Arama sonuçlarınız

1. Logithx

Öneri Msı z590 tomahawk hakkında

Böyle bir ssd'yi Türkiye de bu fiyata bulman zor üst seviye bir ssd..
  2. Logithx

Rehber Counter Strike 1.6 FPS Dosyaları ( +500 FPS )

Sistem iyiyse +500 fps'ye bakmazsın sistem kötü olan bilgisayarlarda da böyle birşey olmayacağına göre iki dosya'yı değiştirmekle fps yükselmez böyle şeyler senelerdir var hiç birşeye yaradıkları yok millet o zaman niye o kadar para harcayıp sistem topluyor..
  3. Logithx

Soru En iyi tüketim ve üretim hangi devlet ile millete aittir ?

Türkiye'de aç gözlü insan çok olduğu için şirketler yabancılar tarafından satın alınmak istediğinden közü kapalı satılıyor togg'u asgari ücretle çalışan bir insan alamadığı sürece çok birşey ifade etmiyor zamanında açılan uçak fabrikalarımız kapatılmış olmasaydı devrim arabamızın üretildiği...
  4. Logithx

15 temmuz - 30 temmuz arası çatışma çıkacakmış...

Ülkedeki durumu a haberi izleyerek güllük gülüstanlık sanan insanlarla tartışmaya gerek yok parası olan adam diğerlerinin halinden anlamaz herkesi kendi gibi sanar diyorız ki ülkenin %60'a yakını asgari ücretle çalışıyor gelmiş yol yaptık trenleri değiştirdik şunu yaptık bunu yaptık a partisi b...
  5. Logithx

15 temmuz - 30 temmuz arası çatışma çıkacakmış...

Ülkede satılmayan birşey kalmadı dolar 1 yükseliyor herşeye dünya zam ama düşünce indirim yok tavan fiyat uygulaması yapılmalı ya da serbest piyasa kaldırılmalı çünkü bizim insanımız aç gözlü biri birşeye zam yapınca silsile halinde herşeye zam geliyor artık herşeye 15 günde bir zam geliyor...
  6. Logithx

Anket Sadece iPhone sevmek

Huawei hala google desteği olsaydı dünyada bir numaralı telefon satıcısıydı ama bunu engelledirler google servislerini takmayanlar hala kullanıyor..
  7. Logithx

Öneri Şikayet sürecim

Ford sıfır araçların hepsi 4 yıl 100.000 km garantili bakımlalrını serviste yaptırdığın sürece bakımı kaçırdığın an işi yokuşa sürüyorlar her araç satan firma öyle hayırlı olsun..
  8. Logithx

Haber "Açık giyinmek yasak" yazısı olan kafede şort giyen genç kızlar dışarı çıkartıldı.

Kafe yönetiminin haberi yokmuş bu yazıyı personel kendi kafasına göre mi yazdı size ne kim ne giyiyorsa giysin.
  9. Logithx

Yardım Sıvı Soğutmamdan tıkırtı sesi gelmesi normalmi

Ses her sıvı soğutmada görülebilir ses rahatsız edecek kadar fazla okursa problem o zaman başlar o model problemli bir sıvı soğutucu sen sürekli aynı şeyi soruyorsun sesden birşey olmaz denmiş daha ne denebilirki yarin ne olacağı belli değil bunlar sonuçta kul yapısı..
  10. Logithx

Haber Netflıx’ten Türk kullanıcıları kızdıracak çifte standart!

Amazon prime var disney plus da gelecek zaten abone kaybediyor daha da kaybetmek için adamlar elince geleni yapıyor ve bunu alternatifleri çoğalmışken yapıyor..
  11. Logithx

Soru Süper Lig'de Şampiyon Trabzonspor! - Gelin Sezonu Değerlendirelim

Bu sene ligde tff başkanı istifa etti kaç tane hakem el çektirildi 5 - 6 maç üst üste trabzonsporun maçlarına aynı var hakemini atadılar ama futbolcuların emeği var tebrik etmeyecem sebebi şu açılan pankartta Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırıyı akılla getirmeleri bu çok iui birşeymiş gibi...
  12. Logithx

Yardım Razer Sahte Ürün Vakası

Direk iade sürecini başlat sonra iade almazlar felan tüketici hakem heyetine başvurduğunda bu süreç uzun sürebilir..
  13. Logithx

Soru HyperX Cloud 2 Kablo

Senin kullanımına bağlı ama kablosu sağlam örgü kablo çekiştirmediğin sürece birşey olmaz..
  14. Logithx

Kırılmaz Ekran Koruyucu İçine Toz Kaçma Sorunu

Onlar aslında sonradan girmiyor ne kadar temizlemiş olursan ol ekranı toz imce iplik gibi şeyler ekranın altında kalıyor en iyisi ıslatılarak takılan filmler onda toz felan kalmıyor ama her model içinde bulunmuyor..
  15. Logithx

Yardım Hangi Harddiski almam lazım Benim seçtim bunlar

İki markanın ürünleri de kaliteli istediğini tercih edebilirsin..
  16. Logithx

Değişim veya Kapağı Değiştirtmek

Kaplama da yaptırabilirsin..
  17. Logithx

7 Nisan 2022 itibariyle Starbucks ürünlerine de zam geldi

Apple starbucks aynı şey değil ayrıca şube sayısını öğrenmek için araştırma yapmaya gerek yok 500'den fazla şubesi kendi sitesine girince öğrenebiliyoruz ingiltereden sonra ikinciyiz..
  18. Logithx

Starbucks giden kesim daha çok öğrenci kesimi olduğu için azalsa bile firma para kazamayacakmı en çok şubesi olan ülkeyiz..
  19. Logithx

Kendisi kaybeder %40 zam neymiş normalde alternatif kahve satan işletmelerden çok yüksek fiyatları vardı yaptığı kahvenin de onlardan farkı yoktu sanki özel üretim kahve yapıyorda %40 zamlanıyormuş böyle olursa müşteri kaybeder..
  20. Logithx

Soru Pubg mobile

İşlemcinde dahili grafik birimi yok o ekran kartıda yeterli olmaz..
  21. Logithx

Haber Netflix Türkiye fiyatlarına zam yaptı!

Türkiye fiyatları çok pahalı bir çok kullanıcısını kaybedecektir ayrıca şifresini paylaşana ek ücret olayı da çıkarsa tamam millet 3 4 kişi bir olup alıyordu..
  22. Logithx

Soru Pubg mobile

Ekran kartı olmasına gerek yok apu sistemlerde açıyor hd graphic 630 veya vega 8 gibi bunlar işlemciye entegre grafik birimleri..
  23. Logithx

Soru 14 yaş için bu program boy uzamasını yavaşlatır mı?

Vücut geliştirme boy uzamasını durdurmaz..
  24. Logithx

Haber Doğal gaza konutta yüzde 35, sanayide yüzde 50 zam yapıldı

%50 zam yaparlar %5 - 10 indirim yapar millet baksana indirim yaptı der alkış tutar insanların bunları görmemesi garip olan bu sonra millete porsiyon küçült kemer sık derler agari ücrete %50 zam yapıldı bununla övündüler şimdi daha beter durumda milet hergün zam haberi..
  25. Logithx

Haber Çalışma Bakanı Bilgin: "Asgari ücrete zam düşüncemiz yok."

Çıkıp konuşur ne olacak kimse dar gelirliyi düşünmez enflasyon oranına bakılacakmış sanki bakmaya gerek var asgari ücrete %50 zamn yapıldı herşeyin fiyatı %100'den fazla arttı keşke zam yapılmasaydı da herşeyin fiyatı eskisi gibi kalsaydı gerçi ülkede aç gözlü çok marketler stok yapar...
  26. Logithx

Garanti bitimine son 1 gün kala gönderdiğim için garanti dışı

Garanti süresi bittiği için yapabileceğin hiç birşey yok ya ücret karşılığı yaptıracaksın yada öyle kullanacaksın kargo en hızlı ertesi gün ulaşıyor keşke bir hafta önceden yollasaydın..
  27. Logithx

Soru Arkadaşımın pubg mobile ile alakalı saçma sözleri

Saydığın mobil oyunların hepsinde birçok sorunlar ve buglar mevcut ve önemlisi hilelere önlem yok bu durum daha çok kişi oynadığı için pubg mobile biraz daha fazla hepsinde her güncellemede bir sürü sorunlar oluşuyor en kral bilgisayarla oynasan bile emülatör kısmında daha da çok problem var...
  28. Logithx

İphone’dan daha iyi fotoğraf çeken bir telefon çıksa

Bence kamera konusunda birbirlerine yakın cihazlar apple en çok tercih edilme neden sosyal medya atılan fotoğraf ve videoların kalitesi ve uzun ömürlü olması pixel cihazlarda uzun ömürlü kamera kalitesi iyidir diğer tüm android cihazlar ne yazıkki güncelleme bakımından uzun ömürlü deği..
  29. Logithx

DxOMark en iyi kameraya sahip telefonu açıkladı!

Benim dxomark savunduğum yok P50 pro'nunda video ve fotoğraf konusunda kalitesi deneyimledim üç beş puan fark var diye cihazları yerin dibine sokmaya gerek yok 12 pro kullanıcısıyım cihazımda da memnunum.. Sakin ol apple yada samsung'u kötülemedim p50 pro'yu deneyimledim gayette başarılı 12...
  30. Logithx

DxOMark en iyi kameraya sahip telefonu açıkladı!

