TTNET Müşteri Hizmetleri Şikayet ! Bilgisayar (7/24) Açık Kalsın Bekleyin Bizi !

madmex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
4440375 i niçin aramıyoruz arkadadaşlar?

T800

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Aramayı boş verin ben en son "hız" şikayetimi BURADAN bildirmiştim sağ olsunlar 1 saat içerisinde sorunumu çözmüşlerdi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internette sorun var bi gidip bi geliyo yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
Ben evimde telefon olmadan Yalın İnternet kullanmaktayım. İş sebebiyle ikamet ettiğim manisa'dan Antalya'ya taşınacağım. İnternetimi Antalya ya taşımak için ne yapmalıyım,
Saygılarımla,...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde aynı sorunum var modemin ışığı gidip gelmesinden internete bağlanamıyorum müşteri hizmetlerinden beni aradılar neden kaynaklanıyor yardımcı olmalarını isttedim binanın internet hattının kablosu adidir dediler napım ben binayımı yıkım yardımcı olmadılar sonuç kullanamıyorum ........

the grudge

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
49
benimde aynı sorunum var modemin ışığı gidip gelmesinden internete bağlanamıyorum müşteri hizmetlerinden beni aradılar neden kaynaklanıyor yardımcı olmalarını isttedim binanın internet hattının kablosu adidir dediler napım ben binayımı yıkım yardımcı olmadılar sonuç kullanamıyorum ........
ADSL kullanıyorsun ve sana bunu dediler :) atmasyon cevap... telefon hattını yenilet dese daha iyi olurmuş...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim internetim son günlerde cok agarlaşti kablolari sprintiri herşeyi yeniledim ama yok arkadaş ne yapicam ben

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fecbook dısında internetim göstermiyor kendiliğinden kapanıyor sebep ne

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler ben sibetullah selman internetim cok yavaşladıve hiç bir yere giremiyorum cok geç acılıyor internetim ban nasıl yardımcı ola bilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim internetim sürekli gidip geliyo daha önce böyle bi sorunum yoktu bu son zamanda olmaya başladı ve bu durum beni çok rahatsız ediyo ttnetten hiç memnun değilim . bir an önce bi çözüm getirlirse memnun olucam....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Malesef ayni olumsuzluklari bende suan yasiyorum kiniyorum ttneti müşteri hizmetlerini böyle birşey olamaz ya !

Regionella

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bunu almak istiyorum, önerir misiniz? 16 Mbps deyip 8 Mbps kakalamasınlar? (AKK: 50GB)

[TABLE="width: 100%"]
[TR="class: tableAreaEven"]
[TD="bgcolor: #FAFAFA"]Yalın ULTRANET LİMİTSİZ[/TD]
[TD="bgcolor: #FAFAFA"]16 Mbps'ye kadar[/TD]
[TD="bgcolor: #FAFAFA"]Limitsiz[/TD]
[TD="bgcolor: #FAFAFA"]TL69,99 x 12 ay[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir yıl önce ttnet yalın internet sınırsız aldım 60 tl aldığım günlerde 36 gün kullanamadım 29 kez müşteri hizmetlerine şikayette bulundum sizi 36 günkü faturanız geriye iade edilecek denildi iade edilmedi ve 1 yılım dolmuş bana her hangi bilgi verilmedi ve faturalarım 85 ..97.. 87 olarak geldi müşteri hizmetlerini aradığımda size bildirildi denildi fatura yok mesaj yok nasıl bildirdiniz diye soduğumda 0533 455 2202ye mesaj atmışlar peki bunumara kime ait diye sorduğumda bilmiyoruz neden bilmediğiniz kişiye mesaj attınız bana neden tebrigat göndermediniz sizinle uğraşamayız faturalarınızı ödeyin ben faturalarımı ödücem 60 tl olarak3 aydır hala bir cevap alamadım 3 adet 87 tl fatura daha geldi kullanılmayan abonelik iptal edilmiş bir oboneye hala fatura geliyo müşteri memnunuyeti bumu ve bir an önce çözüme kavuşturulmasını ve hattımın yeniden açılmasını arz edidiyorum

promidal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
11
ttnet te sürekli kopma sorunları yaşıyordum. müşteri hizmetlerini defalarfca aramama rağmen bir türlü sorunumu halledemediler ve en sonunda altyapımda sorun olduğunu söyleyerek topu türk telekoma attılar. bende eğer sorunumu çözemeyeceklerse bende taahhüdümü tek taraflı olarak fesih edeceğimi söyledim. onlarda bana fesih edersem ceza ödeyeceğimi, hizmeti düzgün alamasam bile taahhüt sürem boyunca iptal yapamayacağımı söylediler. bende ertesi gün iptal edip superonline a geçtim. ttnet bana 180tl ceza faturası çıkardı. bende ttnet e itarazda bulundum hatta tüketici şikayet sitelerine yazdım ama nafile parayı ödemek zorunda kaldım. en sonunda e-devlet şifrem ile BTK sayfasından şikayette bulundum ve 5 gün içinde paramı geri iade edip özür dilediler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu nasıl ıs ya sureklı telefon etmek zorundamıyım soyleyın su kabloyu yapsınlar 20 kere telefon ettım gelıp yapmadılar yapmazlarsa sözleşmeyı ıptal edecegım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
böyle sorunlar genelde size verilen internet hızının altyapının yetersiz olması nedeniyle tam olarak gelmemesidir benim başımada geldi ozaman smile adsl deydim ve 8mb net bağlıydı alt yapıdan dolayı modemde 10 dk da bi dsl ısıgı sonuyodu ve smile ı aradım 8 mb yi 4mb yaptılar sorun çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaşlar Banada Aynısı Oldu Ve Ben Ttneti Aradım Bi Adam Çıktı Sorunu Anlatıyorum Biz Size 24 Saat İçinde Döneceğiz Dediler BuSüre İçinde Modeminiz Ve Bilgisayarnız Açık Dursn Dediler Bende Bilgisayarı Kapattım Modemim Açk Kaldı Ertesi Gün Okuldan Geldiğimde Türk Tlekomdan 2 Adam Gelmişiti Ve Modemi Kabloy Faln Kurarken Hata Yapmışlar Ve Adamlar Hatayı Düzelti Ve İnternet Oldu Şuan aynı sorun başıma geldi Ve Ben Ne Yapacağımı Bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet ttnet çalışanlarının aralarında böyle dengesizler var ve bu çalışanlar ttnet in temelini sarsmakdan başka bir işe yamadıkları kesin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hizmetinizden kesinlikle memnun değilim ben günü geldiğinde faturami ödüyorsam sizlerde bnm sorunumla ilgilenmelisiniz hiçbir şekilde yardimci olmuyorsunuz ve hizmetinizi hiçmi hiç beğenmiyorum iptal ettiricem vadesi bitmediği için ettiremiyorumda hem yardımcı olmuyolar hemüzerine para istiyolar bu nasil bir hizmet anlayışı hala anlamış değilim.

sercancayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ağzına tıkıcan o mikrofonunu sonra da 7/24 böyle kal; sabahlar olmasın dicen

T800

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Hizmetinizden kesinlikle memnun değilim ben günü geldiğinde faturami ödüyorsam sizlerde bnm sorunumla ilgilenmelisiniz hiçbir şekilde yardimci olmuyorsunuz ve hizmetinizi hiçmi hiç beğenmiyorum iptal ettiricem vadesi bitmediği için ettiremiyorumda hem yardımcı olmuyolar hemüzerine para istiyolar bu nasil bir hizmet anlayışı hala anlamış değilim.

Hiç vakit kaybetme bir an evvel kurtul o illet firmadan:hammer: ben şahsen saç baş yoluyordum da neyseki süperonline'na geçtim de huzura erdim :thumbup: Hız proplemi yaşadım geçenlerde aradım sağolsunlar hemen düzelttiler + bir kaç defa da arayıp sordular hızınızda bir problem var mı diye..Hizmete bak ama TTNet olsa değil aramayı sen defalarca arıyorsun adamlar ciddiye bile almıyor...:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bundan 3 gün önce 23 mayısta sürekli kopma yaşamaya başladım defalarca ttnet arızayı aradım bana denilen şuyduhat değerleriniz normal görünüyor güncellemeleri yaptık artık sorunsuz girebilirsiniz ama tekrar girdiğimde 2 dkk içinde tekrar düşüş yaşadım bu sefer gene aradığımda müşteri temsilcisi bilgisayar veya ev içi hat kaynaklı olabileceği söylendi bilgisayarcıyı aradığımda bilgisayarda sorun olmadığını hat kaynaklı olduğunu söyledi ve ben tekrar arıza kaydı oluşturdum tekrar bana geri dönüldü hat değerleriniz normal dendi girebilirsiniz ve tekrar girdim 2dakika bile olmadan 20 saniyede bir düşmeye başladım ben bu arıza kaydını 10 kere yaptım modemin ışığı sürekli yanıp sönüyor daha önce böyle değildi ve şimdi yetkililere sesleniyorum ne yapmamız lazım sesimizi duyurmak için duyarlı olmanız için ne yapmamız lazım bir aydır sürekli sorunlar yaşıyorum ben bu geçen ayın faturasını ödediğimde kendimi aptal gibi hissedecem çünkü kullanmadığım sürekli sorun yaşadığım bişeyi ödeyecem şu an hala beklemekteyim arıza kaydı oluşturuldu tekrar aynı şey denirse bana hattımı iptal ettireceğim yeter bu kadar duyarsızlığa kayıtsız kalamayacağım bu nasıl bi sahtekarlık çözebilmişde değilim açıkçası

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
TTNET 0.1 Kb/s İNTERNET.
969487_384784301637695_987592101_n.jpg

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Haksızlık etme ama [MENTION=10880]masterbaba[/MENTION] toplamda 0.9 Kb/s indirme hızıda var orda. :D

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Haksızlık etme ama @masterbaba toplamda 0.9 Kb/s indirme hızıda var orda. :D

:PBTK çağrı yapıyorum.16 mb internet diyorlar.verdikleri hız 1 mb altında.yokmu bunun bir cezası.

En basit bir araba alıyon.maksimum hız 300 km diyorlar.o araba 10 km geçmiyorsa.bunun adına sahtekarlık denmezmi,kullanıcıyı yanıltma değilmi bu.