emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Arkadaşlar merhaba, forumu baştan beri okumaya çalıştım ama ama tamamını bitiremedim. Belki konuşulmuştur ama bugün teslim etmem gerektiği için biraz aciliyeti olduğundan yardımcı olursanız sevinirim. Samsungwa dan kablosuz hızlı şarj standı aldım. Bir de yanında onu bağlamak için yine samsungwa dan kablolu hızlı şarj cihazı aldım. Standın şarj etmesi 3 st i buluyor. Müşteri hizmetlerini aradım ama memnun değilseniz gönderin diyorlar. yarın son gün iade süreci için. Acaba yanlış bişeyler yapıyorum da onun için mi 3 st sürüyor şarj ben aslında bunu merak ediyorum. Bi fikri olan var mı neden 3 st de şarj eder. Normalde tlf kendi orjinal kablosuyla 1.5 st de şarj ediyor.
Bende de aynı ürün var. Kablo ile kıyaslandığında biraz daha uzun sürede şarj ediyor ama tam saatini ölçmedim açıkçası. Ben evde kullanıyorum şarjım %15-20 gibi olunca koyuyorum sabah alıyorum.

Jubei

Profesör
22 Aralık 2011
1,434
1
477
263
Arkadaşlar merhaba, forumu baştan beri okumaya çalıştım ama ama tamamını bitiremedim. Belki konuşulmuştur ama bugün teslim etmem gerektiği için biraz aciliyeti olduğundan yardımcı olursanız sevinirim. Samsungwa dan kablosuz hızlı şarj standı aldım. Bir de yanında onu bağlamak için yine samsungwa dan kablolu hızlı şarj cihazı aldım. Standın şarj etmesi 3 st i buluyor. Müşteri hizmetlerini aradım ama memnun değilseniz gönderin diyorlar. yarın son gün iade süreci için. Acaba yanlış bişeyler yapıyorum da onun için mi 3 st sürüyor şarj ben aslında bunu merak ediyorum. Bi fikri olan var mı neden 3 st de şarj eder. Normalde tlf kendi orjinal kablosuyla 1.5 st de şarj ediyor.
Merhaba.
Bende de Kablosuz Hızlı Şarj İstasyonu var, ben Kablo ve Adaptör olarak Note 8,in yanında verilen Kablo ve Adaptör,ü kullanıyorum ve hiç bir sorun yok, Şarj işlemini Note 8,in yanında verilen Kablo ve Adaptör ile denediniz mi ?
3 Saat çok uzun bir süre o kadar sürrmemesi gerekir, tüm her şeyi kontrol ederek tekrar deneyiniz.

İncelemede ki gibi süreleri almanız gerekir.

Samsung Kablosuz Hızlı Şarj Standı İncelemesi

Mtnkts

Öğrenci
9 Ekim 2017
60
16
8
30
Arkadaşlar dbrand kaplama geldi kılıfsız kullananlar için harika bir ürün.İlerde sıkıntı oluşturursa yazarım yine buraya ama ilk izlenim olarak aşırı hoşuma gitti. Hissiyat olarak olsun kesim olarak olsun gerçekten çok iyi birkaç fotoğraf ekliyorum
20180305_150117.jpg
20180305_150330.jpg
20180305_150330.jpg
20180305_150353.jpg
20180305_150406.jpg
20180305_150421.jpg
20180305_150439.jpg
20180305_150732.jpg
20180305_150510.jpg
20180305_150117.jpg

emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Arkadaşlar dbrand kaplama geldi kılıfsız kullananlar için harika bir ürün.İlerde sıkıntı oluşturursa yazarım yine buraya ama ilk izlenim olarak aşırı hoşuma gitti. Hissiyat olarak olsun kesim olarak olsun gerçekten çok iyi birkaç fotoğraf ekliyorum
Ekli dosyayı görüntüle 36248Ekli dosyayı görüntüle 36241Ekli dosyayı görüntüle 36241Ekli dosyayı görüntüle 36242Ekli dosyayı görüntüle 36243Ekli dosyayı görüntüle 36244Ekli dosyayı görüntüle 36245Ekli dosyayı görüntüle 36246Ekli dosyayı görüntüle 36247Ekli dosyayı görüntüle 36248
Merhaba. Birkaç sorum olacak size. Ürünü nereden sipariş verdiniz? Ne kadara mal oldu? Birde yapıştırma işlemi zor mu kendiniz mi uyguladınız ?

