Torrent Sitesi Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

tillov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SHaDeWRoX İptorrents davetiyesi kaldıysa bana gönderebilir misin?Gönderdiğin davetiyeyi(filelist.ro) kullanıyorum.Gelen davetiyeyi aktif kullanan birisiyim.İptorrentssi de kullanmak için istiyorum.Mailimi özelden gönderiyorum.Teşekkürler.İyi bayramlar.

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bir kullanıcıya sadece 1 davetiye gönderiyorum.

tillov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
skove22 Arkadaş mail adresimi özel mesaj olarak gönderdim.İlgin ve alakan için teşekkür ederim.Yardımcı olduğun için sağol arkadaş.Geçmiş bayramın kutlu olsun.

skove22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
skove22 Arkadaş mail adresimi özel mesaj olarak gönderdim.İlgin ve alakan için teşekkür ederim.Yardımcı olduğun için sağol arkadaş.Geçmiş bayramın kutlu olsun.

Mail olarak da cevap yazdım, mesaj sayım 15 altında olduğu için özel mesaj gönderemiyorum. Hd-bits.ro ve HD-bits.org ayrı sitelerdir. Bende HD-bits.ro var. Diğerini bulmak çok güç. İstersen Hd-bits.ro davetiyeni gönderebilirim. Diğer siteye benimde üyeliğim yok.

tillov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mail olarak da cevap yazdım, mesaj sayım 15 altında olduğu için özel mesaj gönderemiyorum. Hd-bits.ro ve HD-bits.org ayrı sitelerdir. Bende HD-bits.ro var. Diğerini bulmak çok güç. İstersen Hd-bits.ro davetiyeni gönderebilirim. Diğer siteye benimde üyeliğim yok.
Farkında olmadan yanlış yazdım.Affedersin.HD-bits.ro davetiyesi istiyorum.İyi akşamlar.

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Belirli süre internete giremyeceğim için davetiye dağıtımına ara veriyorum.
Döndüğüm zaman güncel dağıtım olarak tekrar başlıktan aktif dağıtıma devam edeceğim.

tillov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Belirli süre internete giremyeceğim için davetiye dağıtımına ara veriyorum.
Döndüğüm zaman güncel dağıtım olarak tekrar başlıktan aktif dağıtıma devam edeceğim.
SHaDeWRoX belirli süre internette olmayacaksın.Hani demiştin ilerde İptorrents olur diye.İnternete belli süre girmeyeceğine göre şimdi davetiye alabilir miyim?Sen uygun bulursan SHaDeWRoX .

the search

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
turk depo davetiyesi gönderebilecek bir arkadaş varmı şimdiden teşekkürler..

efulimss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TORRENT DAVETİYESİ ARIYORUM, HANGİSİ OLDUĞU FARK ETMEZ İŞE YARAR OLSUN YETER DİYENLERDENİM YANLIZ DAHA HİÇ BİR TANE BİLE EDİNEMEDİM, [email protected]

zlatancem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[email protected]

chdbits yada bluray paylaşım yapan site varsa yollayabilirmisiniz.chdbits varsa satında alabilirim. 2 adet seedboxum var bu arada :D

27971.png

mhmzergn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
​arkadaslar aturk.org bu sitede 15 davetiyem var isteyen varsa pm atsın hemen gönderim

drarter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değerli arkadaşlar davetiye arıyorum türkçe içerik olsun yeter yardımcı olabilecekler için mail bırakıyorum çok teşekkürler
iletişim için:
[email protected]