Apple yada samsung birinci sırada olsa taraflı diyenler ne diyecekti bu seferde onlara taraflı yaklaşmadıklarını kim nerden bilecekti çinli bir üreticinin telefonu birinci olunca taraflı oluyor bahane şu normal bir kullanıcı ne işine yarayacak normal kullanıcınında dxomark bakıp ben şu telefonu...
  31. Logithx

iPhone Teknik Destek

Yurt dışı cihazların ülkemizde garantisi yok ne olursa ücret karşılığı yaptırmak zorunda kalacaksın..
  32. Logithx

Haber ATM'de Makina Bozuk Diyerek 38 Kişiyi 100 Bin TL Dolandırdı :(

Bu insanlars diyecek söz yokta bu insanların kandırdığı kişilerin bunlara kanan kişilerinde mi suçu yok..
  33. Logithx

Haber Gece çorapları çıkarmadan uyuyanlar var mı? Bakın ayaklarınıza neler oluyor...

Pijama ile yatmanında zararı var..
  34. Logithx

Soru Erdoğan: "Sığınmacıları geri göndermeyeceğiz." Sizce sığınmacılar kalmalı mı, gitmeli mi?

Bunlar ülkeye geldiğinden beri tecavüz hırsızlık arttı çoğu ucuza sigortasız bir şekilde ucuza çalıştırılıp bizim insanımız bunların yüzünden iş bulamıyor dükkan açan kolay bir şekilde dükkan açıyor biz açmak istesek bir sürü prosedürle uğraşıyoruz bir çoğuna vatandaşlık verildi bunlar...
  35. Logithx

Haber "Ev sahipleri en fazla yüzde 25,98 zam yapabilecek."

Geneli aç gözlü olduğu için çıkarma yöntemine gidip daha yüksek fiyattan başkalarına kiraya vermeye kalkacaklardır ama şöyle baksan marketlerdeki fiyat artışlarınıda en çok bunlar eleştiriyor..
  36. Logithx

Soru Win 10 mu 11 mi daha iyi

Oyunlarda daha iyi performans gösterdiği söyleniyor..
  37. Logithx

"Putin isterse tüm NATO ülkelerini ve ABD'yi yok edebilir"

Tüm nato ülkelerini ve abd'yi yok edebilirmi adam rüya görmüş heralde nükleer silahlara güveniyorlarda sadece onlarda yok nükleer silah ayrıca herşeyi geçtim abd ile baş edebilecek bir askeri gücünün olduğunu düşünmüyorum..
  38. Logithx

Haber Ekran kartı stokları arttı, fiyatlar düşecek!

Bizim ülkemizde yükselen hiç birşey düşmez çünkü insanımız aç gözlü 3'e alıp zam geldi diye 10'a satar 5'e aldığını fiyatlar düşünce 3'e satmaz ben 5'e aldım der özellikle zincir marketler aç gözlülüğü geçip dolandırıcılığa kadar gidiyor..
  39. Logithx

Haber Z Kuşağının Yüzde 73'ü Türkiye Dışında Yaşamak İstiyor

Ülke zamlar yüzünden yaşanacak durumda değil bir çift evlenmek istese nasıl ev geçindirecem derdinde ülkede halkı düşünen yok kepçeyle zam yap çay kaşığın ucuyla indirim sonra tüik çıkıyor dalga geçer gibi enflasyon oranı açıklıyor avrupadaki hayvan bile bizden refah içinde yaşıyor..
  40. Logithx

Haber Ekran kartı stokları arttı, fiyatlar düşecek!

Ülkemizde o fiyatlar ne kadar düşer önemli olan o örnek veriyorum 1660 super 2500 lira bandına düşecek mi yada 3070 5000 lira gibi fiyatlara düşecek mi..
  41. Logithx

Soru Anakart çizildi sorun olur mu

Büyük bir ihtimalle hatlar zarar görmüş..
  42. Logithx

Soru Elektrikli motorlar içten yanmalı motorların yerini tutar mı?

Elektrikli motorlu araçlar normal kullanım için diğer motorların yerini tutar bahsettiğim düşük motorlu araçlar performans araçlara gelecek olursak kendi fikrim motor ve egzoz sesini duymak isterim ama zaman içten yanmalı motorları tozlu raflara kaldıracak..
  43. Logithx

Yardım İphone Tamircileri gerçekten orjinal parça takıyorlar mı ?

Apple kendi haricinde orjinal parça taktığını düşünmüyorum tabi başka cihazlardan çıkan parçalar hariç..
  44. Logithx

Soru Hayalinizdeki otomobil?

Alınabilecek araçtan bahsedersek Bmw m3 f30 kasa para olsada bulamayacağımız araç hayalimdeki araç Nıssan skyline r34 7 senedir e46 m3 aracım var artık yakıt fiyatlarının artmasından dolayı binemiyoruz 1.6 motor araca bile binilecek gibi değil artık hayal bile kuramayacak duruma getirdiler..
  45. Logithx

Soru 13 Yaşından Önce Açılan Eski Instagram Hesabı Kapatılır Mı?

Yaş sınırı kurtarıyorsa bir sorun olmaz..
  46. Logithx

Soru windows 11 yüklesem kasma sorunu yaşar mıyım?

Ben bilgili oldumu söylemedim millet gibi ona buna atlamadığımı söylemek istedim sizin gibi milletle dalga geçen bir insanda değilim sen daha bilgilisin devam et..
  47. Logithx

Ben çok eski üyelerdenim denemediğim yada hakkında bilgi sahibi olmadığım birşey hakkında yorumda bulunmam bu bir bilgisayar bileşenide olabilir yazılımda olabilir mesaj sayımda bu ortadadır ben denemişim sorunsuz bir şekilde kurmuşum ben randınman alamamışım bunu önermem neden insanı...
  48. Logithx

Sen gülünce oluyorda ben gülünce neden olmuyor bende asıl kullandığım bilgisayar windows 11 yüklemeden bypass işlemi ile sadece merak ettiğim için eski laptop'a windows 11 kurulumu gerçekleştirdim sistemde de ssd vardı 6 gb ram'a sahip bir bilgisayar ama randıman alamadım ki zaten windows 10'da...
  49. Logithx

Öneri Huawei Watch Gt2 Pro vs Gt3

Tercih meselesi bende samsung tarafına çok sıcak değilim..
  50. Logithx

Yardım Depolama alanı yetersizliği

Bütçen önemli ssd alman daha iyi olur hepsiburada gibi sitelerden alabilirsin tabi cihazda fazladan depolamayı montajlayabileceğin yer varsa..
  51. Logithx

Yardım Depolama alanı yetersizliği

Yapabileceğin tek şey eski oyunları silip yeni oyunlara yer açmak ya da ssd veya hdd almak..
  52. Logithx

Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB ile ilgili olan açıklamaları

Türkiye de siyaset böyle bunun yerine halkın sorunlarına odaklansalar herşey daha güzel olacak..
  53. Logithx

Öneri Carrefour'da Kedi-Köpek Mamalarında İndirim

Burda satılan köpek mamalarının içeriği iyi değil kedi mamaları hakkında bir fikrim yok..
  54. Logithx

Soru Windows kapat komutu ile hızlı kapanması ?

Güç kaynağının içindeki röleden geliyor..
  55. Logithx

Güç kaynağından gelir..
  56. Logithx

Yeni sistemlerde kapatma işlemi gerçekleştikten sonra çıt diye bir ses gelir normal..
  57. Logithx

Steam'daki Bedava Her şeyi Kütüphaneye Eklemek

Bedava oyunu kütüphaneye ekleyince ne olacak amaç nedir..
  58. Logithx

İşlemcin desteklemiyorsa geçemezsin..
  59. Logithx

Soru windows 11 kurmadan bios upgrade etme

Bir başka bilgisayardan anakart ne marka ise sitesine girip anakart modelinin bios dosyasını indirmen gerekiyor rarlı dosyadır rardan çıkarıp flash belleğe atacaksın usb pc'ye takacaksın sonra bios'a girip update işlemini gereçekleştireceksin çok zorlanırsan youtube üzerinden bir çok video...
  60. Logithx

Soru Farklı cihaz ile sarj olan adaptör

Adaptörle virüsün ne alakası var..
  61. Logithx

Soru Aracımın Lastik Hava Basıncı Düşmüş Olabilir Yola Çıkarsam Problem Olur Mu?

Teker yere yapışmadığı sürece düşük hız ve kısa mesafede bir sorun olmaz ama hava basmayı unutmayın..
  62. Logithx

Soru Müzik enstrümanları neden aşırı pahalı

Burası Türkiye ve ucuza hiç birşey kalmadı..
  63. Logithx

Öneri Huawei Watch Gt2 Pro vs Gt3

Biri eski biri yeni cihaz bu iki cihazın arasında ne gibi farklılıklar var hangisi tercih edilmeli..
  64. Logithx

Anket Tesla, Türkiye'ye geliyor! Şarj istasyonu kurulacak şehirler belli oldu

Millet clio alamıyor bunu nasıl alacak herşey vergi böyle vergi sistemi olduğu sürece ve böyle zamalar olduğu sürece bu ülkede rahat yaşam yok..
  65. Logithx

Öneri Bıttım sabunu saç çıkarır mı?

Ben senelerdir kullanırım saç çıkardığını görmedim ama saça iyi geldiğini dökülmeyi engellediğini söyleyebilirim ama dökülmüş saçı çıkarmaz ve hakiki bıttım sabunu olması gerekiyor internette bir çok yerde satılıyor ama hakiki olup olmadığı belli değil..
  66. Logithx

İran yada Gürcistana bağlanan VPN var mı?

Ücretsiz olanlarda üç beş tane belli ülkeler var onun dışında yok zaten diğer ülkeleri açmak için ücretli versiyonlarını almak gerekiyor..
  67. Logithx

İran yada Gürcistana bağlanan VPN var mı?

Var zenmate ama premium gerekli yani ücretli..
  68. Logithx

Haber Yeni asgari ücreti ödemeyen işverenler 1000₺ kesinti yapıyor vermek istemiyor

Hem işçinin üstünden geçin sattın mala zam yap sonra çalışana gelince parasından kırp aç gözlüler..
  69. Logithx

Haber 6 ay önce aldığım nike spor ayakkabıma BİN TL zam gelmiş.. Ne diyosunuz bu işe?

Altı yedi ay önce aldığın her hangi bir şeyin fiyatı iki üç katı oldu zaten..
  70. Logithx

Soru Agresif kullanım arabaya ne kadar zarar verir ?

Gerek yok kendi arabanı nasıl kullanıyorsan öyle kullan oranın ekmeğini yiyorsun sonuçta..
  71. Logithx

Soru Steam 14 gün sonra oyun açılmazsa iade alıyor mu?

Satın aldıntan sonra 2 hafta ve oyınun oynanış süresinin 2 saati geçmemiş olması gerekiyor..
  72. Logithx

Soru Annen babam kısa ama spor yapsam boyum uzar mı?

Kamburluk tamamen seninle alakalı birşey duruş biçimine dikkat etmen gerekiyor belli bir süre sonra alışırsın spor olarakta yüzme önerebilirim basketbol da oynayabilirsin..
  73. Logithx

Soru Hoş Geldiniz ekranında 7 DK bekletiyor

Depolama biriminde donanılsal bir arıza olabilir yada windows yazılımında bir sorun olabilir sistem geri yükleme yapabilirsin ya format atıp aynı durumu tekrarlıyormu bakabilirsin..
  74. Logithx

Yardım Whey Protein Yan Etkisi

Sporcunun lsd ile ne işi hangi sporcu kullanıyormuş..
  75. Logithx

Sivilcelerin gıdalar veya takviye gıdalar sonrası oluşumu kanıtlanmış birşey değil ama içerisindeki maddeye karşı vücut böyle bir tepki vermiş olabilir birde markada önemli gladio markası nasıldır bilmiyorum ama hard line big joy bunlar iyi protein tozları protein tozu alımını kes sivilceler...
  76. Logithx

Ne kadar kullandın..
  77. Logithx

İpucu İtopya Bilgisayar Rezaleti

Bir ürün garanti süresi içimde aynı arızayı 2 defa farklı arızaları 4 defa veriyorsa para iadesi yada değişim yapılması gerekiyor..
  78. Logithx

Soru Omicron varyantını geçiren var mı?

Senin bahsettiğin hastalıklar hiv harici bulaşıcı değil yıllarca var ve bu durum insanların kendine bakmasıyla alakalı hiv virüsü de genellikle cinsel yoldan bulaşan hastalık insanlarda biraz uçkuruna sahip çıkacak bilim insanları bu hastalıklara ilaç geliştirmeye çalışıyorlar biz burda bulaş...
  79. Logithx

Daha fazla kişiye bulaşmaması için korkmaları gerekiyor insan bundan birşey olmaz diyip başına buyruk geziyor insanlarla doku olan yerlerde çokça kişi maskesiz geziyor birine bulaştırıyor o kişi evine gidiyor silsile halinde bulaşıyor hastalık herkese onların ne suçu var belki kronik bir...
  80. Logithx

Yardım İtopya'dan hazır sistem satın alacağım güvenilir mi?

Neden alınmasın alan çok kişi var sorun yaşayanda bir o kadar kişi var ama en önemlisi kargo şirketi çok kişi kasanın camı tuzla buz olmuş şekilde aldı kargosunu alırsan kargo geldiğinde kargonun yanında aç kutuyu bak hasar var ise tutanak tuttur çünkü yoksa çok uğraştırıyorlar..
  81. Logithx

Bence biraz insanların korkması gerekiyor yoksa herkes yer yerde önlem almadan maskesiz geziyor sürekli mutasyona uğruyor virüs belki ilerde daha kötüsü olacak belirsiz..
  82. Logithx

Omicron daha hızlı bulaşıyor diğer varyantlara göre daha hafif geçiyor dsö öyle açıkladı..
  83. Logithx

Soru Bankaların ödeme isteğini tehditvari yapması

Ödemelerini düzgünce yapıyorsan telefonları açma yada numaraları engelle arasın dursunlar bunlar düzenli ödeyenleri ararlar ödemeyenleri aramazlar tam tersini yaparlar..
  84. Logithx

Uygun fiyatlı az yakıtlı otomobil markası bileniniz var mıdır ?

Takma birşey olmaz yavaş yavaş fiyatlar düşecek dolar düşünce arrık herkes arabaların düşmesini bekliyor galericiler ayda 4 5 araba satıyorduk şimdi hiç araba satamadık diyor mişlet bekliyor bazı insanlarlar arabamın fiyatı yükseldi diye seviyorda sattığı zaman aynı arabayı alamıyorlar..
  85. Logithx

Kilo almak için Gainer tavsiyesi

Aslında gainer tamamlayıcı bir gıda olarak düşün sporcu beslenmesi ile beslenirsen baktın günlük karbonhidrat veya protein miktarını karşılayamadığın zaman kullanılan bir toz aslında sporcu beslenmesine uyarsan sporda yaparsan bu zaten sana kas olarak döneceği için yavaş yavaş kilo almaya...
  86. Logithx

Belliki sende ne yersen ye kilo alamayanlardansın onlardan birise benim ne yaptıysam ne yediysem kilo alamıyordum gainer bile kullandım bir sonuç alamadım spora ne zaman başladım o zaman kilo almaya başladım beslenme şeklini de sporcu beslenmesi olarak değiştirmen gerekiyor günde 4 ile 6 öğün...
  87. Logithx

Spor yapıyormusun..
  88. Logithx

Soru Fenerbahçe'de Vitor Pereira dönemi bitti. Sizce yeni teknik direktör kim olmalı?

En başında Emre Belözoğluyla devam edecekti adam adam başakşehiri dipten aldı yukarı taşıdı Fenerbahçe ile arasında 10 puanın üzerinde fark vardı şimdi başakşehir bizim üstümüzde..
  89. Logithx

Soru Apple iPhone'lara geri indirim yapacak mı?

Küçük işletmesinden büyük işletmesine herkes aç gözlü dolar yükselince zamı yapıştırıyorlar dolar düşünce dalgalanma gibi bahaneler bahaneler elinde eski fiyatla aldığın ürüne dolar yükselince zamı yapıyorsun düşürmeye gelince yeni fiyatla aldım zarar ederim diyorlar..
  90. Logithx

Haber Dolar, güne 12.00 lira civarıyla başladı!

Şimdi biraz korkmuşlardır tekrar düşerse diye ben hakta veriyorum bir şekilde kimisi dolar'a kimisi altına yatırım yapıyor dolar alınca tl değerleşip dolar yükseliyormu dolar yükselğnce iğneden ipleye heşeye zam geliyor 250 binlik arabaya 500 bin yazanlar 300 binlik eve 800 bin isteyenler o...
  91. Logithx

Bugünkü ekonomik durumun çok güzel açıklaması...

Cahilleri bir kutu erzağa iki paket makarnaya dinle kandırdırlar onlar kendi çocuklarının geleceği düşünmediler..
  92. Logithx

Haber Dolar, 17.47 ile rekor tazeledi!

Her söylenenin tersi çıkıyor millet hala uyuyor desemki bunlar zengin oda yok bir taraflarında donu yok hala bunlara laf söyletmeyen kayıranlar var ekonomi ekonomi bilmeyenlerin elinde ne olacaktı durum ortada..
  93. Logithx

Haber Özgür Demirtaş: Bütün dünya akılsız, bi biz mi akıllıyız ?!

Adam aptala anlatır gibi anlatmış ocakta asgari ücretin dolar karşılığı neydi şimdi ocaktaki dolar karşılığına göre zam yapabileceklermi hayır herşey dolarla içerdeki ihalelerin bile dolarla yapıldığı ülke burası ne olacak dolar yükseliyor herşeyin fiyatı artıyor adam haklı hep öyle oldu asgari...
  94. Logithx

Rehber Fahiş vergilerden ötürü Avrupalı nın bile Türkiyeden araba alması mantıklı değil

Bu ülke nasıl ayakta kalacak vergilerle orayı burayı satmakla birde aç gözlüler var stokçular 5 liralık arabaya 10 lira yazanlar gibi artık herşey içler açısı ekonomi denen birşey kalmamış bakalım ne olacak..
  95. Logithx

Yardım Nvidia'nın halt yemesi yüzünden laptop'un problemleri bitmiyor !

Şans diyoruz ya belkide güncellemeyi yükledikten sonra donanımın bozulacağı tutmuştur.. ?
  96. Logithx

Dediğin tesadüfte olabilir ama donanımsal arıza olabilir bence temiz format at driver olarakta güncelleme yapmadan önceki sürümü yükle şuan başka bir çözümü yok gibi duruyor sorun varsa bile monster'ın teknik servisi iyi..
  97. Logithx

Driver yüklemesi ile bu sorunları yaşaman çok zor muhtemelen donanımsal bir sorun sen yineden bir önceki sürümü yükle dene baktın olmuyor en son çare format at hala aynı durum devam ederse garanti varsa servise gönder garantisi varsa cihazda problem varsa monster firması problemi çözecektir..
  98. Logithx

Soru 2022 Asgari ücret beklentiniz ne kadar?

Farketmez isterse 10.000 tl yapsın iş verenler asgari ücret yükseldi bende ürünlerime zam yaptım diyecekler her zaman böyle oldu böylede devam eder dolar yükselir her şeye zam gelir asgari ücrete gelince yok asgari ücrete %15 zam yaparlar ocaktan bu yana yağ şeker un zeytin peynire yapılan zam...
  99. Logithx

Soru Superonline Hakkında

Senelerdir super online kullanıyorum büyük problemler yaşamadım ne hızda düşme oldu ne ping sorunu ne de uzun süre internetim gitti fiber kabloyla ilgili sorun yaşadım şimdiye kadar bir kaç kere oda evde köpeğim kanloyu koparttığı için aynı gün gelip hallettiler teknik servis anlamından çok iyi...
  100. Logithx

Soru 25 W Şarj Adaptörünü Kullanmak İçin Nasıl Bir Kablo Lazım?

Herhangi bir kablo ile olmuyor huawei marka cihaz kullanıyorum iki kablo var ikiside orjinal huawei kablosu kablonun çıkış kısımlarında numara yazar 2a olan kablo hızlı şarj yapmıyor 5a olan kablo taktığım zaman hızlı şarj oluyor..
  101. Logithx

Soru Hepsiburada'daki fırsatçı satıcılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Serbest piyasa ekonomisi diye diye herkes kendi kafasına göre davranmaya başladı 5'e aldığı ürünü 10'a satmaya çalışıyor sorunca bana gelişi 9 diyor yok dolar yükseldi bilmem ne turşucu dolar yükseldi diye fiyatları yükseltiyor bu kadar olmaz millette almasın..
  102. Logithx

Soru 16 yaş kreatin kullanımı

Yeterli olacaktır spor yaptığın için aşağı yukarı güne 3.5 4 litre su içmen gerekiyor genelde kiloya göre hesaplanır sürekli kullanmayacaksın antremanlardan önce bazen antremanlardan sonrada kullanılabiliyor kişiye kalmış bişey..
  103. Logithx

Soru 16 yaş kreatin kullanımı

Kreatin düzenli kullanımında vücudun su ihtiyacı artıyor yeterli su tükettiğinden emin olmalısın iyi marka alırsan bir sorun olmaz hastalığın felan varsa ilaç kullanıyorsan bazı ilaçlarla kulanımında yan etkiler ortaya çıkıyor..
  104. Logithx

Yardım Photoshop Daire İçine Yazı Yazmak

Ben bu programı senelerdir kullanıyorum bilmiyorum diyorsun çemberleri yapmak kolay ama bilmeyen kişi eskitme yapamaz o mühürün aynısı internette var.. :)
  105. Logithx

Yardım Photoshop Daire İçine Yazı Yazmak

İyide sadece içine yazı yazmakla sen onu yapmış olmuyorsun ki şu anki kısmını başka yerden resim olarak almışsın hile yapıyorsun.. :)
  106. Logithx

Yardım THH değişim kararından sonra ne yapılmalı?

Mecbur ya aynısını yada aynı seviyede başka bir kart verecek şimdi bu onun problemi karar sana teblih edilmiş senin yapman gereken satıcıya bunu bildirmek eğer telefonlara cevap verilmiyorsa yada işi yokuşa sürerlerse icra takibi başlatabilirsin..
  107. Logithx

Askerlik Tecil Durumu

Lise mezununlarının 3 yıl askerliklerini tecil ettirme hakkı var..
  108. Logithx

Haber İBB'nin sokak hayvanlarını beslemeye yönelik yaptığı çalışma

Sabit olduğunu düşünüyorum neleri söküp götürüyorlar..
  109. Logithx

Yardım PUBG MOBILE Emulator Saptandı

Emülatörden giriyorsan oyun açılışında hep çıkar gamloop'ta da çıkıyor sadece mobilde bu uyarıyı almazsın..
  110. Logithx

Yardım Hepsiburada Android uygulaması düzgün çalışmıyor

Ben kullanıyorum bir sorun yok..
  111. Logithx

Haber İBB'nin sokak hayvanlarını beslemeye yönelik yaptığı çalışma

Mükemmel olur ne kadar sürdürülebilir olacak önemli olan bu onlar demirse onları çalanda olur..
  112. Logithx

Yardım PUBG MOBILE Emulator Saptandı

Emülatör saptandı uyarısı bir hata değil oyunu her açtığında çıkar ve mobillerle aynı lobiye girdiğinde onlara bu uyarı gözükür lobinizde emülatör var gibisinden pubg mobilin kendi emülatörünü olan gameloop'u indirin..
  113. Logithx

Haber Dünyanın en pahalı araba satan ülkesi Türkiye oldu

Artık millet arabada alamıyor yüzüne bakılmayacak arabaların fiyatları ortada yapacak birşey yok..
  114. Logithx

Soru Fit vücut için ne yapılmalı

Kolay değil bende öyleydim ne yersem yiyim kilo alamazdım ama spora başladım bu sporda en önemli zor beslenme herşeyi yiyemiyorsun senelerdir kendi yemeğimi yapar yerim protein ve karbonhidrat odaklı beslenmen gerek ve kilo göre bunları alman gerek alıştıktan sonra sorun olmuyorum tabi kendimi...
  115. Logithx

Soru Fit vücut için ne yapılmalı

Amacın vücut geliştirme ise evde olacak birşey değil bir süre sonra insan evde çalışmayı bırakıyor amacım kas yapmak değil ise beslenme için diyetisyene başvuracaksın..
  116. Logithx

Soru İşlemci Soğutucu

Almaya karar verdiği soğutucuların özelliklerine bakabilirsin hangi soketlerle uyumlu diye çoğu soketle uyumlu oluyorlar örnek veriyorum msı core liquid 240r ve 360r bahsettiğin iki soketle de uyumlu..
  117. Logithx

Soru iPhone larda pil sağlığını korumak için sarji %20 ile %80 arasi tutmamiz gerekiyomuş %20 ile %100 arasi tutsam çok zarari olurmu

Artık teknoloji eskisi değil nasıl kullanırsanız kullanın film sağlığına en zararı şarjda kullanım veriyor..
  118. Logithx

Öneri MSI 27" OPTIX G273QF almalı mıyım?

Fps'den dolayı değil ıps paneller renkler daha canlı olduğu için sana öyle gelmiştir bence almaya gerek yok oyun için alacam diyorsandaha akıcı bir oyun performansı istiyorsan tn panel daha iyi ben normal kullanıcıyım filmde seyrederim diyorsan ıps panel alabilirsin ama bence değiştirmene gerek...
  119. Logithx

Yardım yeni aldığım bilgisayarın ekran kartı sadece intel uhd graphics bu hangi ekran ekran kartıdır kısaca piyasada bulamadım

İşlemciye entegre grafik birimi onu güçlendirmek için birşey yapamazsın..
  120. Logithx

Yardım 2 doz biontech sonrası pozitif çıkanlar Favira kullanmalı mı ?

Ağır geçirmiyorsan kullanma gerek yok ben kullanmamıştım ekipler arayınca ilaç getirmenize gerek yok diyenler bile oluyor adamlar gelmiyor bile..
  121. Logithx

Soru Topladığım sistem nasıl sizce?

Anakartı b550 yapman daha iyi olur bu sıvı soğutmanın fanları çok ses yapıyor pompada sorunlar oluşabiliyor çoğu kişi şikayetçiydi..
  122. Logithx

Yardım Steam hesabımı nasıl geri alabilirim?

Senden istenen bilgileri doğrulaman gerekiyor yoksa geri alamazsın..
  123. Logithx

Soru Facebook ve Instagrama girmek için ayda 4 GB internet yetermi

Yetmez videolar videolar çok fazla veri harcıyor..
  124. Logithx

Soru Kulaklığın telli kısmı hakkında

Takman çok zor makina yardımı izle yapıştırıldıkları için öylede kullanabilirsin..
  125. Logithx

Bu Boyla Kaleci Olabilirmiyim

20 yaşına kadar uzarsın..
  126. Logithx

Soru 150 - 175 Bin TL Arası Otomobil Önerileri

Kia Ceed Premium.. Peugeot 508 Allure..
  127. Logithx

Soru sıvı soğutma sıvı sızıntısı

Sıvı soğutmanın marka ve modelini de yazarmısın..
  128. Logithx

Yardım Almanya'dan 13 Pro Max almak ?

Satamıyorsun imei atılarak kullanılabilir ama iphone'lara imei atabiliyorlar mı bilmiyorum..
  129. Logithx

Yardım Valorant yan hesabımdan ban yedim ana hesabım banlandı mı

Hileye başvurursan olacağı o ne gerek var birde para yatırmışsın..
  130. Logithx

Yardım Klavyedeki yağı temizleme

Gres sürseymiş switch'lere yağ mı damlatılırmış..
  131. Logithx

Soru ışık sızması olmayan monitör arıyorum

Genelde ışık sızması her monitörde karşılaşılan birşey şans meselesi..
  132. Logithx

Haber GencizBiz rezilliği

Bu ülkede ne doğru gidiyor..
  133. Logithx

Öneri En Çok Fps Artıran Uygulama Hangisi?

Denemekte fayda var sonrasında ne demek istediğimi anlayacaksın..
  134. Logithx

Soru Kartuşlar bir süre kullanılmıcaksa yazıcının içinde mi dışında mı saklanmalı?

Mürekkep püskürtmeli olduğu için senin cihazda kartuş yazdırma yapıyor yeni kartuş aldığında yazıcı sorunsuz çalışır kartuşların sabit olduğu içine mürekkep çeken yazıcılar uzun süre kullanılmadığında borularındaki mürekkep donuyor o zaman yazıcı arıza veriyor..
  135. Logithx

Öneri En Çok Fps Artıran Uygulama Hangisi?

Donanımsal durumu hiç bir uygulama iyileştiremez..
  136. Logithx

Soru Kartuşlar bir süre kullanılmıcaksa yazıcının içinde mi dışında mı saklanmalı?

Bu süre uzunsa üzerinde de olsa dışarda da olsa bir süre sonra kartuşlar tıkanır..
  137. Logithx

Yardım AMD TPM nasıl etkinleştirilir?

Fx 8300 işlemci anlartının markasını modelini yazarsan daha kolay yardımcı olabiliriz..
  138. Logithx

Soru 500 psu yetmemesi normalmi ?

Yetmediği sonucuna nerden vardın normalde o sisteme o güç kaynağının yetmesi gerekiyor..
  139. Logithx

P50 pro türkiyeye gelecekmi ve ne zaman gelecek?

Dostum genel konuşmadım ama kamera kalitesi video kalitesi bunların incelemesini ben yapmıyorum yapanlarda p50 pro gibi xiaomi mi 11 ultra gibi telefonların arkasında kaldığı uzun süre güncelleme alıyor bu bakımda önde ama sana ne anlatsam ne söylesem boş çünkü apple taraftarısın..
  140. Logithx

Sen apple seversin kullanıcı adından da anlaşıldığı gibi kimi samsung kimi huawei google servisleri olsaydı huawei telefondan devam ederdim ama şuan 12 pro kullanıcısıyım kötü mü kesinlikle değil ama ilk tercihim hep huawei idi apple sadece hava atma telefonu bazen kafeye giderim bakarım...
  141. Logithx

Yardım İmei Kaydı İphone.

Kimin pasaportuna kaydettireceksen hat'ta onun adına olması gerekiyor..
  142. Logithx

Soru Amerikadan istemediğim is teklifi geliyor

Mail gönderen adresleri engelleyeceksin bunun başka bir yolu yok..
  143. Logithx

Google servislerinden dolayı talep görmüyor adamlar telefon satışında dünyanın bir numarası olmuşlardı sonra amerika yaptı yapacağını aşağı yukarı 15.000 gibi bir fiyatı olur buda anormal bir durum değil..
  144. Logithx

Soru Covid testi okul raporu yerine geçer mi

Doktora söyle bir günlük rapor yazar normalde test olanlara bir günlük rapor veriyorlar en azından çalışanlara..
  145. Logithx

Yardım Instagram koyu tema sorunu

Android 10 yada 11'de kendinde koyu tema özelliği varsa çözülebilir..
  146. Logithx

Yardım Instagram koyu tema sorunu

Android işletim sistemiyle alakalı sorun..
  147. Logithx

Yardım Ölü Piksel Normal mi

Normal kullanımda gözüne çapmaz ama ıps ekranlarda ölü piksel ve ışık sızması daha çok görünüyor..
  148. Logithx

Öneri Vodafone vs Türkcell

En kaliteli hizmet Türkcell'in ama pahalı çekmediği yerde yoktur diğerleri de her yerde çeker hepsi için söylüyorum çok nadirdir çekmediği yerler ben Türk telekom kullanıcısıyım dağa taşa da çıktım çekmediği yere rastlamadım..
  149. Logithx

Amerika dan iPhone 13 Pro Max almak ?

Sadece senin üzerine kayıtlı bir hatla kullanabilirsin..
  150. Logithx

Yardım R5 3600 RTX 3060 darboğaz yapar mı?

Bu ekran kartı için r5 3600 sınırda bir işlemci bazı oyunlarda dar boğaz olacaktır..
  151. Logithx

Anket Türk Telekom vs Superonline?

5. kerede de anlayabilirdin bende türk net'e geçme taraftarıydım ama etrafımda türk net kullanan bir arkadaşım memnundu ama bir sorunla katşılaştı 14 gün sorunu çözemediler bir başka arkadaşımda hız sorunları yaşıyordu problemlerini çözemediler sonun ikiside iptal ettirdi banada sakın geçme...
  152. Logithx

Anket Türk Telekom vs Superonline?

Türk neti'in müşteri hizmetleri kadar berbat bir sağlayıcıda yoktur sorun yaşamadın sürece türk net iyi bir sorun olduğu zaman uğraş günlerce sorunun çözülmesini bekliyenler var..
  153. Logithx

Eski Iphone’um Hesabını Nasıl Silerim

Bazı telefoncular kırabiliyor şifresi unutulan cihazı artık nasıl yaptılar bilmiyorum sıfırlamışlardı yeni hesap oluşturarak kullanmıştım..
  154. Logithx

Haber Yunan İş İnsanı: İstanbul'da, kendi şehrimizde kazanmak çok önemliydi; bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum

Adam rüya görüyorsa yapacak birşey yok 570 yıldır rüya görüyorlar..
  155. Logithx

Soru Oyun bilgisayarı ile programlama olur mu?

Oyun bilgisayarı güçlü bir sisteme sahip olduğu için proglama ve web tasarımı içinde kullanılabilir..
  156. Logithx

Soru Logitech G PRO X vs Cloud II

Bence cloud 2 se kasmak için çok çünkü daha önce uzun süre kullandım şimdi cloud alpha s'e geçtim hep hyperx kulaklıklar kullandım hiç sorun yaşamadığım için bu markadan gittim g pro x kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamayacam..
  157. Logithx

Soru Logitech G PRO X vs Cloud II

Cloud 2 ne kadar eski olsada sorunsuz bir kulaklık daha öncede kullandığım bir model tam bir oyuncu kulaklığı..
  158. Logithx

Soru Car Mechanic Simılator 2021

Minimum sistem gereksiniminde gtx 760 önerilmiş 1050 ti bu kartan daha performanslı oynatır..
  159. Logithx

Soru Modemsiz dsl kablosuyla İnternete bağlanılırmı?

O zaman neden modem var..
  160. Logithx

Yardım Valorant dpi

Ben kendim 800 dpi 0.75 hassasiyette oynuyorum bunun seni kendin ayarlaman gerekiyor her mause aynı değil sensör farklılıkları olduğu için kendime göre söylersem 0.90 ile 1 arası olur ama bu senin elinin alışkanlığıyla alakalı ona göre ufak ayarlar yaparak kendine has ayarı bulabilirsin..
  161. Logithx

Yardım Valorant dpi

0.38 dpı değildir sensibility ayarıdır genelde dpi ayarı 600 800 arası olur tabi mause ve alışkanlıkla alakalı sensibility ayarı aynı alışkanlıkla alakalı kolay ve hızlıca geriye sağa sola dönüşler yapabiliyorsan ayarın iyi..
  162. Logithx

Öneri Sessiz ve RGB klavye önerisi

Hyperx alloy core rgb bu klavyeyi inceleyebilirsin fiyatı değişiklik gösteriyor membran klavye..
  163. Logithx

Yardım Unutulan telefon şifresini sıfırladiktan sonra kurmak için soruyor

Eski cihazlarda bunu aşabilmek kolaydı normal kullanıcı için artık bu durumları aşmak zor android garip bir işletim sistemi olduğu bazen saçma sapan bir şekilde güvenlik önemlerini aşabiliyorsun sonuç olarak apple bile bu durumunu çözenler adroid'i her türlü çözer..
  164. Logithx

Belkide telefon xiaomi olduğu içindir samsung huawei ve apple'da öyle bir durum söz konusu değil..
  165. Logithx

Soru Bilgisayarımda fps düşüşü yaşıyorum

Macun yeniledikten sonra tekrar fps ve sıcaklığı kontrol et..
  166. Logithx

Soru Bilgisayarımda fps düşüşü yaşıyorum

Termal macun yenilemedinmi..
  167. Logithx

En son hangi e-posta hesabıyla kullandıysanız o gerekiyor yeni bir e-posta ile kurulum yapacaksan bile eskisini girmeni istiyor buda çalınmalara karşı güvenlik önlemi..
  168. Logithx

"Erkek denen aşağılık, karaktersiz cinsiyet..."

Bizim yüzümüzden bir taraflarını sallayarak buraya gelen bir taraflarıyla düşünürek paylaşım yaparsa böyle olur bir çoğu böyle kendini kaybetmiş durumda bu tarz şeyleri sadece çıkan akımları yaparak buralara gelenler yapıyor gerçekten kaliteli içerik üzetenlerde böyle bir durum yok çok yazık..
  169. Logithx

Kayıtlı mail adresi ile sıfırlama yapın..
  170. Logithx

Öneri Maksimum 700Tl'ye Mekanik Klavye

Msı vigor gk50 elite..
  171. Logithx

Soru TV yi monitör olarak kullanma hk

Rrkabetçi oyunlar oynamayacaksan kullanılır..
  172. Logithx

Soru Fast food yemek boyu etkilermi?

Beslenme önemli ama genetik faktör daha önemli ben küçükken sürekli fast food yerdim abartılacak derecede 20 yaşında spora başladım sağlıklı beslenmeye başladım ama boyuma bir etkisi olmadı ne yağ var ne şeker nede hamur işi şuan bu 8 senedirde bu şekilde besleniyorum..
  173. Logithx

Haber Yeni Honda City'nin Türkiye fiyatı açıklandı!

Ne arabalara ne para istiyorlar rent a carlara gün doğdu..
  174. Logithx

200 mbps hız iyi mi?

Biraz troll gibi geldi.. ? Benim internetim 1000 mbps normal kullanım için yeterlimi değilse 2000 mbps yaptıracağım.. ?
  175. Logithx

Amazon.com üzerinde alınan laptop un şarjı nasıl olacak ?

