Haber İBB'nin sokak hayvanlarını beslemeye yönelik yaptığı çalışma

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
İBB çok değişik bir çalışma yapmış. Bu çalışmasında da ağacı yakınında bir tasa mama konulmuş, konulması sonucunda da minik dostumuz karnını doyurabilmiş. Aslında güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum, tüm her yerde de yayılmalı. Ancak sokak hayvanlarının yediği yemekte gözü olanlar bile varken böyle bir uygulama yapmak biraz zor olur gibime geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz, İBB'nin konu hakkındaki yaptığı paylaşıma da bir bakalım:

Mama kaplı ağaç dibi ızgara uygulamamızı minik dostumuz beğenmişe benziyor.? Ne dersiniz İstanbul'a yayalım mı?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Mükemmel olur ne kadar sürdürülebilir olacak önemli olan bu onlar demirse onları çalanda olur..

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Sırf hayvan yemesin diye o yemeği bile alan olur.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Mükemmel olur ne kadar sürdürülebilir olacak önemli olan bu onlar demirse onları çalanda olur..
Bir şekilde sabit olmalı yere diye umuyorum. Hayvansever derneklerde el atmalı..bu kapların temizliğini suyunu fln üstlense.. pankart açıp hak istemek değil sadece..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bir şekilde sabit olmalı yere diye umuyorum. Hayvansever derneklerde el atmalı..bu kapların temizliğini suyunu fln üstlense.. pankart açıp hak istemek değil sadece..
Sabit olduğunu düşünüyorum neleri söküp götürüyorlar..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bir hayvansever olarak Düşünce güzel ama uygulamada sıkıntı olur gibi.

1- Çalınma riski var.

2- Bunların temizliğini kim yapacak.

3-Ufak tefek çok aralık ve delik konmuş oralara izmarit atan çöp atan sorunlu tipler illaha olacaktır şehir merkezinde çirkin görüntülere neden olabilir. Temizleyim desen iyice arasına girip cımbızla toplamak lazım.

4- Kendi dükkanınınn veya evinin önüne böyle bir mama kabı konmasını istemeyen vatandaşlar olursa ne olacak !

5- Gerek malzemesi gerekse işçiliği ile belediyeye maddi olarka yük olacaktır.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Güzel iyi bir şey ama tabii ki çalmaktan başka bir şey bilmeyen insanlar çalarlar hemen demiri falan. Hayvanları sevmeyenler bile inadına çalar. Zaten böyle başka bir şey bilmeyen boş ve değişik insanlar her yerde var. İyi bir şey yapılır ama o bazıları işte kötü düşünür hep. Hayvan veya insan farklı ama hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz. Saygı sevgi olmalı. Ama işte gel gör ki bazı insanlar öyle değil. Öyle insanlardan da nefret ediyorum.

Son düzenleme: