TTNET Müşteri Hizmetleri Şikayet ! Bilgisayar (7/24) Açık Kalsın Bekleyin Bizi !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tekel olmak yasal değil. Hükümet üzerine düşeni yapsın ve bu şirketi cebir kullanarak en az 3 parçaya bölsün. Diğer ikisini de satışa çıkarsın. Rekabet piyasası oluşsun. Bunlar meydanı fazla boş bulmuş. Şimdi, siz son kullanıcılara düşen sorumluluk ise bu öneriyi bulunduğunuz ilin milletvekillerine iletmek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben internet basvurusu yaptım fakat ınternetı kuracak arkadaslar telefonn kutusunda reglet yeterlı olmadıgı ıcın baglayamadılar 1 ay a yakın ınternet alamıyorum lutfen yardımcı olur musunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lanet olsun ttnetin verdiği hizmete aldığıma alacağıma bin pişmanım bu ay sonuna kalmaz kablo nete geçiyorum ben gün içerisinde 20 defa bağlantı mı kesilir ya verdikleri hizmetin kalitesi sıfır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben sınırsız int. aldım aylık 60 ytl odemem lzım gelen faturalar ne? 88 ytl 87 ytl siz napıyorsunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
26 haziran da 10dakikasonra bağlanırdiye söylenen internet halen bağlanmış değil. 4 defamüşteri hizmetleriniaramama rağmen arıza hakkındahiçbir bilgi verilmemiş kontrol edilmemiştir teknikyardım yoktur müşteri sözleşmeyi imzaladımı gerisi hiç önemlideğil yardımcı olmayacaksanız sözleşmeyi iptal edelim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil:adım murat akın neden ay sonuna kadar kesintili internet kullan dırıyor sunuz bana paraya geldimi hemen telefon açıyor sunuz şimdi bile internet kısıtlı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım adsl ısıgı arada yanıp sonuyor 10 dk ınternete gırıyom gıdıyo adsl ısıgıda yanıp sonuyo gıdınce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tivi bum dan 30 gündür yayın alamıyorum belki yüz kere aradım hala ekip gelip arızayı giderecek bin pişman oldum tivi bu kurdurduğuma şuan iptal edemiyorum sözleşmen olduğu icin ama bittiği an edicem ben böle resillik görmedim üye olabilmemiz icin yüz kere arıyolar ama iş soruna gelince kimse yok ortalıkta

mno51tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNET abonesiyim. Abonelik esnasında bana telefon sabit ücreti olmadığını söylediler sözleşme yapıldı tabii herzaman olduğu gibi -birazda devlet kurumu diyerek- okumadan imzaladık.Defalarca kopma baglanamama sorunları olmasına ve mesela üniversite tercih işlemlerini başka yerde yapmak zorunda birakilmamiza rağmen ayrılmayı düşünmedim. Aksine devlet kurumudur diye tivibuya da abone olmak için gittiğimde oradaki görevlinin bana tivibu kanalları hakkında bilgi vermemesi nedeniyle 4440375'i aradım şikayet kaydı olusturdular bir de faturanın yüksek geldiğini söyledim. ertesi gün beni müşteri hizmetlerinden bir bey aradı telefon sabit ücreti 1 yıl için alınmıyor 29 Martta süre dolduğu için 15TL sabit ücret alinmaya başlanmış; biz süre bitiminde sizi bilgilendirmek zorunda değiliz önceki ödemeler için yapılacak bir şey yok ARZU EDERSENİZ 5TL.LİK SABİT ÜCRET KAMPANYAMIZA GECİSİNİZİ SAGLAYABİLİRİM dedi. Ben aboneligimi iptal ettirecegimi söyledim.Şimdi soruyorum 5TL sabit ücret
uygulaması varsa bu neden baştan yapılmadı.Vatandaş sizin kampanyalarinizin 5liralık mi üçbuçuk liralikmi olduğunu nereden bilecek zaten sorani dövmeye kalkiyorsunuz.
UYDUNETİ DÜŞÜNÜYORUM DSMART VEYA BAŞKASI DA OLABİLİR önerisi olan varmı?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu soytarilara yüz veren yine siz kullanicilarsiniz. O kadar sikayet var, ama bir kisi de cikip TTNET aboneligini iptal etmiyor. Dinsizin hakkindan imansiz gelir arkadaslar. Tatli dille olacak is degil bunlar, eze eze hakkinizi alacaksiniz.