Ben sana internet üzerinden aldığım çeviricinin amerika prizinin girdiği taraf boşluklu gibiydi temazsızlık yapıyordu o kısmın sıkı geçmesi lazım ben elektrikçiden gittim kemdim aldım deneyerek aldım aldığım ürüne benzer bir ürün linki vereceğim bir çok çevirici var yorumlara bakarak alabilirsin...
  176. Logithx

Haber Xiaomi'nin şahlanışı: Q2-Q3 2021

Yarın amerika bunada birşey bulur huawei yaptıklarını xiaomi'ye de yapar..
  177. Logithx

Pek iyi olmayan dönüştürücülerde var iyi olanlarda var..
  178. Logithx

Adaptör satılıyor ama çeviriciler olduğu için bir sorun olmaz..
  179. Logithx

Yardım Disk klonlama

Dizüstü bilgisayarın cd girişine takılıyor hdd cady diye arattır çokça sonuç çıkacaktır bütçene uygun olanı alırsın..
  180. Logithx

Yardım Tarayıcı da sorun

Malware taraması yaptırın..
  181. Logithx

Oyun oynarken şarja bağlı olmalı onun dışında normal kullanımda şarj takılı kullanmana gerek yok şimdiki bataryalar kolay kolay bozulmuyor zamanla şarj süresi azalıyor..
  182. Logithx

Soru Bir Bilgisayarı 4.kez Garantiye Gönderirsem Garantisi Bitmediği Takdirde Değişim ve ya Para İadesi Alabilirmiyim

Bir yıl içinde dört defa garanti süresi boyunca 6 defa aynı arızayı vermesi durumunda iade veya değişim hakkı bulunuyor..
  183. Logithx

Soru COD MOBILE neden TÜRKİYE'DE oynanmıyor?

Kim nederse desin cod daha kaliteli saçma sapan bugları yok fatihe kasıyorsun araba buga giriyor ölüyorsun oyun hileden geçilmiyor hile diyince akla eskiden ilk cs gelirdi şimdi pubg geliyor..
  184. Logithx

Soru COD MOBILE neden TÜRKİYE'DE oynanmıyor?

Hile dolu pubg mobile daha çekici.. ?
  185. Logithx

Soru GTX 1650 Isınma Normal Mi?

Yükte ekran kartının o sıcaklıkta olması serin bile sayılır daha yüksek grafik isteyen oyunlarda bu sıcakkok 80 dereceyi bile görür buda normaldir tabi buna oda sıcaklığı kasanın konumu kasa içi hava sirkülasyonda önemli..
  186. Logithx

Soru Bu ram notebook uyumlu mu ve alınır mı?

Notebook ram'i değil..
  187. Logithx

Yardım Lastik basıncı uyarısı

Muhtemelen sensörle ilgili bir sorun..
  188. Logithx

Öneri Monster gerçekten pişmanlık mı

Bende msı laptop iki sene oldu iyi indirimden almıştım indirim olmazsa almazdım şuan arkadaşlarıma monster öneriyorum alanda memnun msı da alsan asus da alsan monster da alsan problem çıkarmayacak diye bir garantisi yok insanlarda iki sene sonra üç sene sonra bir sorun çıkarırsa ne yapacam diye...
  189. Logithx

Yardım Otomatik Vitesten Sonra Manuel Kullanmak

Manuel kullanmayı unutmazsında otomatiğin rahatlığını alınca manuele dönmezsin..
  190. Logithx

Soru Valorant kitlesi neden bu kadar kötü

Bu tür insanlar her oyunda var yaşla alakalı bir durumda değil yaşı büyük olanlarda yapıyor ama küçük olanlar biraz daha fazla yapıyor..
  191. Logithx

Soru Windows'un kopyasını kullanmak bilgilerin çalınmasına sebep olur mu?

Hayır windows key olmadığı için uyarı çıkar bilgilerin bu yüzden çalınmaz ama bilgisayarına virüs bulaşmışsa ona birşey diyemem..
  192. Logithx

Yardım Monitörümü 144hz olarak kullanamıyorum.

Orda 144 hz seçeneği yokmu en alttaki en yüksek hz değeri olması gerekiyor ayrıca monötürü seçtiğünden eminmisin..
  193. Logithx

Yardım Monitörümü 144hz olarak kullanamıyorum.

Masaüstüne gelip sağ tıkla - Görüntü ayarları - Gelişmiş Görüntü Ayarları - Ekran x için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri (Hangisi monitörse 1 veya 2) - Tüm Modları Listele - En alttakini seç..
  194. Logithx

Soru Şatafatlı kasa önerisi

Led olması şatafat anlamına gelmiyor mesh kasa daha iyi şatafat istiyorsan couger conquer kasaya bak derim..
  195. Logithx

Yardım Gtx 1660 super+1 tb hdd+500gb ssd mi yoksa rtx 2060+500 gb ssd mi? (m2)

Rtx 2060 olan sistemi al ileride hdd alırsın birde 3000 mhz ram yerine 3200 mhz al arada 15 20 lira oynar..
  196. Logithx

Yardım Gtx 1660 super+1 tb hdd+500gb ssd mi yoksa rtx 2060+500 gb ssd mi? (m2)

Rtx 2060 performans olarak bir tık daha 2060'lı sistemi alabilirsin diğer parçalar iki sistemde de aynımı..
  197. Logithx

Rehber Kronik Sorunlu SSD Modelleri

Sonuçta alt seviye ssd'ler çok birşey beklememek lazım her markanın iyiside var kötüsüde..
  198. Logithx

Öneri Kasma Yapmayan Antivirüs Önerisi

Windows 10 kullanıyorsan hiç gerek yok..
  199. Logithx

Yardım İşlemcinin sıcaklığı 70-80 gibi ama elimi yakacak kadar ısınıyor

70 80 derece zaten eli yakar..
  200. Logithx

Haber Güç tüketiminde verimsiz oyun bilgisayarları yasaklanıyor

Zaten millet doğru dürüst bilgisayar alamıyor yasaklansa ne olacak..
  201. Logithx

Yardım Ekran kartı boşta 50 derece!

Normal fanlarda sıcaklık 60 dereceye gelince çalışıyor..
  202. Logithx

Haber Orman yakmak için keşif yapan PKK'lılar yakalandı

Ülkeyi mahvettiler suriyelilerin alayını bu ülkeden göndermeleri gerekiyor her türlü şey bunların başının altından çıkıyor ülkemizde yaşayıpta zarar bize zarar veren Türk'lere küfür eden tek millet malesef bizim ülkemizde bizden daha iyi koşullarda yaşıyorlar..
  203. Logithx

Soru Oyun depolama ve oynamak için 1TB lık HDD önerisi

Nasıl tavsiye etmiyorlar 4.5 yıldız almış ayrıca seagate markası en iyi markalardan biridir senelerdir kullandığım hard diskim seagate ayrıca wd de iyidir bu firmalar sadece depolama birimi üzetiyorlar şimdiye kadar bir sürü sistem gördüm çoğunlukla seagate yada wd marka hdd gördüm artık hdd pek...
  204. Logithx

Soru 32 gb ram rtx 2060 vs 16 gb ram rtx 3060

Rtx 3060 olan sistemi alın 16 gb şu dönemde yeterli ileride ekran kartı yükseltmek daha maliyetli olur ram'i kolayca yükseltirsiniz..
  205. Logithx

Yardım Kulaklığımın driver ı kulaklığımı algılamıyor

İngilizce..
  206. Logithx

Yardım Kulaklığımın driver ı kulaklığımı algılamıyor

Ben başka markada yaşamıştım bu sorunu windows 10 dil ayarlarını değiştirince düzeliyordu sonra programa güncelleme gelince düzelmişti..
  207. Logithx

Soru Sistem ısınması normal mi?

Sıcaklık değerleri nedir..
  208. Logithx

Yardım Orijinal key

Bilgisayarı aldığınızda orjinalmiydi daha sonradan kendinizmi key aldınız..
  209. Logithx

Soru Akıllı saatler gerçekten gerekli aksesuarlar mıdır?

Kişinin ihtiyacına göre değişir spor yapan bir insan için gerekli görülebilir..
  210. Logithx

Bilgisayarım Vpn Bağlanmıyor.

Bu tür programlarla driver güncellemesi yapma eski sürüm driver'ları yüklediği oluyor sonra sistemde problemler oluşuyor..
  211. Logithx

Kulaklık Önerisi

Bu bütçelerde en iyilerden biridir drop plus modüler olması hem ses kalitesi hem mikrofon kalitesinin bu bütçelerdeki bir kulaklığa göre iyi olması ayrıca 7.1 olması artıları..
  212. Logithx

pubg mobile klavye ve mouse ile oynama ?

Özel aparat sadece klavye mause olunca olmuyor..
  213. Logithx

Cs Go Owerwatch

Hangi hile olduğunu düşünüyorsan onu seçmelisin..
  214. Logithx

Cs Go Owerwatch

Hileleri tespit etmek emin olmadan karar vermemelisin..
  215. Logithx

Laptop Kasasını açıp temizlesem sorun olur mu?

Yoksa sorun yok çünkü parçaları sökerken tornavida anakarta değerse şase yapar..
  216. Logithx

Monitörün bir anda 'sinyal yok' uyarısı vermesi

Monitörle birlikte gelen en iyi en pahalı monitörlerin içinde çıkar display port kabloları sorunlu ya hiç görüntü gelmiyor yada görüntüde gidip gelmeler oluyor bu sorun daha iyi bir display port kablosu ile çözülüyor..
  217. Logithx

Laptop Kasasını açıp temizlesem sorun olur mu?

