Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hiçbir fikrim yok benim de geçen hafta 6-7 saatlerden 4-5 saatlere düştü yine şu son iki gündür 6-6:30 saatleri zorluyor. Kullanımda da hemen hiç değişiklik yok.

Son yamadan sonra oldu sanırım...
Aynen mayıs yazılımı berbat.
Gelince yüklemeyin.
--- Gönderi Güncellendi ---
düz s7 mi gercekten kötü bende note 5 var oyun oynarsam bu sureyı alıyom oynamazsam 5 saat.
Aynen düz s7.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar dün s7 edge imden müzik dinliyodum o arada oyunda oynuyodum sonra bi cızırtı geldi telefon kapanıp tekrar açıldı neden olmuş olabilir

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Beyler S7 en ucuz İstanbulbilişimde. Yani garanti de bu firma. Fiyatı 2400 ki oldukça uygun. Siz önerir misiniz?
Dostum istanbul bilişim en ucuza satıyor çünkü arabistandan yada dubaiden geliyor telefon eğer oradan alırsan csc koduna bak ucuz diye TR garantili sanma alıcaksan yurtdışından al bari yoksa buradan TR garantili al

Veliii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 edge kullanıcısıyım telefonun sağ üst köşede siyah nokta oluştu telefon garanti kapsamında ama teknik servislerden herkes şikâyetçi önerisi olan varmıdır.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
S7 edge kullanıcısıyım telefonun sağ üst köşede siyah nokta oluştu telefon garanti kapsamında ama teknik servislerden herkes şikâyetçi önerisi olan varmıdır.
Sorunu videoya cek ve sorunu serviste izlet. Gotur gotur sorun buyumeden git.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar güncellemeden sonra telefona bişeyler oldu şarjı tam %32 deyken aniden kapanıp açıldı dünde aynı şekilde olmuştu aynı sorunu yaşayan oldumu

Veliii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170522-123157.png
    Screenshot_20170522-123157.png
    244.2 KB · Görüntüleme: 653
  • Screenshot_20170522-123157.png
    Screenshot_20170522-123157.png
    244.2 KB · Görüntüleme: 356

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Aynı problem bendede oluştu sonuç olarak ne önerirsiniz
Arkadaşlar ayni problem bende de var sol alt koşe de 1milimlik bir olay belki daha onceden vardi ben fak edemedim ölü pixel gibi duruyor yahut ekran yanmasi gibi acikcasi tam ekranin sol alt kosesinde ve 1 milimlik o sebeple ben orjinal ekraninin bozulmasini istemiyorum. Yaptirmayacagim. Servise gidip ekran degisince bu sefer olmayan pembe leke sorunu da karsima cikar sinir krizi geciririm :) ha bi kere gordum ya gozum hep takiliyor oraya ama yapacak bisey yok. Minicik bir olay icin hele ki ekrani açtirmayacagim. Tabi siz bilirsiniz karar sizindir

özkan kurucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ayni problem bende de var sol alt koşe de 1milimlik bir olay belki daha onceden vardi ben fak edemedim ölü pixel gibi duruyor yahut ekran yanmasi gibi acikcasi tam ekranin sol alt kosesinde ve 1 milimlik o sebeple ben orjinal ekraninin bozulmasini istemiyorum. Yaptirmayacagim. Servise gidip ekran degisince bu sefer olmayan pembe leke sorunu da karsima cikar sinir krizi geciririm :) ha bi kere gordum ya gozum hep takiliyor oraya ama yapacak bisey yok. Minicik bir olay icin hele ki ekrani açtirmayacagim. Tabi siz bilirsiniz karar sizindir
ne zamandan beri kullanıyorsunuz? ben cumartesi günü aldım, bilmiyorum pişman olur muyum iyi mi yaptım kötü mü yaptım halen karar veremedim açıkcası :) inşallah üzmez bizi kısa vadede.
arkadaşlar genele sorayım, ne zamandan beri kullanıyorsunuz cihazı? bu süre zarfında pembe ekran sorunu yaşayan illa ki olmuştur, ama telefonun tüm serilerinde bu sorun olamaz herhalde değil mi? yani telefonu cumartesi aldım ama endişelerim var açıkcası. bilmiyorum üzülmeli miyim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ne zamandan beri kullanıyorsunuz? ben cumartesi günü aldım, bilmiyorum pişman olur muyum iyi mi yaptım kötü mü yaptım halen karar veremedim açıkcası :) inşallah üzmez bizi kısa vadede.
arkadaşlar genele sorayım, ne zamandan beri kullanıyorsunuz cihazı? bu süre zarfında pembe ekran sorunu yaşayan illa ki olmuştur, ama telefonun tüm serilerinde bu sorun olamaz herhalde değil mi? yani telefonu cumartesi aldım ama endişelerim var açıkcası. bilmiyorum üzülmeli miyim.
İlk çıktığı zaman geçen sene aldım. Hiç ekran sorunuyla karşılaşmadın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yeni serilerde o pembe ekran sorunu yok

