Platonik aşığım ve geceleri onu düşünmekten uyuyamıyorum,rüyamda onu görüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Çok ağlama ya. En sonda şey kopup elde kalacak neydi adı unuttum.... gözün heee :D

Arkadaş bende bu yoldan geçtim sayılır ama keşke hiç konuşupta olaya girmeseydin.
Daha görmezden gelip yüzüne bile bakmazsan kendisi sana açılabilirdi.
Oyunu kaybettin. :(
Sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınavının sonucu ne oldu?
245 aldım çınarlı meslek lisesine geçtim

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Hocam aynı şeyleri zamanında ben de yaşadım ve inanın bana bir süre sonra aklınızdan çıkacak. Ama 7 yıl da çokmuş bee.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
indir.jpg

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Şu duvar yazısı aklıma geldi:
Ben ona baktım, o bana baktı, şimdi ise beş çocuğa bakıyoruz.. :)

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Bir kankam var kız instagramda tanışmıştık bana bu aralar beni seviyormusun fln dio bende heee dedim dediki desem ne derdin dedi hoş karşılardım dedim yani samimiyiz bundan olurmu :D
bende biraz sanki pazardan seç beğen al yapıyomuş gibi oldum ya benim derdim içimdeki sevgi dolu enerjimi benim onu sevebileceğim onunda beni sevebileceği birine harcamak

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
Bir kankam var kız instagramda tanışmıştık bana bu aralar beni seviyormusun fln dio bende heee dedim dediki desem ne derdin dedi hoş karşılardım dedim yani samimiyiz bundan olurmu :D
bende biraz sanki pazardan seç beğen al yapıyomuş gibi oldum ya benim derdim içimdeki sevgi dolu enerjimi benim onu sevebileceğim onunda beni sevebileceği birine harcamak
somun civataya uyumlu olmalı,olmayan somunu zorlarsan ya somunu,ya civatayı bozarsın zamanla,bol olursa sıkmaz,ufak olanı da yerine olmaz.
Boşanmaların çoğuda bundan oluyor,tencere kapağı bulmalı ki,yemek pişebilsin
unnamed.jpg