LG G2 Kullanıcıları Kulübü

DirkDriggler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar nasil görüyorsun merak esiyorum stock 20c
756722eef8ecf7770efff7d7538681ec.jpg
elite ram konusunda daha iyi onu alıcam galiba

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bence g2 varken elite yi almak sacma olur daha kitkat bile almamis cihaz ayrica 32 gb g2 1150 tlye bile bulunuyor g2 alman daha mantikli olur telpa garantiside o kadar iyi değil zaten islerine gelmeyince kullanici hatasi der yollarlar geri

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaşlar. Telefonu ilk sarja taktığında 8 saat bekletmek doğrumu sizce.

kraldergi23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar g2 ye wireless charging var mı diye merak ettim ve araştırdım xda da bir şey buldum tabi ne kadar doğru onu bilmiyorum :) şu malzemeler lazımmış microUSB' ye wireless charging pad ve sıradan arka kapak :)
sayfa linki burda detaylı bakmak isterseniz...
gerçek denilmiş :)
mantıklı bnce http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2475818&page=3
resimleri linkte var

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sarja takın ve %100 olsun. 1 saat daha bırakıp çekin fişi.
bn 12 saat şarjda bıraktım sorun olur mu?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
[MENTION=387350]kraldergi23[/MENTION] bir sorun olmaz, zaten kendisi gücü kesiyor.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arayüz şişmesi ve takılma olmasa Cloudy ve Optimus kullanılır ama stock romun akıcılığnı bulamadım şahsen. 200m ram boşta kalsa bile sürekli akıcı cihaz. Zaten pil de muazzam gidiyor.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Memo hocama katılıyorum custom romlarda 4-5 saatten fazla ekran süresi alınmıyor ve cihaz ısınıyor 20f ile mutluyum :)
G3 romlarında antutu daha yüksek çıkıyor cloudy 1.1 de 34 bin küsür almıştım ama 36600 iyi skor şu g3 arayüzü bide L gelse on numara olcak.

[MENTION=350013]memogoren[/MENTION] hocam noldu sizin cihaz :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Android L geç de olsa gelecektir, bundan eminim. Lg G ile aynı sürümü kullanıyoruz (4.4.2). Ben şu anda çok memnunum cihazdan. Sanal tuşları kaldırıp pie yaptım, ekranın tümünü kullanıyorum, xdabeb kamera modu yüklü olduğu için gece fps düşmüyor hatta 4k Video bile çekiyorum. Dorimanx kernel var cihazda ve cihazdaki Cpu Hotplug tan tut undervolting e kadar her ayarı titiz bir şekilde yaptım. Kısaca stock iyidir iyi. Boşverin bu rom ayaklarını.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Android L geç de olsa gelecektir, bundan eminim. Lg G ile aynı sürümü kullanıyoruz (4.4.2). Ben şu anda çok memnunum cihazdan. Sanal tuşları kaldırıp pie yaptım, ekranın tümünü kullanıyorum, xdabeb kamera modu yüklü olduğu için gece fps düşmüyor hatta 4k Video bile çekiyorum. Dorimanx kernel var cihazda ve cihazdaki Cpu Hotplug tan tut undervolting e kadar her ayarı titiz bir şekilde yaptım. Kısaca stock iyidir iyi. Boşverin bu rom ayaklarını.
Bende geri dönmeye çalıştım stock roma ama yapamadım nerde yanlış yaptım bende bilmiyorum :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
geçmiş olsn hocam :)

Aldığın hatanın resmini yada takıldığın yeri yazarsan yardımcı oluruz :)
flashtool muydu nedir onu yükledim güya driverlara bakacak açılıyor biraz bekliyor sonra windows çalışmayı durdurdu hatası veriyor birde önceden lg pc suite telefonu görüyordu artık görmüyor sanırım pcnin driverlarinda eksik var benimde değil pc başka pc de yok o yüzden sorunu net olarak bende çözemedim halamlara gidince orda denerim artık orda da sorun çıkarsa bu sefer resim atarım :)

DirkDriggler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazı öneriyosunuz dimi android sürümleri çıktıkça güncelleme gelicek rootla falan oyunlarda tam ekran o sorunu hallederimde 2 gb ram kafamı karıştırdı çok grafik gerektiren oyunlarda sorun çıkarmaz dimi sonuçta ağzına kadar doldurcam 23-24 gb takılma çok yapmasında

kraldergi23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazı öneriyosunuz dimi android sürümleri çıktıkça güncelleme gelicek rootla falan oyunlarda tam ekran o sorunu hallederimde 2 gb ram kafamı karıştırdı çok grafik gerektiren oyunlarda sorun çıkarmaz dimi sonuçta ağzına kadar doldurcam 23-24 gb takılma çok yapmasında
hiç bir takılma yok git al pişman olmazsın

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12

Hocam servise gidip gelmişti dimi geçmiş olsun güzel temiz kullanım diliyorum
Cihazınızda bu adımlar root işlemi sonra mı oldu sıra sıra yaptınız stockroma kerneli flashladınız ?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
flashtool muydu nedir onu yükledim güya driverlara bakacak açılıyor biraz bekliyor sonra windows çalışmayı durdurdu hatası veriyor birde önceden lg pc suite telefonu görüyordu artık görmüyor sanırım pcnin driverlarinda eksik var benimde değil pc başka pc de yok o yüzden sorunu net olarak bende çözemedim halamlara gidince orda denerim artık orda da sorun çıkarsa bu sefer resim atarım :)
Bu konuda anlatılanları harfiyen yap eski dosyaları silip burdan yenilerini indir ve yüklerken interneti kapatıp virüs programını devre dışı bırak kolay gelsin :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bu konuda anlatılanları harfiyen yap eski dosyaları silip burdan yenilerini indir ve yüklerken interneti kapatıp virüs programını devre dışı bırak kolay gelsin :)
Eywallah ama dün biri konu açmıştı artık flashtool ile geri donulmuyor diye başka yol anlatmıştı burda siz hala flashtool ile dönebiliyor musunuz ?

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefon ekrani gitti sanirim ekranda yukardan assagi dikey sari gri cizgiler var.. Garanti alir mi?

Dipnot: telefonu mayis ayinda bikere dusurmustum kulaklik girisinde darbe izi var fakat ekrana hicbisey olmamisti