Mtnkts

Öğrenci
9 Ekim 2017
60
16
8
30
Merhaba. Birkaç sorum olacak size. Ürünü nereden sipariş verdiniz? Ne kadara mal oldu? Birde yapıştırma işlemi zor mu kendiniz mi uyguladınız ?
Kendi sitesinden sipariş verdim perşembe akşam beş gibi sipariş verdim bugün (pazartesi) saat 11 de kapıma geldi. Toplam 140 TL ye geldi ki ben küçük parçaları tek seferde yapıştıramam diye ikişer tane aldım küçük parçaları ve maksimum kargo ücreti ödedim (20 dolar) yani sonuç olarak ödediğim fiyat üst limit. Uygulama konusunda ise ben çok beceriksiz olmama rağmen her parça tek seferde çok iyi şekilde yapıştı yani kolaydı yalnız uzun süre iyice yapışması için elimle her tarafını iyice bastırdım fön makinesi eşliğinde. Ve dipnot olarak söylemeliyim ki fotoğraf ve videolarda gördüğümden çok daha şık duruyor.
Sitesi dbrand.com

emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Kendi sitesinden sipariş verdim perşembe akşam beş gibi sipariş verdim bugün (pazartesi) saat 11 de kapıma geldi. Toplam 140 TL ye geldi ki ben küçük parçaları tek seferde yapıştıramam diye ikişer tane aldım küçük parçaları ve maksimum kargo ücreti ödedim (20 dolar) yani sonuç olarak ödediğim fiyat üst limit. Uygulama konusunda ise ben çok beceriksiz olmama rağmen her parça tek seferde çok iyi şekilde yapıştı yani kolaydı yalnız uzun süre iyice yapışması için elimle her tarafını iyice bastırdım fön makinesi eşliğinde. Ve dipnot olarak söylemeliyim ki fotoğraf ve videolarda gördüğümden çok daha şık duruyor.
Sitesi dbrand.com
Teşekkür ederim. Çok şık görünüyor cihaz. Umarım kısa vadede sıkıntı yaşamazsınız. Daha önce bu tarz bir ürünü iPhone ile kullanmıştım fakat pek memnun kalmamıştım. Cebe sok çıkar kenarlarından toz alıp kalkma yapmıştı. Sizden ricam 1-2 ay sonra ürün ile ilgili tecrübelerinizi bize aktarırsanız sevinirim. Güle güle kullanın.

Mtnkts

Öğrenci
9 Ekim 2017
60
16
8
30
Teşekkür ederim. Çok şık görünüyor cihaz. Umarım kısa vadede sıkıntı yaşamazsınız. Daha önce bu tarz bir ürünü iPhone ile kullanmıştım fakat pek memnun kalmamıştım. Cebe sok çıkar kenarlarından toz alıp kalkma yapmıştı. Sizden ricam 1-2 ay sonra ürün ile ilgili tecrübelerinizi bize aktarırsanız sevinirim. Güle güle kullanın.
Aynen benim de tek endişem o zaten zamanla kalkması ama 2 3 ay sonra deneyimlerimi yazarım tekrar buraya umarım kalkma olmaz

batuhan007

Öğrenci
21 Şubat 2018
6
1
3
29
Ekli dosyayı görüntüle 36248Ekli dosyayı görüntüle 36241Ekli dosyayı görüntüle 36241Ekli dosyayı görüntüle 36242Ekli dosyayı görüntüle 36243Ekli dosyayı görüntüle 36244Ekli dosyayı görüntüle 36245Ekli dosyayı görüntüle 36246Ekli dosyayı görüntüle 36247Ekli dosyayı görüntüle 36248
Merhaba , 20$ ve üzeri worldwide free shipping diye biliyorum ben , sizinki ne kadar tutmuştu , kargo ücreti verdim diyince bir garibime gitti açıkcası.

Mtnkts

Öğrenci
9 Ekim 2017
60
16
8
30
Merhaba , 20$ ve üzeri worldwide free shipping diye biliyorum ben , sizinki ne kadar tutmuştu , kargo ücreti verdim diyince bir garibime gitti açıkcası.
Evet öyle yazıyor diye başta 22 dolarlık ürün seçtim ama yine aynı kargo ücreti çıktı.
Edit: Şimdi tekrar baktım 40$ lık alışverişte adresime aynı 20$ kargo ücreti çıkardı yani bişey değişmiyor.

