Ciddi Problem

Bu konuyu okuyanlar

Redemption025

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam ben bu forumu genel olaraka bi sıkıntı olduğu zaman bir forum paylaşıp konuşmak için kullanıyorum ve genel olarak bi sıkıntım olmadığı için anlık kavgalardan bahsedip fikir almayı severim umarım aktiflik yine çok kötü olmaz
ben geçen sene lgsye hazırlandım şuan hazırlık okuyorum ama ben cidden hani hiçbir zaman uslu inek öğrenci olmadım hep zekadan derslerim iyiydi ve tabiki çalışıyordum ama hiç okulda müdüre gideriz falan diye durup çok uslu takılan değildim genelde yaptığım birşey için beni çağırırlardı birkaçgünde bir ve babamın da bıktığı çok belli ve lgsde çalıştığımın altında bi puan aldım ve belli ki bu durum özellikle babamı halal kırıklığına uğrattı benim canımı çok yakmıyor çünkü eğer beklediğim puanı almasaydımş ehrimdeki en iyi özel liseye gidemezdim şuan oraya %100 burslu gidiyorum ama pek sevdiğim söylenemez okulun fiziksel imkanları çok yüksek olsa da ben içindeki arkadaşlığı falan pek sevemedim ve burada cidden çok iyi bi okul olduğundan mıdır bilmiyorum bazı sorunları fazla fazla abartıyolar mesela geçen günü 180 ödevde 12 tanesini yapmadım diye toplantı falan yaptılar bir de eğer burs devam edecekse 85 ortalama tutturmalısın

Burada bir sorun yok sadece altyapıyı bilmenizi istedim

Ben de okuldan eve yürüyordum eve geldiğim an babam evde ama işimden çıkamadığını söyleyerek beni almıyordu ve ben de cidden saçma asla kötü ciddi olmayan trip attım yine sorun yok iyiydi ki kendisi çok iyi bi adamdır cidden söylüyorum arkadaş gibiyiz bile derim. sonra uyudum acıktığımı söyledim bana yemek yaptı ama birşey yok sadece şuan kafam iyi değil pek sıcak davranmıyodum ki şakasına trip attığımıda söyledim sonra bir de bir detayı unuttum evde interneti güvenli internete çevirdi ve yt insta twitter hiçbirine giremiyorum vpnsiz ve okulun bilgisayarına vpn kurmadım tabiki annemin telefonundan biraz birşeylere bakıyordum tahminen 20dk ödev yap dediler düzgünce sonra ben insta hesabımdan çıkamadım kişisel erişimi açtım hesabı bilgisayardan kapatıp derse gidecektim sonra bağırmaya başladı ben ama asla kimseye çok şey konuşmam babam da bağırmaya başlayınca cidden ? şu hareketi yaptım aynen falan dedim ama hiçbirsuçum olmadığı bi konuda bağırıyor ve ben de uğraşmak istemiyorum sonra kemeri falan aldı tehdit ediyor beni ama kavga etmedik sonra şuan annem hastalandı ve beni odadan attı senin yüzünden diye ama kaos çıkaran kendisi ve anneme üzüldüm stresten böyle yapıyor ama peder hala kendisinin müthiş olduğunu düşünüyor ben de evet belki o çok örnek öğrenci değilim ama buyum çok kötü olduğumu da düşünmüyorum

sonra bir detay daha belirtmek istiyorum internete benim bağımlı olduğumu söyleyip duruyor ama cidden ev maara gibi ve evet belki çok baksam da ki normal sayılabilecek bi süredir abartılar bence mebin bir sınavına çalışıyolar ve konulardan birisi bağımlılık o bile beyinlerini bi noktaya kadar yıkıyordur

neyse ben biraz uzun oldu dediğim gibi forumda bir sorun olduğunda yardım eden insanlar olduğu için kullanıyorum ve genelde pek bi sorun olmuyor genelde babamla olan tartışmaları yazmışım çünkü o da çok iyi olsa da bazen saçmalıyor ve genel olarak sorun bu

şimdiden teşekkürler

Son mesajlar