Öneri 20-25 bin TL bütçede Poco X6 Pro vs iPhone 12

birkan99

Asistan
Reaksiyon puanı
16
herkese merhaba. 20-25 bin bütçem var. iki telefon arasında kaldım iPhone 12 ve POCO X6 Pro siz hangisini önerirsiniz? iPhone 12 eskidi biliyorum ama hiç iPhone kullanmadığım için kullanma isteğim var. sizce hangisi daha iyi olur? 4 senedir Redmi Note 8 Pro kullanıyordum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Telefondan beklentim kamerasının iyi olması ve pil ömrü. oyun oynayan biri değilim sosyal medya wp vb. kullanıyorum çoğunlukla. POCO X6 Pro'yu tercih et diyen olursa onlara ek bir soru sormak istiyorum sizce iPhone 13 mü yoksa POCO X6 Pro mu? Sık sık telefon değiştiren biri değilim kullandığım her telefonu 4-5 sene kullanıyorum. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,476
Nothing 2A bakin segmentinde daha iyi pil omru sunan yok. Ekran ve performans olarak da iyi ozellikle arayuzu saf Android'e cok yakin oldugu icin oldukca akici. X6 Pro ozellikle oyun oynayan biriyseniz alinir. Butceyi artirabilirseniz S23 bakin.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,199
Bu fiyatta Apple takıntılısı olmayanların aklından ilk çıkarması gereken telefon iPhone 12'dir.

Bütçe 2-3 bin artabilirse Galaxy S23 öneririm hocam, benimde tercihim bu olurdu. Onun dışında Galaxy S23Fe, OnePlus Nord 3, Realme Gt3 ve dediğiniz gibi X6 Pro düşünülebilir.

lordare

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,934
herkese merhaba. 20-25 bin bütçem var. iki telefon arasında kaldım iphone 12 ve poco x6 pro siz hangisini önerirsiniz? iphone 12 eskidi biliyorum ama hiç iphone kullanmadığım için kullanma isteğim var. sizce hangisi daha iyi olur? 4 senedir redmi note 8 pro kullanıyordum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Telefondan beklentim kamerasının iyi olması ve pil ömrü. oyun oynayan biri değilim sosyal medya wp vb. kullanıyorum çoğunlukla. poco x6 pro yu tercih et diyen olursa onlara ek bir soru sormak istiyorum sizce iphone 13 mü yoksa poco x6 pro mu ? sık sık telefon değiştiren biri değilim kullandığım her telefonu 4-5 sene kullanıyorum. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ediyorum.
iPhone 12 ve X6 Pro arasından X6 Pro derdim :)

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,273
herkese merhaba. 20-25 bin bütçem var. iki telefon arasında kaldım iphone 12 ve poco x6 pro siz hangisini önerirsiniz? iphone 12 eskidi biliyorum ama hiç iphone kullanmadığım için kullanma isteğim var. sizce hangisi daha iyi olur? 4 senedir redmi note 8 pro kullanıyordum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Telefondan beklentim kamerasının iyi olması ve pil ömrü. oyun oynayan biri değilim sosyal medya wp vb. kullanıyorum çoğunlukla. poco x6 pro yu tercih et diyen olursa onlara ek bir soru sormak istiyorum sizce iphone 13 mü yoksa poco x6 pro mu ? sık sık telefon değiştiren biri değilim kullandığım her telefonu 4-5 sene kullanıyorum. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Hocam bütçenizi arttırıp Samsung Galaxy S23 modelini almanızı öneririm.

DKN NZY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,190
Arkadaşlarla aynı fikirdeyim s23 veya s23fe +aksesuar(kılıf ,powerbank, kulaklık vb) iPhone u nasıl kullanıyorlar anlamıyorum bildiğin prizle akrabalık yaşıyorlar

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Xiaomi, Poco, Oppo, Vivo falan bütçe düşük değilse pişmanlıktır. Tabii ki de iPhone 12 ama S23 falan da bakabilirsiniz. iPhone ile Poco’nun adı yan yana gelemez.