Aşk Belirtileriniz Nelerdir

cathlack

Profesör
Buyrun arkadaşlar yazın bakalım !!!
Aşık olunca ne gibi değişiklikler geçiryorsunuz ???

Hani Onu karşında gördüğünde sol yanında bir kıpırdama hissedersin, kelimeler dilinden çıkmayıverir. Yüzünde bir kırmızılık, davranışlarda bir tuhaflık. Sanki o an davranışlarını sen kontrol etmiyorsundur. Saçmalıklar yapman an meselesidir. Onun yanında ayrılınca şöyle bir düşünürsün. Ben neler yaptım öyle saçma sapan diye. Gün sonunda aklında kalan şey onun bir silüeti ise o zaman aşıksındır.

Tabi ben açık vermem kolay kolay. ;)

Ya sizler ne hissedyorsunuz bu gibi durmlarda ...

wbmstr

Asistan
ondan sürekli kaçmaya çalışırım... çarşıda görürde konuşuruz ben saçma sapan şeyler söylerim diye... ama bu o beni bilmiyorken benim ona aşık olduğumu öğrendiği zaman durum tabikide farklı oluyo...:)

EzOhİsTaN

Profesör
sürekli yanımda olsun isterim, sürekli gözümün önünde olmasını, onu göremeden yapamam, çok fazla özlerim, sesini duymak bile heyecanlandırır. telefonla aradığında bazen karnıma bi ağrı saplanır. sanki dilim tutulcakmış gibi hisseder 2-3 kez çalana kadar açmam beklerim uzun süre çalınca ancak açabilir ve konuşabilirim. onun yanında aniden gevezeleşirim bazen saçmalarım, kalbim çok fazla çarpar, aşırı heyecanlanırım, sonra heryere onunla gitmek isterim onu deli gibi özlerim, özlerim :) bide çok kıskanırım, bazen başka kızlara öylesine bakmasını bile sorun yapar, tartışma çıkarıp ağlarım :) aşık olduğum zaman böle oluorum malesef :$ (S) (L)

teknojen

Doçent
EzOhİsTaN dedi ki:
sürekli yanımda olsun isterim, sürekli gözümün önünde olmasını, onu göremeden yapamam, çok fazla özlerim, sesini duymak bile heyecanlandırır. telefonla aradığında bazen karnıma bi ağrı saplanır. sanki dilim tutulcakmış gibi hisseder 2-3 kez çalana kadar açmam beklerim uzun süre çalınca ancak açabilir ve konuşabilirim. onun yanında aniden gevezeleşirim bazen saçmalarım, kalbim çok fazla çarpar, aşırı heyecanlanırım, sonra heryere onunla gitmek isterim onu deli gibi özlerim, özlerim :) bide çok kıskanırım, bazen başka kızlara öylesine bakmasını bile sorun yapar, tartışma çıkarıp ağlarım :) aşık olduğum zaman böle oluorum malesef :$ (S) (L)

aynen ;)

DarkLady

Dekan
heycanlandığımdan düşünme yeteneğim dewre dışı oluyo dolayı ile saçmalamaya başlıorum ama 1-2 kez geldi başımaa ehee