akbulat_fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada lütfen davetiye yollarmısınız gerçekten çok ihtiyacım var msn adresim:akbulat_fb@hotmail.com

şimdiden cok teşekkürler kolay gelsin..

anger_aka_zlost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam davet yolamışsınız çok teşekkür ederim fakat ben internete giremedim. sağlık problemimden dolayı evimde değildim. tekrar yollarsanız çok memnun olurum. umarım yollarsınız yollamazasanızda artık canınız sağolsun. anger_aka_zlost@hotmail.com kolay gelsin ii çalışmalar.

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hocam davet yolamışsınız çok teşekkür ederim fakat ben internete giremedim. sağlık problemimden dolayı evimde değildim. tekrar yollarsanız çok memnun olurum. umarım yollarsınız yollamazasanızda artık canınız sağolsun. anger_aka_zlost@hotmail.com kolay gelsin ii çalışmalar.

davetiyenizle 05-08-2012 10:00 e kadar kayıt olabilirsiniz. daha 2 gün geçerlidir.

banada lütfen davetiye yollarmısınız gerçekten çok ihtiyacım var msn adresim:akbulat_fb@hotmail.com

şimdiden cok teşekkürler kolay gelsin..

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : akbulat_fb@hotmail.com yollandi

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1

anger_aka_zlost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome da da denedim aynı şeyi yapıyor. kayot ola bastıgımda hiçbir tepki yok. bütün bilgileri giriyorum. sütunları resetleye tıklanıyor kayıt ol a tıklanmıyor

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
chrome da da denedim aynı şeyi yapıyor. kayot ola bastıgımda hiçbir tepki yok. bütün bilgileri giriyorum. sütunları resetleye tıklanıyor kayıt ol a tıklanmıyor

Davetiye kodunda hata olsa söyler kullanılmıs yada yanlıs diye Ip den girilmiş olsa der IP den kayıt olmus diye der.Ama ilk defa tuş çalısmıyor diyen oldu. Başka bilgisayardan denemelisin. Davetiyenin süresi var 2 gün rahat üye olursun.

anger_aka_zlost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu durum hakkaten sinirimi bozdu 3 makinadada denedim tıklanmıyor veya tepki vermiyor. mailde gelen linke tıkıyorum kayıt sayfası açılıyr oradan şartları kabul edip bilgilerimi giriyorum kayıt ol a baasıyorum olmuyor problem nerede anlayamadım. :(

ms40054

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala davetiye gönderimi yapıyorsanız ms40054@hotmail.com adresine ya da ö.m den davetiye gönderebilirseniz çok memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Y.Yavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hala davetiye gönderimi yapıyorsanız ms40054@hotmail.com adresine ya da ö.m den davetiye gönderebilirseniz çok memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler.

özel mesaj ile yollandı.

Merhaba;

Davetiye Gönderirseniz Çok Sevinirim... Teşekkürler. ;)

hasansenturk90@gmail.com

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : hasansenturk90@gmail.com yollandi

Merhabalar

yasinduzyol@gmail.com adresine 1 adet davetiye alabilirsem çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : yasinduzyol@gmail.com yollandi

slm elinizde varsa banada 1adet turktorrent davetiyesi yollayabilirmisiniz

ametisttasi@gmail.com

Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : ametisttasi@gmail.com yollandi

tamericel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler. Ama nedense olmadı, kod kabul edilmiyor şeklinde bir uyarı var, neyse.