Madonna Berlin Film Festivali'nde

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
madonna.jpg

Madonna’nın yönetmenliğini yaptığını Filth and Wisdom filmi Berlin Film Festivali'nde gösterime girdi.

7-17 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Berlin Film Festivali panorama bölümünde Madonna’nın yönetmenliğini yaptığı Filth and Wisdom gösterime girdi.

Eugene Hutz ve Vicky Holly’nin oynadığı film için Berlin’e gelen ünlü sanatçı Madonna düzenlenen basın toplantısına katıldı. Madonna basın toplantısında filmin daha önce kısa film olarak planlandığını ama konuyu 20 dakikaya sığdıramadıklarını o yüzden filmi uzattıklarını söyledi.

Filmin adının hayattaki ikilemleri temsil ettiğini söyleyen Madonna, “Kaderimiz bizim elimizdedir, eğer bunun farklı olduğunu düşünüyorsak kendimizi kandırıyoruz demektir” şeklinde konuştu.

Diğer yönetmenlerden yardım aldınız mı sorusuna ise, “Evet güvendiğim yönetmenlerin fikrini aldım, fakat günün sonunda düşündüğünüzde bu sizin kendi seçiminize kalıyor” dedi. Eugene’i filmde oynamaya nasıl ikna ettiniz sorusuna ise, “Onun peşini bırakmadım, sürekli takip ettim” dedi.

Kaynak