Samsung Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 1, Misafir: 2)

• Yusuf ÇALIŞ

Profesör
    Ekler
    • Microsoft ile Game Pass anlaşması onaylandı. 100 adet oyun uyumlu cihazlarda oynanabilecek. Heyecanlanmayın 5G şartı var.
    • Buds Live, 6 saat kesintisiz dinleme sunuyor. Şarj kutusuyla beraber şarjı 21 saat gidiyor. Fiyat 169$Ekli dosyayı görüntüle 111130
    • Galaxy Watch 3 45mm, 2299 TL. Ekli dosyayı görüntüle 111135
    Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklendi bile konuyu güncelledim bakın :)
    O kulaklıklar fasulye gibi

Hocam bu doru mu?
    Ben de bi şaşırdım bi afalladım ama doğruymuş

grbzz

Revolution
    Yönetici
    Mod. Adayı
    50x zoom gerçekten çok başarılı. Detaylar da gayet iyi denilebilir.

Andromedavor

Profesör
    Hakkı abi genel olarak iyimser bir tablo cizdi. Zaten performans konusunda ben görmeden kefil olurum. Tek sıkıntı snapdragonlu versiyon daha performanslı. Burdaki yorumlar ve exynos hakkındaki görüşler genel itibariyle doğru olsada biraz abartılı. Yine de aklıma kurt düştü bir kere o yüzden önceliğim snapdragonlusu. (Tr fiyatıyla almıyorum. Sanırım 7 yadan 8k civarında alırım)

grbzz

Revolution
    Yönetici
    Mod. Adayı
    Hakkı abi genel olarak iyimser bir tablo cizdi. Zaten performans konusunda ben görmeden kefil olurum. Tek sıkıntı snapdragonlu versiyon daha performanslı. Burdaki yorumlar ve exynos hakkındaki görüşler genel itibariyle doğru olsada biraz abartılı. Yine de aklıma kurt düştü bir kere o yüzden önceliğim snapdragonlusu. (Tr fiyatıyla almıyorum. Sanırım 7 yadan 8k civarında alırım)

Evet biraz öyle. S20'de gerçekten ciddi ısınma problemleri olduğu aşikar ama Note 20'de durum nedir bilmiyoruz o yüzden önyargılı olmamak gerek.
    Videonun yarısını izledim Hakkı abi hiç bahsetti mi ısınmadan?

Bu arada pil pefromansı olarak Note 20, Note 10'dan bazı yerlerde geride. Umarım yazılımla halledilir.
    Ve S20 Ultra hepsini yere sermiş :)

Andromedavor

Profesör
    Evet biraz öyle. S20'de gerçekten ciddi ısınma problemleri olduğu aşikar ama Note 20'de durum nedir bilmiyoruz o yüzden önyargılı olmamak gerek.
    Videonun yarısını izledim Hakkı abi hiç bahsetti mi ısınmadan?
    Isınmadan bahsediyor ama benim düşüncem bu telefonu alabileceklerin o ısınmadan dolayı çayacaklarımı zannetmem. Abi de note 10 plus kullanıyor ve diyorki note 20 çok daha performanslı. Bana bu cümle yeterli

grbzz

Revolution
    Yönetici
    Mod. Adayı
    Isınmadan bahsediyor ama benim düşüncem bu telefonu alabileceklerin o ısınmadan dolayı çayacaklarımı zannetmem. Abi de note 10 plus kullanıyor ve diyorki note 20 çok daha performanslı. Bana bu cümle yeterli
    Ben şahsen kendisine güveniyorum sorunlu bir işlemciyi düzeltmeden böyle bir premium cihaza koymazlar diye düşünüyorum.

Son mesajlar