Redmi Note 9S vs Redmi Note 8 Pro vs İphone 7 yada 3500 tl bandinda telefon onerebilirniz Hangisini Alayom?

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu aksam telefon almaya gidecgim uc telefon kararlastirdim sizce hangisi?

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Mediatek var telefon çöp.
Mediatek olan her telefon çöp mü oluyor, Kaç kere g90t kullandın? Kerem enginar-a dün sordum,dedi ki güçlü işlemci alınır fakat pil performansı çok iyi olmaz dedi.Mediatekin eski işlemcileri çöp.Şimdi Redmi note 8 pro oppo reno2 z kullanan çok var ve bunla beraber memnun olanda çok.Çöp diyip kenara atmak doğru değil.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Mediatek olan her telefon çöp mü oluyor, Kaç kere g90t kullandın? Kerem enginar-a dün sordum,dedi ki güçlü işlemci alınır fakat pil performansı çok iyi olmaz dedi.Mediatekin eski işlemcileri çöp.Şimdi Redmi note 8 pro oppo reno2 z kullanan çok var ve bunla beraber memnun olanda çok.Çöp diyip kenara atmak doğru değil.
Alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Verimli değil.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Alınmaz.

Verimli değil.
Verimlilik isteseydi kirin tarafından telefon bakardı.60 fps almak isteyen oyunlarda alınır.Hatta Codda 90 alıyor.Oyun için istiyor mi 9t 40 fpd alacağina pubgde realme 6 alır 60 fps alır ilerde güncelleme gelir 90da alır

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3500 Tl diyorum Mi 9T 3800Tl
E

Piyasayı araştırmadan konuşmayalım!
Direk 3000 tl veremyecegim icin vatanin ken magazasindan alacagim Mi magazasinda Mi Note 10 Lite 3500 tl ancaj tek cekim istiyorlasr.

Verimlilik isteseydi kirin tarafından telefon bakardı.60 fps almak isteyen oyunlarda alınır.Hatta Codda 90 alıyor.Oyun için istiyor mi 9t 40 fpd alacağina pubgde realme 6 alır 60 fps alır ilerde güncelleme gelir 90da alır
Saol kral Allah razi olsun

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Gfx tool diye birşey duymadınız mı!

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Duydum fakat daha ısındırıp ömrü kısaltıyor.Ayrıca ban sebebi banlananları gördüm ben ytde 10 yıl yemiş
Mi 9T her türlü daha iyi fakat konu sahibi Vatandan alacağı için alamıyor Android alacaksa Snapdragon Exynos ve Kirin dışı tehlikeli Mediatek 12nm SD730 8nm dikkatli olmak lazım.

Kirin 810 bile 7nm adamların en iyi işlemcisi 10nm yi geçiyor GFX tool zarar vermez sadece grafik fps sınırını kaldırır bu Pubgnin sorunu!

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi 9T her türlü daha iyi fakat konu sahibi Vatandan alacağı için alamıyor Android alacaksa Snapdragon Exynos ve Kirin dışı tehlikeli Mediatek 12nm SD730 8nm dikkatli olmak lazım.

Kirin 810 bile 7nm adamların en iyi işlemcisi 10nm yi geçiyor GFX tool zarar vermez sadece grafik fps sınırını kaldırır bu Pubgnin sorunu!
Yani ne alayim? Note 8 Pro yeni guncellemeden sonra çok hata vermeye baslamsi herhalde Note 9S nasil sizce?

Yani ne alayim? Note 8 Pro yeni guncellemeden sonra çok hata vermeye baslamsi herhalde Note 9S nasil sizce?

Reaksiyon puanı
6,381

Mi note 10 lite alın tabii ki. Bu bütçeye bu telefonlar alınmaz. Ya da realme 6 pro bakın. Note 9s tavsiye etmem

Son düzenleme:

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159

Peki ban olayı? Ona ne diyeceksin? Miui 11 guncellemesinden sonra mi 9tnin kötüleştiğini herkes biliyor.1 yıllık telefonda,bunun için mediatek çöp denmez

Mevlut oyun için alacaksan redmi note 9 pro redmi note 9s Ve eğer Vatanda var sa realme 6 8gb öneririm

40 fps yeter diyorsan tabiiki mi note 10 litea bakmalısın

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi note 10 lite alın tabii ki. Bu bütçeye bu telefonlar alınmaz. Ya da realme 6 pro bakın.
Allah askina Mi'nin kendi magazasindan alamayacagim tek cekim yapiyorlar acil tlefona ihtiyacim var Mi note 10 lite Mi magazasinda 3500 Vatan da 600-700 tl daha pahaliya satiyorlsr

Reaksiyon puanı
6,381

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pubgde 40 fps veriyor onu dedim.Oyun icin alacaktimda demiş
Ya oyunlarda 40-50 fps arasi olur farkeymez ancak ben dedigim gibi Vatan in kendi magazasindan alacagim icin Mi Note 10 Lite 4500 tl alamam Redmi Note 9S nasio gunluk kullanim acisindan birde bana cevap verin lutfen Redmi Note 8Pro guncellemeden sonra hatalar varmis dogru mu?

Reaksiyon puanı
6,381
Allah askina Mi'nin kendi magazasindan alamayacagim tek cekim yapiyorlar acil tlefona ihtiyacim var Mi note 10 lite Mi magazasinda 3500 Vatan da 600-700 tl daha pahaliya satiyorlsr
Mi note 10 lite hepsiburada'da şu an 3600 tl. Bu parayı verip başlıkta ki telefonları almayın. Gidip vatan'dan alırsanız zaten kazık yersiniz. İlla ki mağazadan alırsanız zaten redmi note 9s almak zorunda kalırsınız. Bu bütçe için en uygun telefon mi note 10 lite veya realme 6 pro. Realme 6 pro da şu an internette 3700 tl. Redmi note 9 pro dışında redmi note 9 serisinden bir cihaz almayın. Vatan'dan alacaksanız kazık yersiniz. Gereksiz para vermeyin.

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi note 10 lite hepsiburada'da şu an 3600 tl. Bu parayı verip başlıkta ki telefonları almayın. Gidip vatan'dan alırsanız zaten kazık yersiniz. İlla ki mağazadan alırsanız zaten redmi note 9s almak zorunda kalırsınız. Bu bütçe için en uygun telefon mi not 10 lite veya realme 6 pro. Realme 6 pro da şu an internette 3700 tl. Redmi note 9 pro dışında redmi note 9 serisinden bir cihaz almayın. Vatan'dan alacaksanız kazık yersiniz. Gereksiz para vermeyin.
Pesin 3500 tl yok Vatandan almamin sebebi taksit yapmalari 2000 tl pesin verecegim normalde Mi magazasindan 3500 tl ye Mi Note 10 Lite alacaktim ancak taksit yapilmiyor .

? 40 fps?

İlla ki mağazadan mı alacaksınız? İnternete güvenmiyor musunuz?
Guvenmedigimden degil Suan elimde 2000 tl var diger ay kurban var biliyorsunuz taksit yaptiklsri icin vatandan aliyorum internette taksit yapiliyor mu?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Guvenmedigimden degil Suan elimde 2000 tl var diger ay kurban var biliyorsunuz taksit yaptiklsri icin vatandan aliyorum internette taksit yapiliyor mu?
Bilmiyorum, ama eğer taksit yapılıyorsa interenetten alın. Ki hepsiburada'da vade farksız 9 taksit diyor. Siz yine de araştırın.

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilmiyorum, ama eğer taksit yapılıyorsa interenetten alın. Ki hepsiburada'da vade farksız 9 taksit diyor. Siz yine de araştırın.
Benim amacim iki bin tl yi direk verip geri kalani taksit yapmak bunun icin satici ile mi anlasmam lazim yoksa hepsiburada daki telefonlar sati degilde hepsiburadaya mi ait kisaca sunu soruyorum satici ile anlasip ona gore taksit yapabiliyor muyuz?

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Sadece soruyorum, nerede gördünüz?
Her yerde.Çok Yüksek ayarında açıyor en fazla frame ayarını o da zaten max 40a ayarlı ytye Çok yüksek ayarını max açan bir telefonun gfx toolsuz fps göstergeci olanını izlerseniz görürsnüz

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Mediatek var telefon çöp.
Saçma bir bakış açısı

Bu aksam telefon almaya gidecgim uc telefon kararlastirdim sizce hangisi?
Oyun için alacaksanız Redmi Note 8 Pro alın

?Guncelleme gelkten sonra cok hata var diyorlar. Oyun icin acaktimda.
Büyük güncellemelerden sonra çoğu xiaomi telefonun pil performansı düşüyor bunun için güncellemeyi yaptıktan sonra sıfırlayın bir sorun kalmıyor

Pubgde 40 fps veriyor onu dedim
Yok 20 fps! Mi 9T kullanıyorum az önce cod mobile oynuyordum 40 fps falan hiç görmedim

Son düzenleme: