Arama sonuçlarınız

1. C

Laptoptan Wireless...

Arkadaşlar merhaba.... Laptopu wireless olarak kullanıyodum... fakat bi sorun olmaya başladı... aşağıda resimi ekledim.. Sorun: İnternet bağlantısı pağlaşımını aç kısmı çıkmıyor... Bu olması gerekirkern.... Böyle oluyor
  2. C

Ms word yardim acil!!

Merhaba Arkadaşlar. MS Wordte ters P şeklinde bişeyler çıktı.. Nasıl giderebilirim... Tüm word dosyalarında görünüoyr. Yardımlarınızı bekliyorum Acil. http://i53.tinypic.com/j97pfl.jpg
  3. C

Vista Update Sorunu

Arkadaslar Merhaba; Guncellestirme butonuna tikladigimda ''windows couldnt search new updates'' yazisi cikiyor. Ve hata kodu olarak 80070081 diye cikiyor. Internette arastirdim ama malesef guncellestirme yapamadim. Bu hata kodu ile ilgili bilgi sahibi olanlaryardimci olursa sevinirim...
  4. C

Outlook 2003

Vista isletim sistemini kullanyorum. Microsoft Office 2003 ofis yaziliminda Outlookla ilgili bir sorunum var.. Maillerimi outlookta kontrol edebilmek icin. Outlook connector'u kurdum yalniz office yazilimlari Internete giremiyor dolayisiyla baglanti olmadigi icin maillerim aktarilmiyor...Lan...
  5. C

Ubuntu Format

Arkadaslar Ubuntu kullanan ya da daha once bilgisayarina ubuntu ile format atan varsa yardim edebilir mi? Ubuntu cd si olusturdum format atamiyom. Bios ayarlarinda gerekli duzenlemeyi yaptim...Cd'den okuyo fakat Ubuntuyu kur dedigim zaman kabul etmiyor yeniden baslatilsinmi diyor.
  6. C

Xp format sorunu

Arkadaşlar Masaustunde Xp yuklu. Format atacam ama olmuyor. Sorun First Boot Device: CdRoom yapıyorum kaydedıyorum ama devamı gelmıyor ...PC tekrar Xp yi açıyor...Nerde yanlış yapıyorum?
  7. C

Sony mi? Nikon mu?

Arkadaslar iki marka arasinda kaldim karar veremiyom....Sizce hangisi alinir asagidaki ozellikteki makinalardan...? Sony ozellikleri Buy the Sony DSC-H50/B 9.1-Megapixel Digital Camera � Black and other Digital point-and-shoot cameras at circuitcity.com Nikon ozellikleri Buy the Nikon...
  8. C

Türk Kızlarına Has özellikler

Türk KızLarı'nın Has Özellikleri 1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar. 2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını...
  9. C

Geleceğimiz Kimlerin Elinde!

Türk Telekom, Arap'ın. Telsim İngiliz'in. Kuşadası Limanı İsrailli'nin. İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. . Araç muayene işi Alman'ın. Başak Sigorta Fransız'ın. Adabank Kuveytli'nin. İETT Garajı Dubaili'nin. Avea Lübnanlı'nın. Petkim...
  10. C

Çocukluk Oyunlarımız

Çocukluk oyunlarımız! Eminin hepimizin aklında az da olsa küçükken oynadığım oyunlardan en azından bir tanesi vardır. Bölgeden bölgeye değişen ama çocukluğumuzun şekillenmesinde büyük etkisi olan oyunlar Mesela !!! Yakar top :O
  11. C

Demokrasi mi - Diktatörlük mü?

Ülke demokrasi yani halkın iradesi ile mi yönetilmeli yoksa tek bir kişi ya da zümre veya değişmez bir ilkeler bütünü tarafından mı yönetilmeli? Söylemek istediğim tabiki Diktarötlükten kasıt salt tek bir kişinin toplum üzerindeki egemenliği olmayabilir! Bir zümre ya da bir grup tarafından...
  12. C

Bereketli Topraklar Üzerinde

Erden Kıral’ın yönettiği ve Tuncel Kurtiz, Erkan Yücel, Nur Sürer ile Osman Alyanak’ın oynadığı Bereketli Topraklar Üzerinde, 02 Mayıs 2008’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Polar Film - Irmak Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Filmde, köyden üç arkadaş; Köse Hasan, Pehlivan...
  13. C

Mevlana Celaleddin-i Rumi: Aşkın Dansı

Kürşat Kızbaz’ın yönettiği ve Sinan Tuzcu, Burak Sergen, Özcan Deniz ile Müfik Kenter’in canlandırdığı Mevlana Celaleddin-i Rumi: Aşkın Dansı, 25 Nisan 2008’de Best Line Pictures dağıtımıyla Imagine Film Productions tarafından vizyona çıkarılıyor. Yüzyılları aşan evrensel...
  14. C

Sokak Dansı

Jon Chu’nun yönettiği ve Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani ile Will Kemp’in oynadığı Sokak Dansı (Step Up 2: The Streets), 25 Nisan 2008’de UIP Filmcilik dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Maryland Sanat Okulu’na yeni giren Andie çevresiyle...
  15. C

Kesişen Yollar

Terry George’un yönettiği ve Joaquin Phoenix, Jennifer Connelly, Mark Ruffalo ile Mira Sorvino’nun oynadığı Kesişen Yollar (Reservation Road), 25 Nisan 2008’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor. Ethan ve eşi Grace 10 yaşındaki oğulları...
  16. C

Karanlığın Gölgesinde

Denys Arcand’ın yönettiği ve Marc Labreche, Diane Kruger, Sylvie Leonard ile Caroline Neron’un oynadığı Karanlığın Gölgesinde (L’Age Des Tenebres – Age of Ignorance), 25 Nisan 2008’de Umut Sanat dağıtımıyla Umut Sanat - Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Jean...
  17. C

Lütfen Başa Sarın

Michel Gondry’nin yönettiği ve Mos Def, Danny Glover, Mia Farrow ile Melonie Diaz’ın oynadığı Lütfen Başa Sarın (Be Kind Rewind), 25 Nisan 2008’de Bir Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Jerry manyetik güçlere sahiptir ancak bunu henüz fark edememiştir...
  18. C

Hongkong' dan Müthiş Bir Gün Batımı

hongkongta güzel bir gün batımını izlemek istermisiniz ? http://61226.com/share/hk.swf oku resmin üst kısmından aşağıya yavaşça indirirseniz bunu yaşayabilirsiniz. saygılarımla :)
  19. C

Efeboy (Komşu Komşuuu!!!)

http://www.youtube.com/watch?v=UM2iyQ2AO5I<br />Yandı Bitti Kül Olduuu :D
  20. C

Efeboy (Siyah-Beyaz)

http://www.youtube.com/watch?v=v5mSMY4eg-k<br />Ne tatlı çocuk :)
  21. C

Peri Tozu

Ela Alyamaç’ın yönettiği ve İpek Değer, Mehmet Ali Nuroğlu, Barış Yıldız ile Serkan Ercan’ın oynadığı Peri Tozu, 04 Nisan 2008’de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla Kara Kedi Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Deniz ve Emre, çocukken birbirlerine söz verirler. Ne olursa olsun hiç...
  22. C

Bakış Açısı

Pete Travis’in yönettiği ve Forest Whitaker, Dennis Quaid, Matthew Fox ile Sigourney Weaver’ın oynadığı Bakış Açısı (Vantage Point), 04 Nisan 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor. Filmde, her biri farklı bakış açılarına sahip sekiz...
  23. C

Tabanca

Guy Ritchie’nun yönettiği ve Jason Statham, Ray Liotta, Vincent Pastore ile Andre Benjamin’in oynadığı Tabanca (Revolver), 04 Nisan 2008’de Bir Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor. İçerideyken de kirli oyunlarına devam eden iki dolandırıcı ile aynı...
  24. C

İkili Oyun

Reto Salimbeni’nin yönettiği ve Til Schweiger, Lauren Lee Smith, Sebastien Roberts ile Michael Clarke Duncan’ın oynadığı İkili Oyun (One Way), 04 Nisan 2008’de Best Line Pictures dağıtımıyla Saran Film tarafından vizyona çıkarılıyor. New York’un en ünlü reklâm ajansının...
  25. C

Ölümcül Oyun

Kenneth Branagh’ın yönettiği ve Michael Caine, Jude Law ile Harold Pinter’in oynadığı Ölümcül Oyun (Sleuth), 04 Nisan 2008’de UIP Filmcilik dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Ölümcül Oyun’da, bir kadına sahip olma mücadelesi veren iki erkek üzerine bir...
  26. C

Arkadaşım Tilki

Luc Jacquet’nin yönettiği ve Bertille Noel - Bruneau’nun oynadığı Arkadaşım Tilki (Le Renard et L’enfant - The Fox and The Child), 04 Nisan 2008’de Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarılıyor. 10 yaşlarında küçük bir kız dağların eteklerinde bir...
  27. C

Zuhal Olcay Sevenler

Zuhal Olcay dinlermisiniz? http://www.mevzuhal.com/forum/
  28. C

Yaratıcılıkta Sınır Yok

http://www.youtube.com/watch?v=uizjqD3MMYQ.
  29. C

Kesişme

Dimitris Stavrakas’ın yönettiği ve Safiullah Bari Adam, Hassina Banu Eti, Thanos Gramenos ile Ümit Güney’in oynadığı Kesişme (To Perasma), 28 Mart 2008’de Özen Film dağıtımıyla Sarmaşık Sanatlar tarafından vizyona çıkarılıyor. Kesişme’nin Bangladeş’li kahramanı...
  30. C

Serkan Üstündağ Karikatürleri

31. C

Facebook Karikatürleri

32. C

Tutamadı

33. C

Monitör Temizleyici

Temzilik için Tıklayınız
  34. C

80 Yıl Önce ve Sonra

Bu fotoğraf Mert Gümüş’ ün objektifinden yakalanmış. Fotoğrafın adı ironi. Duvarda bundan yaklaşık 80 yıl öncesinin kadınları Atatürk’ ün yanında yürümekteler. Şık kıyafetler ve şapkalar… Ne tesadüftür ki, bu fotoğrafın altında bir günümüz kadını gündelik görünümü ile boy...
  35. C

Hangi Coğrafyanın Kadınları Güzel

36. C

Siz Ne Yapardınız

37. C

Kaeru San!

