P40 lite alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Alınır mı? 7 nm olması ve Kerem Enginar'ın orta sınıfın en iyi işlemcisi olarak nitelendirdiği işlemciye sahip olması hoşuma gitti aynı şekilde tasarımda.Sizce alınır mı? Google yok diye Rami çok yemediğini de alanların memnun olduğunu gördüm.

Reaksiyon puanı
6,381
Önermem. İşlemcisi çok iyi diye alınmaz. Redmi note 9 pro öneririm. Bütçeyi artırabiliyorsanız mi note 10 lite ve realme 6 pro öneririm. İkinci el olur diyorsanız da ikinci el S10 plus, Galaxy Note 9 öneririm.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Alınır mı? 7 nm olması ve Kerem Enginar'ın orta sınıfın en iyi işlemcisi olarak nitelendirdiği işlemciye sahip olması hoşuma gitti aynı şekilde tasarımda.Sizce alınır mı? Google yok diye Rami çok yemediğini de alanların memnun olduğunu gördüm.

Google servisleri yok alınmaz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Alınmaz, Redmi Note 9 Pro ve Mi Note 10 Lite'a bakın.

Debug

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Bütçeniz varsa Mi Note 10 Lite yoksa Redmi Note 9 Pro.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bütçeniz yetiyorsa, realme 6 pro veya mi note 10 lite.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
o fiyatlara redmi note 9 pro al derim. biraz arttırabilirsen mi note 10 lite al

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
İçinde Google Servisleri gelmeyeceği için ben de almanı önermem.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150

Dostum bir aksilik olmazsa bu hafta sonu alacağım telefon. Google servisleri yok alınmaz, uğraşılmaz falan diyorlar ama alıp kullananların yorumlarına göre o kadar da büyük sorun olmadığını gördüm. benim için performans ve şarj önemli, incelediğim kadarıyla da bu konularda oldukça başarılı. Eğer almadan önce biraz daha beklersen kullanmaya başlayınca yorumlarımı seninle paylaşırım.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Dostum bir aksilik olmazsa bu hafta sonu alacağım telefon. Google servisleri yok alınmaz, uğraşılmaz falan diyorlar ama alıp kullananların yorumlarına göre o kadar da büyük sorun olmadığını gördüm. benim için performans ve şarj önemli, incelediğim kadarıyla da bu konularda oldukça başarılı. Eğer almadan önce biraz daha beklersen kullanmaya başlayınca yorumlarımı seninle paylaşırım.
Aynen kullanıcılar memnun,aldıktan sonra iletişime geçersek çok mutlu olurum.2 3 haftam var daha

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Alınmaz.Realme 6 pro,ikinci el S10e,Mi note 10 lite bu cihazlardan kafana yatanı al geç.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Aynen kullanıcılar memnun,aldıktan sonra iletişime geçersek çok mutlu olurum.2 3 haftam var daha

Bir aksilik olmasa cumartesi günü alıyorum dostum. Bugüne kadar hep yorumlar üzerinden, kağıt üzerindeki bilgiler üzerinden yorumlar yaptım. kendim deneyimleyip artısı eksisi nedir hepsini paylaşırım. Gerçekten Google olmadan çöp mü? yoksa fiyat performans olarak bazılarının dediği gibi oyun canavarı mı? Şarjı gerçekten uzun gidiyor mu?, hızlı şarj kaç dakikada ne kadar oluyor ve burada gördüğüm diğer soruların cevaplarını kendim araştırıp göreceğim. Pişman da olabilirim ama bunu göze alıyorum :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bir aksilik olmasa cumartesi günü alıyorum dostum. Bugüne kadar hep yorumlar üzerinden, kağıt üzerindeki bilgiler üzerinden yorumlar yaptım. kendim deneyimleyip artısı eksisi nedir hepsini paylaşırım. Gerçekten Google olmadan çöp mü? yoksa fiyat performans olarak bazılarının dediği gibi oyun canavarı mı? Şarjı gerçekten uzun gidiyor mu?, hızlı şarj kaç dakikada ne kadar oluyor ve burada gördüğüm diğer soruların cevaplarını kendim araştırıp göreceğim. Pişman da olabilirim ama bunu göze alıyorum :)
P40 lite yerine 1000 TL daha koyup P30 almanı tavsiye ederim.P30 da hem Google servisleri var,hem de batarya konusunda çok başarılı bir cihaz.Paranı çöpe atma derim ama tercih senin.

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
P40 lite veya P40 serisinden herhangi bir telefon almanızı önermem.
Sebebi ise; artık yeni çıkan ve çıkacak olan yeni Huawei telefonların hiçbirinde Google servislerinin olmayayacağı.
Tavsiyem, aynı fiyat bandında olan Samsung ve Xiaomi modellerine yönelebilirsiniz. İsterseniz 3500₺ fiyat bandında iPhone 7 veya 8 düşünebilirsiniz (2. el veya 0 olarak bir telefoncudan)

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Alırken ön yargılarım vardı kullanıyorum memnunum şuan için eksi diyebılecegım tek nokta online tablolar onuda yandex le hertürlü işimi görüyorum cihaz daha stabil ve hızlı donma kasma yaşamadım popüler ve güncel uygulamaların hepsi var uygulamar guncellemede alıyor daha ne olsun ?

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Alırken ön yargılarım vardı kullanıyorum memnunum şuan için eksi diyebılecegım tek nokta online tablolar onuda yandex le hertürlü işimi görüyorum cihaz daha stabil ve hızlı donma kasma yaşamadım popüler ve güncel uygulamaların hepsi var uygulamar guncellemede alıyor daha ne olsun ?
Aldım reis 5 gün oldu :)

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Hayırlı olsun.Nasıl memnun musunuz arayüz,şarj süresi,kamera nasıl ? Google servislerinin olmaması herhangi bir eksiklik yaratıyor mu? :)
Arayüzden memnunum şarj 20 dkde 50 30dkde 70 oluyor 1s 6 dk da felan fulleniyor dakat bana bir gün pil yetmiyor bütün gün oyundayım oyunda 6 7 saat durmama rağmen tık demiyor kasma yok performans için almıştım zaten ve memnun kaldım performansından googlesuzluk sıkıntı yaratmadı her uygulamayı indirdim apkpure kullandım genellikle zaten apk yüklendikten sonra tarama yapıyor risl tespit edilmedi yazarsa indiriyorum apk diye güvensizlik de olmuyor. Ama edit yapıyorum oyun editi kendi editorunde kırpma yaptım ve kırptıktan sonra video çok kasmaya başladı sanki 5 fps gibi youtube olarak sıkıntı yok video yüklemeyi denedim oldu başka videoları da sıkıntısız şekilde izliyorum. Süper amoledden geçiş yaptım ips sıkıntı yaratmadı

Reaksiyon puanı
0
Tabiki de alınır diye başlıyordum ki aldığını okudum hayırlı olsun. Eğer telefondan anlayan biriysen Google servislerinin olmaması problem olmayacağını biliyordum. Ben de 6 aydır kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. Hızla şarj özelliğiyle 1 saatte şarj oluyor ve ben oyun oynamadığım yoğun günlerde yaklaşık 2 gün gidiyor. Kamera desen harika. İşlemciden bahsetmiyorum sen biliyorsun zaten.