Huawei p40 lite

Bu konuyu okuyanlar

Gndzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Huawei p40 lite çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı yoksa o fiyata değmeyen bir telefon mu?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Huawei p40 lite çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı yoksa o fiyata değmeyen bir telefon mu?

Donanımsal açıdan güçlü bir cihaz fakat google servisleri bulunmaması düşündürücü bir nokta. Uygulamaları 3. parti olarak indirip kurabilirim derseniz alınabilir.

Ayriyeten 200 lira çıkıp A71'e de bakabilirsiniz.

Gndzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Donanımsal açıdan güçlü bir cihaz fakat google servisleri bulunmaması düşündürücü bir nokta. Uygulamaları 3. parti olarak indirip kurabilirim derseniz alınabilir.

Ayriyeten 200 lira çıkıp A71'e de bakabilirsiniz.
Kurabilirim evet onları araştırdım Bi sıkıntı çıkarmıyor

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Valla ben kullanıyorum.Gayet'de memnunum kamera olarak çok iyi geldi bana.

KeskinGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elbette o fiyata alınacak bir sürü cihaz vardır fakat ben 1 hafta önce P40 Lite aldım. Uygulama yükleme konusunda hiç problem yaşamadım appgallery moreapps vs uygulama yükleyecek çok yer var. Telefondan genel olarak memnunum oyun performansı güzel. Kamera tatmin edici yeterli benim için. Menüde uygulama geçişlerinde akıcı. Parmak izi ve yüz tanıma çok şaşırttı bu kadar hızlı olacağını yada maske ile tanıyabileceğini sanmıyordum. En çok sevdiğim 40W hızlı şarj olması. Telefonu şarja bağlıyorum yarım saat sonra full şarj alıyorum

SoulCast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öncelikle cihazı ben kullanıyorum 3 haftadır cihaz gerçekten çok güzel hız anlamında kamera anlamında gayet başarılı google olmaması benim açımdan en ufak sorun yok gayette güzel kullanılıyor kasma donma yok uygulama anlamında da bir sıkntınız zaten olmayacak yok yani ? al kullanırsın üzmez cihaz

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Ben kullanıyorum P40 lite ı oyunlarla çok aram yok güncel popüler uygulamarın hepsını acıyor batarya 40 wat şarj çok iyi kamerası efsane gece gunduz cekımlerı oldukca başarılı . Tavsiye ederim Novanın tek farkı işlemcisi .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ben kullanıyorum.Gayet'de memnunum kamera olarak çok iyi geldi bana.

aynen gayet başarılı .

Bence alınır gayet.

Kesinlikle.

Elbette o fiyata alınacak bir sürü cihaz vardır fakat ben 1 hafta önce P40 Lite aldım. Uygulama yükleme konusunda hiç problem yaşamadım appgallery moreapps vs uygulama yükleyecek çok yer var. Telefondan genel olarak memnunum oyun performansı güzel. Kamera tatmin edici yeterli benim için. Menüde uygulama geçişlerinde akıcı. Parmak izi ve yüz tanıma çok şaşırttı bu kadar hızlı olacağını yada maske ile tanıyabileceğini sanmıyordum. En çok sevdiğim 40W hızlı şarj olması. Telefonu şarja bağlıyorum yarım saat sonra full şarj alıyorum

Ben sürekli kullanmama ragmen 2 günde bir şarj edıyorum .

Gndzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler

Brutaliron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence sıkıntısız kullanabilirsin zaten uygulamlardada problem yaşamıyorsun ben geniş açılı bakıyorum olaya zaten performanslı bir telefon araştırmışsın servis yönlü çalışma prensibi müşteri memnuniyeti olarak Huawei diyorum