38. C

Time Dergisi (Fotoğraf)

Kaynak: NTVMSNBC
  39. C

...O Bakışlar Herşeyi Anlatıyor

40. C

Miras

Aydın Sayman ile Tarkan Özel’in yönettiği ve Gökhan Mumcu, Shweta Aggarwal, Suniel Shetty ile Levent Özdilek’in oynadığı Miras, 14 Mart 2008’de Özen Film dağıtımıyla gdy Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Yeni bir ülke kurma plânı yapan Yahudi sözcüleri Filistin toprakları...
  41. C

Günahkarlar

<br /><br />Wai – Keung Lau’nun yönettiği ve Richard Gere, Claire Danes, KaDee Strickland ile Ray Wise’in oynadığı Günahkarlar (The Flock), 14 Mart 2008’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film - Umut Sanat tarafından vizyona çıkarılıyor.<br />Yıllarca cinsel...
  42. C

Sinema Dergisi:Kæmera (Tanıtım)

Sinema! Yedinci Gemi sitesinin üyelerin tarfından hazırlanan aylık Sinema ve Kültür dergisi Kamera'nın ilk sayısı çıktı. pdf formatında yayınlanan derginin içeriğinde filmler, film dosyaları, röportajlar..v.b konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. :) SDN:http:shiftdelete.net Kæmera Dergisi
  43. C

Vesaire Vesaire

Bir aşk filmi: Vesaire Vesaire ‘Uçurtmayı Vurmasınlar’, ‘Piano Piano Bacaksız’ gibi duygu yüklü, izleyenlerin göz yaşı dökmesine neden olan sinema filmlerine imza atan yönetmen Tunç Başaran, 'Vesaire vesaire' adlı hüzün ve acı dolu bir aşk filmiyle...
  44. C

Türk Cerrah!

Uluslararası cerrahlar konferansi bittikten sonra bir Amerikali, bir Ingiliz bir de Türk cerrah beraber bir seyler icmeye giderler. Ingiliz baslar anlatmaya:- 'Gecen gün bir is kazasi gecirmis birinigetirdiler.Adam presin içine sikismis. Sadece sol kücük parmagi vardi. Bizim elemanlarimiz...
  45. C

Kaybedenler'in Çekimi Tamamlandı

<br /><br />Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sinema Televizyon Bölümü’nde eğitim gören bir grup öğrenci tarafından kurulan 16:9 Ekibi; A’dan Z’ye her şeyini üstlendiği son çalışması Kaybedenler isimli ilk uzun metraj filmini, Konak Belediyesi ve...
  46. C

Mülteci'nin Oyunculu Basın Gösterimi Yapıldı

Tayyare Kültür Merkezi�nde (TKM) yapılan galaya, filmin yönetmeni Reis Çelik ile oyuncular Şafak Karaali, Burcu Karakaş, dünyaca ünlü ressam İbrahim Balaban ve Bursalı sanatseverler katıldı.<br /><br />Filmin senaryosunu da yazan yönetmen Çelik, "Mülteci"de...
  47. C

Esrarengiz Kadın

<br /><br />Giuseppe Tornatore’un yönettiği ve Kseniya Rappoport, Michele Placido, Claudia Gerini ile Margherita Buy’ın oynadığı Esrarengiz Kadın (La Sconosciuta - The Unknown Woman), 08 Şubat 2008’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona...
  48. C

Gerçekleri Google Yazar!!!

:} :} ;D :# (&) (&)
  49. C

Gittigidiyor.com (Hacked)

http://www.gittigidiyor.com/ Ayakkabı için teklif vermişştim ne oldu acaba bakayım dedim :S
  50. C

Kanal D DVD.leri!

Kanal D tarafından satışa sunulan DVD.lerin yüksek çözünürlüklü kapak fotoğraflarını üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz! Not: Güncellenecektir! [hr][center] 11 Eylül: Büyük Şüphe 16 Blok (16 Block) [hr][center] 2 Süper Film Birden 45 [hr][center] 7...
  51. C

Aşıklar

Laurent Charbonnier’nin yönettiği dokümanter film Aşıklar (Les Animaux Amoureux - Animals in Love), 18 Nisan 2008’de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla Barbar Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Ülkemizde haftalarca vizyonda kalan Kuşlar: Kanatlı Uygarlık (Winged Migration) ekibinden...
  52. C

Chiko

Özgür Yıldırım’ın yönettiği ve Denis Moschitto, Volkan Özcan, Moritz Bleibtreu ile Reyhan “Lady Ray” Şahin’in oynadığı Chiko, önümüzdeki aylarda Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Chiko ve en iyi arkadaşı Tibet’in hayatı...
  53. C

Anlamını Bilmediğimiz Kelimeler

Aşk : 1 sesli, 2 sessiz ve 2 aptaldan oluşan sözcük. Baş ağrısı : Kadınlar tarafından en fazla kullanılan doğum kontrol yöntemi. Nanosaniye : Trafikte ışığın yeşile dönmesi ve arkadaki hayvanın korna çalması arasında geçen süre. Futbol : Kadınların kocaları yerine bilmeden evlendikleri nesne...
  54. C

Babam Romulus

<br /><br />Richard Roxburgh’un yönettiği ve Eric Bana, Franka Potente, Marton Csokas ile Kodi Smit-McPhee’nin oynadığı Babam Romulus (Romulus, My Father), 28 Mart 2008’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.<br />It tells the...
  55. C

Fighter (Sinema) / (Yeni!)

<br /><br />Natasha Arthy’nin yönettiği ve Semra Turan, Nima Nabipour, Sadi Tekelioğlu ile Behruz Banissi’nin oynadığı Fighter, önümüzdeki aylarda r Film tarafından vizyona çıkarılıyor.<br />Kopenhag’da lisede okuyan ve dünyanın en iyi karatecisi olmayı hayal...
  56. C

Lagerfeld Sırları

Rodolphe Marconi’nin yönettiği ve Nicole Kidman, Karl Lagerfeld ile Monaco Prenses’i Caroline’nin oynadığı dokümanter film Lagerfeld Sırları (Lagerfeld Confidential), 07 Mart 2008’de vizyona çıkarılıyor. An up-close-and-personal portrait of the fashion icon, Karl...
  57. C

Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi

<br /><br />Tim Burton’ın yönettiği ve Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman ile Timothy Spall’in oynadığı Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street), 15 Şubat 2008′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros...
  58. C

Şeytan Duymadan Önce

<br /><br />Sidney Lumet’nin yönettiği ve Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke ile Albert Finney’in oynadığı Şeytan Duymadan Önce (Before The Devil Knows You’re Dead), 15 Şubat 2008’de Bir Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.<br...
  59. C

Kan Dökülecek

<br /><br />Paul Thomas Anderson’ın Daniel Day - Lewis, Paul Dano, Dillon Freasier ile Mary Elizabeth Barrett’in oynadığı Kan Dökülecek (There Will Be Blood), 15 Şubat 2008’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.<br />Filmde...
  60. C

Örtülü Gerçek / Redacted

<br /><br />Brian De Palma’nın yönettiği ve Patrick Carroll, Daniel Stewart Sherman, Ty Jones ile Izzy Diaz’in oynadığı Örtülü Gerçek (Redacted), 15 Şubat 2008’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.<br />Irak’daki bir yerde...
  61. C

Taze Gelin Şaşkın Damat

<br /><br />Michael Ian Black’in yönettiği ve Jason Biggs, Isla Fisher, Joe Pantoliano ile Joanna Gleason’un oynadığı Taze Gelin Şaşkın Damat (Wedding Daze), 15 Şubat 2008’de Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarıldı.<br />İlk nişan...
  62. C

Canavar

<br /><br />Matt Reeves’in yönettiği ve Blake Lively, Lizzy Caplan, Mike Vogel ile Michael Stahl-D’nin oynadığı Canavar (Cloverfield), 15 Şubat 2008’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.<br />New York’taki bir barda...
  63. C

Münferit

<br /><br />Dersu Yavuz Altun’un yönettiği ve Ali Erkazan, İdil Fırat, Mahir İpek ile Serhat Nalbantoğlu’nun oynadığı Münferit, 14 Mart 2008’de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla Yeniden Film tarafından vizyona çıkarılıyor.<br />Deniz altında bir arabadan...
  64. C

Hayattan Korkma

<br /><br />Berrin Dağçınar’ın yönettiği ve Zeki Alasya, Tarık Papuçcuoğlu, Hakan Boyav ile Zeynep Eronat’ın oynadığı Hayattan Korkma, 07 Mart 2008’de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla 24 Kare Film tarafından vizyona çıkarılıyor.<br />Film bir kasabada...
  65. C

"Yıdız Savaşları" devam ediyor

Sinema tarihinin unutulmazları arasında olan George Lucas’ın yarattığı bilim kurgu efsanesi ‘Yıldız Savaşları’ yeniden beyazperdeye dönüyor. Ancak durum bu sefer biraz farklı, zira “Kolon Savaşları” adını taşıyacak film animasyon olarak gerçekleştirildi. Film...
  66. C

Madonna Berlin Film Festivali'nde

Madonna’nın yönetmenliğini yaptığını Filth and Wisdom filmi Berlin Film Festivali'nde gösterime girdi. 7-17 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Berlin Film Festivali panorama bölümünde Madonna’nın yönetmenliğini yaptığı Filth and Wisdom gösterime girdi. Eugene Hutz ve Vicky...
  67. C

Flash Disk (Aygıt Sorunu)

Arkadaşlar! Flash Diski Güvenli kaldıramıyorum. Karşıma böyle bir uyarı geliyor. Nasıl halledebilrim Şunu güvenle kaldırın:WDC WD1600JS-00MHB0
  68. C

Güççük Goole

http://www.kucukgoogle.com/#
  69. C

İzlerken Eğlendim

http://www.youtube.com/watch?v=sAFI1i5FIBc.
  70. C

Bu kadar da olmaz!

:} :} (: :P (&)<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=C8rjr4jmWd0&eurl
  71. C

Göz Yanılgıları (Galeri)

Ortadaki siyah noktaya odaklanın ..yanlardaki renklerin kaybolduğunu göreceksiniz Ortadaki si,yah noktaya odaklanın Kaynak: Milliyet
  72. C

Sinemalife

Arkadaşlar bugün sizlere aylık yayına çıkan bir dergiyi tanıtacam! Dergimizin adı SİNEMALIFE. Onlıne sinema dergisi olarak ta adlandırabiliriz. Vizyondaki ve gelecek filmler hakkında bilgi sahibi olacağınız, oyuncuların hayat hikayeleinden bölümler bulabileceğiniz ve sinema hayatından yorumlar...
  73. C

Yanlış Anlama!

Ameriquest - All 5 Funny Commercials<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=angJGfCSuUI
  74. C

"Sürgün" Izgnanie

"Sürgün" Izgnanie, 22 Şubat'ta vizyonda Şehirli bir ailenin, babanın doğduğu köy evine gelmesini ve buradaki kır yaşamına ayak uydurmaya çalışmasını konu ediniyor. 2003 yılında çektiği “Dönüş” adlı ilk filmiyle Venedik’te Altın Aslan kazanan Andrei...
  75. C

Tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmi:

Bilim kurgu filmi “Serenity”, SFX dergisinin yaptığı bir ankette Yıldız Savaşları’nı ezerek tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmi listesinde birinci sıraya yerleşti. Film, kısa süre yayımlanan “Firefly” adlı bilim kurgu diziye dayanıyor. Gerek...
  76. C

Temel Verileriyle Türk Sineması

Film Yönetmenleri Derneği tarafından hazırlanan Temel Verileriyle Türk Sineması 1996 - 2006 adlı veri kitabı yayınlandı. İngilizce ve Türkçe yayınlanan kitapta son yirmi yılda Türkiye’de çekilen ve gösterilen yerli ve yabancı filmlerle ilgili sayısal bilgilerin yanında hasılat ve seyirci...
  77. C

"Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım"

"Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım" 22 Şubat’ta Vizyona Giriyor<br /><br /><br /><br /><br /> <br /><br /> <br /><br /><br />Resmin üstüne Tıklayınız<br /> <br />Resminn üstüne Tıklayınız<br /><br...
  78. C

Recep İvedik Yeni Fragmanı

<br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=1AzCjrRtQh8
  79. C

"Tepeden çözümler dayatmayın"

Orhan Pamuk da türban tartışmalarına katıldı... Nobel edebiyat ödüllü yazar Orhan Pamuk, türban veya başörtüsünün bir kökten dincilik göstergesi olarak algılanamayacağını söyleyerek, "Türbanın İslam kökten dinciliğiyle alakası yok. Bu, bir gelenektir. Tepeden çözümler dayatmak yanlıştır...
  80. C

Türkiye'nin ilk Reenkarnasyon filmi "KİLİT"

Türkiye'nin ilk Reenkarnasyon filmi "KİLİT" Türkiye'nin ilk "Reenkarnasyon" sinema filmi 20 yıl aradan sonra Afife Jale'nin hikayesiyle yeniden hayat buldu. Müjde Ar ikinci kez Afife Jale karakteriyle başrolde... Uluslararası ödüllü genç sinema yönetmenimiz...
  81. C

Berlin Film Festivali

58. Berlin Film Festivali başladı 58. Berlin Film Festivali Berlinale bu akşam, yönetmenliğini Martin Scorsese'nin yaptığı ve Rolling Stones müzik grubunun yaşamını ve kariyerini konu alan "Shine A Light" adlı belgesel filmin galasıyla başladı. Yaklaşık 2 bin kişinin davetli...
  82. C

Semum(Gala)

"Semum" filminin galası yapıldı Yönetmenliğini, senaryo yazarlığını ve yapımcılığını Hasan Karacadağ'ın yaptığı "Türkiye'nin ilk yaratık filmi" olarak nitelendirilen "Semum"un galası yapıldı. Yönetmen Karacadağ, Semum'un Kuran'da geçen bir...
  83. C

Sinema: Afiş

[hr]Bu bölümde bazı filmlerin afişleri yer alacak :! Sizlerden de katkıların geleceğinden hiç şüphem yok Saygılar ;) [hr] 88 Minutes Son of Rambow [hr] Iron Man Meet The Browns [hr] Snow Angels The Forbıdden Kingdom [hr] Meet The Spartans...
  84. C

Avrupa'da İlk Gün Açılış Rekoru

Ülkemizde de 1 Şubat’ta vizyona giren “Asteriks Olimpiyat Oyunları’nda”, Fransa’da vizyona girdigi ilk gün rekor bir açılışla tam 464.248 seyirci yaptı.115 milyon dolarlık bütçesiyle Fransa sinema tarihinin en büyük bütçeli filmi olan “Asteriks Olimpiyat...
  85. C

Panik Odası - Panic Room

Türü :Gerilim Yönetmen :David Fincher Senaryo :David Koepp Müzik :Howard Shore Oyuncular :Jodie Foster, Kristen Stewart, Forest Whitaker, Dwight Yoakam, Jared Leto, Patrick Bauchau, Ann Magnuson Yapım :ABD Dağıtım :UIP Süre :112 Dk. Resmi Site :Tıklşayınız Meg Altman (Jodie Foster), kocasından...
  86. C

Elim Belim Bağlı - 40 Days and 40 Nights

Türü :Romantik / Komedi Yönetmen :Michael Lehmann Senaryo :Rob Perez Müzik :Rolfe Kent Oyuncular :Josh Hartnett, Shannyn Sossamon, Paulo Costanzo, Adam Trese, Emmanuelle Vaugier, Lorin Heath, Aaron Trainor Yapım :ABD Dağıtım :UIP Süre :94 Dk. Matt (Josh Hartnett), Nicole (Vinessa Shaw)...
  87. C

Bir Zamanlar Askerdik - We Were Soldiers

Türü :Savaş / Dram Yönetmen :Randall Wallace Senaryo :Randall Wallace Müzik :Nick Glennie_Smith Oyuncular :Mel Gibson, Madeleine Stowe, Greg Kinnear, Sam Elliot, Chris Klein, Barry Pepper, Keri Russell Yapım :ABD Süre :138 Dk. Yıl 1964. Albay Hal Moore (Mel Gibson), Fort Benning`deki hava...
  88. C

Yeni Bir Yaşam - Life As a House

Türü :Duygusal / Komedi Yönetmen :Irwin Winkler Senaryo :Mark Andrus Müzik :Mark Isham Oyuncular :Kevin Kline, Kristin Scott Thomas, Hayden Christensen, Jena Malone, Mary Steenburgen, Mike Weinberg, Scotty Leavenworth Yapım :ABD Süre :125 Dk. Resmi Site: Tıklayınız George Monroe (Kevin Kline)...
  89. C

Semum

<br /><br /><br />Yönetmen Hasan Karacadağ<br />Senaryo Hasan Karacadağ<br />Oyuncular Ayça İnci, Burak Hakkı, Nazlı Ceren Argon, Cem Kurtoğlu, Sefa Zengin<br />Filmin Türü Korku, Gerilim<br />Orijinal Adı Semum<br />Yapımcı Firma 0<br...
  90. C

THY'den 'Efsane'ye dava

Türkiye'de 25 Ocak'ta vizyona giren 'Ben Efsaneyim' (I am Legend) filmindeki Türk Hava Yolları ile ilgili bölümler rahatsızlık yarattı. Başrolünü Will Smith'in oynadığı filmdeki bir sahnede haber bültenine bağlanılıp, 'THY uçağı pistten çıktı' anonsu verilmesi...
  91. C

40. SİYAD Türk Sineması Ödülleri

40. SİYAD - Türk Sineması Ödülleri için geri sayım başladı. 3 Mart 2008 Pazartesi günü TİM Maslak Show Center’da yapılacak olan ödül töreninde, Türk sinemasının 2007’de gösterime giren ürünleri ödüllendirilecek. 11 ayrı dalda dağıtılacak SİYAD heykelcikleri sahiplerini bulacak...
  92. C

Bilen var mı?

Arkadaşlar aşağıdaki lnkteki videoda çalan şarkıyı bileniniz var mı? Ben ismini bi türlü çıkaramadım da :( İlk başta çalan şarkı http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=5&vid=2050
  93. C

120

<br /><br />Murat Saraçoğlu ile Özhan Eren’in yönettiği, Özge Özberk, Cansel Elçin, Burak Sergen ve Emin Olcay’ın başrollerini paylaştığı “120”, 15 Şubat 2008’de gösterime giriyor.<br /><br />1915 yılının Ocak ayında, 1. Dünya Harbi’nin...
  94. C

Nedir Bu Cloverfield Muamması?

Bugüne kadar gizli tutulan, gizli çekilen ve sinemaseverlerin ilk defa “Transformers”ın ön gösterimi öncesinde haberdar olduğu bilimkurgu filmi “Cloverfield”, 15 Şubat 2008’de gösterime girecek. Yapımcılığını J.J. Abrams’ın, yönetmenliğini Matt...
  95. C

22. James Bond Filmi

James Bond karakterinin yaratıcısı İngiliz yazar Ian Fleming’in doğumunun 100. yılı nedeniyle bu yıl çevrilecek 22. James Bond filmi “Quantum of Solace”, 7 Kasım 2008’de gösterime girecek. İkinci kez James Bond’u canlandıracak aktör Daniel Craig, yeni filmin bir...
  96. C

Türk Sinemasında Komedi Rüzgarı

Türkiye’nin ünlü komedyenleri Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Ata Demirer yeni filmleri ile iddialı geliyor. Hepsi birbirinden eğlenceli ve kahkaha garantili bu filmlerin gişe başarısı konusunda nasıl bir sıralama olacağı şimdiden merak konusu. İlk olarak 22 Şubat’ta seyirci...
  97. C

Al Capone (Yorum yok)

Ne söylenirki bu lafın üstüne .....
  98. C

Hayatım Sinema

30 Ocak Çarşamba akşamı saat 22:00’de CNNTürk’te yayınlanacak olan Hayatım Sinema programının bu haftaki konukları önümüzdeki hafta vizyona girecek olan Son Ders filminin başrol oyuncusu Ferhan Şensoy ile yönetmenlerinden Mustafa Uğur Yağcıoğlu. Şensoy ve Yağcıoğlu; Muammer...
  99. C

Fatih Terim'in yaşamından kesitler...

