Sony xperia z mi xperia sp mi?

Bu konuyu okuyanlar

Android14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben sony xperia sp almaya karar verdim kliksa .com dan ama sony xperia z alabilirim 1500tlye bizdeuygun .comda var sony xperia z ama ithalatçı olarak gelio 2yıllık ithalatçı delta garanti servisi varmış bizde uygunda hangisi sizce limit 1500

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah kolaylik versin ben de ayni sorunun cevabini dusunuyorum :clap:

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
experıa z kullanıyorum memnunum sende memnun kalacaksın

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Ben olsam SP alırdım çünkü SP hem daha iyi bir performans sunuyor hem de daha uygun bir fiyatla satılıyor. Ayrıca Full HD ekranın telefonlarda gereksiz olduğunu düşünüyorum. HD bile fazlasıyla yeterli, ki zaten HD çözünürlükte gözümüz algılayamıyor pikselleri, Full HD'ye ne gerek var, boşuna performans ve şarj kaybı. 2013 yılının en iyi F/P telefonu diyebilirim SP için. [MENTION=349093]Android14[/MENTION]

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşımda SP var bende de Z yüzeysel baktım Z daha iyi o nedenle tavsiyem Z

Android14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia zde ama ithalatçı garantili ondan biraz tedirginim delta serviste bide sordum orda çalısana yanda konusulan bi yer vardı telefon kırıldınmı veya bişey oldunmu ümraniyeye kendin gidip teslim edicekmissin ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool: arkadaşlar bence z nin arkası spnin önü çok güzel ama z daha kullanışlı bence z alın z çok uygun fiyatta

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia Z al bence. Hem hafif hemde ince SP ye göre. Donanımsal açıdan Sony Xperia Z üstün. Fotoğraf açısından yine Xperia Z. Pil olarak ikisininde fazlası yok. ithalatçı delta garanti servisi nasıl bilmiyorum????

Tam değerleri görmek için şuraya bir bak - http://hadikiyasla.com/komper/1/5,68