Son düzenleme:

emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Evet öyle yazıyor diye başta 22 dolarlık ürün seçtim ama yine aynı kargo ücreti çıktı.
Edit: Şimdi tekrar baktım 40$ lık alışverişte adresime aynı 20$ kargo ücreti çıkardı yani bişey değişmiyor.
Evet bende baktım şimdi zaten sitede yukarıda shipping bölümünde direk 19,95 usd diye belirtmişler. FedEx ile geldi değil mi sizinki de ? Birde ürünler 3M markaymış. 3M kaliteli amerikan ürünüdür. Ben elektrik sektöründe olduğum için 3M izolasyon ve montaj bantlarından satıyorum ara sıra.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Biraz nette araştırma sonucunda birde şu markaya rastladım. PapsCover. Yine 3M malzeme kullanıyor. DBrand kalitesine yakın olduğu söyleniyor. Kullanıcı yorumları gayet olumlu. Fiyatı da kdv dahil 50 TL. En kısa zamanda temin edip deneyeceğim bende.

Son düzenleme:

Mtnkts

Öğrenci
9 Ekim 2017
60
16
8
30
Evet bende baktım şimdi zaten sitede yukarıda shipping bölümünde direk 19,95 usd diye belirtmişler. FedEx ile geldi değil mi sizinki de ? Birde ürünler 3M markaymış. 3M kaliteli amerikan ürünüdür. Ben elektrik sektöründe olduğum için 3M izolasyon ve montaj bantlarından satıyorum ara sıra.

Biraz nette araştırma sonucunda birde şu markaya rastladım. PapsCover. Yine 3M malzeme kullanıyor. DBrand kalitesine yakın olduğu söyleniyor. Kullanıcı yorumları gayet olumlu. Fiyatı da kdv dahil 50 TL. En kısa zamanda temin edip deneyeceğim bende.
Evet FedEx ile geldi ve dediğiniz gibi 3m yazıyor üzerinde. Ben bu 3m den anlamam ama yabancı sitelere bakmıştım herkes çok beğenmişti ki dedikleri kadar kaliteli gerçekten hatta öyle ki bütün elektronik eşyalarımı bununla kaplayabilirim. Bunun tek sıkıntısı yanlarını kapatmaması ama bunun sebebi de note 8 in tasarımı tabiki. Dediğiniz markayı duymadım ama fiyatı çok uygunmuş siz de deneyimlerinizi yazarsınız kullandığınızda bizim için de fikir olur hem.

batuhan007

Öğrenci
21 Şubat 2018
6
1
3
29
Evet FedEx ile geldi ve dediğiniz gibi 3m yazıyor üzerinde. Ben bu 3m den anlamam ama yabancı sitelere bakmıştım herkes çok beğenmişti ki dedikleri kadar kaliteli gerçekten hatta öyle ki bütün elektronik eşyalarımı bununla kaplayabilirim. Bunun tek sıkıntısı yanlarını kapatmaması ama bunun sebebi de note 8 in tasarımı tabiki. Dediğiniz markayı duymadım ama fiyatı çok uygunmuş siz de deneyimlerinizi yazarsınız kullandığınızda bizim için de fikir olur hem.
Uygulaması nasıl oldu zorlandınızmı hiç , tutorial ları mevcut internette tabiki ama bende almayı düşünüyorum 'camo' s9+ için amatör de olduğumuzdan elimizde patlamasın sonra yapamayınca .

Mtnkts

Öğrenci
9 Ekim 2017
60
16
8
30
Uygulaması nasıl oldu zorlandınızmı hiç , tutorial ları mevcut internette tabiki ama bende almayı düşünüyorum 'camo' s9+ için amatör de olduğumuzdan elimizde patlamasın sonra yapamayınca .
Uygulaması gayet kolaydı o konuda sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

onrtrkgl

Asistan
18 Şubat 2018
123
16
18
42
note 8 oreo güncellemesiyle s9 daki emoji özelligi gelecekmiş dogrumu bilmiyorum guncelleme ondan gelmiyormuş

Bordo38

Öğrenci
28 Temmuz 2011
74
4
8
Merhavalar aralık belli olmuyor hocam kagıdın ucuna yukardan girdirmeye çalısınca içe doğru giriyor şahsen bana tüm kıvrımlı telefonlarda var gibi geldi

m_aksoy99

Öğrenci
5 Mart 2018
3
0
1
42
Merhaba.
Bende de Kablosuz Hızlı Şarj İstasyonu var, ben Kablo ve Adaptör olarak Note 8,in yanında verilen Kablo ve Adaptör,ü kullanıyorum ve hiç bir sorun yok, Şarj işlemini Note 8,in yanında verilen Kablo ve Adaptör ile denediniz mi ?
3 Saat çok uzun bir süre o kadar sürrmemesi gerekir, tüm her şeyi kontrol ederek tekrar deneyiniz.