Dikkatli olursan bir sorun olmaz o cihazın bataryası kasanın içinde kasayı açacaksan ilk önce batarya soketini yerinden çıkar sonra temizlik yap..
  218. Logithx

120 Hz Monitörü 60 Hz Yapmak

Ayarlar > Sistem > Monitör sekmesine giriyorsun ordan "gelişmiş görüntü ayarlarına tıklıyorsun yenileme hızını düşürüyorsun ardından oyunda vsync aktif ediyorsun..
  219. Logithx

Dizüstü bilgisayara sıvı teması

Işıklar klavye üzerinde değildir kasa üzerindedir klavye ile aynı bağlantıyı kullanamazlar söküp harici klavye takarak kullanabilrsin..
  220. Logithx

Kulaklık Tavsiyesi

Bütçe 1250 liraya kadar olabilir kullanım amacı olarak hem oyun hemde müzik anlamında da üzmezse iyi olur.. @Sibraius, @Ananim,
  221. Logithx

Kulaklık Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar kulaklık alacağım üç seçenek arasında kaldım bu kulaklıklardan hangisi alınmalı daha önce kullanan var ise iyi kötü yanlarını söyleyebilirmi yada bu bütçelerde farklı kulaklık önerileriniz varmıdır.. Steelseries Arctis 5 Razer Kraken Tournament Edition HyperX Cloud Alpha
  222. Logithx

RYZEN 5 3600 VS RYZEN 5 3600X

Değmez..
  223. Logithx

BİM Steelseries Rival 3

Her şubeye gelmiyor genelde daha büyük olanlara geliyor oda 1 2 tane oluyor..
  224. Logithx

Geri giden kargo

Kargo şirketinin burda suçu yok prosedürü uygulamışlar pazarteside gidemeyince geri göndermişler satıcı ile görüşüp tekrar kargolanmasını bekleyeceksiniz..
  225. Logithx

Geri giden kargo

Bazen işgüzarlık yapıyorlar evde yoksan ararlar seni bilgi verirler senden aldıkları talimata göre hareket ederler..
  226. Logithx

Galatasaray transfer yapabilir mi ?

İrfancan işi zor avrupadan kulüplerde talip onun dışında oyuncu satmadan alamaz yada takas yöntemiyle alabilir takasda da para vermek zorunda kalacak yine oyuncu satması gerek..
  227. Logithx

Galatasaray transfer yapabilir mi ?

Alabilir kiralık olarak şuan hiç bir takım bonservisiyle futbolcu alacak güçte değil..
  228. Logithx

sanal ram oyunlarda fps e etkisi

Sanal belleğin oyun performansına etkisi olmaz..
  229. Logithx

Zula mı payday 2 mi

Zula da oyunun ana materyali silah paralı bedava olan silahlarda çok bir işe yaramıyor payday arkadaşlarınla oynayabileceğin bir soygun temalı bir oyun..
  230. Logithx

Vatan hazır sistem alınır mı ?

Ryzen işlemcili bir laptop kullan o zaman farkı anlayacaksın %100 kullanımda her işlemci 80 dereceyi görür..
  231. Logithx

Ryzen işlemcilere göre intel işlemciler daha serin çalışır inceleme yapan herkes söylüyor codwarzone ultra ayarlara çektiğim zaman işlemci sıcaklığı 50 dereceyi geçmiyor bu işlemci en çok ısınan işlemcilerden biri işlemci çok ısınıyorsa soğutması kötüdür..
  232. Logithx

Mobil işlemciler çok ısınır..
  233. Logithx

En iyi uygun fiyatlı ekran kartı markası hangisi?

Ben daha önce palit marka 2070 s gp kullanıyordum biraz sıcak çalışan bir kart ama beni yarı yolsa bırakmadı şimdi msı 3080 gaming x kullanıyorum msı soğutma olarak en iyi diyebilirim..
  234. Logithx

En iyi uygun fiyatlı ekran kartı markası hangisi?

Palit biraz daha uygun hemde kaliteli ama uygun olan modeli gaming pro modelleri aoğutması çok iyi sayılmaz diğer modelleride fiyat olarak yükseliyor..
  235. Logithx

Kullanıcı hesabımı erişilemez yapmak istiyorum

Deep freeze..
  236. Logithx

Sıvı soğutma önerisi

Senin bahsettiğin custom sıvı soğutmaya giriyor buda öyle ucuz birşey değil ekran kartları için üretilen sıvı soğutma blokları pahalı ve 1660s için zor bulursun genelde daha güçlü kartlar için satılıyor bu bloklar sadece kart bloğu 2000 ile 3000 tl arası diğer parçaları saymıyorum bile sıvı...
  237. Logithx

220TL Rival 3 Alınır mı?

Bütçe meselesi kullandığın mause'dan memnunsan almana gerek yok ama fiyat olarak neredeyse yarı fiyatına geliyor rival 3 a4tech x7'den çok daha üstün en azından kullanılan sensör ve yazılım olarak daha iyi çok oyun oynayan birisiysen kaçırma derim..
  238. Logithx

Outlook ve Windows 10 Mail uygulaması arasındakı farklar nelerdir?

Ne için kullanacağına bağlı microsoft outlook daha çok şirketlerin kullandığı daha gelişmiş bir mail uygulaması tablolama imza gibi daha gelişmiş araçları kullanabiliyosun microsoft word ile yapabildiği bir çok şeyi outlook uygulaması ile yapabiliyorsun windows 10 ile gelen mail uygulaması ise...
  239. Logithx

200 tl drone önerisi

Bu fiyatlara dron almaman daha iyi ne kamerasında hayır gelir ne de kendisinde havada sabit bile duramayan dronlar işine yaramaz bu fiyatlara iyi kamera havada asılı kalabilen dron bulamazsın..
  240. Logithx

İncehesap monitör iadesi

Mecbur iade alacaklar bir sorun çıkaracaklarını sanmıyorum..
  241. Logithx

İncehesap monitör iadesi

İade talebi oluşturacaksın monitörün arızasını söyleme derim uzattıkça uzatırlar itopya incehesap gibi siteler kargoyu 2 hafta yolladıkları gibi para iadesinide 1 ayda yapıyorlar yaşadığım için söylüyorum..
  242. Logithx

İncehesap monitör iadesi

Monitörde sorun olsun yada olmasın hiç bir gerekçe göstermeden iade hakkın var beğenmedim iade ediyorum bitti..
  243. Logithx

Google Drive vs Mega.nz

Hesap bilgilerinin birinin eline geçtiği düşünmüyorum uzun yıllarda kullandığım bir servisti 10 gb dosyayı yanlışlıkla silemezsin bunlar ayrı ayrı dosyalar halindeydi bir hafta sonra bir baktım hiç birşey yok sonra direk hesabı kapattım..
  244. Logithx

Google Drive vs Mega.nz

Olan birşey nasıl imkansız oluyor..
  245. Logithx

Xiaomi Mi 10T Pro neden alınmaz (Bence)

Bu kırpılmış cihaz fiyatına göre verdiği donanım yeterli bu kadar herşeyden şikayetçi olacaksın o zaman amiral gemisi modelini alacaksın onu kullanacaksın sonra buraya gelip yorumunu yapacaksın..
  246. Logithx

Google Drive vs Mega.nz

Ben yaşadığım bir sorunu anlatayım mega bulut sisteminde yaklaşık 10 gb fazla dosyam vardı bir gün girdim dosyalarım yok ona göre kullan derim..
  247. Logithx

Intel sistem mi toplayayım yoksa AMD mi?

Ryzen 3300x alacaksan en ucuz 1230 liraya var üzerine biraz daha ekler 10400f alırım şuan fiyatı uygun..
  248. Logithx

Windows 8.1 Format Atarken Ürün Anahtarı

Formatı ürün anahtarım yok diye geç formatı at internetten dijital lisans al..
  249. Logithx

Gtav Gpu Kullanımı

16 gb ram var sistemde bazı videolara baktım onlarda %70 lerde gpu kullanımı başka oyunlarda kullanım %100
  250. Logithx

Gtav Gpu Kullanımı

Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladık arkadaşa sistem i5 10400 işlemci msı gtx 1660 super gaming x ekran kartı thermaltake 750w gold güç kaynağı warzone oyununda gpu kullanımı %97 ile 99 iken gta5'de gpu kullanımı %65 ile 80 arası değişiyor oyun 1080p yüksek ayarlarda 120 ile 140 fps...
  251. Logithx

Hepsiburada iade

14 gün içerisinde iade hakkınız var hepsiburada'nın problem çıkaracağını sanmıyorum satıcı hepsiburada ise başka satıcıdan aldıysanız bazen işi yokuşa sürebiliyorlar..
  252. Logithx

PSU'mun 6 pin girişi varmı

Pcie bağlantısı bulunmuyor..
  253. Logithx

Cyberpunk 2077 PS Store'dan Kaldırıldı!

En doğrusu yapıldı ps da çok sorunlar vardı tüm platformlar için 1 sene içinde oyun oturur yerine..
  254. Logithx

Cyberpunk 2077 alınır mı?

Oyun iyi güzelde optimizasyon sorunu var bazı yerlerde saçma bir şekilde fps çok düşüyor..
  255. Logithx

Sıvı Soğutma Pompa Kontrolü

Merhaba sıvı soğutma pompasının devir kontrolü yapılabiliyormu ne kadar denediyswm olmadı anakart msı z490 tomahawk sıvı soğutma thermaltake th240 sıvı soğutma pompası pump fan'da takılı..
  256. Logithx

Cyberpunk 2077 ekran kartı

Ekran kartı için o sıcaklık değerleri normal..
  257. Logithx

Mekanik Klavye

Merhaba bir çok model klavye araştırdım ama karar veremedim daha önce gamepower ürünlerinden ogre ve saber modelini aldım tuş basma sorunları oluşunca geri verdim 650 - 700 tl arası mekanik olabilir ama mavi switch olmasın mekanikte olmayabilir ama kaliteli olsun klavye önerisinde...
  258. Logithx

Monster'dan bu Asus'un farkı var mı

Kullanmadan yorumlara bakarak geliler şöyle kalitesiz böyle kalitesiz derler birde bunu derler çevremdeki herkes kullanıyor o herkes kaç kişi her insan bir değil her marka için olumsuz yorumlar var hepsinde sorun çıkma ihtimalide var ama önemli sorun yaşadığında muhattap bulmak..
  259. Logithx

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

Msı rtx 2070 super gaming x trio Yurtdışından arkadaşım vasıtası ile aldım geleli bir kaç gün oldu Msı rtx 3080 gaming x trio
  260. Logithx

Bir daha Sıvı Soğutmamı ASLA !!!!!!!!

