Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim?

Bu konuyu okuyanlar

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba,

Arkadaşlar bu konu ile alakalı forumlarım var bu benim için en önemlisi

Konu şu;

Hoşlandığım bir kız var ilk okulda full aynı sınıftaydık 1 den 4 e kadar.şimdi ortaokula gidiyoruz orta 4.sınıfa. ben bu kızı 7 yıldır seviyorum.
İlk okulda kötü bir geçmişim oldu 3. ve 4. sınıfta tembel biriydim resmen. öğretmenimizde kötüydü.ben tembelim diye sürekli beni tüm sınıfa tahtada rezil ediyordu utançtan yerin dibine gömüldüm adeta hatta ağlıyordum utançtan.Neyse, sevdiğim kız ile sınıflarımız şimdi ayrı ama yan yana ben ''A'' o ''B'' şubesinde.
sevdiğim kızın sevgilisi olduğunu öğrendim geçen hafta. sevgilisi benim boyumun yarısından az fazla kısa boylu biri . kız ile aramda 2-3 cm vard yad 5-7 cm var diye düşünüyorum.Her neyse kızın sevgilisi serseri tipli biri ağzında sürekli küfürler fln ama ben öyle diyorum çünkü genelde onu gördüğüm zaman full küfür çıkıyor ağzından.
Kız ile sürekli inanılmaz derecede göz teması kuruyoruz.öyle bir göz teması bulamazsınız dünyada yani öyle söylim her karşılaştığımızda göz teması kuruyoruz.
Ve ben ona gidip sevdiğimi itiraf edemiyorum.
Kızı etkileyip sonra itiraf etmek istiyorum.

veya başka yollarla .

Ne Yapmalıyım????

Dalga geçenler şikayet edilecektir veya hakaret edenler.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ya arkadaşlar ben bu kıza gerçekten AŞIĞIMMM onu çok seviyorum ama o beni seviyor mu onu bilmiyorum işte kızla gidip konuşamıyorumda :(
Dediğim gibi kızla hiç sohbetimiz olmadı :(
Kızla ilk defa konuşucam.
Bugün arkadaşım ile dışarıda geziyorduk ve sevdiğim kızı gördüm, işte orda bir tuhaflaştım arkadaşım bana ''kanka bak sevdiğin kız orda onunla bu Sefer konuş bence'' dedi ve ben...ben...yani....saçmaladım ve dedimki boşver biz yolumuza bakalım ama orda kızı görünce gerçekten bir tuhaflaşmıştım.
Arkadaşlar acil yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin bir akıl,fikir,cesaret verin ne olur :(
Dayanamıyorum o kızı düşünmeye gidip artık onunla gerçekten eğlenmek,coşmak,vakit geçirmek istiyorum.

Lütfen ! Yardım edin ! Lütfen arkadaşlar Lütfen !

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
dedigin gibi hic sohbet etmemissin. sohbetle basla biraz tanirsin. belki tamamen zit insanlarsiniz. belki ikinizin de hosuna gidecek.