Arama sonuçlarınız

1. cengover05

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Dolar duserken dedigin 5 6 aralığında dusen bir sey yok. Amacı falan yok. S8 çıktığındaki dolarla şimdiki dolar aynı değil.
  2. cengover05

Bende de ekran sararması çıktı. Yakında servise götüreceğim. Cihaz 1 yıl oldu. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ekran yanmasi olacak
  3. cengover05

S7 Edge alınır mı

Yeni modeller varken android de 2 seneyi doldurmuş cihaz alinmamalı. Sebebi guncelleme de yeni cihaziniz 2 buyuk guncelleme alacak. Bu demek oluyor ki 2 sene siz kafadan sürümü takip edebileceksiniz. Ve 3 sene guvenlik guncellestirmelerini alacaksınız. Yani 3 sene kafadan rahatsızsınız. Uzun...
  4. cengover05

Note 8 mi almalıyım, Note 9'u mu beklemeliyim?

Note 9 beklemelisin. Geçiş yapacaksan en ust seviyeye geç. Cunku androidde son cikan telefon bir yıl once cıkana gore 2 buyuk güncelleme kârı ile yarışa 1-0 önde başlıyor.
  5. cengover05

s8 p20 xz1

Elinde iphone 8 varsa p20 biraz gereksiz kaçıyor. Ancak kamerası ozellikle cok kaliteli. Bence tasarım olarakta zarif bir telefon. Fakat islemci tarafindan iphone yer. Onun icin elimde iphone 8 olsa p20 almazdım
  6. cengover05

Galaxy Note 8 Deneyimi Ve Samsung Pass Kullanımı Ve İşlevi

Cok guzel anlatmissin. S8 kullanıcı olarak sunu diyebilirim: Uygulama hatasi alacaksındır. Her şey gibi telefonlarda arada saçmalar. Geri kalan konularda aynı şekilde mutlu olacaksın:) Gule gule kullanmalar
  7. cengover05

s8 p20 xz1

P20 s8'den daha yeni bir telefon. Daha güncel kalacaktır. S8 kullanıcısı olarak p20 derim sebebi daha yeni olması. Yoksa telefondan memnunum.
  8. cengover05

Ekran koruyucu ve kap takarsınız. Ekranı son parlaklıkta kullanmak gozleriniz icin zararlı gereken yerde kırmızı sınıra geçmeden kullanın yeterli olacaktır.
  9. cengover05

Bircok sikayetin olmadığı telefon var mı? Yok. Teknolojide ne kadar reddetmek istesenizde biraz sans onemli. Sorunsuz bir sekilde kullaniyorum. Bence donanimi tatmin eder sizi. Ben sarj konusu hakkinda bir sey demeyecegim. Pek takmam cunku prizde falan oyun oynarım. 10 binlik hizli sarj eden...
  10. cengover05

S7 edge güncelleme alırmı

P yi almaz. 2 buyuk guncelleme veriyorlar. 3 sene de guvenlik guncellemesi geliyor. Yani bir telefonun guncellenme suresi 3 yıl. Zaten 3 yıl sonra gelecek guncellemeler pek yararlı olmaz
  11. cengover05

Bütçe Sınırsız (Telefon Tercihi)

Note 9 bekle. Şunun şurasında ne kaldı çıkmasına? Hem en yeni teknolojiyi kullanırsın daha iyi olur. Ancak yok bekleyemem diyorsan s9+ al bence.
  12. cengover05

iPhone 8 plus/ samsung s9 plus?

Net donanim farki var. Android arada hatalar olur diyoruz. Iosta da oluyor. Hata hayatin her yerinde var. Bunun icin kamera ekran vb donanımlarda daha iyi olan s9+ kaçırma. Fakat sunu diyorsan: "Ben ios seviyorum bu yüzden iphone." bu ayrı konu.
  13. cengover05

Note 8 amoled yanması sorunu

Sonda uzun sureli kullanım zarar veriyor. Arti gozune de zararlı. Ortada kullanıyorum. Bunu ya koydunuz dibine kadar acayim mantığı yok. Uzun sureli yapmayın yeterli
  14. cengover05

Bir uygulamaya girince hata alma ihtimalinin olmasi ve stabilite konusunun asilamadigini yazanlari görüyorum. Pardon da islevsellik artinca cok normal olarak stabilite de bazi durumlarda eksikler olabilir. Instagram uygulamasini yeniden baslat demek bana hayatta hicbir sey kaybettirmedi...
  15. cengover05

P20 Pro-S9 Plus-Iphone X- Iphone 8 Plus Hangisi Alınmalı?

S8 siyah kullaniyordum. Memnunum. Fakat yeni telefon alsam bu sefer renk degistiririm. Yenilik guzel bence. Altin siyah mor yapardim yani. Bosver kadinsi diyenlere cok tatli renk. Karar guzel ve kumar oynadığın yok:)
  16. cengover05

P20 Pro-S9 Plus-Iphone X- Iphone 8 Plus Hangisi Alınmalı?

Uygulamaya 1 saniye gec girsen hayatından bir sey kaybetmezsin. Lütfen stabillik konusunu kenara bırakalım. Genel mana da android daha fazla hata verebilir fakat daha fazla islevsellik sunar. Donanım sunar. Apple kendi ekosistemi olduğu için tabi uygulama güncellemeleri farkli oluyor. Android...
  17. cengover05

Ram bosaltmana gerek yok
  18. cengover05

Vay be on siparişle aldığımda buralarda ben vardim:) Bayagi büyümüş ekip:) Telefon da 300 mb yer kaldı. Bayagi dolu. Uzun zamandir sifirlamiyorum. Ugrasamiyorum desem yeridir. Ve memnunum iletmek istedim sizlere. Instagram arada çökmesi dışında pek bir seye sinir olmuyorum. Şarjda cok iyi...
  19. cengover05

Kulaklik sarj edecegim adaptörün amper aralığı kac olmalı?

