Sony Xperia SP Alayım mı?

Bu konuyu okuyanlar

bizdeneriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir de HTC Butterfly gördüm, bu telefnlardan SP ile arasında hangisini seçerdiniz..

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eğer bütçeni zorlayabiliyorsan HTC Butterfly çok daha iyi bir telefondur. Baya da inmiş fiyatı vatanda.

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ikinci el olarak bu telefonu alacam da 8 gb alan küçük gibi uygulamarı hafıza kartına atabiliyormuyuz rootlamadan

nomad23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg optimus 4x hd yi önersem ne dersin gayet başarılı bir cihaz bence üstelik ekranıda IPS led ve dahili 16 gb
hafızası var ve 4 çekirdekli işlemcisi var bence sp ye rakip bir telefon istersen bir düşün.Bence özellikle IPS ekranı çok kaliteli yapmış telefonu s3 ten daha kaliteli bir ekranı var.

lg-optimus-4x-hd1-gsmalemi.jpg

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
4X HD yerine Nexus 4 daha iyi bir cihaz bence.

bizdeneriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hafta sonu SP yi inceledim hiç hoşuma gitmedi iyiki de telefonu görmeden sipariş vermemişim. Telefonun ekranı çok kaliteli ama ışık yetersiz. Güç düğmesi hoş duruyor ama kasa berbat. Çelik kısım denilen yer plastik. Kullandığım xperia sola nın kasa kalitesi daha iyiydi. Birde bana ağırlıktan çok güvensizlik hissi verdi elimden yanlışlıkla düşse parçalanacakmış gibi hissettim.. Şöyle uygun bir temiz iphone 4s bulabilirsem onu alacam. Vazgeçtim sp den.

Son mesajlar