Adana Demirspor Günleri... Yıl 1953. Baba Talat Terim, oğlunun futbolcu olması için dualar eder. Terim ailesine Fatih'ten sonra iki yeni üye daha katılır, iki kız kardeş. Terimin "Adana'nın göbeğinde topraksız bir emekçi çocuğuydum dediği günler... Altı yaşından itibaren, bir...
  100. C

Kupada Rakip Gençlerbirliği...

Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Gençlerbirliği ile eşleştik.Elme grubundada rakibimiz olan Gençlerbirliği ile grup mücadelesinde 0-1 yenilmiştik.İlk maç 3 Şubat Pazar günü oynanacak... Adanademirspora yürekten başarılar ;)
  101. C

Meleğin Sırları / Broken Angel

'Meleğin Sırları' Mart'ta vizyonda<br /><br />Nehir Erdoğan'ın başrol oynadığı Türk-Amerikan ortak yapımı film, dünyaya gerçek Türk kültürünü anlatacak...<br /><br />Yapımcılığını Unicvisions ve Kenan Production'ın üstlendiği, yönetmenliğini...
  102. C

29 Şubatta "Plajdayız"

29 Şubat’ta ‘Plajda’yız!<br /><br />Ekim ayında çekimlerine başlanan, yapımcılığını Sinan Çetin’in, yönetmenliğini ise Murat Şeker’in üstlendiği “Plajda” 29 Şubat'ta gösterime giriyor.<br /><br />Avrupa Yakası dizisi ve rol...
  103. C

FSA Sinema Kursu

FSA Fotograf Sinema Ankara SİNEMA KURSU HAFTA SONU GRUBU Kurs Süresi : 8 Hafta Kurs Günü :Cumartesi Saat :13:00-17:00 Başlangıç tarihi : 26 ocak 2007 Cumartesi Eğitmen: Emre KAYİŞ sinema kurs ücreti:300 ytl, ögrenci:250ytl SİNEMA KURS İÇERİĞİ Sinemaya Giriş 1.Hafta -Sinema Tarihi...
  104. C

Son Ders: Aşk ve Üniversite

Son Ders: Aşk ve Üniversite Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Ferhan Şensoy, komedinin yanında duygusal yönleri de ağır basan bir filmle seyirci karşısına çıkıyor. Son Ders: Aşk ve Üniversite, yurt dışından gelen bir öğretim görevlisi, üniversitede daha ilk dersten itibaren...
  105. C

80. Oscar Ödül Töreni için adaylar açıklandı(Yeni!)

80’inci Akademi Ödülleri için adaylar Los Angeles’taki törenle açıklandı. Başlıca dallardaki adaylıklar bir kaç film arasında paylaşıldı Bu yıl Oscar heykelciğinin en güçlü adayları toplam 8’er adaylıkla "No Country For Old Men" ve "There Will Be Blood&quot...
  106. C

Sinema Salonları

Bu bölümde Sinema Salonlarını tanıtmaya, internet sitelerini paylaşamaya çalıştım. Gözden kaçırdığım bi sinema salonu varsa ekleyebilirsiniz! Güzel Şeyleri Paylaşmak Adına; Sinemasız Kalmayın ;) AFM Maltepe Carrefour Imax AFM Sinemaları Agorra Sinemaları Alphan Sinemaları Arıplex Sinemaları...
  107. C

Oscar Ödülleri 24 şubat 2008de gerçekleştirilecek.

D Productions tarafından 3 Ağustos 2007 tarihinde vizyona giren “La Vie En Rose” (Kaldırım Serçesi) ile Marion Cottilard En İyi Kadın Oyuncu dalında ve film, En İyi Makyaj dalında, yine D Productions tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde vizyona giren “Eastern Promises&#8221...
  108. C

28. Razzie'de adaylar açıklandı.

ABD’de yılın en kötü film ve oyuncularının değerlendirildiği Razzies ödüllerinde yarışacak adaylar belli oldu. Her yıl Oscar öncesinde ilgiyle karşılanan yılın en kötü film ve oyuncularının değerlendirildiği Razzies (Altın Ahududu) ödüllerinin bu yılki adayları arasında Lindsay Lohan ve...
  109. C

Şahan Gökbakar, "RECEP İVEDİK" karakteri

Televizyon şovlarındaki skeçleriyle izleyicilerinin kalbini fetheden Şahan Gökbakar'ın , çok sevilen RECEP İVEDİK karakterini beyaz perdeye taşıdığını duyurmuştuk. Recep İvedik 22 Şubatta Youtıbe sitesinden izleyemeyenler için ;) http://www.metacafe.com/watch/1047986// Recep İvedik Filminin...
  110. C

"Hazan Mevsimi"

"Hazan Mevsimi" Başarılı belgesel yönetmeni Mehmet Eryılmaz’ın ilk uzun metraj filmi olan ve bir panayırda geçen umutsuz bir aşk öyküsünü anlatan “Hazan Mevsimi-bir panayır hikayesi”, Şubat ayı sonunda vizyona giriyor. YOK OLMAYA YÜZ TUTAN PANAYIRLARIN HÜZNÜ VE...
  111. C

Tarihin en iyi on mafya filmi!!!

1972 yılında Francis Ford Coppola’nın yönettiği, Mario Puzo'nun aynı isimli kitabından uyarlanan “The Godfather – Baba”, tüm zamanların en iyi mafya filmi. Film teması olarak mafya filmleri daha geniş bir “genre” olan “Crime – Suç&#8221...
  112. C

Efsane satrançcı Bobby Fischer öldü

1972’de Rus rakibi Spasski’yi yenerek Dünya Şampiyonu unvanını alan ABD’li Bobby Fischer, yurttaşlığına geçtiği İzlanda’da öldü. 65 yaşındaki Fischer’ın ölüm nedeni henüz bilinmiyor. İzlanda devlet radyosuyla televizyonunun 2. kanalı, Bobby Fischer’in 64...
  113. C

G.Saray taraftarı biletlere hücum etti

G.Saray taraftarı biletlere hücum etti Galatasaraylı taraftarlar, UEFA Kupası 3. turunda 20 Şubat Çarşamba günü deplasmanda Bayer Leverkusen ile oynanacak karşılaşma için kendilerine ayrılan biletleri kısa sürede tüketti. Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada...
  114. C

" Seni Seviyorum" Beyazperdede!

İrlandalı yazar Cecelia Ahern'in aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan "Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You" 15 Şubatta vizyona girecek. Filmde, "Milyon Dolarlık Bebek" filminin başrol oyuncusu Hilary Swank, "300 Spartalı" filmi ile tanınan Gerard...
  115. C

Bir Filme Gitmeden Önce Fragmanı İzliyormusunuz?

Film seçiminde fragmanların etkisi gerçekten var mıdır? Aksine hiç etkisi yok mudur? ;)
  116. C

Rolling Stones belgeseli Shine A Light

Martin Scorsese’in, dünyanın en önemli grupları arasında yer alan Rolling Stones için çektiği belgesel “SHINE A LIGHT”, 58. Uluslararası Berlin Film Festivali’nin açılış filmi olarak seçildi. SHINE A LIGHT, Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde gösterildikten...
  117. C

SDN Adana Buluşması (Sinema)

Arkadaşlar SDN ailesi tüm Türkiye den üyelerle genişlemeye ve ilerlemeye gün geçtikçe artarak devam ediyor. SDN ailesini bir üyesi olarak moderatörü olduğum bölüme uygun bir şeyler düşündüm: Adanalı SDN üyeleri hep beraber toplanalım ve M1 Tepe Real alışveriş merkezindeki CINEBONUS Sinemalarına...
  118. C

"Sarıkamış Beyaz Hüzün"

"Sarıkamış Beyaz Hüzün"ün çekimleri Martta başlayacak Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 1914-1915 yıllarında yapılan Sarıkamış Harekatı'nın anlatılacağı "Sarıkamış Beyaz Hüzün" adlı filmin çekimleri mart ayında başlayacak. Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Belediye Başkanı...
  119. C

AFI'dan 5 filmlik seçki

AFI'dan 5 filmlik seçki Amerikan Film Enstitüsü'nün (AFI) hazırladığı 5 filmlik seçki, 17-31 Ocak tarihlerinde Ankara, İstanbul ve Adana'da sinemaseverlerle buluşacak. Ankara Sinema Kültürü Derneği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği...
  120. C

"Kelebek ve Dalgıç"(The Diving Bell and the Butterfly)

<br /><br /> "Kelebek ve Dalgıç" filmi 18 Ocak'ta vizyona girecek<br /><br />Cannes Film Festivali'nde ''En İyi Yönetmen Ödülü''nü kazanan Julian Schnabel'in Elle dergisi editörü Jean-Dominique Bauby'nin gerçek yaşam...
  121. C

"Recep İvedik" 22 Şubat'ta!

