İnsan bakmaya kıyamıyor

Bu konuyu okuyanlar

cathlack

Profesör
277573353.jpg

277573352.jpg

277573335.jpg

277573334.jpg

:# (&) :# (&) :# (&)

m1903

Profesör
Şefim iki kilo hamamböcüü haşlama,yarım kilo karınca pilavı,1 kiloda tırtıl ezmesi.Paket olsun :#

tugbagaleri

Profesör
Seyahata gittiniz bu yemeklerın yapıldıgı yere adamlarda musluman mıs onumuzde ramazan adamlar sızı iftara davet etti sofraya baktınızki resimlerdeki bolgesel mutfak ürünleri var neyapardiniz?.. (secil olsaydı boyle bir konu baslığı acardı) :D :D :D :D

m1903

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
Seyahata gittiniz bu yemeklerın yapıldıgı yere adamlarda musluman mıs onumuzde ramazan adamlar sızı iftara davet etti sofraya baktınızki resimlerdeki bolgesel mutfak ürünleri var neyapardiniz?.. (secil olsaydı boyle bir konu baslığı acardı) :D :D :D :D
efenim şimdi ben bizim ülkenin yerel saatine göre oruç tutuyom kusura bakmayın daha iftar vaktine çok var bizim orda
derdim :D 8)

cathlack

Profesör
m1903 dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:
efenim şimdi ben bizim ülkenin yerel saatine göre oruç tutuyom kusura bakmayın daha iftar vaktine çok var bizim orda
Ya bırak yaa :D :D
Saldırırdın bence :p

m1903

Profesör
cathlack dedi ki:
m1903 dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:
Ya bırak yaa :D :D
Saldırırdın bence :p
sevgilimden ayrılmış,işimi kaybetmiş,boğazıma kadar borca batmıi,peşimde rus mafyaları ve yakuza varken,1 saatlik ömrüm kaldıysa,kıyamet yaklaşıyosa elbette bi denerdim yemeyi :D

m1903

Profesör
pesimist dedi ki:
Belki güzeldir yahu tatları. Önyargılı olmayın.
tiksinme sebepleri tadın kötü olacağı değil bence.Onlar dış görünüşlerinden tiskiniyor :) Ha tabii bunun başka sebepleride olabilir.Örneğin forum kurallarına uymayan bi üyeyi hamamböcekleriyle dolu bi odaya kapattığınız için bilinçaltına yerleşmiş bişeyde olabilir o_O

pesimist

Rektör
Emektar
m1903 dedi ki:
pesimist dedi ki:
Belki güzeldir yahu tatları. Önyargılı olmayın.
tiksinme sebepleri tadın kötü olacağı değil bence.Onlar dış görünüşlerinden tiskiniyor :) Ha tabii bunun başka sebepleride olabilir.Örneğin forum kurallarına uymayan bi üyeyi hamamböcekleriyle dolu bi odaya kapattığınız için bilinçaltına yerleşmiş bişeyde olabilir o_O
;D

ahmetweli

Asistan
Türkiyi seviyorum,Türkleri seviyorum,kültürümü seviyorum.

Arkadaşım Tokyoya gitmişti anlattığına göre bir hafta bisküvi ile idare etmiş....Şimdi ne demek istediğini daha iyi anladım...

tugbagaleri

Profesör
ahmetweli dedi ki:
Türkiyi seviyorum,Türkleri seviyorum,kültürümü seviyorum.

Arkadaşım Tokyoya gitmişti anlattığına göre bir hafta bisküvi ile idare etmiş....Şimdi ne demek istediğini daha iyi anladım...
bir hafta sonra herseyi kabullenmismi yani alısılıyormu hayır olamaz

m1903

Profesör
3 gün sadece bunları yediğinizde bakın nasıda alışıverirsiniz hemencecik :) Başka bişey yemezsiniz sonra(yememe sebebiniz yiyemeyecek kadar kötü duruma gelmiş olmanızda olabilir bilemeyecen)

SDN Son Haberler