Soru Okul çılgınlığı 😂

xPhoenix06

Profesör
7. sınıfta erkekler birbirine dayıyordu. (yanlış anlaşılmasın gaylıktan falan değilde komiklik olsun diye yapıyorlardı üzücü yanıda şu bu olayın başlangıcını ben getirmiştim sınıfa tabii ki ben millete dayamıyordum onlar benim getirdiğim olayı geliştirdiler bu arada dayıyordu derken sürtme çok yok ama hareketin başlangıcı falan var mesela birinin üstüne zıplayıp oh demeler falan yaw milleti 7. sınıfta gay yaptıydım iyi mi :D)

alpotter

Profesör
Ohoo ben bombayı unutmuşum ki

6. Sınıfta bahçede futbol oynarken 9'lardan bir abimizin kafasına istemeden, sertçe top atmıştım.
Abimizin de etrafında okulun en güzelleri kabul edilen kızlar var, bu rezillik karşısında altta kalır mı ? Kalmaz.
Abimiz de bizim sınıftan gördüğü ilk çocuğu başladı pataklamaya. Çocuk 4 5 gün mosmor gezdi okulda. Abimizi de müdür şutladı okuldan. O günden beri bir suçluluk duygusu var içimde. Her gördüğümde mahçup olurum :(

Uchiha Sasuke

Profesör
8 e giderken aşırı haylaz bir sınıfız diye öğretmenler odasının tam karşısındaki koridora atmışlardı. Sadece bizim sınıf koridorda. geri kalan sınıflar laboratuvar adı altında kapalı tutulan odalardan ibaret.
1 sene içerisinde sınıfın bütün camları kırılıyor sapları koparılıyor kapı sökülüyor diye sınıftaki camları matkabla sabitlemişlerdi. Kapının ortasında insan geçecek kadar kırık vardı.
Kapı kollarıda sürekli kırılıyor, kimin elinde kalırsa o alıyordu. Bir sabah okula erken gittim tam kapıyı açıcam elimde kaldı. Geri oturttum. Döndüm baskasi gelince onun elinde kalmis gibi oldu 😂
Birde derslerde petekteki metal teli söküp sınıfa su basiyordum ders iptal oluyordu 😂
Sirf bunun icin karga burunla dolasirdim 😂

_Zaur_

Dekan
8 e giderken aşırı haylaz bir sınıfız diye öğretmenler odasının tam karşısındaki koridora atmışlardı. Sadece bizim sınıf koridorda. geri kalan sınıflar laboratuvar adı altında kapalı tutulan odalardan ibaret.
1 sene içerisinde sınıfın bütün camları kırılıyor sapları koparılıyor kapı sökülüyor diye sınıftaki camları matkabla sabitlemişlerdi. Kapının ortasında insan geçecek kadar kırık vardı.
Kapı kollarıda sürekli kırılıyor, kimin elinde kalırsa o alıyordu. Bir sabah okula erken gittim tam kapıyı açıcam elimde kaldı. Geri oturttum. Döndüm baskasi gelince onun elinde kalmis gibi oldu 😂
Birde derslerde petekteki metal teli söküp sınıfa su basiyordum ders iptal oluyordu 😂
Sirf bunun icin karga burunla dolasirdim 😂
Karga burun alışkanlığını yendin mi peki? 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akıllı Tahta (Faz 1'in Intel'lisi) nin POST resmini değiştirmiştim ve nedense kimse bir şey demedi.
AMD mi yaptın? 😂

TheChild

Profesör
Hocanın gözünün içine baka baka kopya çekmek , birde tuvalete girenin üstüne tasla su dökerdik. Sakin hayattı bizimkisi biraz :)