Televizyon şovlarındaki skeçleriyle izleyicilerinin kalbini fetheden Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı, çok sevilen 'Recep İvedik' karakterinin sinema filminin çekimleri tamamlandı. Televizyonda ilgiyle takip edilen Recep İvedik'in oldukça komik tatil macerasının anlatıldığı...
  122. C

My Blueberry Nıghts "Benim Aşk Pastam"

<br /><br /> "Benim Aşk Pastam", 11 Ocak'ta gösterimde<br /><br />Hong Konglu yönetmen Wong Kar Wai'nin Amerika'da İngilizce çektiği ilk filmi "Benim Aşk Pastam", 11 Ocak'ta vizyona girecek.<br /><br />Wong Kar Wai...
  123. C

Çılgın Dersane Kampta

“Çılgın Dersane”de birbirinden ilginç olaylar yaşayan gençler bu kez “Çılgın Dersane Kampta” için bir araya geldiler. “Çılgın Dersane” filminin devamı niteliğinde olan “Çılgın Dersane Kampta”da üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kalmış...
  124. C

27.İstanbul Film Festivali 5-20 Nisan 2008

İstanbul Film Festivalinde son başvuru tarihi 31 Ocak 27. Uluslararası İstanbul Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek ulusal yarışma ve diğer bölümlerde yer almak için son başvuru tarihi 31 Ocak olarak belirlendi. İstanbul - İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl...
  125. C

Genel Forum (Sinema) Kuralları

Forumun en önemli Kuralı: SAYGI. Çok sayıda fikrin olduğu bir ortamda tartışmalar, fikir ayrılıkları mutlaka olacaktır, olmak da zorundadır. Önemli olan bu fikirleri saygı çerçevesinde aktarabilmeyi başarmak. Bunun dışında, çok sayıda üyenin bulunduğu bir ortamda düzenin sağlanması için...
  126. C

Kahraman Gazilerimizden Birisi!!! (Mutlaka İzleyin)

Sonuna Kadar İzleyin...<br />http://www.youtube.com/watch?v=3LAi3i-X49o&eurl
  127. C

İnternet kullanımında 16. sıradayız

İnternet pazarlama alanında faaliyet gösteren bir firmanın hazırladığı "Dünya ve Türkiye İnternet Raporu 2007" raporuna göre, Türkiye, etkin internet kullanıcı sayısı açısından dünya sıralamasında 16. sırada yer alıyor. Bursa - "İnternet Kullanıcı Adedine Göre Tüm Dünya...
  128. C

Red Kit: Batıya Hucüm / Go West: A Lucky Luke Adventur

Vahşi Batı’nın en hızlı silah çeken yalnız kovboyu Red Kit, beyaz atı Düldül, sevimli köpeği RinTin Tin ve azılı haydutlar Dalton Kardeşler yeni bir macerayla geri döndüler… Yönetmenliğini Olivier Jean Marie’nin üstlendiği animasyon film Go West: A Lucky Luke Adventur / Red...
  129. C

"The Bucket List"

Şimdi ya da Asla "The Bucket List" 1 Şubat'ta vizyona giriyor Milyoner şirket sahibi Edward Cole ile işçi sınıfına mensup araba tamircisi Carter Chambers’ın dünyaları apayrıdır. Yolları, bir hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve iki ortak noktaları olduğunu keşfederler...
  130. C

"Cennet"in gösterim tarihi ertelendi !!

Film Afişi Yönetmen Biray Dalkıran’ın ikinci filmi "Cennet"in gösterim tarihinin, İngiltere’den gelecek efektlerin gecikmesi sebebiyle ertelendiği bildirildi. Film Konsept Yapım ve Danışmanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, filmin yönetmeni ve yapımcısı Biray Dalkıran...
  131. C

Step Up (Benimle Dans Et) 12 Ocak'ta vizyonda

Kendisi de bir koreograf olan Anne Fletcher ilk yönetmenlik denemesinde dans dünyasının perde arkasını beyazperdeye taşıyor. Geleceği parlak eğitimli bir balerin ile ceza olarak dans okulunda çalışmak zorunda kalan bir gencin öyküsü üzerine kurulu olan film dans tutkunlarının ilgisini çekecek...
  132. C

Sinemada reklam yapan hedefi 12den vuruyor

Son günlerde sinema salonlarında film öncesi gösterilen reklamların giderek artması sinema yazarlarından olumsuz eleştiri alırken, sinema reklam filmleri konusunda uzman Artistik Hizmetler’in Genel Müdürü Ubeyt Çağatay, “Sinemada reklam yapan müşterilerimiz hedefi 12’den...
  133. C

İnönü Üniversitesi kısa film festivali

İnönü Üniversitesi, Türkiye’de üretilmiş kurmaca (konulu) kısa filmlerin ve kısa belgesellerin yarışacağı, yurt içi ve yurt dışından özel gösterim bölümlerinin yapılacağı, oturum ve söyleşilerin düzenleneceği kısa film festivalinin ikincisini düzenliyor. 29 Nisan – 2 Mayıs 2008...
  134. C

Kabadayı 4. Haftasında zirvede

Başrollerini ŞENER ŞEN, KENAN İMİRZALIOĞLU, İSMAİL HACIOĞLU, RASİM ÖZTEKİN ve ASLI TANDOĞAN’ın paylaştığı, senaryosu YAVUZ TURGUL’a ait olan, yönetmenliğini ise ÖMER VARGI’nın yapmış olduğu “KABADAYI” gişe de 4. haftasında zirveye oturdu… FİLMACASS ile FİDA...
  135. C

Ulak

Ulak Babam ve Oğlum ile gişe rekorlarını altüst eden Çağan Irmak’ın son filmi Ulak, 25 Ocak 2008’de vizyona girecek. Başrollerinde Çetin Tekindor, Hümeyra, Yetkin Dikinciler, Şerif Sezer, Kaya Akkaya, Melis Birkan, Feride Çetin, Şener Kökkaya, Mahir İpek, Zuhal Gencer Erkaya...
  136. C

2007 Türk Sineması'nın yüzünü güldürdü!!!

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2007 yılı, Türk sineması açısından oldukça başarılı bir yıl oldu. Özellikle de yıl boyunca adından sıkça sözettiren üç Türk filmi katıldıkları festivallerde ödülleri topladı! Yaşamın Kıyısında Ünlü yönetmen Fatih Akın'ın senaryosunu da yazdığı...
  137. C

Ferhan Şensoy Bu Kez Ağlatacak

Hikayesi üniversite çatısı altında geçen Son Ders, Şubat ayında vizyona girecek. Filmin başrolünde yer alan tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Ferhan Şensoy, ''Saffet Ercan'' karakteriyle, kahkahayla hüznün harmanlandığı bir hikayede karşımıza çıkıyor. İlk kez bir sinema...
  138. C

2007'nin en iyi Türk filmleri (SDN Sinema Anket)

2007 sona ererken, bu yıl vizyona girmiş en başarılı Türk Filmine siz (SDN Üyeleri) karar verin ! (Liste genişletilebilir bu fimler sadece benim aklıma gelenler ;) )
  139. C

Youtube insanı nasıl meşhur eder: Marie Digby

<br />Web 2.0 furyası hayatımızı kasıp kavurmaya başladığından beri İnternet alışkanlıklarımız da değişti. Eskiden durağan sayfalarla gezintimizi yaparken bu durum son zamanlarda sosyal içerikli ve dinamik sitelere kaymış durumda. Her geçen gün, bir şekilde yeni bir platform daha patlak...
  140. C

Filmlerin Kamera Arkası (Film çekimleri, Roportajlar, Kesilmiş sahneler vs.)

Arkadaşlar bu bölümde Kamera arkaları, kesilmiş sahneler gibi sinemanın en özel ve eğlendirici bölümleri yer alacak...<br />Not: Elimden geldiğince güncellemeye çalışacam. Tabiki sizlerinde katkılarıyla :)<br />İşte ilk görüntülerimiz<br /><br /><br />JACKİE CHAN...
  141. C

Söyleşi ve Röportaj Köşemiz

Sanatla, Sinemayla yaşayanlar :) Bu köşeyi ben başlatıyorum ve sizlerinde katkıda bulunacağına eminim ;) Söyleşiler, Röportajlar... Not: Her ay güncellenecektir.
  142. C

Kutsal Damacana

<br /><br />Yapım :2007, Türkiye<br />Tür :Komedi<br />Yönetmen :Kamil Aydın, Ahmet Yılmaz<br />Senaryo :Ahmet Yılmaz<br />Oyuncular :Yıldırım Memişoğlu, Settar Tanrıöğen, Şafak Sezer, Ercan Saatçi, Ersin Korkut, Eyşan Özhim, Erdal Tosun, Belgin Bilgin, Ferhat...
  143. C

Osman Sınav 'dan Pars Narko Terör

<br /><br />'Pars Kiraz Operasyonu' ile uyuşturucunun uluslararası bağlantısını deşifre eden yapımcı Osman Sınav, yeni dizisi 'Pars Narkoterör' ile son darbeyi vurmaya hazırlanıyor.<br /><br />Çekimleri Van'da başlayan dizide, Türkiye'de...
  144. C

Movie Maker

Arkadaşlar bi sunum hazırlmam lazım..yani slayt yapmaktan ziyade movie maker tarzı bişeyler yapacam.. Fotoğraflar yazılar eklicem.. Hangi program da yapabilirm..güzel ve etkili bişeyler için.. Movie maker hariç
  145. C

Şener Şen filmleri

En beğendiğiniz Şener Şen filmi... Seçmek çok zor :)
  146. C

Tiyatro mu Sinema mı.?

Hangisi daha öncelikli sizin hayatınızda... Sinemanın görsellik açısından bize sunduklarımı yoksa tiyatronun havası, ruhumu? Hadi Tartışalım ;)
  147. C

Eskişehirde Sinema Kültürüne Katkı yarışması!

Bu yıl 10.su düzenlenecek Anadolu Üniversitesi Uluslararası Eskişehir Film Festivali 2-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Festival kapsamında, Türkiyede sinema kültürünün gelişmesine, sinemanın düşünsel boyutunun zenginleşmesine katkıda bulunmak amacıyla 'Sinema Kültürüne Katkı Ödülleri...
  148. C

Yeni YÖK Başkanı: Cumhurbaşkanı'nı tanımam, ilk kez pazar günü görüştüm

YÖK Başkanlığı görevine atanan Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, üniversitelerin sorunlarını öncelik sırasına koyarak ilgileneceğini belirterek, "Biz bu problemleri çözecek güçteyiz’ dedi. Problemleri çözmek için kiminle görüşmesi gerekiyorsa görüşeceğini dile getiren Özcan...
  149. C

Sezen Aksu Şarkıları ve O Kadın

Sezen Aksu Şarkıları ve O Kadın Yeşim, kariyer sahibi ve varlıklı bir moda tasarımcısıdır. İşadamı Bülent ile uzun zamandır süregelen beraberlikleri evlilikle sonuçlanmak üzere iken, Okan’la karşılaşır. Bir müzisyen olan Okan’ın sınır tanımaz özgürlük anlayışı Yeşim’i...
  150. C

Dolapdere Big Gang

Dünyaca ünlü pop ve rock şarkılarını, Klasik Türk müziği sazlarıyla yorumlayan; 2007’nin en iyi çıkış yapan grubu Dolapdere Big Gang, yeni albümleri için stüdyoda çalışmaktalar.Tamamlanmak üzere olan albümün Aralık’ın ilk haftası dinleyiciyle buluşması hedefleniyor. 15 şarkının yer alacağı...
  151. C

Başak Köklükaya (Biyografi)

Türk oyuncuları tanıyalım... Başak Köklükaya Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuvarı, Bale Bölümü ile Bilkent Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro Bölümü'ünden mezun oldu. 1995 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları'nda çalışmaya başladı. İlk TV deneyimi...
  152. C

Gnctrkcll

Sinema Sezonu Başladı !!! Her Pazartesiden Perşembeye bi bilet alana 2. bilet bedava Bu tür kampanyalarla film izleme imkanı doğuyor... :) Ayrıntılı bilgi için
  153. C

Haftaya gösterime girecek olan filmler!