Bir de bir sey daha sorucam sennheiser 4.50 hd kulaklik noiceguard ozelligini aktif etme tusu basili tutunca isik 3 kere yaniyor. Fakat yandiktan sonra yine basili tutunca 3 kere yaniyor. Kapali mi acik mi oldugunu nasil anlarim. Etrafta ses actim falan ama cozdum mu bilmiyorum
  20. cengover05

S8 sarj aleti fazla gelebilir mi? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Tesekkurler
  21. cengover05

Zaten hicbir sey yazmiyor. Ve araba pc ve adaptor olabileceği soyleniyor o kadar
  22. cengover05

Arkadaslar kulajlik aldim ve amper ile ilgili bir sey yazmiyor. S8 telefonumun adaptoru ile sarj etmem de bir sıkıntı var mıdır? Cevaplayan herkese tesekkurler
  23. cengover05

En son guvenlik guncellemesi ne zaman geldi?
  24. cengover05

Sorun falan yok
  25. cengover05

Al al s8 kullaniyorum ana menude kasma yok gecti onlar. Guncelleniyor zaten surekli. Telefon seni tatmin eder şu 0.1 saniyeye takilmayin.
  26. cengover05

Napim ya olursa olur yapacak bisey yok:)
  27. cengover05

Ben ekran koruyucu kullanmiyorum cizilirse cizilsin. O hissiyati vermiyor bana
  28. cengover05

Tamamda bakin anlamadiginiz su bu sistem dediginiz yapar. Selfie demek fotograf cek demek degilm yani bixby cikarim yapabiliyor veya acaba bunu mu dedi gibi dusunebiliyor bunu kast ettim --- Gönderi Güncellendi --- Buyuk telefon seven biri olarak s8 gayet yeterli.
  29. cengover05

Selfie cek demek yerine. Lutfen selfie dedim cekti. Ogreniyor zaten
  30. cengover05

Bixby 5. Lvl kastim gibi. Bayagi cat pat ingilizce bilgimle cogu isi yapiyor. Turkce olsun muptelasi olurum
  31. cengover05

Cok fena bixby ya open the kamera dedim sonra please selfie dedim cek dememe ragmen kendi cikarim yapabiliyor. Cekti
  32. cengover05

Yahu daha bixby gelisecek bir sakin. Siri sanki 3 ayda gelişti. Hemen turkce dil destegi geldi sanki. Yillar sonra oldu bu. Biraz toplum olarak balik hafizayiz. Her konuda.
  33. cengover05

Yok note 5 den daha iyi. 6 7 saat ekran aldigimda oluyor 5 saatte aldigim oluyor. Ben pek batarya falan onemsemem. Keyfime gore kullaniyorum %50 de canım oyun oynamak isterse cekerim. Oyle yani. Powerbank var 10200 hizli sarjli istiyorsa bitsin kafasindayim:)
  34. cengover05

Yeni guncelleme geldi(instagrama) onu kurduktan sonra yaşamadım
  35. cengover05

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Tabiki iyi olucak biraz sabır.
  36. cengover05

Duzeltir.
  37. cengover05

Sıfırla telefonu
  38. cengover05

Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2017) Kullananlar Kulübü

Sen sen ol abicim orta segment telefon alma. Git gecmis amiral gemisi al ama orta segment uzak durun.
  39. cengover05

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Sehirden sehire servis farkli. Ben istanbul da pek sıkınti cekmedim zaten servis icin 2 kez yolum düşmüstü.
  40. cengover05

Bu guncelleme net bir sekilde daha akici hale getirmiş. Yavas yavas sorunlari cozduler. Zaten guncellemelerin boyutundan anlayabilirsiniz yazilimsal hatalarin duzeltildigini.
  41. cengover05

Pembe cizgi cikarsa degistirirler zaten rahat ol.
  42. cengover05

Aynen 750 mb yukledim bugun bir sorun yok bende sifirlamaya usendim. Sifirlamayacam
  43. cengover05

Note 5 guzel telefon sans isi servise verip 1 hafta da alma sebebin servisin tek sana calismamasi:) Sorun yoksa gelince kullanirsin. Bu kadar tovbe edilecek seri degildir note serisi
  44. cengover05

Bixby tusu ses acma tusu ve guc tusuna basarak telefonu ac wipe data ve wipe cache var ikisini yapip ordan reboot system now diyerek yeniden baslatacaksin bu kadarr
  45. cengover05

Guncelleme geldi. Bana da indiriyorum --- Gönderi Güncellendi --- Instagram konusunda haklisin. Fakat duzelir bir kac guncellemeye yayginlasmasina gerek yok. Sosyal medya uygulamalari en cabuk adaptasyonu saglar her zaman.
  46. cengover05

Uygulama da optimizasyon sorunu vardir haftalik guncellemelerle cozulen seyler bunlar. Telefonla alakasi yok
  47. cengover05

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Evet kisa olur. Çünkü hizli sarj ozelligi olsa zaten soylerler. Yapanlar da biliyor zaten
  48. cengover05

Götür
  49. cengover05

Guncelleme gelmedi bana. Bir sorum olucak genel. Spotify da yuksek kalite indirdiğim 450 parca var 4 5 gb yer kapliyordu. Bugun baktim 2 gb neden boyle oldu
  50. cengover05

Daha guncelleme bana gelmedi
  51. cengover05

S7 edge suya düştü ne yapmalıyım

Suya sokma sevdasina gerek yok:) yapmayın şöyle seyler
  52. cengover05

Senin telefonda sorun var. Annem de note 5 var suan. Hic boyle bisey olmadi. Bende 1.5 sene kullandim o telefonu. --- Gönderi Güncellendi --- Tamam
  53. cengover05

Ben normal fabrikadan yapmıyorum factory reset atiyorum. Gelsin guncelleme anlatirim:)
  54. cengover05

Banada gelmedi daha sakin ol ya imei gore gonderiyorlar --- Gönderi Güncellendi --- Evet de guncellemelerin oturmasi icin resetlemek onemlidir
  55. cengover05

Uygulama hatasidir arada verir. Bir daha girersin ne olacak ki. Diger guncellemeyle uygulamalar hatayı duzeltiyor. Instagrama s8 de en cok almistim bu aralar hic yok. Takmayin bu kadar. Hersey telefon kaynakli olmuyor.
  56. cengover05

Ben bu guncellemeden sonra hard reset atabilirim. Cunku kacinci buyuk guncelleme oldu unuttum. Nerdeyse telefon ciktigindan beri 2 gb asti guncelleme toplam boyutu
  57. cengover05

Hayir s8 uygun oldugu icin oyle sanal tus boslugu o kısım
  58. cengover05

S7 den memnun oldugun kadarin +3 fazla olursun. Uygulamadan atma uygulama sorunu telefon degil
  59. cengover05

Tamam. --- Gönderi Güncellendi --- S7 den memnun oldugun kadarin +3 fazlasiyla memnun olursun
  60. cengover05

Guvenlikler ay sonuna dogru gelir. Arti s8 de hala guvenliklerle yazilim icin yenilikler geliyor. Onun icin ay sonu. Diger konuya gelince guncelleme heveslisi olmayin kotu guncelleme erken gelmesi hic iyi birsey değil
  61. cengover05

Temmuz daha başlarindayiz sonlarında gelir. 7.1 yayinlamazlar direk 8 yaparlar
  62. cengover05

Ergenligi zor atlattık galiba:)
  63. cengover05

Var
  64. cengover05

Youtube tam ekran oluyor. Ben izliyorum
  65. cengover05

2 sene daha gider. Yapacaginiz duruma göre --- Gönderi Güncellendi --- Yok be ayni seviyedeler s7 ile note 7 den daha fazla kasmazdi bence
  66. cengover05

Gelmeyecek zaten gelirse de note 5 kaldırmaz. Teknoloni yorgunlugu olan bir telefon olmus olucak. Son halini bozmadan kullanmaniz en hayirlisi
  67. cengover05

Beyler cihazlariniz yatirim yapmiyorsunuz. Teknolojik bir urunun fiyati dusmesi kadar normal bir şey yok. Cok kasıyorsunuz yahu alin kullanin.
  68. cengover05

Yok zaten gereksiz buluyorum suan. Ama alsam kulak ici kulakligini alirim:)
  69. cengover05

+1 bluetooth yemiyor. Denemistim. Memnunum 6 7 saat ekran alıyorum kullanimima gore değişiyor
  70. cengover05

S8 " always on display " bildirimleri gözükmüyor

Yeniden baslat duzeliyor bende yasadim:)
  71. cengover05

iPhone 7 Plus neden alınır?

