Torrent Sitesi Davetiye Dağıtımı

tillov

Öğrenci
10 Ağustos 2012
47
1
0
SHaDeWRoX İptorrents davetiyesi kaldıysa bana gönderebilir misin?Gönderdiğin davetiyeyi(filelist.ro) kullanıyorum.Gelen davetiyeyi aktif kullanan birisiyim.İptorrentssi de kullanmak için istiyorum.Mailimi özelden gönderiyorum.Teşekkürler.İyi bayramlar.

tillov

Öğrenci
10 Ağustos 2012
47
1
0
skove22 Arkadaş mail adresimi özel mesaj olarak gönderdim.İlgin ve alakan için teşekkür ederim.Yardımcı olduğun için sağol arkadaş.Geçmiş bayramın kutlu olsun.

skove22

Öğrenci
24 Mayıs 2009
9
0
0
skove22 Arkadaş mail adresimi özel mesaj olarak gönderdim.İlgin ve alakan için teşekkür ederim.Yardımcı olduğun için sağol arkadaş.Geçmiş bayramın kutlu olsun.

Mail olarak da cevap yazdım, mesaj sayım 15 altında olduğu için özel mesaj gönderemiyorum. Hd-bits.ro ve HD-bits.org ayrı sitelerdir. Bende HD-bits.ro var. Diğerini bulmak çok güç. İstersen Hd-bits.ro davetiyeni gönderebilirim. Diğer siteye benimde üyeliğim yok.

tillov

Öğrenci
10 Ağustos 2012
47
1
0
Mail olarak da cevap yazdım, mesaj sayım 15 altında olduğu için özel mesaj gönderemiyorum. Hd-bits.ro ve HD-bits.org ayrı sitelerdir. Bende HD-bits.ro var. Diğerini bulmak çok güç. İstersen Hd-bits.ro davetiyeni gönderebilirim. Diğer siteye benimde üyeliğim yok.
Farkında olmadan yanlış yazdım.Affedersin.HD-bits.ro davetiyesi istiyorum.İyi akşamlar.

SHaDeWRoX

Asistan
22 Mart 2010
290
8
18
Belirli süre internete giremyeceğim için davetiye dağıtımına ara veriyorum.
Döndüğüm zaman güncel dağıtım olarak tekrar başlıktan aktif dağıtıma devam edeceğim.

tillov

Öğrenci
10 Ağustos 2012
47
1
0
Belirli süre internete giremyeceğim için davetiye dağıtımına ara veriyorum.
Döndüğüm zaman güncel dağıtım olarak tekrar başlıktan aktif dağıtıma devam edeceğim.
SHaDeWRoX belirli süre internette olmayacaksın.Hani demiştin ilerde İptorrents olur diye.İnternete belli süre girmeyeceğine göre şimdi davetiye alabilir miyim?Sen uygun bulursan SHaDeWRoX .

zlatancem

Öğrenci
16 Ocak 2012
6
0
0
gol_nistelrooy@hotmail.com

chdbits yada bluray paylaşım yapan site varsa yollayabilirmisiniz.chdbits varsa satında alabilirim. 2 adet seedboxum var bu arada :D

27971.png