Soru Okul itirafları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
1 sene önce kızlar tuvaletine girip işimi halledip çıktım ama içerde bi kiz vardı beni gördü sapık fln zanneti bana günde 15 tl verirsen kimseye söylemem demişti... çok cringeti
Mesaj otomatik birleştirildi:

bune ben mi tek anasının kuzusuyum : D
verdinmiki?

BABAPURO-baban

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
31

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Hocanın gözünün içine baka baka kopya çekmek , birde tuvalete girenin üstüne tasla su dökerdik. Sakin hayattı bizimkisi biraz :)

BABAPURO-baban

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
31
Hocanın gözünün içine baka baka kopya çekmek , birde tuvalete girenin üstüne tasla su dökerdik. Sakin hayattı bizimkisi biraz :)
sakinmi!? bence orta

herkers baya çalkantılı yaşamış acaba bu olaylar hangi yılda gerçekleşti?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Baktın yetiştiremiyorsun ayakları da devreye sok ? ?

kardeş Afedersin Gözünün içine baka baka kısmı çok sıkıntılı olaya benziyor. ?
Ya biraz abartılı gelecek ama kimseye karışmazdı :D zaten önemli sınavlara da vermezlerdi kağıdımı alırdı çoğu zaman gider masasından tekrar alır devam ederdim :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ya biraz abartılı gelecek ama kimseye karışmazdı :D zaten önemli sınavlara da vermezlerdi kağıdımı alırdı çoğu zaman gider masasından tekrar alır devam ederdim :D
İyi ki ne dediğimi anlamadın. ?
Neyse senin de Hoca saf demiycemde bıkkınlığa gelmiş diyebilirim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
arkaplanı değştirmek.

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
5. sınıfta türkçe hocam ve müdür yan yana merdivenden iniyodu koşarken türkçe hocasının ayağına takılıp merdivenden yuvarlandım sonra müdür beni kucakladı biyere götürdü benimde kafa gitmiş bırak beni gidicem diye bağırıyorum :tearsofjoy:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
11. sınıftı 6-7 kişiyiz kış olduğu için öğle araları sınıfta kalıyorduk canımız sıkıldığından akıllı tahtada izlemek için film getirmiştim açtım filmi 15 dakika izledik izlemedik sınıfa müdür girdi tabii herkes sırada oturduğundan girer girmez kapatamadım nereden bileyim müdürün gireceğini başladı ne izliyonuz böyle demeye bizde hocayı sinirlendirmeyecek cevaplar veriyoruz sonra bayağı bir konuştu işte size bu tahtaları bunun için mi veriyorlar falan filan film de bu arada devam ediyor ve uygunsuz bir sahne var (gerçekten sadece 1 sahne var o da 2 snlik bir şey okulda izlemeye +18 film getirmiyorum yani) sahne yaklaşıyor ben içimden çık git artık diyorum en son bir daha görmeyeyim diye bağırdı çıktı bir rahatladım var ya bir daha da akıllı tahtayla uğraşmadım ve lise boyunca sınıfa daha da müdür girmedi ??

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
11. sınıftı 6-7 kişiyiz kış olduğu için öğle araları sınıfta kalıyorduk canımız sıkıldığından akıllı tahtada izlemek için film getirmiştim açtım filmi 15 dakika izledik izlemedik sınıfa müdür girdi tabii herkes sırada oturduğundan girer girmez kapatamadım nereden bileyim müdürün gireceğini başladı ne izliyonuz böyle demeye bizde hocayı sinirlendirmeyecek cevaplar veriyoruz sonra bayağı bir konuştu işte size bu tahtaları bunun için mi veriyorlar falan filan film de bu arada devam ediyor ve uygunsuz bir sahne var (gerçekten sadece 1 sahne var o da 2 snlik bir şey okulda izlemeye +18 film getirmiyorum yani) sahne yaklaşıyor ben içimden çık git artık diyorum en son bir daha görmeyeyim diye bağırdı çıktı bir rahatladım var ya bir daha da akıllı tahtayla uğraşmadım ve lise boyunca sınıfa daha da müdür girmedi ??
Bence O Akıllı tahta daha ne sahneler görmedi senin filmlerden. ?

Reaksiyon puanı
6,425
Yanlışıkla kızlar tuvaletine girmiştim. Kızlar AAAAA diye bağımıştı disipline gidip dayak yemiştim sonra eve gelincede dayak yemiştim.
Benim anlattığım zaman lar 90lar.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hem suçlu hem güçlü ?
Ama haketmişti hem bana hakaret etti hem de arkadaşımızın ölen babası üzerinden hadsizce espri yaptı

Umarım o hoca burada değildir yoksa suç itirafı yakalamış olcak ? ?
Kamera görüntülerimiz vardı zaten ama tüm hocalar haklı olduğumuzun farkındaydı disiplin cezası bile almadık?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ama haketmişti hem bana hakaret etti hem de arkadaşımızın ölen babası üzerinden hadsizce espri yaptı

Kamera görüntülerimiz vardı zaten ama tüm hocalar haklı olduğumuzun farkındaydı disiplin cezası bile almadık?
Kansızmış resmen..
İyi yapmışsınız ozaman ?

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Aradan 25 yil gecti hatirlamak biraz zor tabii ki.

-Okulun Fen , Kimya sinifindan büyütec yürütmüstüm. Disarda günes isigini zoomlayip etrafi yakmayi cok severdim :D

- Ögretmenin yoklama defterinin üzerine tükürürdük. ( Tabii tek yapan ben degildim. )

- Valla ne siz sorun ne de ben söyliyim. Neden böyle bir aptallik yaptim bilemiyorum ama nasil ögrendiysem ögretmenin evini sabah evine gidip kahvalti yapip utanmadan para istemistim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...