Vodafone Net Tüketici Haklarına Başvurdum.

Bu konuyu okuyanlar

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Kaç kez aramama belirtmeme rağmen sorunumu çözmediler. Bundan dolayı tüketici haklarına başvurdum. Bakalım sonuç ne olacak ? Bazen kopma sorunu, ping, düşük download sorunu oluyordu. Şimdilik yok gibi fakat bu sefer de bazen bazı sitelere dns hatası vermeye başladı. Bazı zamanlar indirme bile zor yapıyor. Onlardan sadece modemde sıkıntı olduğunu modemi yenilemelerini belirtmiştim. Ciddiye alınmadık.
Ekran Alıntısı.PNG

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Benim bir çözümüm var hiç uğraşmayınca en son ki çözüm bu oluyor.Arayip ben ayrılmak istiyorum dediğinizde sizi hemen üst birisine bağlıyorlar (genelde bu kişi bir hanımefendi oluyor) sorun nedir ayrılmayın falan diyor 2 gün de işi hallettiler valla 20 gündür internet yoktu

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Benim bir çözümüm var hiç uğraşmayınca en son ki çözüm bu oluyor.Arayip ben ayrılmak istiyorum dediğinizde sizi hemen üst birisine bağlıyorlar (genelde bu kişi bir hanımefendi oluyor) sorun nedir ayrılmayın falan diyor 2 gün de işi hallettiler valla 20 gündür internet yoktu
Taahhüt bedeli olmasa hemen ayrılırım. Zora gelince ancak uygulamaya geçiyorlar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Taahhüttü olan müşteri bağlı müşteridir. Bağlı olanın gitme şansı olmadığı için geri kazanmaya çalışmazlar.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Eğer ödeyebiliyorsanız ödeyin ve Turkcell'e geçin alt yapı varsa. Turkcell 500 liraya kadar ödüyor diye biliyorum faturalandırırsanız. Geçebiliyorsanız geçin, Turkcell hizmet verme konusunda Türkiye'deki en iyi servis sağlayıcı.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
150 lik pakette bende 75 alıyorum şu tahhütün bitmesine son 4 gün

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Taahhüttü olan müşteri bağlı müşteridir. Bağlı olanın gitme şansı olmadığı için geri kazanmaya çalışmazlar.
Abi taahhüt falan düşünmüyorlar.Bizimde taahhütte vardı üst birisine bağladılar.