Offf forum iyice saçmaladı. Son gunlerde can sıkıyor. S8 kullaniyorum. Yok bir samsung zengin telefonu der öbür onu över. Kardeşim ne istiyorsaniz kullaninda çamur atmayin
  72. cengover05

Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Adamlar pek istemiyorlar 7.0 gelsin diye can atıyorlardı:) Bencede 7.0 de kalsalar iyi fakat cok takiliyorsaniz sorunlara 6.0 a dönün
  73. cengover05

Sisli saglam.
  74. cengover05

Beyler 6.0 dönün yoksa olmaz böyle. Artik 2. Seneniz doldu ve 3 e dogru gidiyorsunuz. Guncellemeleri tedbirli kurun
  75. cengover05

Google playdekiler orjinal zaten
  76. cengover05

Beyler siz 6.0 dönün
  77. cengover05

Onu bilmiyorum. Bakmadim guncellemen yoksa guncellemissindir. Google playe gir bak
  78. cengover05

Evet o cikiyor zaten.
  79. cengover05

Yahu yazilimsal sorundu duzelttiler telefon bizim ulkemizde 4 bin tl dunyada 4 bin euro degil. Bu kadar abartili olmayin yazilimsal sorun sanki apple hic bir surumunde olmuyormus gibi --- Gönderi Güncellendi --- Ooo 1 saniye beklemek he:) o 1 saniye bekledigin kamera cok daha iyi cekiyor ama o...
  80. cengover05

Samsung experience guncelleme geldi arayuzdeki hafif laglar icin geldi. Google playden indiriniz
  81. cengover05

Ben duzunu kullaniyorum super :)
  82. cengover05

Sorun yasayan arkadaslar telefonunuza reset atin. 2 seneyi gecti cihazlar. 3 olunca da satin
  83. cengover05

Al al fiyat super birde altin kilif takarsin mis spigen thin fit gold tamamdir iste
  84. cengover05

Batarya degisikligi sonrasi 15 20 gun bir gecsin... batarya performansini o zaman değerlendir
  85. cengover05

Alınır Cok daha iyi bir cihaz
  86. cengover05

Puahahahahah koptum ya +1
  87. cengover05

Spigen sitesinden almistim. S8 kullaniyorum thin fit takılı
  88. cengover05

3 gun once yeni batarya takilmis biraz bekle duzene girer. Daha yeni batarya --- Gönderi Güncellendi --- Kullanirsan cikarir... O kadar bekletirsen az ekran suresi alirsin cok kullanirsan az bekleme fazla ekran alirsin bu kadar bir cozemediniz
  89. cengover05

Demistim sana:) biraz sözümü dinleyin
  90. cengover05

Normal 1 yilda %15 bulacaktir. Bu böyle cogu telefon icin
  91. cengover05

Beyler yatirim yapmiyorsunuz telefon aliyorsunuz. Borsadaki degerinden banane ya. Ister 500 milyar dolar olsun. Isterse 20 milyar dolar. Simdi htc guzel telefon yaparsa yaa borsa da degeri yok telefonu almayayim mi diyeceğim. Birakin bu isleri alin kullanin istediginiz cihazı. Ust segment insan...
  92. cengover05

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Yeni batarya almalısın. Bataryan vefat etmis.
  93. cengover05

En yeni telefonunu bozacak halleri yok ;) guncellemelerden korkmayiniz yukleyiniz.
  94. cengover05

630 mb guncelleme geldi indiriniz
  95. cengover05

Yahu zaten degistiriyorlar. 1 ayda degisim sonra onarim turkce dersi 1 mi herkesin:)
  96. cengover05

Evet bugun 8 saat aldim s8 ile kullaninca telefon harbi veriyor. Istedigin sureyi
  97. cengover05

Katiliyorun. Ben tutmada hic sorun yasamadim. S8 kullaniyorum
  98. cengover05

Cok takintilisiniz yakinda duzelir rahat oolun bende de gidiyor
  99. cengover05

Yahu daha dun aldin. Dun aldigin forvetten bugun 3 gol atmasini bekliyorsun. Bir dur antreman yapsin
  100. cengover05

Daha yeni aldiniz. Guncellemeyle yoluna koyulur aod.
  101. cengover05

Dediginiz problemler note 5 wp grubumuz da soylenmedi bile:) samsung un note 5 le isi bitmez daha. Note 4 hala guncelleme aliyor.
  102. cengover05

380 mb guncelleme gelmis s6 bir kontrol ediniz
  103. cengover05

O kadar da degil. Abartmasinlar --- Gönderi Güncellendi --- Hayirli olsun. Esinizden kaliteli supriz
  104. cengover05

Huawei piyasasi kotu de ondan. P10 plus almayi cok dusundum fakat daha huawei alinmasi icin biraz daha zaman var
  105. cengover05

Benim problemim vardi verdim degistirdiler. Simdi hic sorunum yok yani. Zaten genel problemler telefon yeni oldugu icin yazilimsal onlarda duzeliyor. Ben memmunum tavsiye ederim. P10 falan bizim ülkede girilmez. --- Gönderi Güncellendi --- Kulakliktan memnunum. Bence samsung telefonlarindaki...
  106. cengover05

Bende o sorunlar yok. O sorunlar cikarsada verirsin yenisini verirler.
  107. cengover05

Galaxy S8 Plus Şikayet

Beni sahneye davet etmissiniz ama hala son yillarda tuketici olmayi ogrenemedinjz. Bir cihaz alinirken açılış videosu cekilir. Veya aldiginiz yerde açılır ilk once orda ekran acikligina ekran kirmizi herseye bakilir. Anlik bir problem varsa islem yapilmaz. Servisle ilgili sorununuz varsa videoya...
  108. cengover05

Ram cok yemesin musruf telefon. :) ram yesin diye konuluyor zaten
  109. cengover05

Katiliyorum serviste sorunum cikmadi benim. Birde herkesin basina gelebiliyor biseyler. Bunu yormamak lazim hayata. Dusup kemigimizide kiriyoruz kemiklerimiz aslinda gayette dayanıklı.Hic kemiginiz kirildi diye keske bal porsuğu olsaydım demiyorsunuz:)
  110. cengover05