Altın Pusula Bizimkine paralel bir dünyada, on iki yaşındaki didişken Lyra ile cini Pantalaimon, bildiğimiz Oxford’dan farklı ama yine de tanınabilen bir Oxford’da yaşar. Bir akşam Lyra’nın amcası Lord Asriel okulu ziyarete gelir. Lyra ile cini, onun hocalarla yaptığı gizli...
  154. C

Beyaz Melek rekora koşuyor !

Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazıp, yönettiği; Nejat Uygur, Erol Günaydın, Yıldız Kenter, Gazanfer Özcan, Tomris Oğuzalp ve Suna Selen gibi değerli oyuncuları biraraya getiren Beyaz Melek, iki haftada 500 bin seyirciye ulaştı. Toplam 3.2 milyon dolarlık maliyeti ile, Türk sinema...
  155. C

Kabadayı (Yeni)

ARALIK 2007’DE SİNEMALARDA… “Eşkıya”, “Gönül Yarası”, “Herşey Çok Güzel Olacak” ve “İnşaat” filmlerin yapımcısı FİLMACASS ile “Hababam Sınıfı Askerde”, “Hababam Sınıfı 3,5”, “Maskeli Beşler Irak” ve...
  156. C

Lost !

Lost Amerikan yapımı bir dizidir. Türkiye'de sadece DiziMax kanalında gösterilmekte olan dizi, 1'i Altın Küre ve 6'sı Emmy olmak üzere 28 ödül almıştır. Özellikle karışık senaryosu ve anlatım şekli hayli ilgi toplamıştır. Uçak kazası ile bir adada mahsur kalan insanların öyküsü...
  157. C

F1 Pilotu Alonso Mclaren'den Ayrıldı

F1'de iki kez üst üste şampiyonluk kazanan İspanyol pilot Fernando Alonso, McLaren'den ayrıldı. Henüz bir yıl önce Fernando Alonso, üst üste ikinci dünya şampiyonluğunu ilan ettiği zaman, birçok Formula otoritesi İspanyol pilotu, efsane pilot Michael Schumacher'le...
  158. C

Microsoft Office !

Arkadaşlar ... Bi aralar forumda Microsoft Office programlarını anlatan bi site yayınlanmmıştı Arama motorunu kullanarak bulmaya çalıştım ...bulamadım :( Googleden bulmaya çalıştım o da olmadı (yani konuyla ilgili çok site var da) Sık kullanılanlar eklemiştim ama şimdi yok Hatırlayan ve sık...
  159. C

Malesef Askerler kurtarılmadı

Bakan Atalay: Askerler kurtarılmadı İçişleri Bakanı Beşir Atalay, terör örgütünün kaçırdığı askerlerin serbest bırakıldığı yönündeki iddiaları yalanladı. Atalay, "Biz de isteriz ama maalesef böyle bir şey yok" dedi. İçişleri Bakanı Atalay, Ankara’da düzenlenen, yerel...
  160. C

İsmiyle tezat ilk ve tek site

http://www.kotuvepis.com/web/ http://www.kotuvepis.com/ http://www.kotuvepis.com/web/istanbul/halic.htm
  161. C

Türkçenin Yozlaşması (Karikatür)

Türkçenin Yozlaşması ile ilgili elinizde varsa kaynak ya da karikatürleri paylaşırmısnız....
  162. C

Televizyon Kirliliği (Yardım)

Arkadaşlar Televizyon/Ekran kirliliği hakkında bi araştırma yapıyorum ! Elinizdeki Kaynaklar(internet,link, Karikatürler, döküman v.s) Kaynakları ve bu konuda yazılmış görüş ve önerileri paylaşırsanız sevinirim ;)
  163. C

İçinizden ne yazmak geliyor

Arkadaşlar Yağmurlu bi günde Buharlı bi cama ne yazardınız ???
  164. C

Anneler Herşeyi Bilir

Hasan annesini akşam yemeğine davet etmiş. Yemek sırasında anne, Hasan'ın ev arkadaşının ne kadar çekici olduğunu düşünmeden edememiş. Yemek boyunca oğluyla kız arasında neler olduğu konusunda meraktan çıldırıyormuş. Bunu farkeden Hasan ? Anneciğim Ayşe ile aramızda inan hiçbir şey yok. Biz...
  165. C

Çoook İlginç, Şaşıracaksınız !

166. C

Şahan 107 Gol Yiyen Takimin Teknik Direktoru

http://www.youtube.com/watch?v=RfDQfUdzZDI<br /> :P :P
  167. C

Erkan*-*ErguN Popsar Yarışmasında Komik Kardeşler(Yeni)

1..2...3..Foroooo :D http://www.youtube.com/watch?v=p6t6UQdd3ec
  168. C

Bu Nedir Bilen Var mı ?

169. C

İCan 2006 Kısa Film Birincisi (Yeni)

İCan 2006 Kısa Film Birincisi <br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=snhEFMyPajY<br />
  170. C

Melancholy

171. C

En Beğendiğiniz Film Müzikleri

beck - everybody's gotta learn sometimes (siL ba$tan) goo goo dolls - iris (meLekLer $ehri) gary jules - mad world (donnie darko) radiohead - romeo and juliet soundtrack damien rice - the blowers daughter (closer) aerosmith - i dont wanna miss a thing (armagedon) benim tavsiye edebilecegim...
  172. C

Döngüsel veri hatası

Bu sorunun çözümü nedir ?
  173. C

DivX Yardım

Arkadaşlar Divx playeri yükledim Yabancı bi dizi izlicem ve alt yazılı Ama nasıl alt yazısını gösterecem ?
  174. C

Patlıcan Konserleri (ADANA)

29 Eylül 2007 Adana Patlican Konseri Videoları... <br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=NQMzK4Pgy94<br />http://www.youtube.com/watch?v=0uf1mHrcY0Q<br />http://www.youtube.com/watch?v=9j0TTtPVJyQ<br /><br />
  175. C

Rock Severler

SertMekan'da Neler Var: - Adana'daki amatör müzik gruplarını tanıyabilir, demolarını dinleyebilir ve videolarını izleyebilrsiniz. - Eğer bir müzik grubunuz varsa demolarınızı ve videolarını SertMekan.com'da yayınlayabilir, tantımınızı ve konser duyurlarınızı SertMekan üzerinden...
  176. C

Sizi Böyle Bekleyen Var mı?

177. C

Oscar Adayımız ''TAKVA''

OYUNCULAR Erkan Can (Muharrem) , Meray Ülgen (Şeyh) , Güven Kıraç (Rauf) , Erman Sabah (Muhittin) , Settar Tanrıöğen (Ali Bey) , Murat Cemcir (Mahmut) , Engin Günaydın (Erol) , Öznur Kula (Hacer) TAKVA Geleneksel bir İstanbul mahallesinde doğmuş olan Muharrem 30 yılı aşkın bir süredir aynı...
  178. C

AB Uyum Yasaları ve ATATÜRK

AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin kaldırılmasını protesto ediyoruz! Ulusal bilincimizi yavaş yavaş yok etmelerine izin vermeyelim İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler... Trene binerler ve kompartımana çekilirler. Ertesi...
  179. C

Görünmez su

http://www.youtube.com/watch?v=XogZz6uReVc<br :P :P
  180. C

Yerim seniii

http://www.youtube.com/watch?v=q5dhPMMRH1E&eurl<br />:D
  181. C

Tasarım Harikası

182. C

Yorumsuz

183. C

PKK'lıların Mağaralarında Yazan Bi Yazı

Mağrada yazan yazı: 1-Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın. 2-Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın. 3-Eğer...
  184. C

Yolun SND'ye Nereden Düştü

Herkes SDN'yi nasıl keşfetti ...nasıl buldu ve tanıştı ..Paylaşalım Ben Google'de bişeyler arıyodum ve SDN ile tanıştım Ya Siz ???
  185. C

8 Silindirli PC Kasası

Bu kasaya sahip olmayı herkes ister. Önemli olan, onu nereye koyacağınız. İşte sanat eseri olan el emeği, göz nuru, modifiye edilmiş 8 silindirli bilgisayar kasası. Modifikasyon, eğlence olmaktan çıktı ve bir sektör haline geliyor. Bundan bilgisayar kasaları da payına düşeni alıyor. İlginç...
  186. C

Korkunç Cin Resmi (Yeni)

:D :D :D :D
  187. C

Windows Saatinin Yanında Adınız Yazsın

Denetim Masasını acıyoruz. Ordan da "Bölge Ve dil Secenekleri"ni acıyoruz. Gelen Pencerede "Turkce" yazan Acılır Bi Menu var Onun Yanındaki "Özelleştir"i Tıklıyoruz.Daha sonra Bir Pencere Daha Acılıcak Orada da Yukardaki "Saat" Sekmesini Seciyoruz.Acılan...
  188. C

Digital Dergi Dünyası

http://www.emecmua.com/ Bence çok güzel bi site ! Sizce ?
  189. C

Aşk Belirtileriniz Nelerdir

Buyrun arkadaşlar yazın bakalım !!! Aşık olunca ne gibi değişiklikler geçiryorsunuz ??? Hani Onu karşında gördüğünde sol yanında bir kıpırdama hissedersin, kelimeler dilinden çıkmayıverir. Yüzünde bir kırmızılık, davranışlarda bir tuhaflık. Sanki o an davranışlarını sen kontrol etmiyorsundur...
  190. C

