Türkiye - Macaristan (Yeni)

cathlack

Profesör


A Milli Takım, 2 yıllık aradan sonra ilk kez İstanbul'da maç yapacak.
En son 2005'teki İsviçre maçından beri hasret kalınan İstanbul seyircisi ve ev sahibi olma avantajı bu maçla giderilecek.
Aynı 1956'daki tarihi Macar zaferi gibi bu TÜRKİYE-MACARİSTAN maçı da İnönü Stadı’nda... Amaç 51 yıl aradan sonra aynı stadda yine Macar zaferini yaşamak!
 

FeeLiT

Asistan
MAc kadrosuna baktım biraz önce bjk liyim ama şu ibrahim üzülmez in topu sadece koşturmasına uyuz oluyorum.Terim de bu akşam yine oynatıcak sanırım . Malta maçında onun hakkında ki duşuncelerimi duymuştur die umit ediyorum :*
 

muhtar55

Üyecik
Yensek ne olacak ki? Kaybedilen 7 puan var. En fazla grup ikincisi oluruz. Karşımıza gelen rakip yine bizi harcar. Fatih terim eskisi gibi değil artık. Sanırım kendini kovdurmaya çalışıyor: ) Gitse artık iyi olur. Yerine alıncak kendini ispatlamış bir yabancı teknik adamla her kupada derece geleceğini düşünüyorum. Belki ilerleyen yıllarda Ertuğrul Sağlam da bu işi yapabilir.

Şuan için tek isteğim bu maçı kazanmak.
 

Jerusalem

Profesör
Sakın, sakınnnnnnnnnnnn! Artık kredi yok. Olumsuz bi' neticede, sanıyorum ki çok fazla küfür ederim hemde çok. Hele ki şu 11 rezil adam faciasından sonra aman diyim.
 

Ferdinand

Üyecik
Gera'nın tartışmalı olarak atılmasına kadar Tuncay'ın çaprazdan vurduğu şut dışında ilk yarıda ve ikinci yarının başında adam gibi bir pozisyonumuz yok. Macaristan 10 kişi kalılnca tüm oyun disiplinleri bozuldu nitekim birkaç dakika sonra golümüz geldi. Sonrasında farkı açtık.. Özellikle Aurelio'nun gol atması çok anlamlıydı. Türk vatandaşı olup milli takımda oynamaya başladığı ilk günden beri tartışılan Aurelio sahada gerçek bir Türk gibi oynadı ve golünü attı..

Açıkçası Gera'nın atılması kararı biraz ağırdı, pozisyonda kaleciyle temas etmesiyle dengesini kaybetti, direk kendini attığını düşünmüyorum. Yani Yunanistan ve Norveç maçlarındaki kaleci komedilerinden sonra bu maçta da şansımız yaver gitti. Ekim'de Moldova ve Yunanistan maçları var.. Bu maçları da kayıpsız atlatırsak gruptan çıkmaya çok yaklaşmış olacağız.
 
Üst