Yazılım güncellemesi

J5 2015 geliyor. Onu bilemem ama gelebilir
  111. cengover05

Sebebi yok gelir. Yakinda note 5 aldi guvenligi
  112. cengover05

Dedigim gibi tercih meselesi
  113. cengover05

Ben iosa bu sebeple gecmem :) Tercih meselesk
  114. cengover05

Aahhaha her yerdeyim de fikirleri okuyorum
  115. cengover05

1 senede cop falan olmaz hayal kurmayın.
  116. cengover05

Yoo note 5 de s8 de kullandim hep stabildi dokunmatik sorunu falanda olmadı.. Abi android candir ya. Istedigin gibi tema degistir. Kamerasi kalite. Ekran daha guzel ve canli. Yenilikci. Mis gibi platform.
  117. cengover05

O işler oyle cocuk oyuncagi degil yapay zeka bu. Uyum sorunu yasamamali. Rakipleri saglam
  118. cengover05

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

S8 kullanıyorum ve öneriyorum. Bence telefona bakış açısını değiştiriyor.
  119. cengover05

Almayabilir zaten telefonlariniz iyi konumda 1 sene daha guvenlik gonderirler. Sonra s9 yollari veya s10:)
  120. cengover05

Fotografini bixby bulamama sebebi o daha desteklenen uygulama az.
  121. cengover05

7.1 dagitmazlar. Hic sözünü duymadim. 8.0 dagitacaklar.
  122. cengover05

7.1 dagitilmaa buyuk ihtimal
  123. cengover05

Pinterest uygulamasi destekleniyor ondan dolayı.
  124. cengover05

iPhone 7 vs iPhone SE

Bende boyle bir sey gormedim ya:) ekran parlakligi ve netlik hemde kamera netligi:)
  125. cengover05

Cizilmeyi değiştirmezler. Ciziktende bisey olmaz
  126. cengover05

Ben kullanan viri olarak ekrana katilmiyorum kirmizi ekran sorunu ekranin yanlarina dogru degil tamamen duz konumunda kirmizi olmasidir. Yanlara dogru pembemsi goruntu diyorsun elimde telefon yanlar sadece golgeli duruyor oda bakis acisindan odak noktasindandir. Iris tarayici gece on numara...
  127. cengover05

Azalttilar net bir sekilde. Cunku acikladilar. Sonra kandırdık diyecek halleri yok:)
  128. cengover05

Dayi s6 edge de facebook ve whatsapp kullanamiyorsa bir sorunu var galiba Bu dediklerini galaxy ace yapiyor
  129. cengover05

Yani oyunlsrda asagi inuyor sanal tuslar demek istesim. Yoksa oyublar cokmuyor:)
  130. cengover05

Istsdigin uygulamayi full gosterebiliyorsun full ekran tercih sana kalmis. Oyunlarda hop cokuyor asagi video ilerkende ayni sekilde. Ah ah nereden vuracaklarini bilemediler bu s8 i uzuluyorum:)
  131. cengover05

Ya bataryalari degistirin ya powerbank alin ya da telefonu degistirin
  132. cengover05

S7 edge ilk surumelerindeydi pembe ekran ve duzeltildi. Degisim yapilsi bundan korkmayiniz. Her telefonu guncellemeyle yavaslatirlar fakat s7 edge amiraldir ve android de guncellemeyle yavaslatmak yerine guncellemeleri keserler. Android de 2 buyuk guncelleme alirsin 3 senede guvenlik alirsin...
  133. cengover05

Ac kapa duzelir ya 20 mb zaten:)
  134. cengover05

Guvenlik baska bisey degil
  135. cengover05

Gercek. Bu arada s7 grubu note 5 guvenligi aldi. Sizede gelir yakinda
  136. cengover05

Guvenlik guncellestirmesi geldi yükleyiniz
  137. cengover05

Goturun servis var. Degisim yapiyorlar allah allah:))
  138. cengover05

Aa tamam bende diyorum nasil bastirdi? Serbise gotur yenisini verirler.
  139. cengover05

s8+ sizce bir şey yaparlar mı?

Ben size bir iyilik yapayim. Hayatta böyle ufakliklara takilmak yerine bütünü yaşayın daha keyif alırsınız
  140. cengover05

Ben 7 saat ekrandan fazlasini gordum s8 de yukarda var resim. Samsunglarin sarji az gitme gibi bir durum yok suan elindeki telefon iphone 7 plustan daha iyi sarja sahip dedigim gibi sebeke durumu etkiler. Birde telefon sarj oldukca sarj kullanimi acilir. Yani antremanli forvet oyuncusu olur ben...
  141. cengover05

Sebeke durumu az cekiyorsa o sarjin normal iyi ceken yerlerde 8 9 saat rahat alirsin
  142. cengover05

S8 Renk Tercihi

Aramiza hosgeldin simdiden:)
  143. cengover05

Samsung 8.0 baslicak gibi. 7.1 icin zaman cok gecti. 7.1 ile ugrasmas samsung. Cunku yeni surume yeni seyler ekleyebilirler. Calismalar baslamistir
  144. cengover05

Ciddi olmaz miyim ya? S5 vsrken bosuna para vermisim. En yeni teknoloji degil bu. Hem sumerlerde s8 deki kamerayi kullaniyormis. Yuh be kardesim teknoloji hic mi gelismez?
  145. cengover05

Yok yahu nasil mutlu olursun s8 gibi eski bir telefonun cekiminden. Keske s5 alsaydim bu ne böyle
  146. cengover05

Sebekeniz az cekiyor beyler sorun bum sebeke 2 lerde ve az cekiyorsa git gel yapiyorsa sarji etkiler --- Gönderi Güncellendi --- Tamam.
  147. cengover05

S8 Renk Tercihi

Aynen ya orkide al ya siyah ama siyah bambaska abi ya. Gece video izliyorum sadece ekran gozukuyor telefon kayboluyor
  148. cengover05

Bende suan 7 saatti gecto %7 sarjim tabiki o yuzden. Kumburgazda yazliga gittigimde. Orda sebeke dusuk 6 7 saat ruyamda gorurum. Sebeke etkili telefondan degil. Zaten benim cok alip senin az alman gibi bir sey soz konusu degil saha yeni telefonlarimiz ayni tel uzun kullanim olsa bakima gore...
  149. cengover05

Cekim gucu dusuk
  150. cengover05

Bakabilirsiniz sarja takicam son sonuc bu sarja takiyorum artik
  151. cengover05

S8 grubuna bak sarj sonucu aticam
  152. cengover05

Gerej yok plus almana. S8 kullaniyorum. Buyuk ekranli telefon seven biri olarak 5.8 gayet buyuk. Sadece kasası minimal oldugu icin kucuk geliyor. Merak etmeyin ekrana doyuyorsunuz
  153. cengover05

wifi mesajlasma connected ve whatsapp sonucu --- Gönderi Güncellendi --- wifi mesajlasma connected ve whatsapp sonucu --- Gönderi Güncellendi --- Bende hic bastirmadim ama normalde hoparlorde sorun yok
  154. cengover05