Edebiyat

Kırıkkale üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerinin kurduğu ve zamanla edebiyat alanında yayılıp,genişleyen Edeb Ya Hu sitesinde ,edebiyat üzerine herşeyi bulabilir ve kendi yazılarınızı paylaşabilirsiniz... www.edebyahu.com
  191. C

Poligami

Kokeni 1998 yilina (Down To Earth) ait Adanali rock grubu Poligami bu grubun dagilmasiyla 2001 de sekillenmeye basladi.. Selcuk ve Savas beste calismalari devam ederken gruba sırasıyla Mehmet, Cafer, Seren ve Ufuk un katilimiyla su anki kadroya ulasildi. Daha once cesitli gruplarda farkli...
  192. C

Böylesi Duyulmadı(Yeni)

20 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN ZİYARET EDİLEN BİR İNTERNET SİTESİ AMERİKA'YI AYAĞA KALDIRDI ABD'li anne ve babalar 12 yaşındaki kızlarını internet üzerinden evlendimeye çalışıyor. İyi bir Hıristiyan olmak için kocasına itaat etme sözü veren Amerikalı küçük kızların fiyatları, 4 bin dolarla...
  193. C

Erdoğan, 580 bin YTL daha ekledi banka hesabı 1.8 milyon(Yeni)

Erdoğan, 580 bin YTL daha ekledi banka hesabı 1.8 milyon YTL oldu Başbakan Tayyip Erdoğan, görevini yeni bir hükümetle sürdürmesi nedeniyle mal beyanını yeniledi. Erdoğan’ın servetinde en göze çarpan değişiklik, dolardan YTL’ye geçmesi, 19 ayda 580 bin YTL tasarruf sağlaması ve...
  194. C

Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz

http://www.youtube.com/watch?v=gN97_XZsu3A<br /> (&) :R :O :#
  195. C

Galatasaray Kulübü, ''T-shirt Tasarım Yarışması'' düzenliyor

Yeniden Tek Renk, Tek Yürek Olmaya Var Mısınız? Galatasaray Pazarlama A.Ş. taraftarla buluşacağımız ilk lig maçında satışa çıkarılacak t-shirtler içinc bir ''T-shirt Tasarım Yarışması'' düzenliyor. E-mail yolu ile 12 Ekim Cuma gününe kadar ulaştırılan tasarımlar, 13-20...
  196. C

Grızzly Man

<br />bir adamın ayılarla olan dostluğunu anlatan bir belgesel<br />ayılarla birlikte yaşamayı yaşam tarzı haline getirmiş bir adamın öyküsü anlatılıyor<br />işin trajik yanı bozayı dostu adam ve kızarkadaşı arkadaşları sandığı ayılar tarafından öldürülüyor<br /><br...
  197. C

Sonrakini Bekleyeceğim

Hoş bi Kısa film :)<br />http://www.youtube.com/watch?v=Tm61tXlGblI
  198. C

Fotoğraflarla ADANA

199. C

Acayip , İlginç Şeyler.! Okuyun

Kuşlar nasıl konuşabiliyor? Her insan ağzıyla konuşur ama konuşabilmeyi sağlayan asıl organ beyindir. Beyinde oluşan düşünceler dilimize ve dudaklarımıza aktarılır. Hayvanlar bu nedenle konuşamaz. Papağan ve benzeri kuşların yaptıkları konuşma değil, mükemmel bir ses tınısı ezberi ve tekrardır...
  200. C

Hızlı Cevap

10 Soruya 10 Doğru cevabı hızlı bi şekilde verebilmek Zeka Testi Her soruya bir defa bakmaya calisin. Bitirince yanıtlarını not edin. 1.) Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır ? 2.) Doktorunuz size 3 hap verir ve bunları yarımşar saat arayla almanızı tavsiye ederse...
  201. C

Ünlü sosyolog türbanı yorumladı!

Ünlü sosyolog türbanı yorumladı! 17 Eylül 2007 Pazartesi 21:32 Dünyaca ünlü sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin, anti demokratik olduğu konusunda yüzde yüz emin olduğu tek konunun başörtüsü yasağı olduğunu söyledi. Reklam Dünyaca ünlü sosyolog Şerif Mardin, Demokrat Parti ve onun devamı olan...
  202. C

İşte Sanat Budur !

Ben Çok Beğendim
  203. C

FİFA 200?

204. C

İşte Bütün Samimiyeti ile Yurdum İnsanı

İşte bütün samimiyetiyle Yurdum İnsanı...
  205. C

Kim Demiş Korsan CD Satanlar Emek Çalıyor Diye !

Şunların yaptıklarına bakın ...Yazık !!!
  206. C

Bir Tavuğun Dramatik Yaşam Öyküsü

benim çok hoşuma gitti buyrun VEEEEEEE
  207. C

Vista Çeşitleri

:D :}
  208. C

ÖSYM Boş Kontenjanlar Listesi

ÖSYM, üniversitelerdeki boş kontenjanlar için ek yerleştirme yapılacağını bildirdi Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 2007-2008 öğretim yılı için merkezi yerleştirmede boş kalan, yerleştirilen adayların kayıt yaptırmaması nedeniyle boşalan ve 2007-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve...
  209. C

Kouchner: "Savaşa hazırlıklı olmalıyız"

Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner, İran'ın nükleer çalışmalarıyla ilgili durumun, "en kötü şey olan savaşa hazırlıklı olmayı" zorunlu kıldığını belirtti. Kouchner, Fransız şirketlerinden İran'a yatırım "yapmamalarını" istediklerini söyledi. İsrail...
  210. C

Rtük Ve Kanaltürk

RTÜK ve Kanaltürk Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 22 Temmuz seçimleri öncesinde, tek taraflı yayın yaptığı gerekçesiyle Kanaltürk'ün haberlerini 6 gün yasakladı. Bu kanalın sahibi görünen Tuncay Özkan, gazeteciden ziyade bir politikacı kimliğinde olsa da, böyle bir yasaklamayı yanlış...
  211. C

Msn Linux

Linux için Msn Messenger var mı var ise nereden indirebilirim ..ve nasıl kurarım Linux kullanan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim
  212. C

44. Altın Portakal Film Festivalinin açılış filmi, Ang Lee imzalı "Lust Caution

19 Ekim – 28 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek, Real’in ana sponsorluğundaki 44.Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin dünyaya açılan yüzü 3. Uluslararası Avrasya Film Festivali, Uzakdoğu sinemasının dev ismi, Oscar ödüllü Tayvan doğumlu yönetmen Ang Lee’nin...
  213. C

Janjan, 12 Ekim'de Vizyonda

12 Ekim 2007'de Kenda Film dağıtımıyla De Yapımcılık & mpool - Energy Media & Productions tarafından vizyona çıkarılacak filmin konusu şöyle; Halkın Janjan diye çağırdığı Sadık, sevimli ve zararsız bir delidir. Yanında barındığı Murtaza adlı yaşlı adam bir gün köyden genç bir kızı...
  214. C

Çizgi Roman Severlere

Karikatür severlere :) Site daha çok yenii ..tabiki dergide öyle Çizgi roman severlere duyurulur http://www.uykusuzdergi.com/ ;)
  215. C

2007 Yazının En İyi Filmi

2007 Yazının En İyi Filmini Seçelim ;)
  216. C

Kaç Kişiyiz

«… Milleti kendi benliğine sahip yapmayan, milleti asırlarca kendi hakkında gafil bulunduran hep bu cehalettir. Hükümdarların, şunun, bunun, milleti esir gibi, köle gibi kullanmaları, bütün vatanı kendi özel mülkleri gibi düşünmeleri, hep milletin bu bilgisizliğinden istifade edilmek...
  217. C

Hp Sahipleri Vistaya Bedava Geçiş Bileti...

HP, müşterilerinin bilgisayarlarını ücretsiz olarak Windows Vista’ya yükseltmeleri için destek veriyor. HP markalı bilgisayar kullanıcıları, işletim sistemlerini ücretsiz olarak Windows Vista’ya yükseltebilecek. Kullanıcılar 15 Mart’a kadar Vista’ya ücretsiz yükseltme...
  218. C

PC'yi 3 Saniyede Kapatmak

Bilgisayarınızın 3sn.'de kapansın istiyorsanız işte yapmanız gerekenler: CTRL + ALT + DEL yani görev yöneticisi Resimdeki pencere geldiğinde Bilgisayarı Kapat'a gelip CTRL tuşuna basılı tutarak mouse ile kapat diyorsunuz Ve bilgisayar 3 sn.'de kapanıyor veya yeniden...
  219. C

Windows Hata Kodları ve Çözümleri

Birçok bilgisayar kullanıcısı hatalarla karşılaşır.İşte bunlardan bir kaçı... Windows Hata Kodları: Stop 0x0000000A ya da IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL Kernel modlarından biri ya da bir donanım sürücüsü bir bellek konumuna yetkisiz olarak erişmeye çalıştı. Genellikle uyumsuz donanım ya da yazılım...
  220. C

30 Derecelik Rota

Bir savaş gemisi karanlık ve sisli bir gecede yol alıyormuş. Derken kaptan köşkündeki komutan tam karşıda ve uzakta üzerlerine doğru gelen bir ışık fark etmis. Hemen karşı tarafa sinyal göndererek su mesajı geçmiş: -Derhal rotanızı 30 derece doğuya çeviriniz… Karsından anında cevap gelmiş...
  221. C

3 Güzel Kız

Üç kiz ölmüs, cennetin kapisinda siraya girmisler. En büyük melek, kizlari karsilamis ve sormus: -"Cennetin kapisinidan girmeden önce size küçük bir sorum var. Hayattayken iyi kizlar miydiniz?" Ilk kiz atilmis: -"Sayin melek hazretleri! Inanin ben daima iyi bir kiz oldum...
  222. C

Şapkacı

Şapka satarak geçinen bir adamın yolu bir gün bir ormana düşmüş. Adam biraz yürüdükten sonra sıcaktan ve yorgunluktan bunalmış, bir ağacın altına oturmuş. Şapkalarla dolu sepetini de yere koymuş ve uykuya dalmış. Birkaç saat sonra adam tuhaf sesler duyarak uyanmış. Birde bakmış ki yanındaki...
  223. C

Modifiyeyi seviyosanız

Belki İlk Bakışta Ne Alaka Diyebilceğiniz Bi Başlık Seviyeli Bir Ortamda Modifiyeyi Seviyosanız... http://www.carmaniaclub.com/
  224. C

Küresel Isınmada Umut Buz Dağları

[CENTER]Antartika Okyanusu’nda son 10 yıldır yüksek sıcaklıklar nedeniyle buz kütleleri giderek daha sık ana karadan kopuyor. Bu da buz dağlarının sayılarında artış görüldüğü anlamına geliyor.Bu buz dağlarının çevreye ne gibi etkileri olduğu üzerine ilk kez bir araştırma yapıldı. Science...
  225. C

Geçmişimize damgasını vuran çizgi film (TUSUBASA)

Tusubasa o bizim geçmişimize damga vurdu ve çzigifilmin yapılma sebeplerinin şunlar olduğu iddia edildi ve onun bir kaç özelliği şöyle sıralandı: Arkadaşlar bunu güvenilir bi kaynaktan aldım ve sizlerle paylaşmak istedim Madde 1: Japonya eski yıllarda tabi kendini futbolda gösteremeyince...
  226. C

Dünyayı Ağlatan Karikatür

227. C

PenGUEnden ayrılan çizerlerin kurduğu dergi ( UYKUSUZ)

Yiğit Özgür,Ersin Karabulut,Oky,Memo Tembelçizer,Yılmaz Aslantürk,Uğur Gürsoy,Engin Günaydın da kahvaltı vakti adında bir köşede yazı yazıyor Penguen gerçekten çok kan kaybetti,Penguen gene de sırf Sönmez Karakurt için alınır ;)
  228. C

Türkiye - Macaristan (Yeni)

A Milli Takım, 2 yıllık aradan sonra ilk kez İstanbul'da maç yapacak. En son 2005'teki İsviçre maçından beri hasret kalınan İstanbul seyircisi ve ev sahibi olma avantajı bu maçla giderilecek. Aynı 1956'daki tarihi Macar zaferi gibi bu TÜRKİYE-MACARİSTAN maçı da İnönü...
  229. C

Müzikle yaşayan herkes için

Herkesdinlesin.com müzisyenlerin kendi bilgilerini girebileceği günlüklerini tutabileceği, duyurularını yapabileceği kendi parçalarının mp3 lerini paylaşabilecekleri, performanslarını duyurabilecekleri. fotograflarını yayınlayabilecekleri,bir web alanıdır. www.herkesdinlesin.com
  230. C

Acıların arama motoru

Aşağıdaki linke tıgla bakiim :P http://kafeboard.googlepages.com/google.htm
  231. C

SDN Moderatörlerinin hazin sonu ( Yazık )+(Yeni)

:} :} (: (: :P :P :D :D ;D ;D
  232. C

Plazma Türkish Version .

:D :} ;D (: :P
  233. C

Canınız ÇİKOLATA mı çektii ???

Yoksa bu mu ??? Hangisi :D :D :P
  234. C

Aşk dediğin böyle olmalı (Yeni)

Gerketiğinde bişeyleri ya da birilerini kullanabilmeli :P
  235. C

İlgilenenlere Osmanlı Tuğraları

:)
  236. C

Katilin masaüstü

:} (: :P :D ;D :} (: :P :P (&)
  237. C

İnsan bakmaya kıyamıyor

:# (&) :# (&) :# (&)
  238. C

Size kolay bi soru

Ayakkabi magazasina gelen müsteri dükkanda dolastiktan sonra bir ayakkabi begenir. Fiyatinin 35 YTL oldugunu ögrendigi ayakkabiyi satin almak istedigini söyler ve saticiya 50 YTL para uzatir. Kasasina bakan satici kasasinda bozuk para olmadigini görür ve yan dükkana gider, bu 50 YTL'yi...
  239. C

Hotmail

Msn sayfamda gelen postalar bölümüne tıklıyorum ..ama firefoxtta ya da İE de açılmıor.. Googlede hesabımı açmam gerekiyor gelen e-postalarımı okumak için Oraya tıklayınca firefoxtta ya da İE de açılması için ne yapmalıyım ???
  240. C

Evlilik aşkı öldürür mü?

Evlilik bence neyi nasıl görmek istediğin ve hisettiğinle alakalı bir şeydir.Evet insanların hayat mücadelesi uğruna bişeyleri yitiriyoruz demelerine kesinlikle katılmıyorum. Bence ilişkileri de evlilikleri de bozan hep bir tarafın daha az verici ve daha çok bencil olması. Bilmem siz benimle...
  241. C

Lost

Arkadaşlar torrent.com ya da bildiğiniz başka kaynaklardan Lost Dİzsinin full versiyonunu istiyorum..Yardımcı olursanız sevinirim.
  242. C

Firefox

Arkadaşlar !!! Mozilla Firefox kullanyorum. Türkçeleştirmek istiyorum...ne yapmalıyım..ne indirmeliyim..ne eklemeliyim. Link verirseniz sevinirim.
  243. C

Linux Yardım

Arkadaşlar ben XP işletim sistemini kullanyorum ..ama linuxuda kullanmak istiyorum..ikisini birlikte kuracam..linuxu bilgisayarıma format atmadan nasıl kurabilirim...format atmama gerek varmı?
  244. C

Sandra Bullock

Bu kadını çok seviyorum..Çekici..ve çok iyi bi oyuncu
  245. C

Yiğit Özgürden Seçmeler

:D (: :} :P (A) :* :O :R
  246. C

Şaşıracaksınız !!! ( Belki bilenler vardır )

Arkadaşlar !!! İnternette yeni bi sayfa açın ( mesela google sayfası) Açtığınız sayfa bol resimli olsun ( mesela google sayfasında grafikler bölümünde ) Daha sonra aşağıdaki linki adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırın ve entere basın. javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6...
  247. C

Kadın & Erkek

??? !!! :R Hadi tartışalım bakalım.
  248. C

Akampus

Üniversitelilerin buluşma noktası http://www.akampus.com/
  249. C

Ucuz PC

Bilgisaya almak ve bunu ucuza mal etmek isyen herkezin bu adresi ziyaret etmesini ve bu fiyatları görmesini öneriyorum. http://evrenselnet.com/ http://www.evrenselnet.com/
  250. C

Lions For Lambs

Gösterim Tarihi: 09 Kasım 2007 <br /><br /><br /> Tür: Dram <br /><br /> Yönetmen: Robert Redford <br /><br /> Senaryo: Matthew Michael Carnahan <br /><br /> Görüntü...
  251. C

Günde 10 bin porno sitesi açılıyor

Dünyada 24 saatte 10 bin porno sitesinin açıldığı, internet üzerinden yayın yapan porno sitelerin yeterince denetlenemediği ve filtre uygulamalarının da yüzde 100 çözüm getirmediği bildirildi. Tüm İnternet Evleri Derneği Başkanı Yusuf Andiç, yaptığı açıklamada, Türkiye'de 18 bine yakın...
  252. C

Çalıştırın saksıları

Bir köyle ilgili nüfus kayıtları incelenmektedir. A isimli köylünün kayıtlarına bakıldığında bu kişinin ölmüş bir kardeşi olduğu yazılmaktadır. Ölmüş kardeşinin kayıtlarına bakıldığında ise hiç bir kardeşi olmadığı yazılmaktadır. Her iki kayıtta yazılanlar da doğru olduğuna göre, durumu nasıl...
  253. C

Silinmeyen Programlar

Program Ekle/Kaldır dan Silinemeyen Programların Silinmesi !!! Bazen yanlışlıkla proramı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için tweakui yardımcı programı...
  254. C

Sosyomat

http://www.sosyomat.com/ Üyelik davetiye ile yapılıyo elimde 2 tane davetiye var dikkat!: maalesef hotmail, msn ve mynet sahipleri ekleme talebini alamıyorlar.
  255. C

Virüs var mı ???

Arkadaşlar benim Pc nin task manager görüntüsü-processes virüs varmı acaba...varsa nasıl anlaşılır ..burdan bişeleri siliyolar ama bi anlamadım ben ..açıklayan olursa sevinirim. ??? ???
  256. C

+16 '' Fenere Opera marşı ''

Fenere çarşıdan opera marşı ... (((+16)))
  257. C

Öğrenci Megafonu .... İzlee ve koooooppp

Arabanın içindeki ben değilim ...gerçekteeen :P :P :P<br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=aDRhGW2nMeE<br />
  258. C

Linux ve Windows XP ikisi birlikte tek bilgisayarda

Linux ve Windows XP işletim sistemlerini bilgisayarıma kurmak istiyorum...İkisini kuracak olursam herhangi bi zararı olur mu bilgisayara eğer olursa bunlar nelerdir ??? Yardımcı olursanız sevinirim.
  259. C

Maymun fotoğraf çektirirse!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
  260. C

Orjinal fotolar

Orjinal ve kaliteli fotoların olduğu güzel bi site ;) http://www.deviantart.com/
  261. C

Bir kız için söylenmiş en güzel şarkı sözleri ???

:}Hangisi ;D :} :P
  262. C

En Beğendiğiniz Ayakkabı Markası Hangisi???

En beğenilen ayakkabı markasını seçelim!!!
  263. C

Bir silgi olsaydınız neyi? (kimi?) silerdiniz ????

Bir silgi olsaydınız neyi? (kimi?) silerdiniz ???? sinirimi bozan insanları (&) (&)
  264. C

İzlediğin en iyi sinema filmi???

Şu ana kadar izlediğim en iyi film ''Köstebek'' Sizinki???
  265. C

10 Parmak

Yardım!!! 10 Parmak klavye Programı istiyorum Ama en iyisi olsun :) Yardım ederseniz sevinirim...
  266. C

John Malkovich olmak...

http://www.youtube.com/watch?v=Ur3CQE8xB3c<br />John Malkhoviç Olmak...
  267. C

Akademisyenin Araba Arkas Yazlar

:)  ;D "Arattırma görevlim" "Göstergebilimin ustasıyım gözlerinin hastasıyım" "Yüksek lisanslım" "Entelim ama para bende." "Tek rakibim james joyce" "Entelsem günahım ne&quot...