Sony Xperia C4 Mü Samsung Galxy J7 mi Acil Cevap

Bu konuyu okuyanlar

Arabaci52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Yeni Telefon Almaya Karar Verdim Samsung j7 Veya Sony Xperia c4 Sizce Hangisini Alayım. (Kamera Ve Oyun Performası İçin Hangisi İyi )

Arabaci52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kağıt Üzerinde c4 ama gerçekte kamerasını yan yana karışlaştırınca j7 daha iyi Renkeleri daha net ve parlak :D

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Kağıt Üzerinde c4 ama gerçekte kamerasını yan yana karışlaştırınca j7 daha iyi Renkeleri daha net ve parlak :D
Amoled ekranın hilesi/cabası olmasın o sakın :). Ah ah o canlı renklerin hilede ibaret olduğu ne zaman anlaşılacak merak ediyorum. Gidip LG True IPS ile Amoled'i kıyaslayın anlarsınız şişirme renklerin ne miktarda olduğunu.

Xperia C4'te Mediatek'in sevilen Mt6752 işlemcisi varken J7'de Samsung'un geleceği belirsiz Exy işlemcisi var.

RapoertY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsung buluşmanın sakıncaları diye konu açacağım yakında

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
C4 te sıkıntılı bi telefon j7 öneririm

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Gerek tasarımsal, gerek performans her açıdan C4 çok daha önde.

Arabaci52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri Diyo C4 Diğeri diyo j7 akalım çok karıştıı

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Samsung un note 4 altindaki modellerini pek onermiyorum. Cunku note 4 modeline kadar samsung ozelliklede arayuz konusunda iyi bir optimizasyon saglayamadigi icin urunlerinde zamanla yavaslamalar, gec gelmeler olusuyor. bu sorunlari note4 ile cozmeye basladi. Ayrica j7 urununde 1.5 gb ram mevcut. Android onbellekleme mantigiyla calisan mumkunse herseyi onbelleklemeye calisan bir isletim sistemi. Bu nedenle mumkun oldugunca yuksek ram kapasitesine sahip modeller alirsaniz sizin yarariniza olur. samsung un surekli en az 40-50mb boyutunda calisan bir arayuzu var buda alete oldukca yuk oluyor. Bu nedenle bu konuda sony daha avantajli. Cunku sony 2 gb ram e sahip ve arayuzu oldukca hafif. Bu nedenle daha yuksek ram daha az yuk ile kullaniciyi memnun birakiyor. Sony markali cogu urunde oldugu gibi c4 urununde de zamanla yavaslama takilma gec gelme gibi sorunlar yasamazsiniz. Ayrica isin teknik detaylarinda samsung un grafik birimi mali t720. Sony nin grafik birimi mali t760. Buda sony nin ozellikle oyunlarda daha onde oldugunu ifade ediyor. Bu iki model arasinda size tavsiyem sony c4 almaniz yonundedir.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Türkiye de satılan model Snapdragon 615 ise j7 al. Samsung kamerası sony den her zaman daha iyidir. Daha yeni yeni m5 ve c5 ultra ile kamera yazılımını düzeltti sony. Exynos cipsetini arastirmadim yinede farketmez

YahyaCandan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonyde yazilimsal sıkıntıların olduğu soyleniyor bende ikisi arasinda kaldim ama sony alicam galiba