Sorunu gidip teknik servise gosteriyorsunuz. Onlar size degisim zarfi veriyorlar. Sonra aldiginiz yere zarfi goturuyorsunuz. Degisim gerceklesiyor. --- Gönderi Güncellendi --- Servis 1 aylik cihazlarda degisime yanasir. Samsung un politikasi ilk 1 ay degisim 1 ay sonrasi onarimdir. --- Gönderi...
  155. cengover05

Bende kapali suan ondan cok sorun olmuyor heralde
  156. cengover05

Bu arada wifi bende de unlem oluyor cekim gucu düşebiliyor ama nadir oluyor yani. Mobil veri uzun sureli hic kopmadi git gel olmustur. Ama o normal onda sorun yok gidip gelmiyorsa sorun. Hoparlöre bisey diyemeyecem
  157. cengover05

No problem o zaman. Doyasiya fotografli gunler:))
  158. cengover05

Aynen konser sesi fark ettiriyor. Ben kulaklikts memnunum. Uzun yolculuk haricinde pek kulaklik tasimazdim. Suan tasiyorum
  159. cengover05

Kamera yer secmez dedigi gibi bozuksa bozuktur.
  160. cengover05

Bende isikli bottle almistim onuda tavsiye ederim ev tasarimsal olarak cok yakisiyor isigi ile sesi ile. --- Gönderi Güncellendi --- Servise git diyoruz sana yapacak bisey yok ne demektir cidden?
  161. cengover05

Samsung Galaxy S8 Plus Kullananlar Kulübü

Yıka :) cikar belki. Cikmazsa gotur degisim alirlar veya neyse temizlerler
  162. cengover05

Sen git samsung teknik servisine hallederler.
  163. cengover05

Wifi arada bende de unlem oluyorda kopmuyor.
  164. cengover05

Ayarlar ses ses kaliteai ve efektleri gir konser acik mi bak
  165. cengover05

Ses boguk mu geliyor ayarlara gir konser ses bolumune gir konser sesi aciktir. Konser simule ediyor. Ondan ses yankili geliyoe
  166. cengover05

İnstagram hikayede videolar kalitesiz yükleniyor

Senlik bir sorun degil instagram kaliteyi dusuruyor. Cekerken elini titretme yeterli.
  167. cengover05

Kessinlikle. Yani gittim cihazimdaki test video izlettim sorunumu anlattim. Degisim dediler. Sonra diger gun her seyi ile cihazi teslim ettim. 7 ila 10 gun icerisinde samsungtan aldiginiz icin cihazi islemler hizli surecektir dedi. 1 gun sonra degisim zarfınız hazır. Subeler 19.00 kadar acik...
  168. cengover05

Mobil veriye girmesi kolay :D
  169. cengover05

Android de ki bir guncellemede dolu degisim oluyor. Samsung'un android 7 ile yeni getirdigi ozellikleri sayarsak ios guncellemesi devede kulak kalir --- Gönderi Güncellendi --- Haklı --- Gönderi Güncellendi --- Kessinlikle. Yani gittim cihazimdaki test video izlettim sorunumu anlattim. Degisim...
  170. cengover05

Sag elle kullaniyorsan bayagi alisiyorsun. Genelde irisle aciyorum zaten. Sadece yururken falan parmak izi
  171. cengover05

Yahu aynen oyle bende sorun cikti hallettim bu kadar yaygara koparttigimi gordun mu ? Sorunu mu video cektim. Teknik servis Olmaaaz:) koskoca sirket kutuya ne olduguna bakmiyor. Onu satmayacak zaten bir daha niye baksin? --- Gönderi Güncellendi --- Parmak izinde ne oldu?
  172. cengover05

Bencede bastannnn beri diyorum
  173. cengover05

Hayir --- Gönderi Güncellendi --- Yahu aynen oyle bende sorun cikti hallettim bu kadar yaygara koparttigimi gordun mu ? Sorunu mu video cektim. Teknik serviste gosterdim. Video cekmeniz cok iyi olmus test icin dedi. Hemen degisim dediler --- Gönderi Güncellendi --- Yahu aynen oyle bende sorun...
  174. cengover05

Gidiniz degistirin bende parmak izi 1 2 kez okuma sorunu verdi diye gittim 1 gunde degistirdiler gidip degistirmeye üşeniyorsaniz bilemeyecem
  175. cengover05

Garanti bitmediyse git soyle bedava pili degistirsinler iste
  176. cengover05

Yahu git teknik servise sorun bu de degisim verecekler ilk ay değişim var ben gittim sorunum varda yeni tel verdiler allah allah gitmeden evine mi gelsinler
  177. cengover05

Git degisim yaparlar.
  178. cengover05

Hayda ilk defa gordum bunu:). Telefonu bir kez daha sifirladin mi?
  179. cengover05

Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2016) Kullananlar Kulübü

Android 7 herkese oyle geldi basta topluyorlar yavas yavas. Daha iyilesir de pil konusunda bilemem. Hangi telefona 7 geldiyse ayni durumu yasatti.
  180. cengover05

S8 Renk Tercihi

Midnight black s8 kullanan biri olarak en iyisi siyah.
  181. cengover05

Katiliyorum
  182. cengover05

Baska biseyi yok zaten o surati s8 de de bulurdun. Plusta da bulurdun:) onemli olan geri kalan tatmin edici ozellikler :)
  183. cengover05

Spigen den guzel bir kap al thin fit kullanıyorum. Ben ekran koruyucu sana kalmis ben kullanmayi sevmiyorum
  184. cengover05

:) seffaf da cok korumuyor:) cizilmeye karsi iste oda takinti yapanlar icin. Zaten cam takmak öldürüyor.
  185. cengover05

Aynen oyle kilif kullan bir tane tasarımı bozmayan mis gibi. Adamlar ekrana o kadar yatirim yapip incelikler dosuyorlar. Biz gidip 100 tl cam takiyoruz ;)
  186. cengover05

Yok artık yahu:) o kadarda degil :)
  187. cengover05

Boyle olur. Rahat ol:) hic kistigim bir konuda yoktur benim. Kullandikca açılır bataryan. Birde kullanirken pil cok az tuketiyor. Eger ki bekleme suren cok olursa ekran suren az olur bunu unutma. Islemci az yiyor çünkü oyun oynarken falan full performans modunda telefon
  188. cengover05

2 saat 20 dakika oyun oynadim wifi sonucu bluetooth acik tasinabilir bottle hoparlörden muzik dinledim. Sonuc bu
  189. cengover05

S8 zaten alinca s7 edgeden buyuk gelecektir cunku ekran kasa orani farkli bariz ekrana doyacaksın
  190. cengover05

Cok taktin buyuk ekran kullanmayi seven biri olarak ekrani tatmin edici. Al S8 bak keyfine dinle beni. Bak ben ikisi arasinda kalıp. 0.4 inc icin degmez dedim ve almadim.
  191. cengover05

Cunkü sıkılıyorsun. Herseyden sıkıldigin gibi. Onun icin bir telefonun omru 2-3 senedir.
  192. cengover05

193. cengover05

Dusmez kolay kolay. Artik telefonlar kolay kolay dusmuyor. Samsung da boyle oldu. Cunku kasa kalitesi artti. Ekran kalitesi artti. Adamlar uyandı. Iphone baktilar. Dusurmuyor :D
  194. cengover05

Kararlarında keyfine ve mutluluguna bak. Bosver. Insanlar 1 tl versende konusur 5 tl versende. Onemli olan kalbinden geçen.:) 3000 seviyesine dusmez internette ucuza gitmesinin sebebi magazalarin birde kirasi vergisi vb seylerin olmasindan internette boyle seyler olmadigindan daha makul...
  195. cengover05

Hayir suan yok --- Gönderi Güncellendi --- O kadar gerilemez.
  196. cengover05

Al gitsin 3 4 sene kullanirsin sana telefon yillik bin tl ye gelmis olur. Yillik bin tl yi o kadar sacma seylere veriyorsun ki anlarsin. Teknoloji seven biri olarak guzel gelismeler oldugunu düşündüm. Ve annemde note 5 e gecmek istedi. Bende teknolojide biraz daha ilerleyerek son cihazi aldim 3...
  197. cengover05

Aynen goz ve insan cok çabuk alisiyor. Bunu s7 edge ve s7 kotu telefon diye soylemiyorum. Sadece goz aliskanligi
  198. cengover05

S8 oyle bir telefonbak kullanan biri olarak söylüyorum s7 edgenin dahil bir cok telefonun cercevesi ve tuşu rahatsiz ediyor gözüme carpiyor
  199. cengover05

Hayırlı olsun aramiza hosgeldin o sorunlar guncellemeyle gider bende de oluyor. Genel anlamiyla bencede harika ozellikle on kamere ve ekran --- Gönderi Güncellendi --- Ben spigenden kap aldim thin fit hic bozmuyor tasarimi tavsiye ederim ekrana bisey takmiyorum
  200. cengover05

Bu sorun degil de nasil cozuldugunu bilmiylrum bende de oluyordu. Normal bisey:)
  201. cengover05

Note 5 i kilifsiz kullandim 1.5 sene kilif cok kaba yaptı diye. Düştügude oldu elimden geldigince dikkat etmeye calistim. S8 de thin fit kilif oldugu icin tasarimi bozmayan kilifli kullaniyorum. Ekran yine ayni eskisi gibi.
  202. cengover05

Gorilla koruması bosuna koymuyorlar rahat ol:) bende ekrana bisey takmayi sevmem note 5 kullandim suanda s8 oyle kullaniyorum
  203. cengover05

Sorun yazilimsal bende aldim takmadim. Guncelleme gelecek diyecekler yollayacaklar seni yeni cihaz diye. 2 guncelleme aldi daha sorunalri geri donuslere gore kapatiyorlar.
  204. cengover05

Google klavye indir:)
  205. cengover05

Guncellemeyle duzelir onlar abartilacak seviyede bosey yok banada oldu. Daha yeni cihaz 2 guncelleme aldi. Muhtesem havasi yok falan ile alakasi olacak zayifliklar degil. Klavyeyi begenmediyseniz google klavyesini indiriniz
  206. cengover05

Bir sifirla istersen duzelmezse servise goturursun --- Gönderi Güncellendi --- Note 3 neo note 5 suanda s8 kullanan biri olarak söylüyorum. S7 edgede s7 de cok premium cihazlar. Memnun kalacagina eminim
  207. cengover05

Dokunmatik olayi sana oyle gelmis diger konuyu bilemeyecem 2 3 kere video cektim 4 k full hd olmak uzere asiri isinma gerceklesmedi.
  208. cengover05

Sorunu videoya cek ve sorunu serviste izlet. Gotur gotur sorun buyumeden git.
  209. cengover05

Instagramdan kaynakli sorun arada yapiyor bende s8 de instagram bir ara çöktü sonra o andan beri bir boka sardı
  210. cengover05

Tüketici Hakem Heyetinin Telefonum Hakkında Vermiş olduğu Karar

S8 den iyi olacagini sanmiyorum oyle bir netlikte yok yanlis suan bence:) s8 planlarinin icindeyse direk al ben kullaniyorum
  211. cengover05

android 7 hicbir cihaza yaramadı. Cidden olmadı bu sefer --- Gönderi Güncellendi --- Pil konusu haric cok guzel android 7 ama pilde bir sömürüyor. Yama guncellemelerle düşülür
  212. cengover05

Zaten büyük s8 adamlar kasa oranina buyuk ekran sigdirdiklari icin sanki küçük geliyor.
  213. cengover05

Hayirli olsun
  214. cengover05

Arızalı Samsung Galaxy S6 Edge Plus Serviste Değişim Sorunu

Ilk aldigin 1 ay da degisim sonraki aylar tamirdir.
  215. cengover05

S8 kullaniyorum 4.5 de oyun oynadigim zaman 3 saat oyun oynuyorum 5 buçuk 6saat ekran aliyorum. 12 13 saat bekleyince 4 saat 4 bucuk saat aliyorum. Oyle hesapla bu is boyle kullandiginda sarj az gidiyor. Islemci az tuketiyor.
  216. cengover05

Sorun olsugunu sanmıyorum takılma. Normal seyler bunlar android. Pilinle ilgili bir sorun olacagini sanmiyorum. 3 saat te 4 dusmus saatte 1 gibi. Surekli ayni sekilde devam etmez.
  217. cengover05

Telefoncuya goturunuz. O halleder. Büyük ihtimal onu çıkartır. Tam oturanlar da var diye biliyorum.
  218. cengover05

Bak rahatsiz olanlar var diye soyledim. Yoksa xz guzel telefon
  219. cengover05

Xz grubuna baksana bir yasayanlar var. Bilmiyorum cogu deginmis
  220. cengover05

Her firmadan agzi yanabilir. Teknoloji şans işi. Sonyde ısınma sorunu var xz de ısınıyor. Fakat sony arayuzu hosuna gidiyorsa xz yine guzel bir secenek. S7 de fiyat olarak guzel bir amiral. Lg de g5de moduler yapi var. Herkes sevmeyebilir. Nokia ne zaman gelecegi belli degil. Benim tavsiyem...
  221. cengover05

Olabilir yani dunya telefonu kullanmak istememistir galaxylere açıldı demek ki :)
  222. cengover05

Daha yeni aldin ne satmasi")
  223. cengover05

Basin sagolsun. Anladim kotu olmuş
  224. cengover05

Nouldu s7 edgeye
  225. cengover05

S8 alin bakin buyuk ekran seven biriyim tatmin edecektir bana kalirsa ben note serisinden gelmeyim bu seriye. Note seriside hep buyuktu
  226. cengover05