Alacaksın 2 kiloluk msı core frozr xl'ı kasaya sığmadığı için alamadım daha doğrusu kasayı almış bulundum yoksa ona göre bir kasa alırdım en kral sıvı soğutucudan bile ilginç bir şekilde daha iyi soğutma yapıyor..
  261. Logithx

TTNET hız düşüklüğü.

Hız konusunda düzelme olmuyorsa Türk Telekom vadettiği hızı veremiyorsa iptal ettireceksin sözleşme varsa tüketici hakem heyetine başvuracaksın..
  262. Logithx

Hava sirkülasyonu için ne yapılmalı?

Bir çok kişi kullanıyor ama ben iyi bir sisteme iyi bir psu alınmasını öneririm bütçe ile alakalı şimdilik idare eder ama eline para geçtiğinde değiştirebilirsin..
  263. Logithx

Öyle kullanabilirsin kasa biraz küçük olduğu için komple mesh kasada değil önde tek fan var ordan girecek hava kısıtlı aslında kasanın hava sirkülasyonu zayıf olduğu için bu durum oluyor normalde de zaten ekran kartı için 75 derece yüksek bir sıcaklık değil kasa alacaksan mesh kasa alman senin...
  264. Logithx

Oc kart için yükte o sıcaklık normal ventus serisinin soğutması da orta seviye o derece iyi kartın yeni nesil olması daha az ısınacağı anlamına gelmez..
  265. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Teşekkür ederim led şeritleri takmak için heralde fan rgb'leri 5 volt ile çalışıyor..
  266. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Bu soketlerin ikisinde de adreslenebilir rgb desteği varmı..
  267. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Bilgisayarı topladım 8 pin takılı şuan için bir problem yok ama thermaltake'in distribitörlüğünü yapan firmayla iletişime geçtim kabloyu gönderebileceklerini söylediler bir sorum daha olacak msı mystic light yazılımından rgb kontrolünü sağlamak için fanların rgb kablolarını hangi sokete takmak...
  268. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Arkadaşımın bilgisayarında sadece 8 pin takılı işlemci 10600 modeli bir sorun yok ama bendeki işlemci 10700k olunca sormak istedim deniyecem buraya yazarım ama 4 pin kabloyuda sipariş verdim..
  269. Logithx

Türkiye, üçüncü çeyrekte pozitif büyüme kaydeden tek OECD ülkesi oldu

Büyüyoruz da nereye büyüyoruz bize katkısı nedir..
  270. Logithx

Bir daha Sıvı Soğutmamı ASLA !!!!!!!!

İnsanlar bir sorun yaşadığı zaman o geliştirilmiş sistem kötü oluyor insanız ama msı frozr soğutucuları çok iyi hele xl modeli çoğu kasaya çığmıyor ama bir çok kaliteli sıvı soğutma sistemi ile yarışıyor kasama uymadığı için almadım..
  271. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Teşekkür ederim..
  272. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Molexler 4 pinlik cpu girişine yetecek gücü verebiliyor molexlerdeki sarı kablo 12v siyah kabloda eksi uç oluyor teşekkür ederim tüm soru işaretli cevabını buldu..
  273. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Öyle söylemişlerdi bende 8 pin cpu ile molexlerin olduğu kablonun güç kaynağına giren kısmı 6 pin heralde aynı güçü vermez diye direk 4+4 pin kablo bakıyordum bunu alsam problem olmaz..
  274. Logithx

Hangi Windows Güç Seçeneği En İyisi?

Masaüstünde en iyi seçenek nihai performans..
  275. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Bakalım monitör gelmesini bekliyorum eğer problem çıkarsa molex sata 4 pin çeviriciler var yada bazı firmalar kablo üretimi yapıyor bir şekilde bulacağız artık..
  276. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Cpu kablosu Ekran kartı üzerinde 8 pin güç girişi var 6+2 pcı-e kablosunu bolca koymuşlar cpu kablosu bir tane var tabi siz güç anlamında sözlediniz heralde..
  277. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Teşekkür ederim.. Overclock yapılacaksa 4 pin cpu kablosu almak gerekecek..
  278. Logithx

Cpu Bağlantısı Sorunsalı

Merhaba elimde msı mag z490 tomahawk anakart var bu anakartta cpu güç bağlantısı 8+4 pin ama thermaltake toughtpower gf1 750w 80+ gold güç kaynağı içerisinde bir tane 8 pin güç kablosu çıktı işlemcim intel 10700k sadece 8 pinlik güç bağlantısı bağlasam bir sorun olurmu bir kaç araştırma yaptım...
  279. Logithx

Msı Mystic Light

Merhaba msı mag z490 tomahawk anakart üzerinden jrgb ve jrainbow isminde iki soket var fanların rgb'lerini mystic light yazılımı üzerinden kontrol etmek için hangi sokete bağlanması gerekiyor..
  280. Logithx

RTX 3070 Sistem Toplama

Palit 3070 gaming pro'ların daha doğrusu tüm gaming pro modellerin ısı problemi var diyorlar ne kadar doğru..
  281. Logithx

bu pc ye değer mi

Hazır sistem heralde öyle bir sisteme o anakartı koyuyorlar ya ne diyeceğimi bilemiyorum ayrıca sırf 32 inç diye 60 hz monitör almamalısın..
  282. Logithx

internet sıkıntısı

Yine aynı durum kullanıp sorun yaşamayanlar için çok çok iyi sorun yaşadıkları zaman muhattap bulamıyorlar aslında fiyat uygun ve sözleşme olmadığı için tercih sebebi ama kalite yok bütçenizi bilmediğim için superonline öneriyorum en azında bir sorun olduğu zaman sorununuz hemen çözülüyor..
  283. Logithx

Sizce de koreli kızlar çok güzel değil mi?

Arkadaşlar örnek resim gösterirken lütfen amiral gemisi örnekler göstermeyin orta seviye örnekler gösterin.. :)
  284. Logithx

Laptobumun pilini nasıl optimizderim ?(İlk Günki Gibi Yaparım)

Laptop pilinde optimizasyon yapamazsın batarya zamanla ömrü azalır buna senin yapabileceğin birşey yok en fazla fil tercihini performansa çekebilirsin çok etki edeceğini düşünmüyorum eskisi gibi olması için yeni batarya şart..
  285. Logithx

Uzak gözlüğü alıcam yakını bulanıklaştırırmı

İlk gözlüğü taktığında bu durum normal gözlük kullanıpta bir süre sonra gözlüğü değiştirdiğinde bile yeni cam olduğu için böyle bir durum oluyor..
  286. Logithx

12.000 Tl Sistem Tavsiyesi

Teşekkürler ryzen 5 3600 fazla ısınan bir işlemci olduğu için birde 10400f'e göre performansından dolayı tereddütte kalmıştım..
  287. Logithx

Sadece işlemci ve anakart kaldı ikilemde kaldım 10400f çarpan kilidi kapalı oc olmuyor felan deniyor 2666 mhz kadar destekliyor deniyor nasıl oluyor açıklarmısın..
  288. Logithx

Papara kart mahalle adını 2 kere yazmışım

Hayır sanmıyorum belki mahalle yerine sokak yazmış olsan o zaman geçikme olabilri sonra adres düzeltmesi yaparlar aynı mahhaleyi iki kere yazınca sorun olacağını sanmıyor..
  289. Logithx

Trendyol iademi kabul etmiyor

Şikayetvar şikayet et mağaza adı ile değil trendyol olaraj şikayet et baktın olmuyor tüketici hakem heyetine başvur o zaman iade alacaklardır..
  290. Logithx

Papara kart mahalle adını 2 kere yazmışım

Adres güncelleyebilirsin..
  291. Logithx

Aldığım monitörde sync özelliği var ama msı anakartların vrm sorunları olduğu söyleniyor bu konuda çok şikayet var..
  292. Logithx

Herkese teşekkürler arkadaşlar şuan monitör ve ekran kartını almış bulunmaktayım ama hala diğer bileşenler konusunda kararsız kaldım Rtx 2070s ekran kartı aldım 6000 - 7000 tl bütçem kaldı diğer bileşenler nasıl olmalı..
  293. Logithx

Merhaba arkadaşlar 12.000 tl monitör dahil sistem önerebilirmisiniz..
  294. Logithx

AMD 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu! NVIDIA'ya Rakip Geliyor!

Şuan palit markasının rtx 3070 modeli 6.999 tl amd kasım ortasında satışa sunulacağına göre aşağı yukarı tabi o zamanki dolar kuruna göre fiyatların çokta düşük olacağını düşünmüyorum sistem alacaktım rtx 3070 satışa sunulmasını bekliyordum hayal kırıklığı oldu..
  295. Logithx

Vodafone Net Tüketici Haklarına Başvurdum.

Müşteri hzimetleri teknik destek konusunda superonline'ı tek geçerim..
  296. Logithx

Palit ekran kartı

Rx570 bir tık daha iyi performans olarak..
  297. Logithx

Küçük Ekran mı Büyük Ekran mı

Oyun onayıp film izlemek için alacaksan büyük ekran daha iyi olur..
  298. Logithx

Palit ekran kartı

Palit iyi markadır alınabilir..