Sevdiğim kızın sevgilisi var ne yapacağımı bilmiyorum

Bu konuyu okuyanlar

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar di̇rek konuya gi̇ri̇cem
Daha önce açtiğim forumlarda var o forumlara cvp yazan arkadaşlar bu forumada bakabi̇li̇r
Konu şu;
Ben 7 yıldır bir kızdan hoşlanıyorum seviyorum aşığım yani ama yaşım 13 onunda 13 bu yaşta sadece kanka olmak istiyorum kız ile ilk okulda full aynı sınıftaydık 1.Den 4.E kadar.Şimdi de aynı okuldayız ama aynı sınıfta değiliz ben 8/a sınıfındayım kız 8/b sınıfında yani sınıflarımız yan yana. Kızla sürekli inanılmaz derecede göz teması kuruyoruz sürekli hergün her zaman her karşılaştığımızda
Ama 8/c sınıfında ''bülent'' isimli kısa boylu serseri tipli gibi bir çocuk var benim sevdiğim kıza aşık . Çocuk 2-3 yıldır benimle aynı okulda ben kızı 7
yıldır seviyorum o ise 2-3 yıldır seviyor. Eminmki kız biraz da olsa benden hoşlanıyodur biraz da olsa. Çünkü dediğim gibi sürekli göz teması kuruyoruz
Bir keresinde bir komik olay oldu
Sevdiğim kızda ordaydı gülüyordu evt gülebilir ama gülmeden önce kız yerinde bi duraksadı ve gözle beni arayırdu beni bulunca bana bakarak güldü
Bana bakar güldüğü zaman ondan çok etkilendim
Ilk okuldakötü bir geçmişim oldu tembel ve boş biriydim ama şimdi öyle değilim öğretmenimiz çok kötüydü (bana göre) beni sürekli rezil ediyordu utançtan ağlıyordum ben
Kızın sevgilisinden ayrılmasını nasıl sağlarım
Evt belki̇ yanliş bi̇rşey yapiyorum ama yani̇ sahi̇bi̇ olan kiza bakilmaz
Ama o kiz beni̇m
O serseri̇ ti̇pli̇ çocukla i̇li̇şki̇si̇ni̇ büyütmesi̇ne i̇zi̇n veremem vermi̇cemde
Verebi̇leceği̇ni̇z tavsi̇yeler varsa yaziniz arkadaşlar

Son düzenleyen moderatör:

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,755
Çok klişeleşmiş bir cevap ama git itiraf et sevdiğini bence:)

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Sosyal medyadan ver adini ben bu yazdiginin linkini atayim bence cok etkilenir o kiz benim falan xd ciddiyim bu arada

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Kızlar serseri tiplerden hoşlanır efendi insanlarla evlenir istisnalar hariç bu hep böyle olmuştur.

Mr. Handy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ya boşver ya da ayrılmalarını bekle bende geçen hafta aynısını yaşadım sonra takmadım kafaya oldu bitti.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Çok klişeleşmiş bir cevap ama git itiraf et sevdiğini bence:)

arkadaşlar yarın allah izin verirse bir planım var o planı devreye sokucam biliyorum yanlış birşey yapıyorum ama inanınki bu kız 7 yıl boyunca aklımdan bir türlü çıkmadı umarım beni anlamışsınızdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sosyal medyadan ver adini ben bu yazdiginin linkini atayim bence cok etkilenir o kiz benim falan xd ciddiyim bu arada

çok teşekkür ederim kardeş ama kızın sosyal medyası yok maalesefki :( :( :(

ya boşver ya da ayrılmalarını bekle bende geçen hafta aynısını yaşadım sonra takmadım kafaya oldu bitti.

Kardeş inanki denedim ama olmadı bu kız bir türlü aklımdan çıkmıyor bende ondan acayiiip bi hoşlanıyorum güzel iyi efendi bir kız ama sevgilisi işi batırıyor ayırıcam ikisini başka çare yok empati kurdum kendimi kızın sevgilisinin yerine koydum ama ben haklıyım bence ben 7 yıldır seviyorum bu kızı şimdiki sevgilisi ise 2-3 yıldır hangisi mantıklı

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
:D Bunlar hep fazlaca amerikan entrika dizxileri izlemekten kaynaklanıyor ? Kızın abisi varsa kızda dahil hepinizi pataklar haberiniz olsun.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
:D Bunlar hep fazlaca amerikan entrika dizxileri izlemekten kaynaklanıyor ? Kızın abisi varsa kızda dahil hepinizi pataklar haberiniz olsun.