Sen bilirsinde fazla ufak degil:) bildigin note 5 den buyuk ekrana sahip sadece kasa kucuk ekran uzunlamasina buyuk
  227. cengover05

Neden?
  228. cengover05

Mayis ayi guvenliginde hallederler simdilik bu yontem maalesef. Bende biliyorum bunun yapmanin sıkıcı oldugunu ama en azindan cozum basit
  229. cengover05

4200 bulursun 4000 nakit al 200 karttan tek cekim al
  230. cengover05

S8 de 3000 3500 o :) arti 5.8 ekran iphone 7 plus ekrani daha kucuk oda var :) --- Gönderi Güncellendi --- Yaz internete oyunun ismini yanina apk yaz apksini indir. Kur
  231. cengover05

Bak simdi android kullaniminda sen telefon acikken bir isle ilgilenirken daha az gider şarjin iosa gore. Ve ios spotify vb uygulamalardan muzik dinlerken ekrana dahil eder bu sureleri androidde spotify dinledigin muzik vb ekran kapaliyken dahil edilmez ekran suresine. Suan sadece normal sekilde...
  232. cengover05

Duzeldi mi
  233. cengover05

Oyunla alakaladir. O zaman telefonu yeniden baslatip dene bakalim
  234. cengover05

Oyunu sil tekrar yukle. Uygulamaları uyku deme telefon onlari sen kullanmadiklarini uykuya alir
  235. cengover05

3 saat 4.5 g den oyun oynayip 5 saat ekran aldigimi bilirim harbiden oyunlarda falan bayagi iyi pil tuketimi konusunda birde yuksek performansta oynuyorum oyunlari ınfinty display bende hayranim o konuya. Bu arada kullanici olarak iphone 7 plustan neleri daha iyi buldun senden dinleyelim ---...
  236. cengover05

O zaman telefondan o sorunu verince wifi kapat ac bakalim
  237. cengover05

Daha yeni cihaz oldugundan o kadar cok dusuyordur. Guncellemeler ile daha kararli olur pil.
  238. cengover05

alisirsin android o konuda arka plan calisir sabaha kadar 5 6 dusuyor.
  239. cengover05

S8 kullananlar bakabilir mi

1013 falan bende basinca noktadan sonraki degerler artiyor
  240. cengover05

Problem degil mi o wifi deki cekim probleminden kaynaklaniyor. O ibare s8 de de cikiyor. Fakat o sirada dikkat ederseniz kopma yerine internet yavasliyor. Yeniden wifi kapatip acin veya modemi kapatip acin uzun sure almazsaniz. Ben uzun suredir almiyorum
  241. cengover05

Kirmizi siyah uyumu tartisilmaz
  242. cengover05

Evet kendiside yapiyor :)
  243. cengover05

Bende s savunan biri degilim bilirsin suan evde note 5 im hala durmaktadir. Ben mesela iki kameranin hala tasarimi bozdugu dusuncesindeyim yani portre modu icin bu olay cok abartildi. Benim kanaattim teknolojinin kamerada daha farkli gelismesini bekliyorum. Zaten note seriside guzel s seriside...
  244. cengover05

Yahu standart bir olaydi note 7 ki note 7 den iyi yanlari da mevcut. Note 8 in islemcisi ayni kalicak. Samsung note serisi rami degistirir birazda buna cift kamera yapar gonderir. Fazla hayale gerek yok. Iki 3 te fszladan kalem ozelligi yapistir gelsin. Note 5 s6 ya sadece 1 gb ram farki ile...
  245. cengover05

Yahu note 8 s8 den sonra ciktigi icin tabiki daha iyi olacak. Fakat ben cift kamera sevmiyorum bu kadar mi cirkinlestirir tasarimi zaten islemci ayni olucak rami arttirirlar belki oyle gomecegi falan yok bu kadar olup olacagi :) 2 gb ram artar birde kamera iyilestirmesi yapistir gelsin :) ---...
  246. cengover05

S8 inde pili yeterli gelecektir. Fakar plusta cebinize rahat sigar
  247. cengover05

Aynen zaten surekli tarıyor pikselleri. Bir kere denk geldi sonra gitti hemen.
  248. cengover05

s8 kullaniyorum da sizde de always on var dikkatimi cekti sarjda cihazi bıraktım ve 1.30 2 saat dokubmadim sonra aldim. Ekrani actim 01 boyle ekranin arkasinda silik gibi durdu. Ama gitti yani bir anda orasi wallpaper rengini aldi sonradan. Anlamadim:)
  249. cengover05

Smart switch kullaniyorum ben memnunum
  250. cengover05

Dene bakalim yorumunu bekliyorum
  251. cengover05

Efsane
  252. cengover05

Beyler s8 kullaniyorum da sizde de always on var dikkatimi cekti sarjda cihazi bıraktım ve 1.30 2 saat dokubmadim sonra aldim. Ekrani actim 01 boyle ekranin arkasinda silik gibi durdu. Ama gitti yani bir anda orasi wallpaper rengini aldi sonradan. Anlamadim:)
  253. cengover05

Always on varken bu kap kullanmazdim. Ama meraklisina güzel bir ürün. Hayırlı olsun
  254. cengover05

Google o ise el atmis iste shiftdelete yazdi. Android 8 ve sonrasi icin artik guncellemelerin hizli yayinlanmasi icin proje basladi. Direk google hazir hale getirmiş olacak. Ureticiler uyum problemleri yasamayacam buda guncelleme olayini çözecektir. Guvenlik guncellemeleri hep ay sonu geliyor
  255. cengover05

S8 in paylasti zaten exynos versiyonununda rom konusunda sorun cikmaz artik
  256. cengover05

50 mb lik seyle mi tatmin oluyorsun? Gelecek iste mayisin ortasi daha:) takinri yapmayin şöyle seyleri komik
  257. cengover05

Samsung 8 hazirliyor normal degil")
  258. cengover05

Alt seriler azaltildi zaten suan samsungun duzenli erkenden cikarttigi a serisi var e nin yeni serisi cikmadi c de bizim ulkeye gelmiyor biliyorum en kaliteli orta segmenti samsung a serisi:) guncellemeyi hizli almama sebebkn touchwiz. Htc ve sony stock arayuze cok yakin kullandiklari icin hizli...
  259. cengover05

Evet. Onlara gidince göster videoyuda. İzlet
  260. cengover05

Degistirirler git ver. Fotograf veya videosunu cek sorunun
  261. cengover05

Yani nasil dersek diyelim. Ama keske denetleseler.
  262. cengover05

O zaman turkiyedeki hukuk eksikligi;) yansitilmiyorsa denetlesinler. Zaten 300 dolar suan ki kurla 1000 tl ye asiyor
  263. cengover05

