Ravenn

A70 Alacağım

hocam sizce realme 6 alınır mı 8 gb ramlisi geldi 3199
  276. Ravenn

sen bilirsin.Fakat bu dönem uzun,sıkılabilirsin 90
  277. Ravenn

liseye geçicem,inşallah öyle olur da okula gitmem :)
  278. Ravenn

A70 Alacağım

kamera fiyatındaki telefonlara göre leşte ondan.
  279. Ravenn

ben 8im ve 300 soru hiç bigün çözmedim.Netlerim 89 şuan günde 1 deneme 40 paragraf 1 türkçe denemesi ve mat çözüyorum şuan.300 soru çözüp ilk dönemden kendinizi sıkmayın,bu sınavda psikoloji çök önemli.
  280. Ravenn

İyiyim Kötüyüm Forum Oyunu

evet alttaki hayattan bıkmış mıdır?
  281. Ravenn

İyiyim Kötüyüm Forum Oyunu

Hayır.Alttaki Üniye mi gidiyor?
  282. Ravenn

Mi 9T alınır mı?

benim İnkılap hocamda var hocayla aramız iyi baya bi inceledim telefonu arkadaki bildirim gelince yanan xiaomi yazısı gerçekten güzel kara cuma da 2100e almıştı. 1592309298 kamerası felanda gayet iyiydi oyunda test etmedim
  283. Ravenn

Realme 6 8 gb?

Realme 6 8gb Ramli modeli Türkiye'de var şuan 3199 TL.Alınır mı sizce?(3500'den yukarı 1 tl çıkamam)
  284. Ravenn

P30 şuan alınırmı?

bence çıkabilir de.P30 alınabilir fakat realme x2 proya da bakmanızı öneririm
  285. Ravenn

1500-2400 TL Arası Telefon önerileri

3 ay önce test ettim amcam 1.5 yıl önce aldı telefonun en çok ekranını beğendim ve eğer beğendiysen bence alınabilir bir telefon 1 günü rahat çıkartıyor 1592238389 Fakat çok oyun oynuyorsun bence resmi note 8 alman daha makul.Kullanimina bağlı 1592238589 Pardon bir daha baktım snapdragon...
  286. Ravenn

1500-2400 TL Arası Telefon önerileri

a9 amcamda var şahsen test ettim,gayet güzel.Takılma felan yaşamadım,kamera ortalama fakat unutma ki 2 yıllık telefon.Ben olsaydım daha güncel olan redmi note 8 alırdım.
  287. Ravenn

Mi 9T alınmalı mı?

Ne kadar azalabilirki? hayır yani 8 nmde aynı bataryayla 10 saat 12 nmde 8 saat mı alacaksın? 1592228528 Sizin ilerde almayı düşündüğünüz bir telefon var mı ?
  288. Ravenn

Mi 9T alınmalı mı?

Bende 9a geçicem bütçem aynı Realme 6 8 gb ram modelini düşünüyorum bakmanı tavsiye ederim
  289. Ravenn

Oyun oynarken 37 derece

benimki 45 :) sıkıntı olmaz 37 gayet normal
  290. Ravenn

a71vs Realme 6pro vs Redmi note 9 pro vs mi note 10 lite vs a51

hayır frame ayarında çok yüksek var ve o 40 demek oluyor.Testleri izleyebilirsiniz 1592218451 azaltmaz mı? aynen gidip 40 fps yapıyorlarki gfx kullansınlar :)
  291. Ravenn

gfxsiz o telefonlar max 40 alıyor? Gfxte telefonun ömrünü kısaltıyor.
  292. Ravenn

O telefonların hiçbiri 50 60 fps vermiyor Pubgde haberin olsun ama kasmadan oynatırlar diye düşünüyorum
  293. Ravenn

150 tl kulaklık

teşekkürler
  294. Ravenn

Pubg için hangi telefon daha iyi ?

o fiyata Realme 6 alırsın eğer oyun için alacaksan 60 fps 90 hz olduğu için ilerde güncelleme gelirse 90 fps de oynarsın bataryada tatmin eder diye düşünüyorum
  295. Ravenn

mi9t fiyatı düşer mi

Realme 6ya bakabilirsin.
  296. Ravenn

I phone SE 2020 almak istiyorum 3 ay taksitten daha fazla taksit yapabiliyor muyum ?

hocam o her karttan oluyor mu? Bonus var bende de ondan sordum
  297. Ravenn

150 tl kulaklık

Arkadaşım oyuncu kulaklığı arıyor max 150 tl ne alabilir bu fiyatlarda ?
  298. Ravenn

Mi 9T Pop-Up alsam bir sıkıntı çıkarır mı?

hocam cep modu var diye biliyorum
  299. Ravenn

5 Senelik Köpeğini Mi Kurtarırsın Bir İnsanı Mı?

arada kalmayayım diye bende onlarla giderdim
  300. Ravenn

Telefon Onerisi

Merhabalar bu işten para kazanıyorsanız 60 fps bi telefon almanız lazım realme 6ya bakın derim telefonda 90 hz ekran var pubgye 90 fps bile gelse alacak 2 senede idâre eder diye düşünüyorum 1592113928 Baktım vatanda realme 6 yokmuş rn 8 pro alin derim bu isten para kazanip rn8 pro kullanan cok...