Kullanıcı Yorumu

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı K.01

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Yeni telefon almayı düşünüyorum biraz araştırdım Huawei y6s modelini buldum ama çok fazla kullanıcı yorumu yok . Telefonla çok fazla vakit geçiren biriyim (instagram, youtube , pubg ve benzeri) bu telefon benim için uygun mu yoksa biraz daha para koyup iyi bi telefon mu almalıyım örnek (oppo a5s, oppo a5 2020, xiaomi redmi note 8 ) yardım ederseniz sevinirim şimdi den Teşekkürler :) :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yeni telefon almayı düşünüyorum biraz araştırdım Huawei y6s modelini buldum ama çok fazla kullanıcı yorumu yok . Telefonla çok fazla vakit geçiren biriyim (instagram, youtube , pubg ve benzeri) bu telefon benim için uygun mu yoksa biraz daha para koyup iyi bi telefon mu almalıyım örnek (oppo a5s, oppo a5 2020, xiaomi redmi note 8 ) yardım ederseniz sevinirim şimdi den Teşekkürler :) :)
Samsung ile Huaweinin orta seviye cihazları alınmaz.Y6s dediğin cihaz arayüzde kasma dışında sana sunacağı bir olay yok.Bu cihazlar arasında Redmi note 8 alabilir yada bütçeyi arttırıp daha iyi bir cihaz alabilirsin.

Hakkı K.01

Asistan
Reaksiyon puanı
54
General mobile bek kaliteli ve uzun süre götürecek bi cihaz değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung ile Huaweinin orta seviye cihazları alınmaz.Y6s dediğin cihaz arayüzde kasma dışında sana sunacağı bir olay yok.Bu cihazlar arasında Redmi note 8 alabilir yada bütçeyi arttırıp daha iyi bir cihaz alabilirsin.
Y6s dışında yazdığım öteki telefonlar nasıl?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
General mobile bek kaliteli ve uzun süre götürecek bi cihaz değil

Y6s dışında yazdığım öteki telefonlar nasıl?
Siz bilirsiniz diğer ürünler daha kötü

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Redmi Note 8 al

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Oyun oynuyorsan Oppo A5 2020 yada Note 8 daha doğru tercih olur. Sadece sosyal medya kullanacaksan Y6S modeli işini görür dostum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
La bu pubg denen bela da tam bir pandemi gibi. Telefonlar bile artık ona göre alınmaya başladı. Ne günlere kaldık ya Rabbi.

Hakkı K.01

Asistan
Reaksiyon puanı
54
La bu pubg denen bela da tam bir pandemi gibi. Telefonlar bile artık ona göre alınmaya başladı. Ne günlere kaldık ya Rabbi.
Oyunu beğenmeyebilirsin ama ben sevdiğim için oyuna göre telefon alıyorum ayrıca benim ilk yazdığıma bakarsanız (telefonla çok fazla vakit geçiren biriyim örnek instagram, youtube vb. performans benim için önemli ) yazmıştım yani ben sorduğum telefonları sadece oyun için sormadım yukarı çıkıp bakabilirsiniz.

Şaka falan mı yapıyorsunuz? Evet marka olarak Huawei daha güvenilir geliyor ama modelde Gm9 Pro daha iyi.
Ben orada GM uzun süre götürebilecek bir cihaz değil diyorum ve ayrıca huawei daha iyi GM deki servis sıkıntıları, kronik sorunlar vb. birde öyle düşün
Ve Hayır şaka yapmıyorum.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Oyunu beğenmeyebilirsin ama ben sevdiğim için oyuna göre telefon alıyorum ayrıca benim ilk yazdığıma bakarsanız (telefonla çok fazla vakit geçiren biriyim örnek instagram, youtube vb. performans benim için önemli ) yazmıştım yani ben sorduğum telefonları sadece oyun için sormadım yukarı çıkıp bakabilirsiniz.

Ben orada GM uzun süre götürebilecek bir cihaz değil diyorum ve ayrıca huawei daha iyi GM deki servis sıkıntıları, kronik sorunlar vb. birde öyle düşün
Ve Hayır şaka yapmıyorum.
Y6s alınmaz, gme güvenmiyorsanız redm note 8 derim. Tam olarak bütçenizi söyleyebilir misiniz?

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Egerki yüksek grafık ıslemcılı oyunlar oynuyorsanız Y6s segmenti cihazlar beklentınızı karşılayamayabilir .
P30 lite 128 gb ,Y9 prime . P smart pro tarzı cihazlar çok daha iyi ve uzun vadede kullanbılırsınız .