Rahat olun arkadaşlar kızın abisi yok ablası ve sanırsam 2 kardeşi vardı. kardeşçe kız bunlar erkek kardeşleri yok

Mr. Handy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar yarın allah izin verirse bir planım var o planı devreye sokucam biliyorum yanlış birşey yapıyorum ama inanınki bu kız 7 yıl boyunca aklımdan bir türlü çıkmadı umarım beni anlamışsınızdır

çok teşekkür ederim kardeş ama kızın sosyal medyası yok maalesefki :( :( :(

Kardeş inanki denedim ama olmadı bu kız bir türlü aklımdan çıkmıyor bende ondan acayiiip bi hoşlanıyorum güzel iyi efendi bir kız ama sevgilisi işi batırıyor ayırıcam ikisini başka çare yok empati kurdum kendimi kızın sevgilisinin yerine koydum ama ben haklıyım bence ben 7 yıldır seviyorum bu kızı şimdiki sevgilisi ise 2-3 yıldır hangisi mantıklı
İzmir'de isen beraber halledelim abi/dost :D

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Millet kudurmuş ya :) Derslerine odaklan, zaten liseye geçince bir sürü kız bulursun.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Mr.Handy Merhaba kardeşim ben Tuzak Games hesabının sahibinin kuzeniyim
Kuzenim galiba ban yemiş belli bir nedenle
Onun için onun isteği ile cevabı ben yazdım
İzmirde oturuyor kuzenim İzmir/Konak 1.Kadriye Mahallesi 702 sokakta oturuyor 702 sk.ta bir okul var Fatih Mehmet İmam Hatip Orta Okulu
kuzenim orda okuyor 8.sınıf
Eger yakınsan adrese kuzenim seninle konuşmak istiyor
Verdiğim adrese yarın gelebilirsen sevinirim kardeşim
kuzenim ile yüz yüze konuşursunuz bu işi halledersiniz artık benden bu kadar hoşçakal kardeşim cevaplarını bekliyorum
Kendine iyi bak Mr.Handy

HA BU ARADA HANDY KARDEŞİM SAAT 1 İLE 3 ARASI MÜSAİTİZ HABERİN OLSUN
Kuzeniyim diyorsun ama sen de onun gibi büyük harfle yazıyorsun ve ip adreslerinizi kontrol ettiğimde aynı. Kusura bakmayın ama çocuk kandırmıyorsunuz burda :)
Multi üyelik kullanmak yasaktır. İyi uçuşlar

Mr. Handy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla uzakmış reis kusura bakma 1 ve 3 saatleri arasıda ben hiç müsait olmuyorum.
Veçal'de 9.sınıfım okuldan zaten ortaaokullara göre bir ders geç çıkıyoruz. + Sınavlar + hocaların aniden sözlü yapması nedeni ile hep dertekrarı durumunda oluyoruz. Konak ta örnekköye baya uzak ben gelmek istesem ailem izin vermez. Ama çocuk serseri diyosan zaten itici tipler onlar(bence). Araları çok sürmez

+adres vermekle fazla abartmışsın yanlız

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bak gördün mu adres verdin abi dedigin adam bi yas buyuk cikti XD
MILLETE adres falan verme hatta o yorum neden silinmedi anlamiyorum.

Mr. Handy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bak gördün mu adres verdin abi dedigin adam bi yas buyuk cikti XD
MILLETE adres falan verme hatta o yorum neden silinmedi anlamiyorum.
Aynen yani bu kadarını beklemiyordum en azından adresi okuma zahmetine girişmedim. Bu başlık altına daha fazla şey yazmayacağım. Bir yerde çok konuşunca garip hissediyorum

thebow68

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Moderatör arkadaş lütfen banlar mısın bu potansiyel kadın katillerini hatta iplerini savcığıla felan verelim kıza bişey yapacak kesin bunlar

yok mu kimse

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Ne alaka neyin kafasini yasiyorsun 13 yasinda bir cocuk asik olmus sadece. Ama adres falan silieli tabii ki

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Moderatör arkadaş lütfen banlar mısın bu potansiyel kadın katillerini hatta iplerini savcığıla felan verelim kıza bişey yapacak kesin bunlar

yok mu kimse

Thebow68; bak arkadaşım seninle bir derdim yok.senin yorumlarını gördükçe deliriyorum.senin bana kastın nedir ne kadın katili ya senin aklın başında mı arkadaşım ben kötü biri değilim dürüst ve iyi biriyim seni inandırmak zorunda da değilim lütfen artık bana kasıtlı kötü mesajlar yazma
Hiç kimse ile aramın kötü olmasını istemiyorum sandığın biri değilim ben gerçektende değilim sandığın biri

Ha bu arada eğer banlanması gereken biri var ise o da sensin yine ben ban yicem ama artık SDN forum u bırakıyorum arkadaşlar tamamen
Adaletsiz bir Kurum
Hoşçakalın kendinize iyi bakın

Ve gerçekten de kötü bir niyetim yoktu gerçekten
Ben bu güne kadar hiç kimseye kötü birşey yapmadım

Üzgünüm arkadaşlar SDN'yi bırakıyorum bana iyi cevaplar veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum thebow68 arkadaşım gerçekten de düşündüğün gibi biri değilim ben kötü bir niyetim yok..... :( :( :(

:confounded::confounded::confounded::confused2::confused2::confused2::confused2::disrelieved::disrelieved::disrelieved:

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Thebow68; bak arkadaşım seninle bir derdim yok.senin yorumlarını gördükçe deliriyorum.senin bana kastın nedir ne kadın katili ya senin aklın başında mı arkadaşım ben kötü biri değilim dürüst ve iyi biriyim seni inandırmak zorunda da değilim lütfen artık bana kasıtlı kötü mesajlar yazma
Hiç kimse ile aramın kötü olmasını istemiyorum sandığın biri değilim ben gerçektende değilim sandığın biri

Ha bu arada eğer banlanması gereken biri var ise o da sensin yine ben ban yicem ama artık SDN forum u bırakıyorum arkadaşlar tamamen
Adaletsiz bir Kurum
Hoşçakalın kendinize iyi bakın

Ve gerçekten de kötü bir niyetim yoktu gerçekten
Ben bu güne kadar hiç kimseye kötü birşey yapmadım

Üzgünüm arkadaşlar SDN'yi bırakıyorum bana iyi cevaplar veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum thebow68 arkadaşım gerçekten de düşündüğün gibi biri değilim ben kötü bir niyetim yok..... :( :( :(

:confounded::confounded::confounded::confused2::confused2::confused2::confused2::disrelieved::disrelieved::disrelieved:
Hayırrrrr TUZAKGAMES SDNForum'u bırakıyormuş Forumdaki herkes çok üzülecek hayırrrrr gitmeeee(!) Üzülceğimizi sanıyorsan hiç sanma seviniyoruz bile senin forumda durman = gereksiz bilgi kirliliği'dir.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hayırrrrr TUZAKGAMES SDNForum'u bırakıyormuş Forumdaki herkes çok üzülecek hayırrrrr gitmeeee(!) Üzülceğimizi sanıyorsan hiç sanma seviniyoruz bile senin forumda durman = gereksiz bilgi kirliliği'dir.

Ya arkadaşlar neden SDN forumda herkes bana ters gidiyor neden herkes beni dışlıyor.madam öyle öyleyse öyle olsun.
Ama size kim olduğumu da bildirmek zorunda değilim herkesin nasıl biri olduğunu allah bilir öbür dünyada gereksizin kim olduğunu görücez
Bakalım allaha nasıl hesap vericeksiniz.

Hiçbiriniz umrumda değilsiniz ne haliniz varsa görün

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ya arkadaşlar neden SDN forumda herkes bana ters gidiyor neden herkes beni dışlıyor.madam öyle öyleyse öyle olsun.
Ama size kim olduğumu da bildirmek zorunda değilim herkesin nasıl biri olduğunu allah bilir öbür dünyada gereksizin kim olduğunu görücez
Bakalım allaha nasıl hesap vericeksiniz.

Hiçbiriniz umrumda değilsiniz ne haliniz varsa görün
Bana yardım eden arkadaşlar hariç

''AŞIĞIM ULAN AŞIĞIM'' arkadaşım,kardeşim,abim hangisini söylim sana neden bana kötü yaklaşıyorsun benim hiç kötü niyetim yok gerçekten yemin ederim ki neden kimse beni anlamıyor ben kimse ile aramı bozmaya çalışmıyorum lütfen anla beni beni neden sevmiyorsun yada neden tersliyorsun
söyle ki biliyim hatamı düzelteyim kendimi lütfen !

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
forumu (sadece burası için değil) ya da forumakileri (bazılarını) bu kadar ciddiye almamak gerekir :) Bazıları forumun sahibiymiş gibi yazabilir veya bazıları konunun "tek uzmanı" gibi tavırlar içerisinde bulunabilir ve hatta çoğu kişi ya da üye kışkırtıcı yorumlarda bulunabilir ama burası sonuçta sosyal medya gibi bi şey... Dert etmemeli, ama çiğnenmiş bir hak varsa doğru yerlere şikayet edilebilinir.

Reaksiyon puanı
5,171
Bu yaptığınız açıkca siber zorbalığa giriyor. İfadelerinize çeki düzen vermelisiniz.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Tuzak games bu tip insanlari takma. Birisi senden hoslanmayabilir. Ama seni forumda gormek istemiyoruz tarzi seyler sahsi gorusudur. Takma. Salla gitsin.

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Sevgilisi varsa bırakacaksın.