Panik Odası - Panic Room

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
039_PANIC_ROOM_DOUBLESIDED~Panic-Room-Posters.jpg

Türü :Gerilim
Yönetmen :David Fincher
Senaryo :David Koepp
Müzik :Howard Shore
Oyuncular :Jodie Foster, Kristen Stewart, Forest Whitaker, Dwight Yoakam, Jared Leto, Patrick Bauchau, Ann Magnuson
Yapım :ABD
Dağıtım :UIP
Süre :112 Dk.
Resmi Site :Tıklşayınız

Meg Altman (Jodie Foster), kocasından boşandıktan sonra kızı Sarah (Kristen Steart) ile kafa dinleyebileceği rahat bir ev aramaktadır. Fazla geçmeden bulduğu müstakil evde yatakodasının hemen yanında bir oda keşfeder. Bu oda, dış dünyadan tamamen soyutlanmış, eve istenmeyen şahısların girmesi durumunda saklanılacak bir yerdir ve adı da "panik odası"dır. Huzurlu bir ortamda hiç de paniğe kapılmaya gerek duymayacağını düşünerek odayı fazla sallamayan Meg, daha eve yerleştiğinin gecesinde evine giren üç hırsız yüzünden kendisini ve kızını "panik "odası"nda bulur. Panikten içerideki telefon sistemini dışarıdan çalıştırmayı, üstüne bir de cep telefonunu unutunca odanın içinde hapis kalır. Hayırlısıyla hırsızların evi soyup gitmesini beklerken, hırsızların aradıkları şeyin o odada olduğunu söylemeleriyle işler karışır. Bir yandan üç kafadar hırsız Burnham (FOREST WHITAKER), Junior (JARED LETO), ve Raoul (DWIGHT YOAKUM), "panik odası"na girmek ya da evsahiplerini o odadan çıkarmak için uğraşırken, Meg de hırsızları evden sepetlemenin yollarını aramaktadır.

too_late

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Film çok ses getirdi gösterimde olduğu zaman ve çok kere oynadı tv de ama hala seyredemedim :( Bu gece de sanırım oynuyor özel bir kanalda :) İnşallah artık :)

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çok harika bir film ben izlemiştim.Tavsiye ederim ;)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
eski film bu :)
gerilimi sürekli olan bir filmdir tavsiye ederim