Sony xperia sp mi samsung galaxy s4mini mi ?

Bu konuyu okuyanlar

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Lumia 920 nasıldır ?

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
o fiyat aralığı için kuşkusuz en iyi telefon xperia sp'dir kararından şaşma hafta sonu indirimleri ile al kendine bir tane :)

edit: xperia sp, galaxy s3'den daha güçlüdür bu arada ayrıca ram yönetimi s3 kadar kötü olduğunu da sanmıyorum

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xperia sp nin 8Gb lık depolama alanı bana yetermi bilmiyorum şaunki telefonumda sürekli olarak "yeterli alan yok" demesinden bıktım aynı sorunu yaşarsam çok kötü olur. Şuanda kafamda Lumia 920 var kamerası olsun menüdeki geçişleri herşeyiyle çok güzel ancak tek şüphe ettigim tarafı marketi. Markette çok fazla uygulama yok sanırım ?

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Lumia 920 epey düşmüş alınır aslında

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Xperia sp nin 8Gb lık depolama alanı bana yetermi bilmiyorum şaunki telefonumda sürekli olarak "yeterli alan yok" demesinden bıktım aynı sorunu yaşarsam çok kötü olur. Şuanda kafamda Lumia 920 var kamerası olsun menüdeki geçişleri herşeyiyle çok güzel ancak tek şüphe ettigim tarafı marketi. Markette çok fazla uygulama yok sanırım ?
doğrudur. wp sistemi yeni bir sistem olduğu için şu an için uygulama az. ama zamanla gelişecektir.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
lumianın hafızası yeter çünkü dolduracak bişey yok :)

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hafıza kartı takılıyor çok sorun olmaz hafıza. Tek sorun edilecek şey marketi değil windows phone'da. Daha çok eksiği var mesela ekran döndürme kilidi mevcut değil.

Edit: Şimdiki telefonun ne?

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Okuduklarima gore Lumia 920 kullanan bazi kisilerin telefonu kapanip bidaha acilmiyomus bu sorun nedir cozulmusmudur ?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Okuduklarima gore Lumia 920 kullanan bazi kisilerin telefonu kapanip bidaha acilmiyomus bu sorun nedir cozulmusmudur ?

O sorun değil kardeşim. Ses kısma+ Güç tuşlarına basılı tuttuğun an düzeliyor.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11

Sanırım şuan Galaxy Ace kullanıyorsun, bu telefonların genelinde olan bir durum @memogoren'nin dediği gibi "Ses kısma + Güç" çözülen bir durum.

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam sadece bu iki telefon arasinda kaldiysan sunu diyebilirim telefonun tek elle daha rahat kullanimi onemli diyorsan s4 mini geriye kalan hersey icin xperia sp ancak o fiyatlar civarinda galaxy s3 lumia 920 ve nexus 4 de alirsan pisman olmayacagin telefonlar arasindalar

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lumia 920 nin korktugum yanlarindan biri wp 8 daha cok yeni bi sistem cok fazla sorunu vardir gibime geliyo.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Lumia 920 nin korktugum yanlarindan biri wp 8 daha cok yeni bi sistem cok fazla sorunu vardir gibime geliyo.

Hiçbir sorunu yok dostum. Lumia 720 yi her gün kullanıyorum şahane bir telefon. Istemedigin zaman tüm uygulamalar kapanıp bir daha sen acana kadar açılmıyor, bi android de yok mesela.

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xperia Sp'de karar kılınmistir arkadaslar. Hepinize cok tesekkur ediyorum yorumlarinizdan dolayi.

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 fanboylar burayada bulaşmış gidin kendi arazinize damacana plastiğinizi buralara bulaştırmayın :D Xperia Sp seni fazlasıyla tatmin edecektir. her ne kadar s3 4 çekirdekli işlemciye sahip olsada yeni nesil çift çekirdekli işlemciler daha seri çalışmakta. hafıza kartı takarak hafıza sorununu çözersin sadece uygulamaları yüklersin telefon hafızasına bu kadar basit. Ayrıca Android 4.3 güncellemesinide alacak bu telefon hiç şüphen olmasın güncelleme konusunda.

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s3 fanboylar burayada bulaşmış gidin kendi arazinize damacana plastiğinizi buralara bulaştırmayın :D Xperia Sp seni fazlasıyla tatmin edecektir. her ne kadar s3 4 çekirdekli işlemciye sahip olsada yeni nesil çift çekirdekli işlemciler daha seri çalışmakta. hafıza kartı takarak hafıza sorununu çözersin sadece uygulamaları yüklersin telefon hafızasına bu kadar basit. Ayrıca Android 4.3 güncellemesinide alacak bu telefon hiç şüphen olmasın güncelleme konusunda.

Çok haklisin bende oyle dusunmustum. Samsung almamamin en buyuk sebeplerinden birisi o plastik olayi ve gorunuşu adamlar kafaya koymus bi sekli surekli onu yapiyolar.O yuzden bende Sony almaya karar verdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlış seçim S3 al güle güle kullan LG bataryası o kadar dayanıklı değil Bir arkadaşımın arkadaşının dayısının babasının suratında patlamış görüntülü konuşurken dikkat et derim

Son mesajlar