İncelemede ki gibi süreleri almanız gerekir.

Samsung Kablosuz Hızlı Şarj Standı İncelemesi
Şarj giriş yeri note 8 in yanında verilen adaptörle uyumlu değildi. Halbuki bana gönderirlerken uyumlu demişlerdi. İki çeşidi var ya samsungwa da biri deri olan diğeri deri olmayan benimkisi deri olmayandandı. Müşteri hizmetleriyle son kez görüştüm aldığım kablosuz şarj aleti note 8 i şarj eder ama onunla tam uyumlu değil gibisinden bir şey söylediler. Ben de iade ettim gitti :)

burhan_52

Asistan
14 Nisan 2016
164
14
18
32

emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Şarj giriş yeri note 8 in yanında verilen adaptörle uyumlu değildi. Halbuki bana gönderirlerken uyumlu demişlerdi. İki çeşidi var ya samsungwa da biri deri olan diğeri deri olmayan benimkisi deri olmayandandı. Müşteri hizmetleriyle son kez görüştüm aldığım kablosuz şarj aleti note 8 i şarj eder ama onunla tam uyumlu değil gibisinden bir şey söylediler. Ben de iade ettim gitti :)
Siz eski olan modeli almışsınız sanırım. Bunu alsaydınız keşke.
samsung-convertible-wireless-charge-plate-dream-black_sku-header.png

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
Burhan bende ilkte yapamadım öncelikle opera
Aynı birebir aynısını yaptım açılmadı hattı başka tele takıp 4.5g yi aktif edeyim dedim zaten aktif diye mesaj geldi olmadı

Kardeşim ben yaptım oldu ayrıca 4,5G yi değil volteyi aktifleştiriceksin yani TÜRKİYE garantili bir telefona hattını tak operatörünü ara volteyi açtır sonra volte açılacaktır müşteri hizmetlerini araman gerekiyor ama note 8 ile değil :)

Aynı birebir aynısını yaptım açılmadı hattı başka tele takıp 4.5g yi aktif edeyim dedim zaten aktif diye mesaj geldi olmadı

Ekli dosyayı görüntüle 36366Ekli dosyayı görüntüle 36367

Bu arada zizobold kılıftan memnunum bilgi vericem demiştim dokunmatik hassasiyeti çok iyi ciddi bir sorun yaşamadım bazen algılamıyor iki defa basabiliyorum tuşlara genel anlamda alışınca çokta yadırgamıyorsunuz kılıf muhteşem ama hakkını vermek lazım çok kaliteli ele oturuyor taş gibi gerçekten.

Ekli dosyayı görüntüle 36366Ekli dosyayı görüntüle 36367

Bu arada zizobold kılıftan memnunum bilgi vericem demiştim dokunmatik hassasiyeti çok iyi ciddi bir sorun yaşamadım bazen algılamıyor iki defa basabiliyorum tuşlara genel anlamda alışınca çokta yadırgamıyorsunuz kılıf muhteşem ama hakkını vermek lazım çok kaliteli ele oturuyor

Ekli dosyayı görüntüle 36366Ekli dosyayı görüntüle 36367Ekli dosyayı görüntüle 36366Ekli dosyayı görüntüle 36367Ekli dosyayı görüntüle 36367

VOLTE gördüğün üzere açık kardeşim.

Bu arada zizobold kılıftan memnunum bilgi vericem demiştim dokunmatik hassasiyeti çok iyi ciddi bir sorun yaşamadım bazen algılamıyor iki defa basabiliyorum tuşlara genel anlamda alışınca çokta yadırgamıyorsunuz kılıf muhteşem ama hakkını vermek lazım çok kaliteli ele oturuyor

Ekli dosyayı görüntüle 36367Ekli dosyayı görüntüle 36366

Son düzenleme:

ozcandelikanli

Öğrenci
24 Ocak 2010
8
11
3
Benim burası böyle
Hangi operatörü kullanıyorsunuz? Siz IMS ayarlarında operatörle ilgili olan kısma geldiğinizde, en üstteki 3 seçeneği de seçin. Smsip, wi-fi, lte seçip disket işaretine basarak kaydet deyin. Unutmayın ilk önce her zaman reset to default yapacaksınız. Bu şekilde deneyin bakalım. Umarım hattınız Turkcell değildir, bir tek Turkcell de denemedim.

