Bu konuyu okuyanlar

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Benden sonra isteyen herkese göndermenize rağmen bana davet göndermemişsiniz.

Nerede yanlış yapıyorum?

davetiyeniz gönderildi.

Teşekkürler. Ama nedense olmadı, kod kabul edilmiyor şeklinde bir uyarı var, neyse.

davetiyeniz geçerli bi davetiyedir. hala sayfamda duruyor.

Lütfen banada yollayın " underpl1@gmail.com "

bu mail adresi siteme kayıtlıdır. Göndere miyoruz

banada davetiye gönderir misiniz
astapova@hotmail.com

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : astapova@hotmail.com yollandi

Arkadaslar bana hala gelmiyor, birkac kere de gonderdiniz saniyorum..neden anlamiyorum. tekrar gonderebilirmisinz, 2 adres veriyim hatta..
zekiklnc@gmail.com
zekiklnc@hotmail.com

gönderilmişti davetiye kayıt olmadınız. tekrardan sorsaydınız özelden davetiyenizi atardım. Maalesef 2. kez davetiye ben yollamıyorum.

davetiyeniz varsa bende turktorrent.eu ya davet edilebilirmiyim
Fatih Mehmet Güler
fatihmehmetguler@hotmail.com
iyi günler...
Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : fatihmehmetguler@hotmail.com yollandi

bu adresi sisteme kayıtlı.

E-Posta Adresi geçersiz, çünkü sistemizde kayıtlı durumda

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : mehmet_memo16@hotmail.com yollandi

2---- Davetiye talebimi 2. kez yineliyorum.Saygılar.
tertip2002@yahoo.com

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : tertip2002@yahoo.com yollandi

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba davetiyeye ihtiyacım var, yollarsanız sevinirim. alonelysoulz@hotmail.com teşekkürler.
Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : alonelysoulz@hotmail.com yollandi

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : amurado@gmail.com yollandi

merhaba turktorrent.eu benide davet edermisiniz. hisar1017@hotmail.com email adresim şimdiden teşekkürler.

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : hisar1017@hotmail.com yollandi

Aynı dk davetiye gönderdiğim ilk kişisin.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
beyler 3-5 msjı olanlara göndermeyin ! foruma sadece davetiye için üye oluyorlar.ihtiyacı olan arkadaşlarımız varken ayıptır!

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
beyler 3-5 msjı olanlara göndermeyin ! foruma sadece davetiye için üye oluyorlar.ihtiyacı olan arkadaşlarımız varken ayıptır!

Bi ara bende düşündüm ama adamın 50 mesajı var davetiye yolluyorum 1 hafta süre içinde kayıt olmuyor. 1 mesajlık adam kayıt olabiliyor. Bazen rakamlara takılmamak gerekir. Tüm üyeler aynı değerdedir.

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1

mrfatih123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yavuz abi sağol ilgilendiğin için ama hata şu
Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!

ben daha önce bu siteye kaydolmadım ki giriş yapayım modami kapatıp açtım denedim olmadı ?

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yavuz abi sağol ilgilendiğin için ama hata şu
Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!

ben daha önce bu siteye kaydolmadım ki giriş yapayım modami kapatıp açtım denedim olmadı ?

O Hata IP adresinizden kaynaklanıyor davetiyeden yada mail adresinizden değil. O IP ile giriş yapılmıs yada kaydolmuslar. TTnet size 2. el IP vermiş :D Kayıt olunmamıs IP lazım Size. İlk önce internet geçmişini temizleyiniz sonra modemi kapatıp 30 sn bekleyin vetekrardan açınız. IP değişene kadar deneyiniz olmassa Komsunuzdan kaydolun.

mrfatih123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O Hata IP adresinizden kaynaklanıyor davetiyeden yada mail adresinizden değil. O IP ile giriş yapılmıs yada kaydolmuslar. TTnet size 2. el IP vermiş :D Kayıt olunmamıs IP lazım Size. İlk önce internet geçmişini temizleyiniz sonra modemi kapatıp 30 sn bekleyin vetekrardan açınız. IP değişene kadar deneyiniz olmassa Komsunuzdan kaydolun.

kardeş o şekil deilde önbelleği temizledim kapa aç resetle felan 3 yada 4. kerede üye oldum allahrazı olsun senden teşekkür ederim hayatında başarılar...