Aglamayana meme yok.

Verdiginiz paranin hakkini alamiyorsaniz pislik yapacaksiniz. Ben mesela gereken hizi alamadigim zaman faturayi ödemedim, pasa pasa yari yariya indirdiler faturayi.

Ezeceksiniz abi baska yolu yok bunun. TTneti iptal edin gecin super online'a veya uydunet'e. Paralari kesilince hizmet kalitesini köpek gibi yükseltecekler.

Yüz vermeyin bunlara.

kings1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=312196]edox[/MENTION] 'a kesinlikle katılıyorum. Eğer müşteri olarak anında tepkinizi göstermezseniz onlar size hizmet vermese de siz faturalarınızı ödemeye devam ederseniz bu sizi kolay lokma gibi görünmeniz anlamına gelir ve müşteri hizmetlerinde ünvanı müşteri temsilcisi olan ama temsilcisi olduğu müşteriyi korumayı bırak adam yerine koymayan kişiler sizi küçük görürler. Ama tepkinizi koyup müşteri temsilcinize haddini bildirirseniz üyeliğinizi iptal ettirene kadar uğraşırsanız bir süre sonra mecburen hizmet kalitesini arttırmak zorunda kalacaklar. çünkü bende ttnet kullanmıyorum ve kullandığım ISS gayet normal hizmet veriyor. Çok şükür ne kesilme ne gidip gelme sorunu yaşamıyorum. TTNET iyice saldım çayıra mevlam kayıra çalışıyor. Burdan TTNETlilere söylüyorum; kaç paraysa verin çıkın üyelikten. bakın bakalım arkanızdan koşuyormu koşmuyormu? Ben iptal ettirdikten sonra bir süre arandım çünkü. Ama hiçbir teklifine itibar etmedim etmeyeceğim de. İnşallah bu şekilde çalışan tüm şirketlere müşterileri hadlerini bildirecek. ve onlarda insanların kolay para kazanmadıklarını o faturaların kolay kesildiğini ama alınterleriyle ödendiğini anlayacaklar. Saygılarımla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
22.08.2014 günü kampanya değiştirdim 49.00 tl ye geçtim. Hiç memnun değilim işlerime koyulunca küt internet gidiyor. kampanyaya girdiğim günden beri internetim sık sık gidiyor. böyle olursa sabit telefonu ve interneti kapatıp arkadaşım gibi paket proğrama geçmeyi düşünüyorum. Lütfen ilğilenin neden sık sık internet gider..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu nasıl anlaşma faturam her ay yükseliyor bu gidişle kapatacam interneti 49 tl nerde 73.75 tl nerde düzeltilmesse kapatacam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kime sorunumuzu anlatacağımı bilemiyorum internete28/7/2014 tarihinde 39.90 TL ye üyelik yaptırdım ama 85.00 TL fatura geldi 2 defa 15 gün arayla bursa tele koma gittim şikayette bulundum tlf numarama 3 defa inceleniyor diye mesaj geldi bir sonuç alamadım 9/9/2014 55.25 TL tekrar geldi ne yapayım bana cevap verende yok 0224 *** tlf üzerinden internet almaktayım
cevap verecek bir sorumlu arıyorum tlf num 053** Yusuf

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşım neden ılgılenmıyorsunuz bu ınternetlerden bosa para oduyoruz yazık degılmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnt yakında müşteri bulamıyacak modem ışığı devamlı yanıp sönüyor 3 sefer aradım hala çözecekler sorunu benim gibi sorun yaşayan çok uydu nete geçecem arkadaşlarım hep geçtiler yakında sinek avlarlarrrr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internet calışmıyor bir yanıp bir sonuyor bilgisayarı actıgım zaman zor acılıyor neyi acım desem bir dakika beklemem gerekiyor onceleri iyidi yeni abonula gecinci kotü oldu

