Galatasaray Kulübü, ''T-shirt Tasarım Yarışması'' düzenliyor

cathlack

Profesör
Yeniden Tek Renk, Tek Yürek Olmaya Var Mısınız?Galatasaray Pazarlama A.Ş. taraftarla buluşacağımız ilk lig maçında satışa çıkarılacak t-shirtler içinc bir ''T-shirt Tasarım Yarışması'' düzenliyor.

E-mail yolu ile 12 Ekim Cuma gününe kadar ulaştırılan tasarımlar, 13-20 Ekim 2007 tarihleri arasında www.galatasaray.org'ta taraftarlarımızın oylamasına sunulacaktır.

1-Yarışmanın Amacı

Belirlenen kriterlere uygun olarak hazırlanan ve oylama sonucu 1. olan tasarım, Galatasaray Pazarlama'nın profesyonel kadrosu ile yapılacak ortak çalışmanın sonucunda üretime girecek ve Gençlerbirliği maçı öncesi Galatasaray Store'larda satışa sunulacaktır.

T-shirt yarışmamız için gerekli kriterler aşağıdaki gibidir:

2-Teknik Şartlar

2.1 T-shirt'ün uzun kollu tasarlanmış olması,
2.2 Tasarımda sadece oval beyaz logomuzun kullanılması,
2.3 Çalışmada kırmızı ya da sarı-kırmızı renklerin kullanılması,
2.4 Yarışmacılar yarışmaya en fazla 1 eserle katılabilirler,
2.5 Gönderilen eserler için telif ücreti ödenmez.

3-Ödüller

Yarışmada 1. olan tasarım sahibine;
1 adet 2007-2008 sezonu Kapalı Tribün Kombine Kartı,
1 adet orijinal imzalı futbolcu forması,
1 yıllık Galatasaray Dergisi aboneliği,
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde futbolcularımız ve teknik ekibimizle tanışma ve yemek
organizasyonuna katılma hakkı.

Yarışmada 2. ve 3. olan tasarım sahiplerine;
1 adet orijinal imzalı futbolcu forması,
1 yıllık Galatasaray Dergisi aboneliği,
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde futbolcularımız ve teknik ekibimizle tanışma ve yemek organizasyonuna katılma hakkı verilecektir.

4- Eserlerin Teslimi

Tasarımların en geç 12 Ekim 2007 Cuma günü saat 17.00'e kadar pazarlama@galatasaray.org adresine gönderilmesi gerekmektedir.

5-Hükümler

5.1 Kişisel bilgileri (adı-soyadı, doğum yeri, doğum tarihi, TC kimlik no), İletişim adresleri (adres ve telefon numarası) bulunmayan katılımcıların eserleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

5.2 Tasarım içerisinde kişisel hakları zedeleyici slogan içeren, yarışmanın amacına yakışmayan çalışmalar sebep gösterilmeksizin yarışmadan çıkarılır.

5.3 Belirlenen Galatasaray logosu hariç logo, grup ismi ya da şahıs isimleri bulunan tasarımlar yarışmaya katılamazlar.

5.4 Dereceye giren veya giremeyen, yarışmaya katılan tüm tasarımların tüm hakları "Galatasaray Pazarlama A.Ş."ye devredilmiş sayılır. Tasarım sahipleri, kullanılacak olan tasarımdan dolayı hiçbir şekilde isim ve hak talebinde bulunamazlar.

5.5 Yarışmaya gönderilen eserler, daha önce bir yerde kullanılmamış, tescil edilmemiş, özgün çalışmalar olmalıdır. Aksi durumda doğacak yasal sorunlardan Galatasaray Pazarlama A.Ş. Yönetimi ve pazarlama@galatasaray.org sitesi sorumlu tutulamaz.

5.6. Yarışmacılar, yarışmaya sundukları bütün çalışmaların kendilerine ait olduğunu ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmeleri halinde sorumluluğun kendilerine ait olduğunu bildiren bir belgeyi dolduracaklar. Ayrıca kendilerine ulaşmayı sağlayacak her türlü gerekli kimlik bilgisi, adres, telefon,faks, e-posta adresi gibi bilgileri doğru olarak Başvuru Formu'nun ilgili bölümlerine yazacaklardır.

5.7. Kopya olduğu anlaşılan tasarımlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Kopya çalışmanın dereceye girmesi halinde ödül geri alınacaktır.

5.8. Galatasaray Pazarlama A.Ş. Yönetimi ve pazarlama@galatasaray.org yarışmaya katılan çalışmaları istediği medyada kullanma hakkına sahiptir.

5.9. Yarışmacılar, gönderecekleri tasarımlar için belirtilen ödüller dışında herhangi bir ödül veya ücret kesinlikle talep edemez; yaptıkları başvurunun ardından yarışmadan çekilemezler.

5.10. Galatasaray Pazarlama A.Ş. seçilen çalışma üzerinde değişiklik isteme hakkına sahiptir.

Bütün katılımcı arkadaşlara şimdiden başarılar dileriz.

Galatasaray Pazarlama A.Ş.

Galatasaray Spor Kulubü Resmi Web Sitesi
 

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
ya GS hala para sıkıntısını aşamadı mı ya? tasarımı beleşe getirmek istiyorlar ödüller o kadar da matah değil
 
Üst