Haber Yunan İş İnsanı: İstanbul'da, kendi şehrimizde kazanmak çok önemliydi; bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Olympiakos'un sahibi Vangelis Marinakis, Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'yi 3-0 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada "İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi" derken "Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum" ifadelerini kullandı.

Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe, sahasında Olympiakos'a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Yunan ekibinin sahibi Vangelis Marinakis tepki çeken sözler kullandı.

Sporx'te yer alan habere göre Marikanis, "İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi. Bu zafer bana 2012'de İstanbul'da EuroLeague şampiyonu olduğumuz geceyi hatırlattı. Çocuklara da soyunma odasında söyledim, 'Bu akşam burada kazanırsanız efsane olursunuz" ifadelerini kullandı

"Tüm Yunan halkına adıyorum"​

Zaferi Yunan halkına adadığını söyleyen Marikanis, "Durmak yok. Zor zamanlarda hayaller kurarsın. Bu sonucu, bizi eleştiren basın görsün. İyi oyuncularım, iyi antrenörlerim ve herkesin yanında olan, sorun çözen yönetimim var. Olympiakos'u Avrupa'da mümkün olduğunca yukarı çıkarmaya ve büyük hayaller kurmaya devam edeceğiz. Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum" dedi.

Kaynak: https://www.google.com/amp/s/t24.co...ehrimizdeki-tum-yunan-halkina-adiyorum,982368

Sizce böyle demesinin sebebi nedir?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Nüfuslarını artırmaya çalışıyorlar herhalde ?

RM.YirmiUc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
O adam bozuntusunu Istanbul'da toprağa diri diri gömeceklerdi bizim Türkler, bak o zaman ağzından çıkanı kulağı duyuyor muydu? :mad:

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Olympiakos'un sahibi Vangelis Marinakis, Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'yi 3-0 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada "İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi" derken "Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum" ifadelerini kullandı.

Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe, sahasında Olympiakos'a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Yunan ekibinin sahibi Vangelis Marinakis tepki çeken sözler kullandı.

Sporx'te yer alan habere göre Marikanis, "İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi. Bu zafer bana 2012'de İstanbul'da EuroLeague şampiyonu olduğumuz geceyi hatırlattı. Çocuklara da soyunma odasında söyledim, 'Bu akşam burada kazanırsanız efsane olursunuz" ifadelerini kullandı

"Tüm Yunan halkına adıyorum"​

Zaferi Yunan halkına adadığını söyleyen Marikanis, "Durmak yok. Zor zamanlarda hayaller kurarsın. Bu sonucu, bizi eleştiren basın görsün. İyi oyuncularım, iyi antrenörlerim ve herkesin yanında olan, sorun çözen yönetimim var. Olympiakos'u Avrupa'da mümkün olduğunca yukarı çıkarmaya ve büyük hayaller kurmaya devam edeceğiz. Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum" dedi.

Kaynak: https://www.google.com/amp/s/t24.co...ehrimizdeki-tum-yunan-halkina-adiyorum,982368

Sizce böyle demesinin sebebi nedir?
Arkadaş 1453 öncesinde kalmış
Nasıl bir kuyruk açısıysa ?

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Yunanlılarla bizim aramızdaki tek fark din diğer her yönümüzle birbirimize benziyoruz :D Boş milliyetçilik kasan bir yunan işte burada da çok var bunun gibilerden

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Kimsenin umurunda olmaz. Her zaman sessiz kalırlar böyle düşmanca tavırlara. Olimpiyatları İstanbul'da yapalım gelsinler yüzmede birinci yapıp zaferle gönderelim. ???

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Adam rüya görüyorsa yapacak birşey yok 570 yıldır rüya görüyorlar..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şöyle adamlara kendi evimizde yenilip hemde 3 yiyip ağzına laf veriyoz :(

Burdan ceza flan çıkmaz içinde küfür yok hakaret . Ama Türkleri nasıl yendik ama diye kendi ülkesine ve taraftarına baya güzel mesaj yollamış adam. Bu duruma düşmemeliydik.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Eski Türkiyede olsa siyasiler oylum oylum oyardı bu şahısı, ama şunu söyleyen yeni Türkiye yöneticisinden birşey bekleyemezsin

Unutmadık Binali bey

Son mesajlar