Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Bu konuyu okuyanlar

ProfKİm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hepsiburada dan rx550 siparişi vermiştim normalde salı günü gelecekti ama hala gelmedi aradığımızda mesaj bekleyin dediler ama ne mesaj geldi nede ekran kartım.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Hepsiburada dan rx550 siparişi vermiştim normalde salı günü gelecekti ama hala gelmedi aradığımızda mesaj bekleyin dediler ama ne mesaj geldi nede ekran kartım.
Ya korgo sirketi suclu kötülwmw hepsiyi

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Dostum bak

hepsiburada yıllarca adam dolandırmadı gelip seni mi dolandırcak ya bi araştır nasıl birşeymiş bu diye hemen hepsiburadaya suç atıyorsun burada suçlu olan kargo şirketi veya satıcı.

CagtyM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hepsiburadadan Haziran ayında Sapphire Pulse Rx580 8Gb ekran kartı aldım 14 tl fazla verip aynı gün teslimatı seçtim 15 saat sonra elime geçti hepsiburadadan çok fazla alişveriş yapmış biri olarak gayet memnunum bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım

Reaksiyon puanı
32
Hepsiburadadan Haziran ayında Sapphire Pulse Rx580 8Gb ekran kartı aldım 14 tl fazla verip aynı gün teslimatı seçtim 15 saat sonra elime geçti hepsiburadadan çok fazla alişveriş yapmış biri olarak gayet memnunum bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım
Yani direk hepsiburadaya suç atmak ne kadar mantıklı olabilirki ??

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Abicim hangi satıcıdan aldın? Hepsiburada bu satıcıları bir sitede birleştiriyor.

Reaksiyon puanı
7,999
Karantina sürecinde E-Ticaret çok arttı. Firmalar yetişse de kargocular yetişmiyor. Sırf senin kargon geç geldi diye yüzlerce kişiye siteden alışveriş yapmayın demen çok ama çok saçma :D

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hepsiburada kendi içinde mağazalar barındıran bir site. N11,Trendyol,Gittigidiyor gibi. İşletmeler bunun gibi sitelerde üyelik açıp satış yaparlar. Ve bu siteler bunun karşılığında satılan ürünlerden komisyon alır. E-Ticaret sitelerinin işleyiş mantığı budur. Zaten ürünün elinize ulaştığını onaylamadan para satıcının eline geçmez. Satıcı ürünü hala kargolamadıysa Hepsiburada'nın hiçbir suçu yok. Malum pandemi döneminde olduğumuz için kargo şirketleri de aşırı yoğun.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Bu kargonun veya satıcının suçu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada sadeece aracı.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Satıcı hepsiburada mı yoksa başka mı bazen böyle sorunlar oluyor..

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Hepsiburadanın bir suçu yok ki burada kargo şirketinin suçu var

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Hepsiburadadan siyah akıllı saat istedim,beyaz gönderdi.Buyrun nasıl bir site olduğunu siz düşünün.Beş para etmez.