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141

Ben kullanmaya başlayalı 2 ay oldu bundan önce s6 edge, s5, note4 gibi bir çok samsung telefon kullanma şansım oldu. Bu en üst nokta.

Telefonu yeni almışsınız keyfini çıkarın. Son serilerde pembe çizgi şikayetine hiç rastlamadım. Ben ilk bir ayın sonunda iki gün üstüste korkutucu bir kendi kendine kapanıp açılma sorunu yaşadım ama tekrarlamadı ve muhtemelen nisan yamasından sonra da düzeltildi.

Ne olursa olsun (marka, yazılım) herşey bir kenara teknoloji işi şans meselesi çok problemli cihazı olan da var, cihaz ilk çıktığından beri kullanıp hiç şikayeti olmayan da var.

Elinizdeki cihaz premium bir cihaz ve her kuruşunu hakeder; keyfinize bakın ;)

Forumlar yoğunlukla sorunlara çözüm aranan yerler olduğu için telefon sorunlu hissi uyandırır ama hiç ilgisi yok.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
O zaman servisle konuşmak lazım.

Servis ile konuşsak ekrani degistirelim derler ama ben 1milimlik minicik bir sey icin ki beni engelleyen hic biseyi yok telefonuun parcalara ayirilmasina gerek gormuyorum. Cidden gozu rahatsiz edecek bir boyut olur eyvallah anlarim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Servis ile konuşsak ekrani degistirelim derler ama ben 1milimlik minicik bir sey icin ki beni engelleyen hic biseyi yok telefonuun parcalara ayirilmasina gerek gormuyorum. Cidden gozu rahatsiz edecek bir boyut olur eyvallah anlarim.
Doğru. Aynı zamanda su geçirmezlik te gidiyor ama ben küçücük olsa bile kafama takıyorum. Benim gibi olanlar için doğru servise:D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Arkadaşlar güncellemeden sonra telefona bişeyler oldu şarjı tam %32 deyken aniden kapanıp açıldı dünde aynı şekilde olmuştu aynı sorunu yaşayan oldumu
Bir sifirla istersen duzelmezse servise goturursun
Note 3 neo note 5 suanda s8 kullanan biri olarak söylüyorum. S7 edgede s7 de cok premium cihazlar. Memnun kalacagina eminim

özkan kurucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevaplar için teşekkürler :) samsung info programından baktım cihaz mart 2017 üretimi çıktı. birde şu ekrana tam anlamıyla uyan bir koruyucu bulsaydım muhteşem olacaktı.

özkan kurucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana eski telefonu satmışlar aralık 2016 üretim :)
nerden ve ne zaman aldınız? ben zincir teknoloji mağazalarından aldım.
spigenin ekran koruyucusunu tam olarak uygulayıp kılıfla birlikte sorunsuz kullanan var mı arkadaşlar? sipariş vereyim mi? verus'un kılıfını aldım, spigen ekran koruyucu taktırsam atma falan yapar mı acaba?

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
nerden ve ne zaman aldınız? ben zincir teknoloji mağazalarından aldım.

spigenin ekran koruyucusunu tam olarak uygulayıp kılıfla birlikte sorunsuz kullanan var mı arkadaşlar? sipariş vereyim mi? verus'un kılıfını aldım, spigen ekran koruyucu taktırsam atma falan yapar mı acaba?

iki hafta oldu vatan bilgisayardan aldım

özkan kurucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kaplamasız sadece kılıfla kullansak en ufak bir şeyde çizilir mi arkadaşlar? böyle kullanan tecrübe eden var mı? sırf şu ekran kaplamasının kılıflara uymamasından telefondan soğudum ya :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ekran kaplamasız sadece kılıfla kullansak en ufak bir şeyde çizilir mi arkadaşlar? böyle kullanan tecrübe eden var mı? sırf şu ekran kaplamasının kılıflara uymamasından telefondan soğudum ya :)
Bende sadece kılıf var.
Ve çok çok temiz kullanmıyorum. Bende çizik yok:)