Yeni düzenleme sonrası yurtdışından telefon getirmek

Bu konuyu okuyanlar

Reevestech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, ablama yurtdışından IPhone 13 Pro Max getirteceğim ama sanırım yurtdışından gelen telefonlar artık pasaport sahibinin üzerine olmalıymış hat. Şimdi benim hattı ablamın üzerine alıp onun pasaportuna kayıt ettirsem sorunsuz kullanabilir miyim?

ek olarak: benim kullandığım telefon da şu an yurt dışından almıştım. Bu numara ile diğer telefonu kullanabilir miyim yoksa tekrar yeni bir numara mı almamız gerek?

Ablam su an yurt dışında aralık sonu gibi getirecek telefonu. Benim hattı onun üzerine aldıracağım sonra onun pasaportuna kayıt ettireceğim. Şuan kullandığım telefonda ki sim kartını o telefona taksam sorun olmaz yani?

şu an kullandığım telefonu başkasının pasaport üzerine kaydetmiştim. yeni gelecek olanı da e devletten ablamın üzerine kaydedeceğim benim hattı onun üzerine aldırıp. sorun olmaz değil mi

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Kullanırsın hiçbir sıkıntı olmaz pasaport sahibi ablanın olması büyük bir artı zaten.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Hiç bir sıkıntı olmaz. Ama ileride hattın ile ilgili bir işlem yaptırmak istediğinde o işlemleri ablanız yapacak. Ayrıca burada pasaport üzerine kayıt yaptırırken ücret ödeyeceksiniz. Ve garanti durumunu da düşünmek lazım

abtokgoz

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Merhaba arkadaşlar, ablama yurtdışından IPhone 13 Pro Max getirteceğim ama sanırım yurtdışından gelen telefonlar artık pasaport sahibinin üzerine olmalıymış hat. Şimdi benim hattı ablamın üzerine alıp onun pasaportuna kayıt ettirsem sorunsuz kullanabilir miyim?

ek olarak: benim kullandığım telefon da şu an yurt dışından almıştım. Bu numara ile diğer telefonu kullanabilir miyim yoksa tekrar yeni bir numara mı almamız gerek?

Ablam su an yurt dışında aralık sonu gibi getirecek telefonu. Benim hattı onun üzerine aldıracağım sonra onun pasaportuna kayıt ettireceğim. Şuan kullandığım telefonda ki sim kartını o telefona taksam sorun olmaz yani?

şu an kullandığım telefonu başkasının pasaport üzerine kaydetmiştim. yeni gelecek olanı da e devletten ablamın üzerine kaydedeceğim benim hattı onun üzerine aldırıp. sorun olmaz değil mi
Buradan al garantisi vs tam olsun.

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
3 Yıl pasaport kayıt edilen kişinin üzerine kayıtlı bir hat ile kullanabilirsin. 3 Senenin sonunda tüm hatlara kullanıma açılıyor.

Pasaport sahibi üzerine en fazla 2 cihaz ile kullanım imkanı mevcut. Numara konusunda sınırlama yok.

Baranowski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım amerikadan gelicek bu hafta banada iphone 13 pro max getirecek. Türkiye fiyatına göre çok karlı oluyor. Ben kendi pasaportuma işletebilir miyim? Pasportum var ama hiç yurt dışına çıkmadım.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Arkadaşım amerikadan gelicek bu hafta banada iphone 13 pro max getirecek. Türkiye fiyatına göre çok karlı oluyor. Ben kendi pasaportuma işletebilir miyim? Pasportum var ama hiç yurt dışına çıkmadım.
işletemezsin. Senin son 3 ayda dışarı çıkıp gelmiş olman gerek ve ayrıca kullanacağın hattında senin adına kayıtlı olması gerek.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406

2 yıl oldu demi onu alalı?yani önceki telefonu