mehmet_tanrıkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saygılar int cafe işletiyorum hız problemi yaşıyorum 4440375 her gün arayıp arza kaydı yaptırıyorum ama mahlesef ilgilenen yok hız testi indirme hızı 6.83=upload 0.51 8 mgabyt kullanıyorum cafede tek pc hız testi dediğim gibi lütfen ilgilenmenizi arz ederim cafede müşteri kalmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok saygısız bir müşteri temsilcisiymiş onu oraya temsilci diye oturtanda hata iyi sabretmişsiniz siz. size öyle davranmaya hakkı yok. Ben olsam onu sözlerine pişman ederdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En aşağı 5 senedir sınırsız ttnet üyesiyim. 6 gundur internetim yok, ekibin gelip bakması için 10 ile 50 tl arası para istiyor. biz tamirciye baktırdık hatta hatta olduğunu söyledi. şubat 15 te sözleşmem doluyo ttnet'ten ayrılacam benim hattımı kesip benden para istiyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
naklimi yaptıramıyorum çağrı merkezi bilgi eksik diyor mail atıyorum kimse cevap vermiyor ilgisizlik diz boyu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yalın internet başvurusunda bulundum ama sözleşmede ismimi yanlış yaptılar sonra kendi şirketlerinde düzeltmişler ama ev telefonunada başvuru yapmışlar benım imzamı kullanmışlar ne yapabilirim

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
ulan hem para isteyip sınırsız diye kotalı satıyolar hemde ilgilenmiyorlar banba deseler sinirden sövüp mahkemeye şikayet ederdim bu ney bide yok öyle yapın yok söyle yapın yok onu açıkbırakın yokmu söyle facebook sayfaları bana atın onlarla durumu konusup birşeyler sormam gerek neymiş karın ağrıları

Z

ziyaretci yunan

SDN Okuru
merhaba benim esim yunan ve turkiyedeki internet sistemini bilmiyor uc ay once tasindi ve ttnet calisanina ben once bu adreste oturuyordum simdi buraya tasindim interneti buraya tasimak istiyorum dedi ve nasil yapilacagini sordu once eski evi mi kapatmam gerekiyor dedi ttnet calisani da hayir once bu evi acacagim sonra orayi kapatacagim dedi eger simdi orayi iptal edersek internetiniz 15 gunden once acilmaz dedi sonra beni aradilar yabancilar icin farkli evrak istiyorlar ama sizin kimliginizin fotografini bize gonderin problem yok 2 gun sonra internetinizi acariz dediler bende gonderdim hemen actilar  esim eski ev kapandi diye dusunurken fatura geldi aradik imza gerekiyor dediler esim 3 aydir yurt disinda ve kullanmadigi internetin faturasini odedi 3 kere dun imza icin gittik 312 lira sozlesme iptali cezaniz var dediler esim nakil istedi ve proseduru bilmedigi icin boyle oldugunu dusundu ve simdi anladik sistemde gorduler esimin adina zaten ttnet var bu cezayi almak icin benim kimligimi istediler ve yeni faturayi benim adima yaptilar esim kandirildigini dusunuyor ve asla bu parayi odemek istemiyor cunku zaten biz ttneti tamamen birakmis degiliz hala kullaniyoruz lutfen yetkili birisi cevap verebilir mi

Tolgaergun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıllardır ttnet kullanıcısıyım ve sürekli sorun yaşıyorum internet hattimiz hergün sık sık kopuyor ttneti aradığımda kopmalarimi göremiyor ve bir türlü çözüm bulamıyorlar eve defalarca elit hizmet geldi onlarda sorunu bulamadı vermedikleri hizmetin boşu boşuna parasını alıyorlar dava açacağım ttnete

asusk555l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç bir zaman böyle bişey duymadım ttnet ile yıllardır çalışırım 7/24 bilgisayarını açık bırak mevzusunu duymadım ttnet arıza kaydımı bırakıyorum 3 gün taş çatlasın 5 gün içerisinde gelip yapıyorlar TTNET Arıza kaydı nasıl bildirilir? buradaki gibi kayıt bırakabilirsin veya sosyal medya hesaplarına bildirmeni tavsiye ederim acayip etkili

EMİRRR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir aydır internetimiz yok DSL ışığı yanmıyor ne biçim bir firma TTNet hiç ilgi yok sorun çözme yok 1 kuruş para ödemicem sorunum çözülene kadar ve iptal ettircem lanet olasılar.

Oyalamaktan başka bir şey yaptıkları yok ilgi alaka sıfır.

1 aydır sorunum devam ediyor mahkemeye başvurcam.

Son düzenleyen moderatör: