Soru Okul İtirafları

Bu konuyu okuyanlar

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Canım sıkıldı. Düşündüm ve bence okul itiraflarımızı paylaşarak eğlenebiliriz. Sizden 3 şey isteyeceğim. İlki itirafınız, ikincisi ise o zaman bu yaptığınız şey artık her neyse neden yaptınız sizi yapmaya iten şey neydi ve kaç yaşındaydınız. Ben de kendi itirafımı yazmak isterdim ama şu an aklıma gelmiyor. Gelirse yazacağım. Özellikle forumdaki büyüklerin itiraflarını ve yaptıkları şey ile ilgili düşüncelerini merak ediyorum. Bu arada sadece itiraf olmasına gerek yok. Eğlenceli bir okul anınız da olabilir, arkadaşlarınızla olan bir anınızda.
Teşekkürler.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
İtiraf değil gibi ama kötü bir anı anlatayım.Lise 1 de oldu olay,edebiyat dersinde okulun son zamanlarına doğru normalde kitap okumamız gereken saatte hoca serbestsiniz demişti.Ben en ön sırada oturuyorum nasıl olsa serbestiz dedim aldım elime telefonu oynuyorum millet de hocaya yaranmak için arkada kitap okuyormuş gibi falan davranıyor klasik lise ortamı yani,neyse 1 gün sonra e-okula baktım hoca sözlüme 40 girmiş gittim hocaya sordum ne yaptığımı,hoca herkes kitap okurken sen telefonda oynadın dedi.Ben anlattım tabi hocam serbest demiştiniz hem zaten onlarda kitap okumuyordu ki zaten falan dedim hoca da ben onu bunu anlamam kitap okusaydın gibi bişeyler geveledi bende o anki ergen damarlarım kabardığından dolayı,tamam hocam öbür tarafta hesaplaşırız gibi bir şey dedim(tabi aklımda şey var notu daha ne kadar düşürebilirki)neyse o gün bitti eve gittim falan ertesi gün okula korkarak gidiyorum ceza alıcam falan diye,sınıfa geldim herkes bana dik dik bakıyo,diyorum ceza yedim heralde falan neyse yerime oturdum ve yakın arkadaşlarımdan biri yanıma geldi ve bana hocanın dün kalp krizi geçirip öldüğünü söyledi ben tabi inanamadım falan içimden bi üzülüyorum bir de iyi oldu falan diyorum.O günden beri beddua etmedim tutar diye,olan hocanın 8 yaşındaki kızına oldu zaten kocasından da boşanmıştı çocuk ortada kaldı kim bilir hayatı ne kadar kötü oldu.Ee evet bu da böyle hüzünlü bir anıydı

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,876
Lise 2. Arkadaşlarımın sularına uç ve hap atıyordum sürekli. Bir şeyler yuttuklarını fark ediyorlardı fakat hiç ne içtiklerini fark etmediler. Hap içen arkadaşlarda bazen ağrı oluyordu. Onun dışında başıma bir şey gelmedi, ben işimi sessiz hallederdim. :D

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Lise 2. Arkadaşlarımın sularına uç ve hap atıyordum sürekli. Bir şeyler yuttuklarını fark ediyorlardı fakat hiç ne içtiklerini fark etmediler. Hap içen arkadaşlarda bazen ağrı oluyordu. Onun dışında başıma bir şey gelmedi, ben işimi sessiz hallederdim. :D
Sen katil olma potansiyeli gösteriyorsun :D