Basit bir kıyaslama ile, geçtiğimiz sene satışa sunulan Galaxy S7 ilk çıktığında ekran değişim ücreti 300 dolar iken, Galaxy S8 ekran değişim fiyatı sadece 200 dolar. Ulkemizde 750 tl ye dolar kurundan ekran fiyati giriyor. Birde vergisiyle mis gibi 1000 tl :) avrupa ve abd 1440 euro veya dolar...
  264. cengover05

Bakin durum su apple size para karsiligi sifi cihaz veriyor. Android cephesi ise parca degisimi yapiyor. Eskiden pcnin rami bozulunca butun kasayi degisimi diye bir sey olmuyordu. Ben bunlarin hep gostermelik seyler oldugunu dusunurum. Hala da oyle dusunuyorum. Apple o cihaz degisiminden kar...
  265. cengover05

Iphone sifir cihaz vermiyor anlayalim artik sunu:) swap cihaz onlar. Birde s8 imde sorun cikmisti 1 gunde degisim oldu. Knox sayacini oynatirsan garanti disi diyorlar. Bu bilenen bisey :)
  266. cengover05

Note 5 kullanıyordum zaten evde annemde suan o tel ama lutfen s8 grubuna gelip bos yapmayalim.
  267. cengover05

Zamanla oturur o daha yeni aldin cihazi bir duralim lutfen
  268. cengover05

Bilmem note 5 i hicbir sey takmadan kullanmistim basta kilif almistim cok kaba yapti diye cikarmistim 1.5 sene kullandim. Zaten ekran koruyucu takmayi sevmiyorum. O hissiyati öldürüyor. Ondan dolayi siz bilirsiniz
  269. cengover05

Ben kullanmiyorum sadece kılif kullanıyorum
  270. cengover05

Katiliyorum 3 4 sene rahat kullanir s8 zaten iosun verdigi guncellemeleri biliyoruz
  271. cengover05

Bataryayi degistirmek istiyorsan bir video falan gerek yok. :)
  272. cengover05

Ya acikcasi suan android cephesi bana kalirsa cok rahat samsung elinde. Bu durumda degismez.
  273. cengover05

Bence yok abi Lg nin ben hala premium hissi verdigini dusunmuyorum. Suan android 2 devi var. Samsung ve huawei benim fikrim bu. Htc,sony,lg de senelerdir piyasadalar hala bir ilk 3 e giremediler. Bu basarisizlik oykusudur benim fikrim. --- Gönderi Güncellendi --- Bir sorun yok. Bende bir...
  274. cengover05

Ya ben o kadar dikkat etmedim suan baktim yok. Sen yinede gotur icin rahat etsin zaten bir sorun yoksa bakar verirler varsa degistiririler. Ama sorun degil bence. --- Gönderi Güncellendi --- Lg nin kendine hayri yok ki:)
  275. cengover05

Servise gitmeden sorununun videosunu çek videoda anlat
  276. cengover05

Hata gormezler. Ilerde sorun cikarirsa hata görürler sorub cikacagini dusunmuyorum
  277. cengover05

Herhangi bir sorun yok zaten akici gelen aylik guncellemelerle daha iyi seviyey getirirler zaten --- Gönderi Güncellendi --- Sorun degil o
  278. cengover05

Haklı
  279. cengover05

Kim sastirmadi acaba? Hic parmagim oldugunu sanmiyorum ahahahah
  280. cengover05

Bisey olmaz korkma servislerden o kadar rahatca git hallettir
  281. cengover05

Suan sarj %58 birazi 4.5 birazı wifi 1 saat 15 dakika sims oynadim ve 3 saat 5 dakika ekran aldim ordan hesapla gider gider.
  282. cengover05

Götürür. Suan piyasadaki android amiraller 3 4 sene goturecek sekildedir
  283. cengover05

Hayır belkide o guncellestirme daha gelmedi. 660 440 mb 2 güncelleme geldi sadece 3. De gorucez
  284. cengover05

Yine yaparsa götür fakst servise goturmeden once sorunu baska bir telefonla videoya cek. Kanıt olsun
  285. cengover05

Ayni renk aldım Gece siyahı kıllanıyorum
  286. cengover05

Yeni s8 ile tekrar araniza katildim
  287. cengover05

Yapar tabiki garantisi sonucta samsung turkiye yazicak. 15 yillik telefoncundan garantili yazmayacak
  288. cengover05

Geri verdim 7 10 gun icinde samsungtan aldiginiz icin islemler hizli surecektir dediler. 1 gunde onay cikti bugun yenisini almaya gidiyorum korkuya gerek yok degistiriyorlar
  289. cengover05

Sifirladin mi telefonu
  290. cengover05

Bugun itibaren s8 imi geri teslim ettim. Servis direk degisim karari aldi. Suan note 3 neodan yaziyorum o degilde harbi cok buyuk sorun yok note 3 neoda hafif klavye bazen takiliyor. Nova launcher kurulu akiyorum :) 7 ile 10 gun arasinda aranacagimi soylediler
  291. cengover05

Sanssizlik sende bugun servise parmak izinin gun icinde 2 3 kez algilamamasi oturu video ile gittim. Ve değişim karari çıktı. Yarin faturamla servisteyim --- Gönderi Güncellendi --- Aramiza hosgeldiniz o zaman
  292. cengover05

Abd va Kanada cihazlarinda ortaya çıktığı icin oraya 1 mblık guncelleme gonderip cozduler eski sorun bu --- Gönderi Güncellendi --- Evet bende açık
  293. cengover05

4 k cektim gecenlerde valla efsoymus hicte oyle değil:) onun delileri var. Kullanana guzel ozellik
  294. cengover05

Cikarsa konusursun bunları daha almadan sorun dusunme
  295. cengover05

Sorun her telefonda cikabilir takilma al gitsin. Cevrende 3 5 telefonun sorunlu olmasi 70 80 milyon uretilmis bir telefonun sorunlu oldugu anlamina gelmez. Insanliktan yola cikarsak 7.5 milyar insandan 100 bin tanesinin manyak olmasi insanligin hepsinin hata oldugu anlamina gelmez:)
  296. cengover05

Gider degistirirsin sorun cikarsa sorun bende cikti ben bile bu kadar endişelenmiyorum hahaha
  297. cengover05

2 geldi bir 660 lik bir de 440 sen toplamda kac mb yaptin guncelleme 2 sini birden mi yaptin acaba
  298. cengover05

S8 de sayisal lotoluk bir durum yok ki kronik bir sorunu yok
  299. cengover05

Yok zaten samsung magazasindaki adamda oyle dedi 29 gunu dolmadi. Direk degisim talep edin onaylarlar dedi
  300. cengover05

Bir sorun yok. Parmak iziyle ilgili bir sıkıntim cikti. Teknik servise gidip degisim isteyecegim. Sonra o kagitla aldigim yere gidecegim. Degisim isteyin yoksa onarirlar dedi. Bir sorunum yok baska lg g6 nedir? Snapdragon 821 telefon alinmaz