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
Bende ki TURKCELL sorun yok volte de işarette çıkıyor ekran fotolarını atmayı denedim ama başarılı olamadım

Ekli dosyayı görüntüle 36419

Resim atıyorum ama çıkmıyor ilginç

volteEkli dosyayı görüntüle 36420

volte
36559-f9544fd89b645991ee5af150955e0581.jpg

oldu sonunda :)

36560-4d95dfc1405ac66c777361be785b4d05.jpg

volte
36561-694431ab5600600b073b4430aca2244a.jpg

Son düzenleme:

ozcandelikanli

Öğrenci
24 Ocak 2010
8
11
3
Bende ki TURKCELL sorun yok volte de işarette çıkıyor ekran fotolarını atmayı denedim ama başarılı olamadım

Ekli dosyayı görüntüle 36419

Resim atıyorum ama çıkmıyor ilginç

volteEkli dosyayı görüntüle 36420

volte
36559-f9544fd89b645991ee5af150955e0581.jpg

oldu sonunda :)

36560-4d95dfc1405ac66c777361be785b4d05.jpg

volte
36561-694431ab5600600b073b4430aca2244a.jpg
Hay yaşa. Bazı arkadaşlar Turkcell de çalışmıyor dediler, ben de bir anlam veremedim. Bu donanımla ilgili bir olay. N9500 bu donanıma sahip, sadece yazılımsal olarak kapatılmış biz de onu açıyoruz. Evet arkadaşlar, artık kimse şu hatta çalışmıyor demesin. Her şekilde çalışıyor. Yeni bir rehber daha hazırlayacağım, baştan sona anlatımlı resimli bir rehber. Herkese hayırlı olsun.

LÜTFEN Youtube kanalıma abone olun arkadaşlar.

youhappinesss

Öğrenci
8 Mart 2013
38
9
8
YENİ ÇIKAN TELEFONLARIN HANGİ ÖZELLERİNİ KULLANDIGINIZI SORARIM SİZE
İPHONE 6-7-8 TÜM HEPSİNDE AYNI İŞLEMLERİ YAPIYORSUNUZ.
NE FARKLI "İŞLEMCİ / GÖRÜNTÜ" BAŞKA HİÇ BİR FARK YOK BENCE BENİM GÖRÜŞÜM.
BU PARALAR ÇOK GEREKSİZ.

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
36563-8e80e101de5cf4d92686c046c9bd2112.jpg

Hatta TURKCELL olduğunu görün diye bunuda paylaştım öncelikle interneti aktif oyunlarda kullananlar için ping problemi yaşayanlara on numara gelecek bir işlem görüntülü görüşme ve oyunlarda ping sorununuz yok ise işlemi yapmayabilirsiniz karar sizin oyunlarda ping sorununu ciddi anlamada yaşayan biri olarak bunun yaptım sorun ortadan kalktı :)

Hatta TURKCELL olduğunu görün diye bunuda paylaştım öncelikle interneti aktif oyunlarda kullananlar için ping problemi yaşayanlara on numara gelecek bir işlem görüntülü görüşme ve oyunlarda ping sorununuz yok ise işlemi yapmayabilirsiniz karar sizin oyunlarda ping sorununu ciddi anlamada ya
Hay yaşa. Bazı arkadaşlar Turkcell de çalışmıyor dediler, ben de bir anlam veremedim. Bu donanımla ilgili bir olay. N9500 bu donanıma sahip, sadece yazılımsal olarak kapatılmış biz de onu açıyoruz. Evet arkadaşlar, artık kimse şu hatta çalışmıyor demesin. Her şekilde çalışıyor. Yeni bir rehber daha hazırlayacağım, baştan sona anlatımlı resimli bir rehber. Herkese hayırlı olsun.

LÜTFEN Youtube kanalıma abone olun arkadaşlar.

Özcan sende yaşa kardeşim senin sayende bu olayı gerçekleştirdik helal sana ;)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180308-115017.jpg
    Screenshot_20180308-115017.jpg
    16.7 KB · Görüntüleme: 609
Son düzenleme: