LG G2 Kullanıcıları Kulübü

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Pil düzeyi jelly bean gibi.olursa super olur lollipopta.Daha iyisine de hayir demeyiz tabii 😋

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Lg logosunun L harfi dusenler telefonu kapsizmi kullaniyorlar ? Bende kapsizim da risk.var mi :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Benim ikiside düştü yinede ne kap ne jelatin var telefonda :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ,G2'mde play storeden indirme yapınca arasıra indirme hatası alıyorum. 905 kodlu bi hata , varmı bu durumla karşılaşan arkadaşlar veya çözümünü bilen :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Az Önce LGMobile Support Tool 'la Telefonumu Lollipop'a Güncelledim Arkadaşlar
İsterseniz Bir Deneyin.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Güncelleme otadan geldi diyenler var bi kontrol etsenize hem otadan hem pc suiteden.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar go sms pro tarzında baska n uygulama önerirsiniz..premium versiyonunu bulamadım ... mesajları engelleyecek ama istedigim zaman okuyabilecegim..

SMS proof en iyisi bu.
Telefonun mesajlarını değil de bunu varsayılan yapın. İsimden gelenleri bile engelleyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben daha önce ilk verildiğinde güncelleme yapmadım sonra geri çektiler bugün yine vermişler acaba düzeltilmiş midir yoksa yine şarj sorunuyla filan karşılaşır mıyım ne yapsam bilemedim güncelleme yapsam mı ki

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar son zamanlarda kafamı sanal gerçeklikle baya bozdum sonunda da bi tane google cardboard almaya karar verdim sorum şu lg g2 telefonumla uyumlu bi şekilde çalışırmı bi aksilik çıkarmı ?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Otadan güncelleme geldi Şarj nasıl kamera nasıl?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende güncelleme yok kontrol ettim

Forumakoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2f9213571f3221d76ae54b75812a2b01.jpg
ve sonunda güncelleme geldi [emoji106]

chemdat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben tr30c yükledim iki hafta kafadar oldu şarj kitkata göre daha iyi değil ama çok kötü denecek kadar da bir fark göremedim tabi kendi kullanımına göre, kamera için ise gece çekimleri biraz daha iyileşmiş diyebilirim ama video odaklama halen tırt 👎 4k felan yok tabi ki zaten 4k ya gelene kadar şu odaklama düzelse başka birşey istemem